فرش کلاریس مدرن یکی از جدید ترین محصولات ماشینی در بازار فرش کاشان می باشد که با طرح های خاص مورد پسند و توجه خریداران قرار گرفته است .
فرش های کلاریس از تولیدات شرکت های فرش ماشینی می باشند که در کیفیت های مختلفی تولید شده و دارای قیمت های مطلوبی می باشند .
این محصولات ماشینی در طرح های کلاسیک و فانتزی تولید می شوند و دارای پالت رنگبندی بیشماری می باشند .
فرش های ماشینی کلاریس توسط دستگاه های مخصوص بافته و تولید و برای بافت ان ها از الیاف های مصنوعی پلی استر استفاده می شود .
مفروشه  های کلاریس انواع مختلفی دارند و مناسب برای هر دکوراسیونی می باشند ؛ از  آن ها برای مفروش نمودن مکان های مختلفی استفاده می شود .
گروه تحلیلی فروشگاه فرش برای تو در این نوشته در مورد فرش کلاریس مدرن اطلاعاتی را در اختیار شما عزیزان می گذارد .

 

 

فرش کلاریس ماشینی :

 

فرش های ماشینی کلاریس از دسته فرش های فانتزی است که دارای طرح و نقشه  های بسیار زیبایی می باشد , این محصولات ماشینی چند سالی است که روانه  بازار فرش شده است.
از آنجایی که این محصولات ماشینی دارای رنگ و طرح  هایی متنوع می باشند امروزه اکثر خریداران برای مفروش کردن منزل خود از این  محصولات ماشینی استفاده می کنند .
برای بافت فرش های ماشینی کلاریس از  نخ پلی استر استفاده می شود الیاف هایی که در بافت فرش کلاریس استفاده می  شوند بی رنگ (سفید) می باشند , این الیاف ها فرش های ماشینی را در ابعاد  مشخص می بافند و سپس طرح و نقشه مورد نظر روی این فرش های چاپ می شود.
همانطور که گفتیم فرش های کلاریس مناسب برای دکوراسیون های مختلفی می باشند و به همین دلیل به چند گروه تقسیم می شوند.
انواع محصولات ماشینی کلاریس در کاشان شامل :
• فرش کلاریس مدرن
• فرش کلاریس کلاسیک
• فرش کلاریس اتاق کودک
• فرش کلاریس چهل تکه
• فرش کلاریس کهنه نما
• فرش کلاریس گرد