farsh4you

اشتراک گذاشته شده با :

قیمت تابلو فرش چهره

farsh4you.com
قیمت سفارش تابلو فرش چهره

قیمت سفارش تابلو فرش چهره چقدر می باشد ؟
برای سفارش تابلو فرش چهره چه اقداماتی انجام می شود ؟
تبدیل عکس به تابلو فرش به چه روش هایی صورت می گیرد ؟
تابلو  فرش چهره به عنوان یک محصول تزئینی و لوکس جهت هدیه می باشد ؛ این تابلو  فرش های ماشینی هدیه ای ارزشمند و خاص می باشند که در مراسمات تولد، روز  پدر و مادر، تکریم از مدیر آموزشگا و تشکر از همکارارن ، هدیه تبلیغاتی به  مشتریان وفادار مورد استفاده قرار می گیرند.
شرکت های تولید کننده فرش  ماشینی در کنار بافت فرش های ماشینی ؛ بافت عکس شخصی را نیز انجام می دهند و  تابلو فرش های چهره بافتی را در کیفیت های مختلف تولید می کنند.
بافت تابلو فرش های چهره از گذشته تا به حال به سه روش صورت می گیرد :
1. تابلو فرش چهره دستباف
2. تابلو فرش چهره بافتی
3. تابلو فرش چهره چاپی

 

 

 

بافت تابلو فرش چهره دستباف :

 

تابلو فرش چهره دستباف یکی از انواع تابلو فرش های چهره می باشد که مانند قالی های دستباف بافته می شود .
بافت  تابلو فرش چهره دستباف توسط قالی باف های ماهر انجام می شود آن ها توسط  الیاف های طبیعی (پشم) در ابعاد های متفاوت بافته می شوند .
از آنجایی  که قیمت سفارش تابلو فرش سفارشی دستباف نسبت به تابلو فرش های ماشینی بیشتر  می باشد و همچنین مدت زمان بافت این فرش های دستباف نسبت به فرش های  ماشینی بیشتر می باشد .
به همین دلیل سفارش تابلو فرش های دستباف کمتر  از تابلو فرش های ماشینی می باشد و سفارش تابلو فرش های چهره سفارشی ماشینی  امروزه بیشتر صورت می گیرد زیرا خریداران توان پرداخت هزینه های گزاف  تابلو فرش چهره دستباف را نداشته و به دنبال تابلو فرش هایی با کیفیت و  قیمت مناسب می باشند .

 


 


farsh4you.com
قیمت تابلو فرش چاپی

قیمت تابلو فرش چاپی به چه عواملی بستگی دارد ؟
تابلو فرش های چاپی چگونه قیمت گذاری می شوند ؟
خرید تابلو فرش به چه روش هایی صورت می گیرد ؟
یکی از انواع تابلو فرش های ماشینی که در بازار فرش کاشان تولید می شوند تابلو فرش های چاپی می باشند.
قیمت تابلو فرش های چاپی مانند سایر محصولات ماشینی به میزان کیفیت این محصولات ماشینی بستگی دارد.
کیفیت تابلو فرش های ماشینی در واقع،مشخص کننده قیمت قیمت تابلو فرش های ماشینی وسایر محصولات ماشینی می باشد.
همواره  خریداران قبل از خرید هر نوع کالایی به میزان کیفیت و قیمت آن توجه می  کنند و معمولا به دنبال محصولاتی با کیفیت اما قیمت مناسب می باشند.
درفروشگاه اینترنتی فرش برای تو تابلو فرش های ماشینی با بهترین کیفیت وقیمت تولید می شوند.
در این نوشته قصد داریم درمورد قیمت تابلو فرش های ماشینی چاپی اطلاعاتی را به شما خریداران عزیز ارائه دهیم.

