farsh4you

اشتراک گذاشته شده با :

فرش ماشینی

farsh4you.com
خرید فرش کلاریس مدرن

فرش کلاریس مدرن یکی از جدید ترین محصولات ماشینی در بازار فرش کاشان می باشد که با طرح های خاص مورد پسند و توجه خریداران قرار گرفته است .
فرش های کلاریس از تولیدات شرکت های فرش ماشینی می باشند که در کیفیت های مختلفی تولید شده و دارای قیمت های مطلوبی می باشند .
این محصولات ماشینی در طرح های کلاسیک و فانتزی تولید می شوند و دارای پالت رنگبندی بیشماری می باشند .
فرش های ماشینی کلاریس توسط دستگاه های مخصوص بافته و تولید و برای بافت ان ها از الیاف های مصنوعی پلی استر استفاده می شود .
مفروشه  های کلاریس انواع مختلفی دارند و مناسب برای هر دکوراسیونی می باشند ؛ از  آن ها برای مفروش نمودن مکان های مختلفی استفاده می شود .
گروه تحلیلی فروشگاه فرش برای تو در این نوشته در مورد فرش کلاریس مدرن اطلاعاتی را در اختیار شما عزیزان می گذارد .

 

 

فرش کلاریس ماشینی :

 

فرش های ماشینی کلاریس از دسته فرش های فانتزی است که دارای طرح و نقشه  های بسیار زیبایی می باشد , این محصولات ماشینی چند سالی است که روانه  بازار فرش شده است.
از آنجایی که این محصولات ماشینی دارای رنگ و طرح  هایی متنوع می باشند امروزه اکثر خریداران برای مفروش کردن منزل خود از این  محصولات ماشینی استفاده می کنند .
برای بافت فرش های ماشینی کلاریس از  نخ پلی استر استفاده می شود الیاف هایی که در بافت فرش کلاریس استفاده می  شوند بی رنگ (سفید) می باشند , این الیاف ها فرش های ماشینی را در ابعاد  مشخص می بافند و سپس طرح و نقشه مورد نظر روی این فرش های چاپ می شود.
همانطور که گفتیم فرش های کلاریس مناسب برای دکوراسیون های مختلفی می باشند و به همین دلیل به چند گروه تقسیم می شوند.
انواع محصولات ماشینی کلاریس در کاشان شامل :
• فرش کلاریس مدرن
• فرش کلاریس کلاسیک
• فرش کلاریس اتاق کودک
• فرش کلاریس چهل تکه
• فرش کلاریس کهنه نما
• فرش کلاریس گرد


farsh4you.com
چاپ عکس روی فرش

چاپ عکس روی فرش و تبدیل عکس به تابلو فرش چهره چاپی توسط دستگاه های ماشینی مخصوص انجام می شود.
تابلو فرش های سفارشی چاپی از پرفروش ترین محصولات ماشینی در شرکت های تولیدی تابلو فرش می باشند .
همانطور  که می دانید امروزه تابلو فرش های ماشینی از وسایل تزئینی در هر  دکوراسیونی می باشند که به دو دسته چاپی و بافتی تقسیم می شوند .
تابلو  فرش های ماشینی در گذشته فقط به صورت بافت تولید می شدند و مانند فرش های  ماشینی توسط دستگاه های مختلف تولید و عرضه می شدند اما با پیشرفت صنعت فرش  بافی و دستگاه های تولیدی فرش ؛ تابلو فرش های ماشینی به شیوه چاپ هم  تولید شدند .
چاپ عکس روی تابلو فرش های ماشینی و چاپ تابلو فرش های  سفارشی حدود 5 سالی است که در بازار فرش کاشان انجام می شود و این محصولات  ماشینی مورد استقبال خریداران قرار گرفته است .

 

 

چاپ عکس روی فرش و تابلو فرش ماشینی :

 

لازم است بدانید که چاپ عکس هم روی فرش و هم روی تابلو فرش های ماشینی صورت می گیرد.
چاپ  عکس روی یک تکه فرم خام سفید رنگ انجام می شود ؛ همچنین طرح و تصویر  ارسالی از مشتری روی تکه کاغذ های مخصوص چاپ می شود لازم است بدانید که  کیفیت این کاغذ ها در فرآیند چاپ بسیار مهم می باشد .
زیرا هر چه کیفیت  کاغذ های چاپ عکس روی تابلو فرش کمتر باشد برای چاپ عکس به رنگ بیشتری نیاز  خواهد بود و این کار علاوه بر کاهش کیفیت تابلو فرش موجب صرف هزینه بیشتر  برای تولید کننده و هزینه تمام شده بیشتر برای مصرف کننده خواهد شد .
چاپ  عکس روی تابلو فرش هایی که از جنس پلی استر هستند انجام می شود زیرا این  الیاف نسبت به سایر الیاف های مصنوعی رنگ پذیری بالا تری دارد و بسیار  مناسب برای چاپ تابلو فرش ماشینی می باشند .

