farsh4you

اشتراک گذاشته شده با :

قیمت تابلو فرش کاشان

farsh4you.com
قیمت تابلو فرش چهره سفارشی

قبل از سفارش تابلو فرش چهره ، قیمت تابلو فرش سفارشی چهره برای خریداران و سفارش دهندگان بسیار اهمیت دارد.
به  گونه ای که اولین سوالی که بسیاری از خریداران و سفارش دهندگان تابلو فرش  های شخصی از ما دارند این است که قیمت تابلو فرش های چهره چقدر است .
همانطور که می دانید قیمت تابلو فرش چهره تا حد زیادی به میزان کیفیت این تابلو فرش های ماشینی بستگی دارد .
قیمت  تابلو فرش های سفارشی کاشان به میزان شانه و تراکم تابلو فرش و همچنین نوع  الیاف مصرف شده در بافت تابلو فرش ، پالت رنگ بندی تابلو فرش و نوع بافت  تابلو فرش و... بستگی دارد و خریداران تابلو فرش سفارشی همواره به دنبال  تابلو فرش هایی با کیفیت بالا اما قیمت مناسب می باشند .
فروشگاه اینترنتی فرش برای تو یکی از پرفروش ترین فروشگاه های آنلاین تابلو فرش چهره در کاشان می باشد .

 

 

انواع تابلو فرش چهره در کاشان :

 

تابلو فرش چهره همان گونه که از عنوانش پیداست ؛ چهره افراد می باشد که  به تابلو فرش تبدیل شده است همانطور که می دانید از این تابلو فرش های  سفارشی برای هدیه دادن استفاده می کنند .
تابلو فرش چهره را ممکن است با اسامی دیگری تابلو فرش سفارشی ، تابلو فرش چهره دختر ، تبدیل عکس به تابلو فرش و... شنیده باشید .
تابلو  فرش های سفارشی و یا تابلو فرش های چهره به شیوه های مختلفی تهیه و تولید  می شوند ؛ انواع تابلو فرش های چهره در شهرستان کاشان را در قسمت زیر برای  شما ذکر می کنیم همچنین برای اطلاعات بیشتر شما خریداران عزیز در مورد آنها  هر یک را توضیح می دهیم .
1)تابلو فرش چهره دستباف
2)تابلو فرش چهره سفارشی ماشینی
3)تابلو فرش سفارشی چاپی


farsh4you.com
تبدیل عکس به تابلو فرش در کاشان

امروزه سفارش تبدیل عکس به تابلو فرش و بافت تابلو فرش چهره بسیار رواج  پیداکرده است و از این تابلو فرش ها به عنوان هدیه ای خاص و با ارزش  استفاده می شود به گونه ای که بسیاری از افراد زمانی که به دنبال هدیه ای  گران بها برای عزیران خود هستند از این محصولات ماشینی استفاده می کنند.
تابلو فرش های سفارشی در  شرکت های تولید کننده فرش ماشینی کاشان تولید و بافته می شوند ؛ منظور از  تابلو فرش های سفارشی تابلو فرش چهره افراد می باشند که در سایز و طرح های  مختلف سفارش داده می شوند.
تابلو فرش های سفارشی به دو دسته کلی ؛ تابلو فرش های سفارشی بافتی و تابلو فرش های سفارشی چاپی تقسیم بندی می شوند.
تابلو فرش های ماشینی کاشان هم به صورت بافتی و هم به صورت چاپی تولید می شوند و در کیفیت های مختلفی بافته می شوند .