 

 

تابلو فرش چاپی :

 

یکی از انواع تابلو فرش های ماشینی در شرکت های تولیدی فرش ماشینی تابلو  فرش های چاپی می باشند ؛ در شرکت های تولیدی این محصولات ماشینی در کیفیت  های مختلفی تولید می شوند از این رو قیمت تابلو فرش چاپی در واحد های  تولیدی متفاوت می باشد.
تابلو فرش های ماشینی چاپی حدود ۵ سالی است که  روانه ی بازار فرش کاشان شده است این محصولات ماشینی با طرح های متنوع  وزیبای خود مورد توجه خریداران قرار گرفته است.
تابلو فرش های ماشینی  چاپی توسط دستگاه های مخصوص و فوق پیشرفته بافته می شوند و نحوه ی تولید آن  ها با تابلو فرش های ماشینی بافتی متفاوت می باشد.
تابلو فرش های چاپی  به دو دسته ی تابلو فرش چاپی کلاریس و تابلو فرش چاپی سابلیمیشن تقسیم بندی  می شوند ، تفاوت تابلو فرش های چاپی کلاریس و سابلیمیشن در نوع چاپ آن  هاست.
در ادامه برای اطلاعات بیشتر شما فروشگاه اینترنتی فرش برای تو در  مورد تابلو فرش های ماشینی کلاریس و سابلیمیشن بیشتر توضیح می دهد .

 

 

 

تابلو فرش چاپی سابلیمیشن :

 

یکی از انواع تابلو فرش های ماشینی چاپی ، چاپ سابلیمیشن می باشد که به  چاپ در سطح معروف می باشد و در واقع عمق فرش و یا ریشه تابلو فرش بدون رنگ و  سفید می باشد .
در این شیوه از چاپ ابتدا عکس روی یک برگه که به  سابلیمشن معروف است چاپ می شود نکته ای که قابل ذکر است این است که پرینت  عکس روی برگه باید با جوهر های سابلیمیشن کره ای صورت گیرد زیرا در این  صورت دوام و ماندگاری تابلو فرش ها بیشتر می شود .
و پس از پرینت برگه عکس و تصویر مورد نظر روی تابلو فرش به صورت چاپ با دستگاه های اتویی چاپ صورت می گیرد .
لازم به ذکر است که قیمت تابلو فرش چاپی سابلیمیشن با تابلو فرش های چاپی کلاریس تفاوتی نداشته و هر دو به یک قیمت می باشند .

 


 

تابلو فرش چاپی کلاریس :

 

گونه ای که از تابلو فرش های چاپی که به چاپ در عمق معروف می باشند تابلو فرش های ماشینی کلاریس می باشند .
در این تابلو فرش های ماشینی عمق تابلو فرش های ماشینی رنگ شده می باشد یعنی ریشه ها در سطح و عمق رنگ شده می باشند.
در تابلو فرش های کلاریس رنگ به ریشه های تابلو فرش تزریق شده و طرح مورد نظر روی تابلو فرش چاپ زده می شود.
جالب است بدانید که در تابلو فرش های ماشینی چاپی برخلاف تابلو فرش بافتی از طیف گسترده ای از رنگ ها استفاده می شود و به همین دلیل تابلو فرش های چاپی دارای رنگ و طرح های متنوعی می باشند .
تابلو فرش های ماشینی چاپی کلاریس و سابلیمیشن هر دو دارای کیفیت و ماندگاری بالایی می باشند.

 

 

تولید تابلو فرش ماشینی چاپی :

برای تهیه ی تابلو فرش های چاپی ابتدا فرش های ماشینی در سایز های مشخص  به صورت سفید بافته می شوند تا طرح و نقشه روی این فرش های ماشینی چاپ زده  می شوند .
بعد از ان که فرش های سفید رنگ بافته شدند برای آهار و تکمیل و  برش ارسال می شوند و در قسمت برش فرش های سفید در ابعاد و اندازه هایی که  برای تهیه ی تابلو فرش نیاز است برش داده می شوند .
تابلو فرش های ماشینی در ابعاد های مختلفی تولید می شوند و رایج ترین سایز ها در تابلو فرش سایز 70*50 و 50*100 و 70*100 می باشد .
سپس  طرح و نقشه تابلو فرش های چاپی روی این فرش ها با سایز های استاندارد چاپ  می شود و همانطور که می داند روش تزریق رنگ در تابلو فرش های چاپی به دو  صورت سابلیمیشن و کلاریس صورت می گیرد .