 

 


چاپ عکس روی تابلو فرش ماشینی :

 

یکی از انواع تابلو فرش های سفارشی در شرکت های تولیدی تابلو فرش ؛ تابلو فرش های سفارشی چاپی می باشند .
تابلو فرش های سفارشی چاپی امروزه طرفداران زیادی داشته و جز پر فروش ترین محصولات ماشینی در سال های اخیر می باشند .
از  تابلو فرش های سفارشی چاپی در مناسبت های مختلف استفاده می شود این  محصولات ماشینی نسبت به تابلو فرش های سفارشی بافتی دارای قیمت مناسب تری  می باشند .
برای چاپ عکس روی فرش ابتدا عکس ارسالی از مشتری روی کاغذ  های های مخصوص پرینت گرفته می شود و سپس این کاغذ روی تابلو فرش های ماشینی  بافته شده از الیاف بی رنگ قرار گرفته و وارد دستگاه های مخصوص چاپ می  شوند .
چاپ تابلو فرش های ماشینی به دو صورت چاپ کلاریس و چاپ سابلیمیشن انجام می شود که در قسمت بعدی آن ها را بیشتر توضیح می دهیم .

 

 

 

چاپ عکس به روش کلاریس و سابلیمیشن :

 

چاپ کلاریس مدرن ترین نوع چاپ بر روی تابلو فرش های ماشینی می باشد که  در این حالت به چاپ روی فرش مستقیما صورت می گیرد به گونه ای که عکس و طرح  مورد نظر روی فرش چاپ زده می شود و فرش به صورت کامل رنگریزی می شود که به  این روش از چاپ عکس روی فرش های ماشینی چاپ در عمق گفته می شود.
چاپ  حرارتی سابلیمیشن سریعترین حالت چاپ عکس روی فرش های ماشینی می ‌باشد در  چاپ سابلیمیشن ابتدا عکس سفارشی با پرینترهای مخصوص روی کاغذ روغنی مخصوص  چاپ شده و این کاغذ بر روی فرش های سفید رنگ از جنس پلی استر بافته شده است  در دستگاه سابلیمیشن قرار می‌گیرد ؛ دستگاه با پرس و به صورت حرارتی ظرف  مدت کوتاهی رنگ کاغذ را به تابلو فرش منتقل کرده و تثبیت می‌ کند این تابلو  فرش های ماشینی به چاپ در سطح معروف می باشند.

 

 

مقایسه تابلو فرش چاپی کلاریس و سابلیمیشن :


تابلو فرش های ماشینی کلاریس به تابلو فرش های چاپی در عمق معروف می باشند زیرا رنگ به عمق ریشه های  تابلو فرش تزریق می شود ؛ اما تابلو فرش های سابلیمیشن به تابلو فرش های  چاپی در سطح معروف می باشند زیرا طرح بر روی سطح فرش چاپ می شود.
چاپ  کلاریس بدون کاغذ های پرینتر روی فرش های ماشینی و یا تابلو فرش های ماشینی  چاپ زده می شوند برخلاف چاپ سابلیمیشن که عکس توسط کاغذ های پرینتر روی  تابلو فرش و یا فرش ماشینی چاپ می شود .
در تابلو فرش های کلاریس پشت  تابلو فرش نیز دارای طرح و رنگ می باشد به گونه ای که هر تصویری را که چاپ  کنید در پشت آن نیز مشاهده می شود در صورتی که تابلو فرش های سابلیمیشن در  پشت خود بدون طرخ و رنگ ( سفید ) می باشند.

 

 


 

ابعاد استاندارد فرش خام سفید رنگ :

 

همانطور که در ابتدای مقاله گفتیم چاپ طرح و تصویر روی فرش های خام و  سفید رنگ که از پیش در ابعاد های استاندارد بافته می شوند صورت می گیرد.
و  از آنجایی که استانداردهایی برای تابلو فرش های خام و سفید رنگ وجود دارد  این محصولات ماشینی در ابعاد های استاندارد تولید می شوند.
فرش های سفید رنگ که عکس و تصویر شما عزیزان روی آن چاپ می شود دارای یکی از ابعاد های استاندارد می باشد.
فرش خام سفید رنگ 50*35 سانتی متر
فرش خام سفید رنگ 70*50 سانتی متر
فرش خام سفید رنگ 100*50 سانتی متر
فرش خام سفید رنگ 100*70 سانتی متر
فرش خام سفید رنگ 150*100 سانتی متر

 

 

قیمت چاپ عکس روی فرش :

 

تابلو فرش های ماشینی چاپی مانند سایر محصولات ماشینی با مواد اولیه  مختلفی تولید و بافته می شوند به همین دلیل دارای کیفیت های مختلفی می  باشند.
از آنجایی که می دانید تابلو فرش های ماشینی چاپی با الیاف  مصنوعی پلی استر بافته می شوند و به همن دلیل نسبت به تابلو فرش های بافتی  که با الیاف اکرولیک بافته می شوند دارای قیمت مناسب تری می باشند.
عواملی مانند میزان شانه و میزان تراکم و همچنین نوع بافت تابلو فرش های ماشینی نیز در تعیین قیمت تابلو فرش های چاپی موثر می باشد.
هر چه میزان شانه و تراکم تابلو فرش های ماشینی بیشتر شود در نتیجه کیفیت آن ها بیشتر شده و دارای قیمت بالاتری می شوند.
همچنین  نوع بافت آن ها نیز در قیمت تابلو فرش های ماشینی موثر می باشد اگر تابلو  فرش ها به صورت بافتی باشند از آنجایی که به صورت جفت تولید می شوند دارای  قیمت بالاتری نسبت به تابلو فرش های چاپی می باشند.

