farsh4you

اشتراک گذاشته شده با :

فرش ماشینی مدرن

farsh4you.com
خرید فرش کلاریس مدرن

فرش کلاریس مدرن یکی از جدید ترین محصولات ماشینی در بازار فرش کاشان می باشد که با طرح های خاص مورد پسند و توجه خریداران قرار گرفته است .
فرش های کلاریس از تولیدات شرکت های فرش ماشینی می باشند که در کیفیت های مختلفی تولید شده و دارای قیمت های مطلوبی می باشند .
این محصولات ماشینی در طرح های کلاسیک و فانتزی تولید می شوند و دارای پالت رنگبندی بیشماری می باشند .
فرش های ماشینی کلاریس توسط دستگاه های مخصوص بافته و تولید و برای بافت ان ها از الیاف های مصنوعی پلی استر استفاده می شود .
مفروشه  های کلاریس انواع مختلفی دارند و مناسب برای هر دکوراسیونی می باشند ؛ از  آن ها برای مفروش نمودن مکان های مختلفی استفاده می شود .
گروه تحلیلی فروشگاه فرش برای تو در این نوشته در مورد فرش کلاریس مدرن اطلاعاتی را در اختیار شما عزیزان می گذارد .

 

 

فرش کلاریس ماشینی :

 

فرش های ماشینی کلاریس از دسته فرش های فانتزی است که دارای طرح و نقشه  های بسیار زیبایی می باشد , این محصولات ماشینی چند سالی است که روانه  بازار فرش شده است.
از آنجایی که این محصولات ماشینی دارای رنگ و طرح  هایی متنوع می باشند امروزه اکثر خریداران برای مفروش کردن منزل خود از این  محصولات ماشینی استفاده می کنند .
برای بافت فرش های ماشینی کلاریس از  نخ پلی استر استفاده می شود الیاف هایی که در بافت فرش کلاریس استفاده می  شوند بی رنگ (سفید) می باشند , این الیاف ها فرش های ماشینی را در ابعاد  مشخص می بافند و سپس طرح و نقشه مورد نظر روی این فرش های چاپ می شود.
همانطور که گفتیم فرش های کلاریس مناسب برای دکوراسیون های مختلفی می باشند و به همین دلیل به چند گروه تقسیم می شوند.
انواع محصولات ماشینی کلاریس در کاشان شامل :
• فرش کلاریس مدرن
• فرش کلاریس کلاسیک
• فرش کلاریس اتاق کودک
• فرش کلاریس چهل تکه
• فرش کلاریس کهنه نما
• فرش کلاریس گرد


farsh4you.com
انواع فرش کلاسیک مدرن

فرش کلاسیک مدرن یکی از انواع محصولات تولیدی در فروشگاه اینترنتی فرشی برای تو (شما) می باشد.
فرش های ماشینی ابتدا در طرح های ساده و سنتی تولید و بافت می شدند اما با گذشت زمان و  پیشرفت دستگاه های تولیدی فرش ماشینی کاشان ؛ فرش های ماشینی علاوه بر طرح  های سنتی در طرح های مدرن و کلاسیک تولید شدند.
این فرش های ماشینی  مدرن برای مفروش کردم مکان های مختلفی استفاده می شوند و از اتاق کودک  گرفته تا سالن‌های اجلاس و هتل‌ های گران قیمت را فرش می کنند.
فرش کلاسیک در طرح و رنگ های مختلفی در کارخانه های تولیدی فرش ماشینی کاشان بافته می شوند.
فرش های ماشینی مدرن مناسب برای آپارتمان و خانه های مدرن امروزی می باشند و در ابعاد های مختلفی تولید می شوند.
در ادامه در مورد ویژگی های فرش های ماشینی مدرن اطلاعاتی در اختیار شما عزیزان می گذاریم.