 

جنس نخ در تابلو فرش های کلاریس و سابلیمیشن :

 

در شرکت های تولیدی تابلو فرش از الیاف های مختلف با میزان کیفیت های متفاوت استفاده می شود.
اما معمولا فرش های خام که برای تابلو فرش های ماشینی چاپی استفاده می شوند بیشتر از جنس الیاف مصنوعی پلی استر می باشند.
سوالی که ممکن است ذهن شما را درگیر خود کند این است که چرا از الیاف اکرولیک در تابلو فرش های چاپی استفاده نمی شود ؟
پاسخ  این سوال این است که از آنجایی که الیاف پلی استر رنگ پذیری بالاتری دارد  به همین دلیل از آن در بافت تابلو فرش چاپی استفاده می شود .
الیاف پلی استر برای بافت این محصولات ماشینی خوب تابیده می شود و به همین دلیل این محصولات ماشینی نرم می باشند .
تابلو  فرش های چاپی دارای کیفیت بالایی می باشند و قیمت تابلو فرش چاپی نسبت  تابلو فرش های بافتی در بعضی مواقع بیشتر و در بعضی مواقع کمتر می باشد.

 

 

 

کیفیت در قیمت تابلو فرش چاپی :

 

همانطور که می دانید کیفیت محصولات ماشینی تعیین کننده قیمت محصولات ماشینی می باشد.
تابلو  فرش های ماشینی در کیفیت های مختلفی تولید می شوند و همان گونه که اطلاع  دارید هرچه میزان کیفیت تابلو فرش های ماشینی بیشتر باشد در اصل قیمت آن ها  نیز افزایش می یابد.
تابلو فرش های چاپی در بیشتر دارای کیفیت های 1000 و 1200 شانه می باشند و به همین دلیل مقاومت آن ها بسیار بالا می باشد.
عوامل  مختلفی در کیفیت تابلو فرش های ماشینی چه چاپی و چه بافتی موثر می باشند  از مهم ترین آن ها جنس نخ مصرفی در این محصولات ماشینی می باشد زیرا هرچه  الیاف مصرف شده در آن ها بهتر باشد د نتیجه کیفیت و قیمت آن ها بیشتر می  شود.
و همچنین میزان شانه و تراکم در کیفیت آن ها موثر می باشد و با افزایش میزان شانه و تراکم کیفیت و قیمت آن ها نیز بیشتر می شود.

 


 

قیمت تابلو فرش چاپی :

 

همانطور که اطلاع دارید تابلو فرش های ماشینی چاپی به دو صورت تابلو فرش های چاپی عمومی و تابلو فرش های چاپی شخصی تولید می شوند.
از تابلو فرش های چاپی بیشتر برای تابلو فرش چهره و یا تبدیل عکس به تابلو فرش چهره استفاده می شود.
دلیل  استقبال از این محصولات ماشینی نسبت به تابلو فرش های بافتی قیمت مناسب تر  این محصولات و همچنین مدت زمان آماده سازی کمتر این تابلو فرش های ماشینی  می باشد.
تابلو فرش های چاپی نیاز به طراحی نداشته و به صورت دوبل بافته  نمی شوند به همین دلیل دارای قیمت پایین تری می باشند و همچنین این  محصولات به مدت 3 الی 5 روز کاری تولید و آماده می شوند.
اگر قصد خرید تابلو فرش ماشینی قیمت مناسب و با کیفیت را دارید بهترین انتخاب استفاده از تابلو فرش های ماشینی چاپی می باشد.

 

برای مشاوره و خرید فرش ماشینی با ما تماس بگیرید :
09103261040 (مدیریت)
09132603595 (خانم بزرافشان)

 

farsh4you.com
قیمت تابلو فرش سفارشی چهره

قیمت تابلو فرش سفارشی چهره معمولا عامل مهمی برای سفارش دهندگان تابلو فرش چهره محسوب می شود.
همانطور که می دانید شرکت های تولیدی تابلو فرش چهره از مواد اولیه با کیفیت های مختلفی استفاده می کنند.
باید  بگوییم که قیمت تابلو فرش های سفارشی تا حد زیادی به کیفیت تابلو فرش  بستگی دارد در شرکت های بافنده تابلو فرش چهره این محصولات ماشینی دارای  کیفیت های مختلفی می باشند.
خریداران هنگام سفارش تابلو فرش چهره اولین  سوالی که از مسئول فروش شرکت بافنده می پرسند میزان قیمت این تابلو فرش های  سفارشی می باشد.
قیمت تابلو فرش های چهره مانند دیگر محصولات ماشینی به  میزان کیفیت بافت آن ها بستگی دارد هرچه میزان کیفیت تابلو فرش های چهره  ماشینی بهتر باشد در نتیجه قیمت آن ها بیشتر می باشد.
در این مقاله گروه تحلیلی فروشگاه اینترنتی فرش برای تو در مورد انواع تابلو فرش چهره و قیمت آن ها توضیحاتی ارائه میدهد.