 


سفارش عکس به فروشگاه آنلاین فرش برای تو :

 

یکی از پرفروش ترین فروشگاه های اینترنتی که در زمینه تولید و بافت تابلو فرش های سفارشی به دو روش بافت و چاپ فعالیت دارد فروشگاه آنلاین فرش برای تو می باشد.
تابلو  فرش های ماشینی در این شرکت توسط بهترین دستگاه های ماشینی تولید و بافته  می شوند همانطور که می دانید تابلو فرش های ماشینی دارای طرح های مختلفی می  باشند.
از طرح های منظره ، گل و گلدان ، تندیس ، فرانسوی ، آیات و  روایات قرآنی ، چهره و تصویر شخصی و... برای بافت و چاپ تابلو فرش های  ماشینی استفاده می شود.
شما عزیزان می توانید هر طرح و نقشه ای را روی  تابلو فرش و یا فرش های ماشینی به صورت بافت و یا چاپ پیاده کنید برای  سفارش کافی است به سایت فرش برای تو مراجعه کنید.
سپس کیفیت محصولات را با دقت مشاهده فرمائید و برای سفارش با شماره زیر تماس بگیرید.

 

برای مشاوره و خرید انواع محصولات ماشینی کاشان با ما تماس بگیرید :
آدرس : آران و بیدگل شهرک صنعتی سلیمان صباحی , بلوار کارگر اصلی
مدیریت فروش : 09135640350
مدیریت : 09103261040

 

farsh4you.com
فروش اینترنتی فرش ماشینی کاشان

یکی از خدمات شرکت های تولید کننده فرش ماشینی در کاشان ؛ فروش اینترنتی فرش ماشینی و انواع محصولات ماشینی برای مشتریان و خریداران خود می باشد .
امروزه اکثر خریداران محصولات مورد نیاز خود را به صورت اینترنتی سفارش داده و خریداری می کنند.
در خرید اینترنتی شما می توانید در کوتاه ترین زمان ممکن تمام محصولات مورد نیاز خود را خریداری کنید.
شرکت  های تولید کننده انواع محصولات ماشینی هر کدام به صورت جداگانه برای خود  فروشگاه های آنلاین و یا فروشگاه های اینترنتی دارند که محصولات خود را در  آنجا به اشتراک می گذارند .
فروشگاه اینترنتی فرش برای شما (تو) یکی از  پرفروش ترین فروشگاه های اینترنتی در کاشان می باشد که در زمینه تولید  انواع محصولات نظیر فرش های ماشینی با کیفیت های مختلف و تولید فرش سجاده  ای مسجدی و انواع تابلو فرش های ماشینی و بافت تابلو فرش چهره ماشینی و...  فعالیت دارد.

 


 

فروش اینترنتی فرش ماشینی کاشان :

 

در گذشته خریداران برای خرید انواع محصولات ماشینی و فرش های ماشینی  باید به صورت مستقیم به شرکت و کارخانه های تولیدی این محصولات مراجعه می  کردند .
همانطور که می دانید شهرستان کاشان مرکز خرید انواع محصولات و  کالای ماشینی در دنیا شناخته شده است و به همین دلیل خریداران باید به این  شهر سفر کنند تا خرید خود را به صورت حضوری انجام دهند .
اما با گذشت  زمان و پیشرفت علم و تکنولوژی فروش محصولات ماشینی به صورت اینترنتی انجام  می شود در این روش خرید ؛ خریداران می توانند بدون صرف وقت و هزینه های  بیهوده برای سفر به شهر کاشان محصولات خود را اینترنتی از تولید کننده های  اصلی خریداری کنند .
در خرید اینترنتی ؛ خریداران می توانند با انواع  شرکت های تولید کننده آشنا شوند و انواع محصولات را مشاهده کرده و محصولی  با بهترین کیفیت و به قیمت عمده خریداری کنند .

 

 

 

 

مزیت های فروش اینترنتی فرش ماشینی :

 

1- خریداران می توانند در کوتاه ترین زمان ممکن و بدون صرف وقت و هزینه های اضافی محصولات مورد نیاز خود را خریداری کنند .
2- با فروش اینترنتی مشتریان می توانند انواع شرکت های تولید کننده را شناسایی کرده و کیفیت محصولات آن ها را بایکدیگر مقایسه کنند .
3-  در خرید اینترنتی خریداران عزیز می توانند در هر ساعت از شبانه روز و حتی  روز های تعطیل و هر زمان که شد محصولات خود را از سایت های اینترنتی انتخاب  کنند .
4- در خرید اینترنتی ؛ خریداران و مشتریان عزیز انواع محصولات ماشینی را با قیمت عمده و یا قیمت درب کارخانه دریافت می کنند .
5- در فروش اینترنتی فرش ماشینی مرز محو می شود و میتوان روی فروش جهانی حساب کرد .
6- در فروش اینترنتی محصولات با کیفیت های واقعی و مرغوب به فروش میرسند و دارای ضمانت پس از فروش می باشند .

 

 

استقبال از فروش اینترنتی فرش ماشینی کاشان :

 

فرش ماشینی یک نیاز اصلی و لازم برای هر خانه می باشد و خریداران برای خرید فرش ماشینی به شهرستان کاشان سفر می کنند.
اما  به دلیل مشکلات هایی مانند مسافت های طولانی و مشاغل بودن خریداران ،  نداشتن فرصت کافی برای بررسی کیفیت فرش های ماشینی و .... شرکت های تولید  کننده فرش ماشینی هر کدام به صورت جداگانه برای خود فروشگاه های آنلاین  تاسیس کردند.
خریداران عزیز می توانند با مراجعه به اینترنت انواع شرکت و  کارخانه های تولیدی فرش ماشینی را مشاهده کنند و با مراجعه به این سایت ها  انواع محصولات ماشینی و کیفیت آن ها را مشاهده کنند.
با روی کار آمدن  فروشگاه های اینترنتی خریداران فرش ماشینی استقبال زیادی نشان داده و خرید  خود را به صورت آنلاین و اینترنتی انجام می دهند.
فقط نکته ای که لازم است به آن توجه کنید این است که به فروشگاه های اینترنتی معتبر و معروف اعتماد کنید.