 

 

ویژگی های فرش ماشینی مدرن :


فرش کلاسیک مدرن در بهترین کیفیت و قیمت در شرکت های تولیدی شهر فرش کاشان وجود دارند.
این  فرش های ماشینی مدرن و امروزی بسیار نرم و لطیف بوده و دارای اشکال و طرح  های مختلفی هستند ؛ این دسته از فرش های ماشینی به صورت دایره ، لوزی ،  مربع ، چند گوشه و … تولید می شوند .
الیاف مصرف شده در بافت فرش های ماشینی مدرن ؛ بهترین الیاف یعنی نخ صد در صد اکرولیک هیت ست شده می باشد .
فرش  های ماشینی مدرن در سایز های 6 متری و 9 متری بافته و تولید می شوند و  اغلب سایز های کوچکی دارند و بصورت گرد یا مستطیلی بافته و عرضه می شوند .
برای  خرید فرش های ماشینی مدرن باید اطلاعات کافی در مورد این محصولات ماشینی و  انواع این فرش های ماشینی داشته باشید تا محصولی با کیفیت واقعی خریداری  کنید .

 

 


انواع فرش مدرن در کاشان :

 

 

• فرش شگی :

 

یکی از انواع فرش های ماشینی مدرن در کاشان فرش شگی می باشد ، این فرش  های ماشینی از الیاف های مصنوعی بافته می شوند و دارای پرزهای بلند می  باشند.
بهترین نوع فرش شگی فرشی است که از نخ های پلی استر بافته شود  زیرا لازم است بدانید که نخ پلی استر در برابر نور خورشید استقامت خوبی  دارد و به دلیل کم پرز بودن گرد و غبار کمی را به خود جذب می کند و دیر  کثیف می‌شود.
فرش های ماشینی شگی که از الیاف هایی غیر از الیاف پلی  استر بافته شده باشند گرد و غبار بیشتری به خود جذب می کنند و در نتیجه  زودتر کثیف می شوند و لازم است بدانید که شست وشوی این فرش ها بسیار سخت می  باشد و ممکن است حالت خود را بعد از شست وشوی از دست بدهد؛ این فرش های  ماشینی باید در مکان های کم رفت و آمد استفاده شوند .

 

• فرش شنل :

 

فرش شنل یکی از انواع فرش کلاسیک مدرن می باشد این فرش های ماشینی بیشتر  سبک هستند و در پشت آن از لاتکس استفاده شده است تا به کف بچسبد .
نام دیگر فرش شنل فرش بلژیکی می باشد جنس الیاف آن ویسکوز است و بیشتر برای زیبایی و تزئین منزل در دکوراسیون بکار می‌رود .
این فرش های ماشینی مناسب برای دکوراسیون منزل می باشند و بیشتر در فضاهایی که جنبه تزئینی دارند استفاده می شوند.

 


• گلیم فرش ماشینی :


یکی از انواع فرش کلاسیک مدرن در کاشان، گلیم های ماشینی می باشند ؛  گلیم فرش های ماشینی مفروشه هایی بسیار مناسب برای آشپزخانه می باشند .
این  فرش های ماشینی به دلیل سبک بودن و همچنین نخ خاب گلیم که از جنس الیاف بی  اف سی (bfc) است پا خور بسیار خوبی دارند و می ‌توان آن ها را در  آشپزخانه، راهرو و راه پله و مساجد و مکان های پر رفت و آمد استفاده کرد  زیرا فرش هایی با مقاومت می باشند .
این گلیم فرش های ماشینی به دلیل  جنس الیافی که دارند قابلیت امتداد داشتن داشته و به همین دلیل بافت موکت  ها و گلیم ها بافت حلقه ای محسوب می‌شوند .
گلیم فرش های ماشینی امروزه  در اکثر خانه های ایرانی به چشم می خورد ؛ زیرا هم مقاومت وماندگاری خوبی  دارند و هم قابلیت شست و شوی دارند .