 

 

انواع تابلو فرش سفارشی ماشینی :

 

با پیشرفته شدن صنعت فرش بافی و با روی کار آمدن دستگاه های مدرن تابلو فرش های چهره به صورت ماشینی تولید و بافته شدند.
زیرا  در گذشته تابلو فرش چهره هم مانند فرش های دستباف توسط قالیبافان معروف  بافته می شد اما با گذشت زمان تابلو فرش های سفارشی مانند محصولات ماشینی  توسط دستگاه های فوق پیشرفته تولید و عرضه شدند.
تابلو فرش های چهره  ماشینی در شرکت های تولیدی فرش ماشینی و در کنار فرش های ماشینی 9 متری  بافت زده می شوند زیرا دستگاه های ماشینی 12 متری می باشند و هنگام بافت  فرش 9 متری 3 متر از دستگاه باقی می ماند و از آن برای بافت تابلو فرش چهره  استفاده می کنند.
تابلو فرش های ماشینی به دو دسته کلی تقسیم بندی می شوند و به تابلو فرش چهره بافتی و تابلو فرش چهره چاپی معروف می باشند.
تابلو فرش های سفارشی چاپی توسط دستگاه های مخصوص بافته می شود.

 

 

 

 

تابلو فرش چهره سفارشی بافتی :

 

تابلو فرش چهره بافتی مانند فرش های ماشینی توسط دستگاه های مدرن و  پیشرفته تولید می شوند ؛ تابلو فرش های چهره ماشینی بافتی به صورت 1000  شانه بیشتر بافت زده می شوند.
برای سفارش تابلو فرش های چهره سفارشی باید کسی که می خواهید به فرش تبدیل کنید را برای شرکت مدنظ ارسال کنید.
شرکت  عکس ارسال شده از مشتری را به طراحان فرش ماشینی داده ، طراحان تابلو فرش  چهره عکس را برای بافت روی فرش به صورت طراحی پیکسلی با رنگبندی دستگاه فرش  ماشینی تبدیل می کنند.
در مرحله بعد فایل عکس توسط کامپیوتر های دستگاه  فرش ماشینی روی فضای رول های فرش ماشینی درون برنامه چیده می شود و دستگاه  های ماشینی طبق دستوری که گرفته باشند تابلو فرش ماشینی را بافت می زنند.
تابلو  فرش های ماشینی به صورت جفت بافت شده و دارای خاب رو و خاب زیر می باشند ؛  پس از بافت به اهار فرستاده شده و بعد ازتکمیل تابلو فرش کاملا اماده می  شود .

 

 

 

قیمت تابلو فرش سفارشی چهره بافتی :

 

عامل اصلی و تعیین کننده قیمت تابلو فرش سفارشی چهره بافتی میزان کیفیت این محصولات ماشینی می باشد.
هرچه  کیفیت بافت تابلو فرش های چهره ماشینی بهتر باشد آن ها دارای قیمت بالاتری  می باشند ؛ معمولا تابلو فرش های سفارشی امروزه توسط دستگاه های بافتی  1000 شانه بافته می شوند.
قیمت تابلو فرش چهره بافتی نسبت به دیگر انواع  تابلو فرش های سفارشی ماشینی بیشتر است ، زیرا در این محصولات ماشینی  هزینه طراحی تابلو فرش هم حساب می شود و همچنین تابلو فرش های بافتی به  صورت دوبل بافته می شوند و شما دو تخته فرش را دریافت می کنید.
در شرکت  های بافنده تابلو فرش چهره از مواد اولیه با کیفیت های مختلفی استفاده می  کنند به همین دلیل قیمت تابلو فرش های سفارشی شرکت های تابلو فرش بایکدیگر  فرق می کند.
برای اطلاع از قیمت بروز تابلو فرش های سفارشی بافتی باید با شرکت بافنده تماس بگیرید.