 

ویژگی های یک فرش ماشینی خوب :

 

فرش های ماشینی کاشان باید دارای ویژگی های مطلوبی باشند از ویژگی های فرش ماشینی می توان به موارد زیر اشاره کرد .
– اندازه نقشه کامل و بدون عیب باشد .‏
– زیردست قالی خوب باشد .‏
– مقدار آهار مصرفی در هر متر فرش از فرش ماشینی مناسب باشد .
– ارتفاع نخ خاب در سطح قالی یکسان باشد .‏
– فرش ماشینی تیغ خوردگی نداشته باشد .‏
– فرش نخ خاب اضافی نداشته باشد .‏
– سوختگی خاب نداشته باشد .
– پارگی نخ خاب سرتاسری نداشته باشد .‏
– فرش ماشینی پارگی و سوراخ نداشته باشد .‏
– حداکثر ۵ سانتی ‌متر رفویی غیرقابل رویت داشته باشد .‏
– فرش ماشینی وصله نداشته باشد .‏
– محصول ماشینی پارگی تار نداشته باشد .‏
– فرش ماشینی اشتباه طراحی نداشته باشد .‏
– قلاب خوردگی در پشت قالی نداشته باشد .‏

 

 

نحوه سفارش و خرید فرش ماشینی :

 

برای خرید فرش های ماشینی مدرن و انواع محصولات ماشینی می توانید به دو روش عمل کنید.
شرکت های تولیدی فرش ماشینی هم فروش مستقیم و حضوری دارند و هم فروش غیر مستقیم و آنلاین دارند .
برای  خرید انواع محصولات ماشینی می توانید به شرکت های تولیدی در شهرستان کاشان  مراجعه کنید و انولع محصولات ماشینی را از نزدیک مشاهده کرده و خریداری  کنید.
و برای خرید اینترنتی فرش ماشینی و یا فروش اینترنتی فرش ماشینی  فقط کافی است به اینترنت مراجعه کنید و کلمه فرش ماشینی را سرچ کنید و با  انواع فروشگاه های اینترنتی فرش ماشینی آشنا شوید.
برای سفارش فرش ماشینی لازم است که طرح مورد نظر و رنگ آن را انتخاب کنید سپس برای مسئول فروش شرکت ارسال کنید.
همچنین با شرکت تماس گرفته و متراژ و تعداد تخته و کیفیت آن را به شرکت اطلاع دهید تا بافت فرش و سفارش شما انجام شود.

 

 


 

 

 

کاربرد فرش ماشینی برای محیط مناسب :

 

این که فرش مورد نیاز در چه مکانى و برای چه کاربردى استفاده مى شود در انتخاب و کیفیت آن نقش مهمی دارد.
به  عنوان مثال براى فضاهاى پر رفت وآمد مثل اتاق نشیمن و فضاى ورودى خانه،  فرش هاى روشن و با بافت ظریف و به اصطلاح رج بالا انتخاب نکنید زیرا  اینگونه فرش ها در این مکان ها در معرض آسیب دیدگى بیشترى قرار مى گیرند.
انتخاب  فرش نیز مانند انتخاب دیگر لوازم دکوراسیونى تابع رعایت قوانین سبک  دکوراسیونى به کار رفته در محیط است لذا پیش از خرید فرش به انتخاب نقشه اى  مناسب با سبک دکوراسیونى فضاى خانه تان بیاندیشید.
و برای مفروش کردن  مکان هایی مانند اتاق خواب والدین و اتاق خواب کودک از فرش هایی سبک  استفاده کنید و همچنین برای مفروش کردن راهپله های منزل باید از فرش هایی  با کیفیت بالا استفاده کنید زیرا این مکان ها پاخور بالایی داشته و باید  مقاومت بالایی داشته باشند.

 

 


نگهداری فرش ماشینی کاشان :

 


هرچند فرش های ماشینی را با کیفیت بالا و مواد اولیه مرغوب خریداری کنید اگر از ان به درستی  مراقبت نکنید این فرش های ممکن است خیلی زود آسیب دیده و از بین بروند.
فرش را هفته ای دوبار حتما جارو بزنید سعی کنید جارو را به درستی روی فرش و در جهت خاب آن بکشید.
برای شست و شوی فرش و سجاده فرش های ماشینی سعی کنید به قالیشویی مراجعه کنید.
در صورت بروز هرگونه لکه و کثیفی می توانید از مواد های شوینده و شامپو فرش های با کیفیت استفاده کنید.
به  محض شناخت لکه سعی در پاک پاک کردن آن کنید نحوه پاک کردن لکه از فرش و  سجاده فرش بسیار مهم است زیرا اگر سریع پاک نشود ممکن است اثر آن خیلی دیر  تر پاک شود.
سعی کنید در پاک کردن لکه فرش ماشینی از شوینده های طبیعی مثل سرکه و آبلیمو - ماست – شیر استفاده کنید.