• گبه های ماشینی :

 

گبه های ماشینی یکی از انواع محصولات ماشینی در شرکت های تولیدی فرش  ماشینی می باشند و نیز مانند گلیم فرش های ماشینی تولید می شوند و بدون پرز  و حالتی موکت مانند دارند .
گلیم فرش های ماشینی از نظر طرح و نقشه با این فرش های فانتزی کاشان فرق دارند .
در بافت گبه های ماشینی به خاطر استفاده از الیاف مخصوص ؛ نوع بافت آنها بسیار سبک است .
از  این محصولات ماشینی نیز می توان در فضاهایی که رفت وآمد زیاد است استفاده  کنید زیرا مقاومت بالایی داشته و قابلیت شت و شوی دارند .

 

• فرش فانتزی :

 

فرش فانتزی یکی دیگر از انواع فرش کلاسیک مدرن در کاشان می باشد که به  دلیل میزان تراکم و حلقه ای بودن نخ خاب در آن این فرش های ماشینی استقامت  بسیار بالایی دارند .
این فرش‌ های ماشینی نیز قابلیت شست و شوی دارند و زود لک نمی‌شوند و همچنین لازم است بدانید که ضد حساسیت می باشند .
فرش  های فانتزی کاشان دارای کیفیت های مختلفی بوده و پرز نمی ‌دهند ، همچنین  در برابر سنگینی اجسام شکل خود را از دست نمی ‌دهند و می ‌توان با خیال  راحت آن هارا زیر پایه های مبل قرار داد.
فرش های ماشینی فانتزی در طرح و رنگ های مختلفی در شرکت های فرش ماشینی تولید و عرضه می شوند .

 

جنس نخ در فرش های ماشینی مدرن :

 

بهترین نخ برای بافت فرش ماشینی مدرن ، نخ های صد در صد اکرولیک هیت ست شده می باشد.
زیرا فرش های بافته شده توسط الیاف اکرولیک از لطافت و درخشندگی و همچنین مقاومت خاصی برخوردار می باشند.
فرش های اکرولیک مقاومت بالایی در برابر گرمای مستقیم دارند به طوری که می توان اتوی داغ را روی فرش گذاشته بدون تغییر برداشت.
ولی در الیاف BCF و پلی استر، فرش‌ها براثر قرار گرفتن در برابر گرما دچار سوختگی و فرورفتگی شده و فرش ازبین می‌ رود.
از لحاظ سایش، فرش اکریلیک دچار تغییر نمی‌شود ولی BCF و پلی استر دچار خوردگی یا پوسیدگی می‌شوند.
از لحاظ زیبایی در طول زمان، فرش اکرلیک قابل قیاس با فرش‌های درصد دار یا BCF و پلی استر نمی‌باشد.
از  لحاظ شستشو فرش‌های اکرولیک هیچ گونه تغییری نمی‌ کنند ولی در فرش‌های  BCF، و پلی استر جلوه و زیبایی فرش در زمان کوتاهی از بین میرود.

 

 

 

 

نحوه سفارش فرش ماشینی مدرن :


در فروشگاه اینترنتی فرشی برای شما انواع محصولات ماشینی نظیر فرش  های ماشینی و تابلو فرش های ماشینی ، سجاده فرش مسجدی ، انواع تابلو فرش  های سفارشی و فرش های مدرن در طرح های مختلفی وجود دارند .
اگر  قصد سفارش فرش کلاسیک مدرن را از فروشگاه های اینترنتی دارید ابتدا باید  انواع طرح های گلیم فرش را از سایت شرکت های تولیدی مشاهده کنید .
سپس  طرح مد نظر خود را انتخاب کنید و سایز و ابعاد مکان مورد نظر را برای  مدیران فروش شرکت ارسال کنید ، تا طرح انتخابی شما به متراژ مشخص برای شما  بافته و تولید شود .
با پرداخت مبلغی به عنوان بیعانه و همچنین دادن آدرس ونام خانوادگی خود سفارش خود را تکیمل کنید.
مدت زمان آماده سازی سفارش شما خریداران عزیز نهایتا حدود 10 روز می باشد و سپس سفارش شما به آدرس و مکان مورد نظر ارسال می شود.