 

 

تابلو فرش چهره ماشینی چاپی :

 

تابلو فرش چهره چاپی یکی از انواع محصولات ماشینی است که چیزی حدود ۵ سال است که روانه بازار فرش شده است.
تابلو فرش های چهره چاپی توسط دستگاه های های مخصوص بافته می شوند و ماشین آلات بافت آن ها دستگاه های فرش ماشینی نیستند.
لازم  به ذکر است تابلو فرش های چهره چاپی نیز خود به دو دسته کلی تقسیم بندی می  شوند ، برخی از آن ها به تابلو فرش سفارشی چاپی در عمق معروف اند که به آن  ها چاپ کلاریس گفته می شود و برخی از آن ها به تابلو فرش چهر چاپی در سطح  یا سابلیمیشن معروف می باشند.
این محصولات ماشینی دارای کیفیت های مختلفی می باشند و دارای مقاومت های بالایی می باشند.
خیلی  از خریداران برای سفارش این محصولات ماشینی نگران ثبات رنگ این تابلو فرش  ها می باشند لازم است بدانید که تابلو فرش های چهره چای فروشگاه اینترنتی  فرش برای تو از ثبات رنگی بالایی برخوردار می باشند.


 

نحوه بافت تابلو فرش چهره چاپی :

 

برای سفارش تابلو فرش های سفارشی چاپی لازم است عکس مد نظر خود را برای  شرکت ارسال کنید لازم است بگوییم که تابلو فرش های چای طراحی نمی شوند پس  بهتر است برای سفارش از عکس هایی که دارای کیفیت های بسیار بالا می باشند  استفاده کنیم.
برای بافت تابلو فرش های چهره چاپی ابتدا تابلو فرش های ماشینی به صورت سفید یا ساده بافت می شوند .
تابلو فرش های چاپی در اندازه های مشخص تولید می شوند و معمولا به صورت 1000 شانه می باشند .
در مرحله بعد عکس مورد نظر توسط دستگاه های چاپ اتویی و یا ج.هر سابلیمیشن به روی فرش چاپ می شود.
همانطور  که در قسمت قبل هم گفتیم اگر چاپ عکس در عمق فرش زده شود به ان تابلو فرش  چهره سفارشی کلاریس گفته می شود و همچنین اگر چاپ عکس روی سطح تابلو فرش  زده شود به آن تابلو فرش چهره سابلیمیشن گفته می شود.

 

 

 

 

قیمت تابلو فرش سفارشی چهره چاپی :

 

نکته ای که لازم است بدانید این است که قیمت تابلو فرش سفارشی چهره چاپی در هر دو صورت چاپ کلاریس و چاپ سابلیمیشن با یکدیگر هیچ تفاوتی ندارد.
قیمت  تابلو فرش های سفارشی چاپی مانند سایر محصولات ماشینی به میزان کیفیت چاپ  آن ها بستگی دارد ؛ تابلو فرش های ماشینی در کیفیت های مختلفی در بازار فرش  کاشان تولید می شوند.
تابلو فرش های چاپی کاشان معمولا روی فرش های  ۱۰۰۰ شانه و ۷۰۰ شانه چاپ زده می شوند تابلو فرش های چاپی توسط دستگاه های  مخصوص تولید و بافته می شوند.
هرچه میزان کیفیت تابلو فرش های چاپی  بیشتر و بهتر شود در نتیجه قیمت آن ها افزایش پیدا می کنند و شما یک محصول  واقعی با بهترین کیفت خریداری می کنید.
لازم است بدانید که تابلو فرش  های چاپی سفارشی به صورت تکی تولید می شوند و از آنجایی که به صورت جفت  بافته نمی شوند قیمت مناسب تری دارند.