 

 

برای مشاوره و خرید فرش ماشینی با ما تماس بگیرید :
09103261040 ( مدیریت )
09132603595 ( خانم بزرافشان )

farsh4you.com
قیمت دستگاه بافت تابلو فرش چهره

قیمت دستگاه بافت تابلو فرش چهره یکی از عوامل بسیار مهم در تعیین قیمت تابلو فرش های سفارشی می باشد.
همانطور  که می دانید امروزه تابلو فرش های چهره برای مناسب های مختلف و به عنوان  هدیه ای خاص و ماندگار استفاده می شوند این محصولات ماشینی دارای قیمت های  مختلفی می باشند.
در واقع می توان گفت عوامل مختلفی بر قیمت تابلو فرش چهره تاثیر گزارند از جمله :
• نوع بافت تابلو فرش های سفارشی
• قیمت دستگاه بافت تابلو فرش چهره
• مواد اولیه و نخ مصرفی در تابلو فرش چهره
• شانه و تراکم تابلو فرش سفارشی
• متراژ و ابعاد تابلو فرش سفارشی
برای آگاهی بیشتر شما عزیزان در مورد قیمت تابلو فرش های سفارشی همه این موارد را توضیح می دهیم .
در  این نوشته گروه تحلیلی فروشگاه اینترنتی فرش برای تو (شما) در مورد قیمت  دستگاه بافت تابلو فرش های سفارشی کاشان اطلاعاتی را به شما ارائه میدهد.

 

 

1) نوع بافت تابلو فرش سفارشی :

 

برخی از تابلو فرش های چهره به صورت دستبافت بافته و تولید می شوند،  برخی دیگر از تابلو فرش های سفارشی مانند فرش های ماشینی بافته می شوند و  همچنین برخی از تابلو فرش های سفارشی چاپ می شوند و به آنها کالاریس گفته  می شود.
تابلو فرش چهره دستباف روی دارهای قالی بافت زده می شوند و مواد  مصرف شد در آن ها به صورت طبیعی می باشد؛قیمت اینگونه تابلو فرش های  سفارشی بسیار بالا می باشد و همچنین مدت زمان آماده سازی آن ها طول می کشد.
تابلو  فرش چهره ماشینی نیز دقیق مانند تابلو فرش ماشینی و فرش ماشینی بافت زده  می شوند به صورت جفت یعنی خاب رو و خاب زیر تولید می شوند.
در تابلو فرش  های سفارشی چاپی ابتدا یک فرش سفید در ابعاد مشخص بافت می شود سپس تابلو  فرش سفید وارد دستگاه سابلیمیشن می شود و طرح مورد نظر روی فرش چاپ می شود.


) قیمت دستگاه بافت تابلو فرش چهره:

 

همانطور که در قسمت قبلی گفتیم بافت تابلو فرش چهره و یا تابلو فرش سفارشی به سه دسته تقسیم می شود .
از  آنجایی که بافت تابلو فرش های دستبافت روی دارهای قالی صورت می گیرد و این  دارها به صورت چند قطعه آهن و یا چوب هستند ؛ پس قیمت دستگاه بافت تابلو  فرش چهره دستبافت بسیار کم می باشد.
قیمت دستگاه بافت تابلو فرش چهره  ماشینی نیز نسبت به دارهای قالی بسیار بیشتر می باشد زیرا این دستگاه های  ماشینی به صورت متری محصولات زیادی مانند انواع فرش های ماشینی و انواع فرش  های مسجدی را تولید می کند.
هرچه کیفیت دستگاه تولید کننده تابلو فرش های ماشینی بیشتر باشد در اصل کیفیت تابلو فرش تولید شده از آن بیشتر می باشد.

 

 


 

 

3) مواد اولیه و نخ مصرفی در تابلو فرش چهره:

 

برای بافت تابلو فرش های دستباف از مواد طبیعی و الیاف طبیعی استفاده می  کنند اما مواد مصرف شده در بافت تابلو فرش های ماشینی بافتی و چاپی به  صورت مصنوعی می باشد.
الیاف های مصرف شده در تابلو فرش چهره ماشینی و چاپی شامل : پلی استر،اکرولیک هیت ست شده ، تک نخ و ورژن می باشند.
شرکت های تولید کننده تابلو فرش برای بافت تابلو فرش از بهترین الیاف مصنوعی (الیاف اکرولیک)استفاده می کنند.
لازم  است بگوییم که الیاف اکرولیک را قبل از بافت تابلو فرش های سفارشی هیت ست  می کنند تا پرز اضافی آن ها خارج و همچنین مقاومت آن ها نیز بیشتر شود.
در واقع بافت اصلی نخ اکرولیک پلاستیک و نفت نیست و بافتی شبیه به کراتین و موی طبیعی دارد.
الیاف اکرولیک نسبت به دیگر الیاف های مصرف شده در تابلو فرش های ماشینی لطیف تر و در خشان تر و همچنین مقاوم تر می باشد.

 

4) شانه و تراکم تابلو فرش سفارشی :

 

شانه و تراکم مصرف شده در محصولات ماشینی به نوع دستگاه بافنده آن محصول  بستگی دارد هرچه میزان شانه و تراکم یک محصول بیشتر شود در نتیجه کیفیت آن  محصول نیز بیشتر می شود.
در تابلو فرش چهره دستباف،شانه و تراکم فرش  بطور خودکار ریز بافت است اما در تابلو فرش چهره ماشینی ، با بالا رفتن  میزان شانه و تراکم بافتی دستباف گونه را خواهیم داشت.
شانه تابلو فرش و  یا فرش تعداد گره های بافت شده در یک متر از عرض تابلو فرش می باشد و  تراکم تابلو فرش و یا فرش تعداد گره های بافت شده در یک متر از طول تابلو  فرش است.
تابلو فرش های چهره ماشینی بیشتر به صورت 1000شانه و تراکم  3000 تولید و عرضه می شوند زیرا این تابلو فرش های ماشینی حالتی  دستبافتگونه دارند.
با افزایش میزان شانه و تراکم در تابلو فرش قیمت تابلو فرش چهره کاشان نیز بیشتر می شود.

