farsh4you

اشتراک گذاشته شده با :

فرش ماشینی کلاریس

farsh4you.com
خرید فرش کلاریس مدرن

فرش کلاریس مدرن یکی از جدید ترین محصولات ماشینی در بازار فرش کاشان می باشد که با طرح های خاص مورد پسند و توجه خریداران قرار گرفته است .
فرش های کلاریس از تولیدات شرکت های فرش ماشینی می باشند که در کیفیت های مختلفی تولید شده و دارای قیمت های مطلوبی می باشند .
این محصولات ماشینی در طرح های کلاسیک و فانتزی تولید می شوند و دارای پالت رنگبندی بیشماری می باشند .
فرش های ماشینی کلاریس توسط دستگاه های مخصوص بافته و تولید و برای بافت ان ها از الیاف های مصنوعی پلی استر استفاده می شود .
مفروشه  های کلاریس انواع مختلفی دارند و مناسب برای هر دکوراسیونی می باشند ؛ از  آن ها برای مفروش نمودن مکان های مختلفی استفاده می شود .
گروه تحلیلی فروشگاه فرش برای تو در این نوشته در مورد فرش کلاریس مدرن اطلاعاتی را در اختیار شما عزیزان می گذارد .

 

 

فرش کلاریس ماشینی :

 

فرش های ماشینی کلاریس از دسته فرش های فانتزی است که دارای طرح و نقشه  های بسیار زیبایی می باشد , این محصولات ماشینی چند سالی است که روانه  بازار فرش شده است.
از آنجایی که این محصولات ماشینی دارای رنگ و طرح  هایی متنوع می باشند امروزه اکثر خریداران برای مفروش کردن منزل خود از این  محصولات ماشینی استفاده می کنند .
برای بافت فرش های ماشینی کلاریس از  نخ پلی استر استفاده می شود الیاف هایی که در بافت فرش کلاریس استفاده می  شوند بی رنگ (سفید) می باشند , این الیاف ها فرش های ماشینی را در ابعاد  مشخص می بافند و سپس طرح و نقشه مورد نظر روی این فرش های چاپ می شود.
همانطور که گفتیم فرش های کلاریس مناسب برای دکوراسیون های مختلفی می باشند و به همین دلیل به چند گروه تقسیم می شوند.
انواع محصولات ماشینی کلاریس در کاشان شامل :
• فرش کلاریس مدرن
• فرش کلاریس کلاسیک
• فرش کلاریس اتاق کودک
• فرش کلاریس چهل تکه
• فرش کلاریس کهنه نما
• فرش کلاریس گرد


farsh4you.com
فرش کلاریس و فرش ماشینی چه تفاوتی دارند؟

تفاوت فرش کلاریس با فرش ماشینی چیست؟ فرش کلاریس چه ویژگی هایی دارد؟
ابتدا در سال 1352 در ایران فرش ماشینی سنتی به وسیله ماشین مخمل بافی تولید شد،و مورد استقبال مردم قرار گرفت.
به همین دلیل کارخانه‌ های فرش بافی در شهر فرش کاشان به همت خاندان لاجوردی بنانهاده شد و فرش ماشینی رقابت خود را با فرش سنتی آغاز نمود.
در این کارخانه های تولیدی فرش؛ فرش های ماشینی با بهترین کیفیت و مناسب ترین قیمت تولید و عرضه می شوند.
زیرا  مواد اولیه تولید کننده فرش های ماشینی نسبت به مواد اولیه فرش های  دستبافت بسیار ارزان بوده به همین دلیل در دنیای امروز پیشرفت چشمگیری  داشته است.
فرش های ماشینی باید در طرح و رنگ های مختلف بافته و تولید شوند تا نظرات مشتریان متفاوت را برآورده سازند.
در این نوشته قصد داریم تفاوت فرش ماشینی کلاریس با فرش سنتی را برای شما عزیزان توضیح دهیم .

 

تاریخچه فرش ماشینی :

 

در گذشته فرش‌ های ماشینی بسیار مبتدی بودند و تنها عنوان زیرانداز را  داشتند بعد از آن فرش‌ هایی که الیاف بلند داشتند و یا اصلا پرز نداشتند  تولید شدند.
برخی از این فرش های ماشینی حلقه حلقه بودند و برخی پرزهایی  مانند پرز قالی داشتند؛ و اکثر این زیراندازها طرح و نقشه هایی مانند همان  طرح و نقشه فرش های سنتی را داشتند.
با نگاه کردن به سابقه فرش های  ماشینی متوجه می شوید که در ابتدا برای تولید فرش های ماشینی از فرش های  دستبافت الگو می گرفتند و طرح هایی شبیه آن را تولید می کردند.
اما با  گذشت زمان کارخانه های تولیدی فرش ماشینی ؛ به تولید فرش هایی با نقشه و  طرح جدید، کارتونی بچه‌گانه، فرش‌هایی در اندازه‌های متفاوت 12 متری ، 9  متری، 3متری پرداختند.
فرش های ماشینی به صورت 350شانه، 500شانه،700شانه و1000شانه و1200 شانه و 1500شانه و در نهایت فرش ماشینی کلاریس تولید شدند.

 


 

آشنایی با فرش ماشینی کلاریس:


 

به فرش های ماشینی که ساده هستند و با الیاف کاملا سفید بافته می‌شوند فرش کلاریس می گویند.
فرش  های ماشینی کلاریس روی فرش های بافته شده از قبل که سفید هستند بافت می  شوند و لازم است بدانید که فرش های کلاریس سفید و ساده نیست بلکه دنیایی از  رنگ است.
وقتی به فرش های ماشینی کلاریس نگاه کنید می توانید صدها رنگ  هم طیف یا متضاد را تماشا کنید که در کنار هم طرحی زیبا را تشکیل داده اند  .
فرش ماشینی کلاریس نسبت به دیگر فرش های ماشینی متفاوت می باشد زیرا  فرش های ماشینی با الیاف رنگی بافت و تولید می شوند در صورتی که فرش های  ماشینی کلاریس پس از بافتن توسط ماشین رنگ می‌شود.
فرش های ماشینی کلاریس در طرح و رنگ های بسیار زیبا تولید و عرضه می شوند.