 

 

برای مشاوره و خرید فرش ماشینی با ما تماس بگیرید :
09103261040 (مدیریت)
09132603595 (خانم بزرافشان)

 

farsh4you.com
قیمت تابلو فرش چهره ماشینی

آیا با انواع بافت تابلو فرش چهره آشناییت دارید ؟
سفارش تابلو فرش چهره با قیمت مناسب در کجا انجام می گیرد ؟
لیست قیمت تابلو فرش چهره به صورت چاپ و بافت چگونه می باشد؟
ممکن  است تابلو فرش چهره را با نام هایی مانند خود تابلو فرش چهره ، تابلو فرش  هدیه ، تبدیل عکس به تابلو فرش ، تابلو فرش تبلیغاتی ، بافت عکس هنرمند  و... شنیده باشید.
تابلو فرش در واقع یک فرش کوچکی می باشد که داخل چارچوبی بنام قاب قرار می گیرد و به عنوان تابلو به دیوار آویخته می شود..
تابلو فرش ها کاملا جنبه تزیینی دارند و اصالت و فرهنگ و هنر ایرانی در این تابلو فرش های ایرانی نمایان می باشد.
تابلو  فرش چهره همانگونه که از نامش پیداست چهره و تصویر اشخاص می باشد که به  صورت تابلو فرش در آمده است و امروزه مورد توجه بسیاری قرار گرفته است.

 

انواع تابلو فرش ماشینی :

 

تابلو فرش ها در گذشته مانند فرش های دستبافت با دست بافته می شدند و به  آنها تابلو فرش دستبافت می گفتند این تابلو فرش های ماشینی به دلیل  دستبافت بودن قیمت بسیار بالایی دارند ؛ اما با پیدایش فرش های ماشینی با  کیفیت کارخانه های تولیدی اقدام به تابلو فرش های ماشینی کردند.
تابلو  فرش ها همانطور که گفته شد بیشتر جنبه تزئینی داشته و در دکوراسیون منزل  و...استفاده می شوند . اگر بخواهیم تابلو فرش های ماشینی را از نظر نوع  تولید و نوع و مواد تشکیل دهنده تقسیم بندی کنیم تابلو فرش های ماشینی به  دو دسته تقسیم بندی می شوند :
۱) تابلو فرش چهره بافتی
۲) تابلو فرش چهره چاپی
قیمت  تابلو فرش چهره به صورت چاپی و بافتی متفاوت است همچنین این تابلو فرش ها  دارای مشخصات متفاوتی می باشند در ادامه ویژگی هر کدام از این تابلو فرش ها  را توضیح می دهیم.

 

 تابلو فرش چهره بافتی :

 

تابلو فرش چهره به صورت بافتی مانند فرش های ماشینی توسط دستگاه های  پیشرفته بافته و تولید می شوند و در کیفیت های مختلف بافته می شوند.
تابلو فرش های ماشینی دارای رنگبندی های متنوع بافته می شوند و در ابعاد مختلف تولید می گردند.
برای  بافت تابلو فرش های ماشینی تابلو فرش ها مانند فرش ماشینی دارای خاب رو و  خاب زیر می باشند و یعنی به صورت دوبل بافت می شوند و دو تخته تابلو فرش به  خریدار ارائه می شود.
تابلو فرش چهره به روش بافت روی فرش دارای کیفیت و  ماندگاری بالا می باشد همچنین لازم است بدانید که تابلو فرش های بافتی  نسبت به تابلو فرش های چاپی قیمت بالاتری دارند.
قیمت تابلو فرش چهره  بافتی به این دلیل بیشتر است که این تابلو فرش ها قبل از بافت توسط طراح  باید طراحی شوند و بعد روی دستگاه بافنده قرار گیرد و بافته شود.

 


 

• تابلو فرش چهره چاپی :

 

 

این نوع تابلو فرش ها گونه ای جدید از بافت تابلو فرش ماشینی می باشد  برای بافت تابلو فرش به صورت چاپی یک فرش سفید در اندازه تابلو فرش بافت  زده می شود .
و بعد نقشه مورد نظر توسط دستگاه رنگ پاش یا دستگاه  سابلیمیشن روی فرش سفید قرار می گیرد و بدین شکل نقشه تابلو فرش روی فرش  سفید پرس می گردد .
تزریق رنگ هم از روی تابلو فرش و هم از پشت تابلو فرش روی فرش سفید پاشیده می شود.
لازم  به ذکر است که تابلو فرش های چاپی نیز خود به دو صورت تابلو فرش چاپی  سابلیمیش و تابلو فرش چاپی کلاریس تقسیم می شوند و امروزه مورد توجه بسیاری  از خریداران قرار گرفته اند.
قیمت تابلو فرش چهره چاپی نسبت به تابلو  فرش ماشینی بافتی پایین تر می باشد زیرا این تابلو فرش ها به صورت تک بافته  می شوند و دوبل نیستند .