 

5) متراژ تابلو فرش سفارشی :

 

یکی از عوامل مهم در قیمت تابلو فرش های سفارشی کاشان متراژ تابلو فرش چهره و تابلو فرش های سفارشی می باشد .
لازم است بدانید که متراژ و اندازه تابلو فرش های چهره بافتی و چاپی نیز مانند تابلو فرش ماشینی می باشد .
شما  عزیزان می توانید عکس های مورد نظر خود را در هر سایز و ابعادی به تابلو  فرش تبدیل کنید اما به این نکته توجه داشته باشید ؛ که هرچه کیفیت عکس بهتر  باشد و ضوح آن تابلو فرش بیشتر خواهد بود و همچنین لازم است بدانید که  ابعاد تابلو فرش بنابر عکس سفارشی مشخص می شود .
به گونه ای که اگر یک  عکس خانوادگی که در آن چهره چهار نفر است به تابلو فرش تبدیل کنید باید  ابعاد آن 70*100 باشد و نمی توانید از سایز های کوچک 70*50 استفاده کنید ،  زیرا چهره افراد به صورت کامل واضح نخواهد بود .

 

 


 

 

بافت یا چاپ ؟

 

به نظر شما برای تابلو فرش های چهره از کدام کیفیت تابلو فرش ها استفاده کنیم ؟
تابلو فرش های بافتی بهتر است یا تابلو فرش های چاپی ؟
ابتدا  لازم است بگوییم که تابلو فرش های بافتی و چاپی هر کدام ویژگی و زیبایی  های خاص خود را دارند و اصلا قابل مقایسه با یکدیگر نیستند.
اگر می خواهید تابلو فرش ها را به عنوان کادو و هدیه استفاده کنید بهتر است که از تابلو فرش چهره چاپی استفاده کنید.
همچنین اگر می خواهید در روز ولنتاین کادو بدهید بهترین انتخاب همین تابلو فرش های چهره چاپی می باشند.
اما برای هدیه و اکرام پدر و مادر و همچنین قدردانی از زحمات آن ها هدیه ای مناسب ؛ تابلو فرش های بافتی می باشند .
اگه  می خواهید تابلو فرشی زیبا از عکس خود و همسر خود برای دکوراسیون اتاق  خواب درست کنید و یا تابلو فرشی زیبا برای دکوراسیون اتاق پذیرایی خود نیاز  دارید بهتر است که به سراغ تابلو فرش های بافتی بروید.

 

 


 

 

پخش عمده تابلو فرش ماشینی :

 

شهرستان کاشان به عنوان اولین و معتبرترین مرکز فروش تابلو فرش در ایران شناخته شده است .
این شهر در ۱۰۰ کیلومتری شهر قم قرار دارد و از قدیم بعنوان مرکز تولید کننده فرش دستباف و سپس فرش ماشینی و تابلو فرش بوده است .
در این شهرستان بیش از ۱۰۰۰ واحد تولیدی فرش و سجاده فرش و تابلو فرش و گلیم فرش فعالیت می کند .
در  شرکت های تولیدی فرش و محصولات ماشینی قیمت محصولات به صورت عمده می باشد  از این رو خریداران برای خرید انواع محصولات مورد نیاز خود به این شهر سفر  می کنند .
شرکت های تولیدی محصولات ماشینی هر یک به صورت جداگانه برای  خود فروش اینترنتی دارند و شما می توانید محصولات خود را به صورت اینترنتی  سفارش داده و خریداری کنید .
لازم است بدانید که در فروش اینترنتی محصولات ماشینی هم قیمت محصولات نیز به صورت عمده می باشد .

 

 

برای مشاوره و خرید فرش ماشینی با ما تماس بگیرید :
09103261040 (مدیریت)
09132603595 (خانم بزرافشان)

farsh4you.com
شناخت فرش ماشینی 700 شانه

          

امروزه شناخت فرش ماشینی 700شانه و تشخیص یک فرش ماشینی اصل و با کیفیت برای خریداران بسیار دشوار شده است .
زیرا  برخی از سودجویان و دلالان فرش ، از اطلاعات کم خریداران فرش سو استفاده  می کنند و فرش های بی کیفیت به خریداران فرش قالب می کنند .
به همین  دلیل تشخیص و شناخت فرش ماشینی 700شانه اصل از فرش غیر اصل بسیار مهم می  باشد ؛ برای تشخیص فرش ۷۰۰ شانه اصل باید اطلاعات کافی در زمینه فرش های  ماشینی 700شانه داشته باشید .
فرش های ماشینی در کاشان توسط دستگاه های  ماشینی در کیفیت های مختلفی بافته و تولید می شوند فرش های ماشینی 700 شانه  یکی از انواع فرش های ماشینی در کاشان می باشند .
برای خرید فرش های  ماشینی کاشان و همچنین محصولات ماشینی باید به کیفیت فرش و محصولات ماشینی  توجه کنید تا محصولی با کیفیت واقعی و مرغوب خریداری کنید .