 

برای مشاوره و خرید فرش انواع محصولات ماشینی کاشان با ما تماس بگیرید :
09103621040 ( مدیریت )
09132603595 ( خانم بزرافشان )

farsh4you.com
بهترین فرش ماشینی برای منزل

بهترین فرش ماشینی چه ویژگی هایی دارد ؟
فرش های ماشینی چه کاربردی دارند ؟
چرا از فرش ماشینی برای منازل خود استفاده می کنیم ؟
وقتی  منزلی خریده می‌ شود همیشه صاحب آن منزل دنبال آن است که از بهترین وسایل و  اثاثیه در آن استفاده کندزیرا مبل ها و اثاثیه نو در حد خودشان به زیبایی  منزل کمک زیادی می ‌کنند همچنین نحوه چینش وسایل در تزئین منزل کمک زیادی  به زیبایی و مرتب بودن منزل می کند.
یک نکته دیگر که همواره صاحبان خانه به آن توجه زیادی دارند فرش های ماشینی یا کف پوش های منزل می باشند.
زیرا فرش های ماشینی نیز یکی از مهم ترین عوامل در دکوراسیون منزل می باشند که باعث زیبایی و جلوه خاص از منزل می شوند.
فروشگاه اینترنتی فرش برای شما در این مقاله راجع به فرش ماشینی و نقش آن در دکوراسیون منزل برای شما توضیح می دهد.

 


فرش ماشینی در دکوراسیون منزل :

 

امروزه فرش های ماشینی در طرح و نقشه و اندازه های مختلف در بازار فرش کاشان موجود می باشند.
فرش های ماشینی در کارخانه های تولید کننده فرش ماشینی بافته می شوند به همین دلیل دارای کیفیت های مختلفی می باشند.
بهترین  فرش ماشینی در شهر فرش کاشان و توسط بهترین دستگاه های ماشینی تولید می  شود همانطور که می دانید برای دکوراسیون منزل و زیبایی بیشتر از فرش های  ماشینی استفاده می کنند.
هنگام خرید فرش ماشینی خریداران همواره به  دنبال فرش های ماشینی با کیفیت و قیمت مناسب می باشند البته لازم است  بگوییم که فرش های ماشینی بنابر کیفیت خود قیمت گذاری می شوند.
فرش های ماشینی به صورت 700شانه و1000شانه و1200شانه و1500شانه تهیه می شوند.
هر  کدارم از این کیفیت های فرش ماشینی قیمت مختلفی دارند؛ خریداران فرش  ماشینی باید قبل از خرید فرش ماشینی به نکات زیر توجه کنند تا فرشی مناسب  با دکوراسیون منزل خریداری کنند.

 
فرش باید با سایر وسایل هماهنگ باشد :

 

هماهنگی فرش و اثاثیه منزل به دو صورت می باشد زیرا ممکن است رنگ فرش را  با مبل های خانه ست کنید تا همرنگی باعث بزرگتر دیده شدن خانه یا پذیرایی  شما گردد.
برخی از خریداران معتقدند همرنگی همه وسایل منزل باعث دلزدگی  می‌ شود و بهتر است از نوعی تضاد استفاده نمود تا فرش یا وسیله مورد نظر به  گونه ای برجسته شده و بدرخشد .
به طور مثال هنگامی که همه وسایل منزل  رنگ شاد دارند، ناگهان کف زمین با فرشی تیره فرش می‌شود تا فرش خودش را در  این بین نشان بدهد .
یا بطور مثال در حالی که پذیرایی با فرش ماشینی  سنتی پوشیده شده است ، اتاق خواب با فرشی مدرن و امروزی کف پوش می‌شود تا  حس زندگی بهتری در آن جریان داشته باشد.
امروزه به دلیل تنوع در انتخاب فرش ماشینی با انواع رنگ و طرح برای خریداران کمی دشوار می باشد.