 

 

تبدیل عکس به تابلو فرش ماشینی :

 

تابلو فرش های سفارشی در اصل همان تابلو فرش چهره افراد می باشند که در  بهترین کیفیت توسط دستگاه های ماشینی و در شرکت های تولید کننده فرش ماشینی  بافته و تولید می شود .
همانطور که در قسمت بالا گفتیم افرادی که می  خواهند در مناسبت های مختلف هدیه ای خاص و ارزشمند به عزیزان خود بدهند  باید از این تابلو فرش های ماشینی استفاده کنند .
در مناسب های مختلف می توانید از این تابلو فرش های ماشینی استفاده کنید به عنوان مثال می توانید
برای روز ولنتاین از این تابلو فرش های سفارشی استفاده کنید .
و همچنین اگر می خواهید روز پدر و یا روز مادر هدیه ای خاص به آن ها بدهید از از این تابلو فرش ها استفاده کنید.
همچنین اگر می خواهید از استاد و مدیران و همکارارن خود تشکر کنید این تابلو فرش های سفارشی بهترین گزینه می باشند .


انواع تابلو فرش سفارشی :

 

تابلو فرش های سفارشی در شرکت های تولید کننده فرش ماشینی توسط بهترین ماشین آلات و پیشرفته ترین دستگاه های بافنده تولید می شوند .
از  این تابلو فرش های ماشینی در مناسبت های مختلفی استفاده می شود از آنجایی  که در شهرستان کاشان انواع شرکت های تولیدی فرش وجود دارد این محصولات  ماشینی در کیفیت های مختلفی بافته می شوند .
برای سفارش تابلو فرش چهره  باید اطلاعات کافی در مورد این محصولات ماشینی داشته باشید ، نکته ای که  لازم است بدانید این است که تابلو فرش های سفارشی کاشان به صورت عمده به دو  دسته کلی تقسیم می شوند :
۱) تابلو فرش چهره سفارشی بافتی
۲) تابلو فرش چهره سفارشی چاپی
در  ادامه در مورد هریک از این تابلو فرش ماشینی توضیح می دهیم ؛ تا اطلاعات  کافی در زمینه تابلو فرش های سفارشی کاشان داشته باشید و بتوانید محصولی با  بهترین کیفیت خریداری کنید .

 

تابلو فرش چهره ماشینی بافتی :

 

تابلو فرش چهره ماشینی بافتی یکی از محصولات ماشینی بافته شده در شرکت های تولیدی فرش ماشینی می باشد و تبدیل عکس به تابلو فرش به صورت بافت انجام می شود .
در  بافت تابلو فرش های ماشینی طرح اصلی به صورت پیکسلی آماده می شود و دستگاه  در میزان شانه و تراکم مشخص شروع به بافت تابلو فرش می کند .
نکته ای  که لازم است در مورد این تابلو فرش های ماشینی بدانید این است که تابلو فرش  های بافتی به صورت دوبل بافت می شوند یعنی دارای خاب رو و خاب زیر می  باشند.
تابلو فرش هایی که به صورت بافت تولید می شوند در کیفیت های  مختلف و مانند فرش های ماشینی بافته می شوند و همچنین قیمت های مختلفی  دارند.
تابلو فرش چهره بافتی بسیار مقاوم و با دوام می باشند و در بروز هرگونه کثیفی می توانید آن ها را به آسانی بشویید .

 

 

تابلو فرش چهره ماشینی چاپی :

 

تبدیل عکس به تابلو فرش به صورت چاپی هم انجام می شود که به آن تابلو فرش سفارشی چاپی می گویند .
تابلو  فرش های چهره چاپی به این صورت هستند که ابتدا فرش های ماشینی به صورت  رولی و سفید بافته می شوند و عکس مورد نظر توسط دستگاه های ماشینی مخصوص  روی فرش چاپ می شود.
این تابلو فرش های ماشینی به صورت تک بافته می شوند  و دوبل نمی باشند ؛ مدت آماده سازی این تابلو فرش های ماشینی خیلی کمتر از  مدت آماده سازی تابلو فرش های بافتی می باشد و یک روز زمان می برد در حالی  بافت تابلو فرش های بافتی 10 روز طول می کشد .
تابلو فرش های چاپی توسط  الیاف هایی مخصوص بافته می شوند و در رنگ و طرح های بسیاری بافته و تولید  می شوند قیمت تابلو فرش های چاپی نسبت به تابلو فرش های بافتی کمتر می  باشد.