 

 

جنس الیاف در فرش 700شانه:

 

یکی از راه های شناخت فرش ماشینی 700شانه ، جنس نخ و کیفیت الیاف مصرف شده در فرش ماشینی می باشد.
همانطور  که می دانید در بافت فرش های ماشینی از الیاف های مصنوعی در کیفیت های  مختلفی استفاده می کنند؛از الیاف های مصرفی در بافت فرش های ماشینی می توان  به الیاف هایی نظیر اکرولیک،پلی استر، پلی پروپیلن و .... اشاره کرد.
بهترین  الیاف در بافت فرش و محصولات ماشینی الیاف اکرولیک هیت ست شده می باشد  زیرا بهترین نوع نخی در بازار فرش ماشینی وجود دارد و کیفیت آن با الیاف  طبیعی برابری میکند این نخ می باشد.
الیاف های اکرولیک نسبت به دیگر  الیاف های مصرف شده در فرش ماشینی دارای درخشش و لطافت بیشتری می باشند و  همچنین این الیاف دارای مقاومت بسیار بالایی می باشد به همین دلیل فرش های  تولید شده از الیاف اکرولیک نسبت به دیگر الیاف های مصنوعی دارای قیمت  بالاتری می باشند.

 

 

 

نحوه تشخیص نخ اکرولیک در بافت فرش ماشینی :

 

فرش ماشینی را لمس کنید ؛ هنگام لمس کردن الیاف فرش باید دانه دانه از  زیر دست شما رد شود و حالت کوبیدگی و چسبندگی نداشته باشد و همچنین فرش شما  هم باید بسیار لطیف باشد و زبری نداشته باشد.
به فرش ماشینی نگاه کنید  فرش بافته شده از الیاف اکرولیک نسبت به یگر الیاف های مصنوعی درخشان تر می  باشد و فرش بافته شده از الیاف اکرولیک درخشان می باشند.
یکی دیگر از  راه های شناخت فرش ماشینی 700شانه با الیاف اکرولیک این است که فرش را بو  کنید فرش با الیاف اکرولیک اصلا بوی پلاستیک و مواد نفتی نمی دهد.
بعضی از فروشنده ها گوشه ای از نخ فرش را آتش می زنند تا فروشنده از جنس فرش مطمئن شود
اگر  نخ فرش هنگام سوختن بوی پلاستیک بدهد نخ فرش ۷۰۰ شانه اکرولیک هیت ست شده  نخواهد بود همچنین فرش های بافته شده از الیاف اکرولیک قیمت بالاتری دارند.

 

 


 

 

شناخت فرش ماشینی 700شانه از شانه و تراکم :

 

اینکه در بافت فرش های ماشینی کاشان از چه میزان کیفیت و یا شانه و تراکم هایی استفاده می کنند خیلی مهم است .
چرا  که با افزایش میزان شانه و تراکم فرش ماشینی ، هم کیفیت ظاهری فرش بالا  خواهد رفت و شما نقشه ریز بافت تر و واضح تری از فرش خواهید داشت و هم  کیفیت باطنی فرش بالاتر خواهد رفت و تراکم فرش ماشینی شما بالاتر خواهد بود  .
فرش ۷۰۰ می باشد بدین معناست که در هر متر از ردیف افقی فرش ۷۰۰ گره  وجود دارد پس اگر ده سانت از ردیف افقی فرش ماشینی را جدا کنید شما باید  حتما ۷۰ گره داشته باشید .
شانه به میزان گره هایی گفته می شود که در یک  متر از عرض فرش ماشینی زده می شود و تراکم به میزان گره هایی که در یک متر  از طول فرش ماشینی وجود دارد گفته می شود .

 

مشخصات بهترین فرش ماشینی ۷۰۰ شانه :


یک فرش ماشینی خوب و با کیفیت واقعی دارای مشخصات بسیار مهم می باشد  از مشخصات های فرش ماشینی 700 شانه می توان به موارد زیر اشاره کرد.
• نقشه فرش ۷۰۰ شانه اصل ریزبافت تر و دستباف گونه تر می باشد.
• فرش های 700شانه با نخ اکرولیک بسیار نرم تر و لطیف تر بافته می شوند.
• حین لمس کردن فرش با نخ اکرولیک ، نخ براحتی از زیر دست شما دانه دانه سر می خورد.
• رنگ های فرش اصل ۷۰۰ شانه بسیار روشن و زنده تر هستند.
• در فرش های ۷۰۰ شانه اصل بوی نفتی و مواد پلاستیکی استشمام نمی شود.
• بدلیل تراکم بالای فرش ۷۰۰ شانه اصل وزن فرش بدلیل تراکم بالا کمتر خواهد بود.
• فرش های ماشینی 700 شانه در مقابل پاخور شدن مقاومت و ماندگاری بالایی دارند.
• همچنین ارتفاع خاب فرش ماشینی ۷۰۰ شانه اصل از نوع غیر اصل آن بدلیل تراکم بالا ارتفاع نخ خاب کمتر می باشد

 


 

طرح و رنگ فرش های ماشینی 700شانه :

 

در فرش های ماشینی 700 شانه طرح و رنگ های متنوعی وجود دارند و همانطور  که اطلاع دارید یکی از پرفروش ترین فرش های ماشینی در کاشان فرش های ماشینی  700 شانه می باشند زیرا این فرش ها در طرح های بسیار زیبایی تولید می شوند  .
نکته ای که لازم است بدانید این است که در طرح در قیمت فرش های  ماشینی کاشان موثر نمی باشد اما تعداد رنگ مصرف شده در بافت فرش های ماشینی  کاشان نیز در قیمت فرش های ماشینی موثر می باشد .
به گونه ای که هرچه تعداد رنگ مصرف شده در فرش های ماشینی کاشان بیشتر باشد باشد قیمت نهایی فرش ماشینی نیز بیشتر می شود .
به عنوان مثال قیمت فرش ماشینی 700 شانه 10 رنگ نسبت به فرش ماشینی 700 شانه 8 رنگ بیشتر می باشد .
فرش های ماشینی کاشان درطرح های مختلفی مانند افشان،هالیدی،اروانا، اهورا و...تولید می شوند .