 

 

تفاوت تابلو فرش ماشینی و تابلو فرش چاپی :

 

در تولید تابلو فرش بافتی از نخ های رنگی محدودی استفاده می کنند و نمی توان به دلخواه از هر رنگی استفاده کرد .
اما در تابلو فرش چاپی از رنگ های بیشتری در نقشه تابلو فرش استفاده می شود و تصویر وضوح بیشتری دارد .
همچنین قیمت تابلو فرش چهره به صورت چاپ نسبت به تابلو فرش های بافتی ارزان تر می باشد.
اما از نظر ماندگاری به طبع تابلوفرش چاپی با اینکه قابلیت شست و شو دارد اما ماندگاری کمتری نسبت به تابلو فرش ماشینی دارد.
اما  از آنجا که به هر حال تابلو فرش ها به دیوار آویخته می شوند و کاملا جنبه  تزیینی دارند و جنبه کاربردی ندارند پس می توانید ده ها سال از این تابلو  فرش ها استفاده کنید .
همچنین باید بدانید که تابلو فرش های بافتی به دلیل میزان شانه و تراکم بالا نسبت به تابلو فرش های چاپی وزن بیشتری دارند.

 

تابلو فرش چهره در چه طرح هایی تولید می شود؟

 

هر نوع تصویری از اعضای خانواده ؛ پدر و مادر , همسر ، فرزند و دوستان  در بافت تابلو فرش انجام می شود و شما می توانید در مناسب های مختلف این  تابلو فرش ها را هدیه بدهید .
یا می توانید عکس هر نوع شخیصت معروف و مشهوری که دوسدارید در قالب بافت عکس هنرمند سفارش دهید .
همچنین می توانید هر نوع لوگوی تبلیغاتی در قالب تبلیغات برند شما و شرکت های مختلف انجام دهید .
شما می توانید انواع تصویر های عمومی مانند منظره و گل و حیوانات و آیات و روایات قرآنی و... را به صورت تابلو فرش تهیه کنید .
در یک کلام هر نوع تصویری قابل پیاده سازی روی فرش در قالب تابلو فرش می باشند .


عوامل موثر در قیمت تابلو فرش چهره :

 

برای خرید انواع محصولات و تابلو فرش های ماشینی قیمت آن محصول برای  خریدار بسیار اهمیت دارد ؛ همواره خریداران به نبال تابلو فرشی با کیفیت و  قیمت مناسب می باشد .
یکی از عوامل مهم در قیمت تابلو فرش چهره جنس نخ  مورد استفاده شده در تابلو فرش ماشینی می باشد هرچه جنس نخ مصرف شده در  تابلو فرش با کیفیت تر باشد تابلو فرش دارای قیمت بیشتری می باشد .
همچنین  میزان شانه و تراکم در بافت تابلو فرش بیشتر شود قیمت تابلو فرش نیز بیشتر  می شود همچنین هرچه شانه و تراکم در فرش بیشتر شود وزن تابلو فرش بیشتر  شده در نتیجه قیمت تابلو فرش نیز بیشتر می شود .
ابعاد و سایز تابلو فرش  نیز یکی دیگر از عواما موثر درقیمت تابلو فرش های ماشینی می باشد با  افزایش ابعاد تابلو فرش قیمت تابلو فرش نیز بیشتر می شود.