 

 

سایز تابلو فرش های سفارشی کاشان :

 

برای تبدیل عکس به تابلو های ماشینی چه به صورت بافت باشند و چه به صورت چاپ در سایز های مختلفی بافته می شوند.
شما  می توانید تابلو فرش سفارشی خود را در هر سایزی که دوست دارید سفارش بدهید  و در منازل خود آن ها را نصب کنید و یا به عنوان هدیه در مناسبت های مختلف  به عزیزان خود استفاده کنید.
معمول ترین سایز تابلو فرش های ماشینی کاشان سایز هایی هستند که در زیر برای شما ذکر کرده ایم:
۵۰*۳۵
۵۰*۷۰
۵۰*۱۰۰
۷۰*۱۰۰
۱۰۰*۱۵۰
۸۰*۱۲۰
تابلو  فرش های سفارشی بیشتر در سایز 50*70 و 100*70 تولید و بافت می شوند البته  شما عزیزان می توانید با شرکت های تولید کننده تماس بگیرید و تابلو فرش خود  را در سایز های مختلف سفارش دهید.
لازم است بدانید این است ابعاد تابلو  فرش با قیمت آنها رابطه مستقیم و هرچه ابعاد تابلو فرش های ماشینی بیشتر  شود،قیمت این تابلو فرش ها بیشتر می شود.


 

 

مراحل سفارش تبدیل عکس به تابلو فرش :

 

برای سفارش تبدیل عکس به تابلو چهره بافتی و تابلو فرش چاپی باید چه کار کنیم ؟
 ابتدا باید عکس مورد نظرتان را از طریق ایمیل به صورت فشرده و یا از طریق  تلگرام به صورت اینترنتی برای ما ارسال کنید تا از کیفیت اصلی عکس شما  کاسته نشود .
عکس ارسالی شما توسط مسئولان مجرب شرکت بررسی می‌شود که  آیا از نظر کیفیتی عکس شما مناسب برای چاپ و یا بافت می‌باشد و تمام نکات  مهم برای بافت و یا چاپ تابلو فرش ها در اختیار مشتریان عزیز قرار می گیرد .
بعد از مراحل طراحی عکس شما پیش طرحی برای شما ارسال می شود و شما طبق نظراتی که می دهید تغییرات ایجاد می شود.
و  پس از تایید نهایی عکس, مبلغی به عنوان بیعانه دریافت می‌شود تا ثبت سفارش  صورت گیرد؛ و در نهایت با توجه به نوع سفارش شما، تابلو فرش بافت و ارسال  می‌گردد.

 


 

 

 

قیمت تابلو فرش سفارشی چهره چاپی :

 

قیمت تابلو فرش های سفارشی و تبدیل عکس به تابلو فرش به صورت بافتی و چاپی به میزان کیفیت تابلو فرش بستگی دارد .
همانطور که میدانید کیفیت محصولات ماشینی رابطه مستقیم با میزان قیمت محصولات ماشینی تولیدی شرکت ها دارد و هرچه میزان کیفیت تابلو فرش های ماشینی کاشان بیشتر شود قیمت این تابلو فرش های سفارشی بیشتر می شود.
منظور  از کیفیت تابلو فرش های ماشینی همان میزان شانه و تراکم در تابلو فرش ،  جنس الیاف مصرف شده در تابلو فرش و ابعاد و وزن تابلو فرش ماشینی و دستگاه  بافنده تابلو فرش ماشینی می باشد؛ که هرچه این میزان کیفیت بیشتر شود قیمت  نهایی تابلو فرش نیز بیشتر می شود .
البته همانطور که در قسمت قبلی  گفتیم تابلو فرش های ماشینی بافتی نسبت به تابلو فرش های ماشینی چاپی قیمت  بالاتری دارند زیرا این تابلو فرش های ماشینی به صورت دوبل بافته می شوند .

 


برای مشاوره و خرید تابلو فرش ماشینی با ما تماس بگیرید :
09103621040 (مدیریت)
09132603595 (خانم بزرافشان)