بهترین فرش ماشینی در دکوراسیون منزل :

 

همانطور که در قسمت های قبلی ذکر کردیم فرش های ماشینی در کیفیت های  مختلفی بافته می شوند و لازم است بدانید که ای فرش های ماشینی هر کدام  ویژگی های خاص خود را دارند .
برای مثال شما نباید فرش 1500شانه ماشینی  را در جایی پهن کنید که پایه های مبل یا وسایل سنگین دیگر روی ان قرار  بگیرد ؛ زیرا در این فرش های ماشینی ارتفاع نخ خاب بسیار کم است و این فرش  های ماشینی دارای ظرافت و لطافت خاصی می باشند و ممکن است در دراز مدت دچار  آسیب دیدگی شود .
اما در عوض فرش های درشت بافت راحت فشار را تحمل می  کنند و همچنین لازم است بگوییم که الیاف مصرف شده در فرش های ماشینی نیز  دارای انعطاف و برگشت پذیری متفاوتی می باشند برای مثال : الیاف اکرولیک  نسبت به الیاف پلی استر در مقابل فشار زیاد مقاومت کمتری دارد .

 


رنگ فرش متناسب با منزل :

 

فرش های ماشینی در رنگبندی های مختلفی طراحی و تولید می شوند اما رنگ فرش های ماشینی را باید با توجه به منزل خود انتخاب کنید .
اگر منزل شما دارای فضایی کوچک است بهتر است از فرش های ماشینی با رنگ های روشن استفاده کنید تا حاشیه را پررنگ تر نماید .
اما  اگر دارای منزلی بسیار بزرگ می باشید بهتر است از رنگ های تیره استفاده  کنید ؛ رنگ های قرمز و زرشکی و این طیف یا رنگ های خیلی سیر خانه شما را از  انچه هست کوچکتر نشان می‌دهند .

 

 

تراکم و شانه در فرش ماشینی کاشان :

 

در خرید هر نوع فرشی باید به میزان تراکم و شانه فرش توجه داشته باشید.  زیرا شانه و تراکم از مشخصات اصلی در فرش های ماشینی می باشند و فرش با این  دو تکمیل می شود.
تراکم در فرش های ماشینی به میزان گره های موجود در  طول فرش ماشینی می گویند و شانه به تعداد گره‌ های موجود درعرض فرش ماشینی  می گویند.
هرچه میزان شانه و تراکم فرشی بالاتر باشد ارزش کیفی آن فرش بالاتر می ‌رود و فرش مرغوب تراست.
در  پشت فرش های ماشینی برچسب مشخصات فرش ماشینی وجود دارد و در آن مشخصات فرش  مانند میزان شانه و تراکم و جنس نخ مصرف شده در فرش و رنگ و متراژ آن ذکر  شده است.
شما عزیزان هنگام خرید بهترین فرش ماشینی کیفیت فرش را بررسی کنید تا محصولی واقعی خریداری کنید.

 


نوع نخ در فرش های ماشینی :

 

در بافت فرش های ماشینی کاشان از الیاف مختلفی استفاده می کنند لازم است  بدانید که در فرش های ماشینی از الیاف مصنوعی استفاده می شود .
نخ مصرف شده در بافت فرش ؛ در کیفیت فرش بسیار موثر می باشد، در حال حاضر بهترین نوع نخ فرش ماشینی اکرولیک هیت ست شده می باشد.
الیاف  های اکریلیک بسیار با کیفیت و نرم می باشند اما چون پرز می‌دهد آن را هیت  ست می‌کنند یعنی الیاف درونی آن را با فشار و بخار تثبیت می‌کنند تا علاوه  بر لطافت و نرمی پرز ندهد.
همچنین از الیاف های پلی استر و پلی پروپیلن  هم در بافت فرش های ماشینی و انواع محصولات ماشینی استفاده می کنند اما  بهترین الیاف در فرش های ماشینی الیاف اکرولیک می باشد.


 

 

برای مشاوره و خرید فرش ماشینی با ما تماس بگیرید :
09103621040 (مدیریت)
09132603595 (خانم بزرافشان)