جنس نخ در تابلو فرش ماشینی :

 

 

در مورد جنس مواد و نخ تابلو فرش باید گفت که هریک از تابلو فرش ها نخ  خاص خود را دارند؛و همانطور که اطلاع دارید کیفیت تمام محصولات ماشینی به  خصوص تابلو فرش های ماشینی به جنس نخ بستگی دارد و هرچه این نخ با کیفیت تر  باشد در اصل تابلو فرش ما با کیفیت تر می باشد.
در بافت تابلو فرش های  ماشینی بافتی از الیاف مصنوعی نظیر اکرولیک هیت ست شده و نیز پلی استر  استفاده می کنند که از این میان نخ اکرولیک بهترین نخ تابلو فرش ماشینی می  باشد که علاوه بر ماندگاری و کیفیت درجه یک بودن این نخ ، ظاهری دستبافت  گونه به تابلو فرش می دهد.
اما در تولید تابلو فرش های ماشینی چاپی از الیاف پلی استر استفاده می کنند.
پایه تابلو فرش چاپی نیز فرش ماشینی سفید می باشد وهرچه نخ فرش ماشینی سفید بهتر باشد فرش رنگ پذیری بیشتری نیز خواهد داشت.

 

 

اندازه و ابعاد در قیمت تابلو فرش چهره :

 

تابلو فرش های ماشینی نیز مانند فرش های ماشینی در اندازه استاندارد  تولید می شوند ولی شما عزیزان می توانید تابلو فرش های خود را با ابعاد  مختلفی نیز سفارش دهید .
لازم است بدانید که تابلو فرش هاای چهره و  انواع تابلو فرش های ماشینی چه به صورت بافت باشند و چه به صورت چاپ باشند  در اندازه های مختلف تولید و عرضه می شوند.
اندازه های متداول و معمول در بافت تابلو فرش های ماشینی شامل: 50*۳۵، 50*۷۰ ،50*۱۰۰،۱۰۰*70 می شود .
تابلو فرش های ماشینی هرچه دارای ابعاد و اندازه بیشتری باشند دارای وزن بیشتری هستند به همین دلیل قیمت بالاتری هم دارند .
قیمت تابلو فرش چهره نیز به همین صورت می باشد یعنی هرچه تابلو فرش در ابعاد بزرگتر تولید شود دارای قیمت بیشتری می باشد .


 

بهترین کیفیت در تابلو فرش چهره :

 

برای تشخیص یک تابلو فرش با کیفیت و مرغوب باید به نکات زیر توجه کنید تا محصولی با کیفیت خریداری کنید .
1)  به پشت تابلو فرش نگاه کنید در پشت تابلو فرش باید ریشه ها یکنواخت و مرتب  زده شده باشند و ناهمواری در آنها نباشد زیرا تابلو فرش های ماشینی به  صورت ماشینی تولید می شوند و باید یکنواخت باشند.
۲) تابلو فرش مورد نظر شما دقیقا باید در اندازه گفته شده باشد و نامنظم بودن اندازه در تابلو فرش اصلا نباید وجود داشته باشد.
۳) طرح و نقشه تابلو فرش مورد نظر شما باید اصیل و ایرانی باشد و از نقشه های ترکی استفاده نشود.
۴)  کیفیت نخ تابلو فرش باید حتما درجه یک باشد و شما حتما باید در تابلو فرش  دستباف نخ پشم و پنبه و بخصوص ابریشم را چک نمایید و در تابلو فرش ماشینی و  چاپی نخ اکرولیک را حتما تشخیص دهید .

 


 

تشخیص نخ اکرولیک هیت ست شده در تابلو فرش :

 

نخ اکرولیک ظاهری شبیه به نخ پشم دارد و به همین دلیل به آن پشم مصنوعی نیز می گویند.
نخ  فرش اکرولیک نسبت به پلی استر ظاهری شفاف تر دارد و هنگام لمس کردن نخ  اکرولیک دانه های نخ اکرولیک زیر دست سر میخورند و حالت چسبندگی ندارند.
نخ اکرولیک در برابر فشار و رفت و آمد زیاد مقاومت بالایی دارد و بسیار مستحکم می باشد.
تابلو فرش های تولید شده از الیاف اکرولیک اصلا بوی پلاستیک و مواد نفتی نمی دهند و همچنین حساسیت ایجاد نمی کنند.
الیاف اکرولیک رنگ را به خوبی جذب می کنند به همین دلیل تابلو فرش ماشینی با نخ اکرولیک دارای رنگ های درخشان هستند .

 

برای مشاوره و خرید فرش ماشینی با ما تماس بگیرید :
09132603595 (خانم بزرافشان)
09103621040 (مدیریت)