 

خرید فرش ۷۰۰ شانه اصل کاشان :

 

شهر فرش کاشان از دیر باز مهد فرش دستباف و سپس فرش ماشینی می باشد به  گونه ای که قطب اول تولید کننده فرش ماشینی در کشور را بخود اختصاص داده  است.
در شهرستان کاشان انواع شرکت های تولیدی فرش ماشینی و محصولات ماشینی وجود دارند که در زمینه تولید محصولات ماشینی فعالیت دارند.
شرکت های تولید کننده فرش ماشینی به تولید فرش های ماشینی500شانه و700شانه و1000شانه و 1200شانه می پردازند.
یکی از پرفروش ترین فرش های ماشینی در شرکت های تولیدی فرش ماشینی؛فرش 700شانه می باشد.
کیفیت  محصولات تولیدی در شرکت های تولید کننده فرش ماشینی بسیار متنوع می باشد  از این رو قیمت فرش های ماشینی در بازار فرش کاشان مختلف می باشد.
برای  شناخت فرش ماشینی 700شانه و یک فرش ماشینی خوب و با کیفیت باید به کیفیت  فرش ماشینی توجه و دقت داشته باشد تا محصولی با کیفیت واقعی و مطئن از  مراکز خرید فرش ماشینی خریداری کنید.

 

 

 

خرید از فروشگاه اینترنتی فرشی برای شما :

 

از مهمترین ویژگی های یک خرید فرش خوب تنوع بالای طرح فرش ، سهولت در  تحویل ، کیفیت بالای فرش و قیمت فرش ارزان است که گروه تولیدی کارخانجات و  صنایع فرشی برای تو همیشه سعی کرده اند که مجموعه ی این صفات را در یک خرید  خاطره انگیز برای هموطنان عزیز ایجاد کنند .
در فروشگاه اینترنتی فرشی برای شما انواع فرش های ماشینی و محصولات ماشینی مانند سجاده فرش و تابلو فرش در بهترین کیفیت و قیمت وجود دارد .
هر طرحی که توسط مشتری گرامی پسند می شود به صورت ارسال رایگان و پرداخت وجه موقع تحویل به سراسر کشور ارسال می شود .
از  مهمترین امتیازات فراهم شده میتوان به ضمانت کتبی ده ساله به علاوه یک سال  بیمه ایران اشاره کرد که همراه تمامی محصولات فرش و سجاده فرش ارسال می  شود.

 

 

برای مشاوره و خرید انواع فرش های ماشینی کاشان با ما تماس بگیرید :
09103621040 ( مدیریت )
09132603595 ( خانم بزرافشان )

            

farsh4you.com
قیمت فرش ماشینی 12 متری

به نظر شما قیمت فرش ماشینی ۱۲ متری چقدر است ؟
تعیین قیمت فرش های ماشینی کاشان به عوامل مختلفی بستگی دارد ؛ که این عوامل همان عوامل موثر در کیفیت فرش های ماشینی کاشان می باشند.
همان  گونه که می دانید قیمت فرش های ماشینی معمولا بر پایه فرش های ۱۲ متری  بررسی و اعلام می شود ، اما قیمت برخی از محصولات ماشینی مانند گلیم فرش ها  بر حسب متر مربع اعلام می گردد.
همواره خریداران قبل از خرید انواع فرش های ماشینی و محصولات ماشینی به کیفیت و قیمت آن محصولات نیز توجه می کنند .
زیرا  هرچه کیفیت یک محصول بیشتر باشد به مراتب قیمت آن محصول نیز بیشتر می شود ؛  البته نا گفته نماند که هر افزایش قیمتی نشانه با کیفیت بودن محصول نیست و  باید از کیفیت واقعی محصول اطلاعات کافی داشته باشید تا بتوانید محصولی با  کیفیت و قیمت مناسب تهیه کنید.

 

 

فرش های ماشینی کاشان :

 

امروزه فرش های ماشینی و جانشین مناسبی برای فرش های دستباف شده اند به  گونه ای که در هر خانه یکی از نیاز های اصلی فرش های ماشینی می باشند.
فرش های ماشینی توسط بهترین دستگاه های فرش بافی در شرکت های تولیدی فرش ماشینی بافته و تولید می شوند.
فرش  های ماشینی کاشان در طرح ها و رنگ بندی های مختلفی در بازار فرش کاشان  وجود دارند ؛ قیمت فرش های ماشینی همواره بر حسب ۱۲ متری محاسبه می شود.
به  همین دلیل زمانی که قیمت واحد یک فرش اعلام می شود اولین چیزی که به ذهن  هر شخص می رسد این است که قیمت فرش ماشینی ۱۲ متری برابر با این مقدار است .
قیمت  فرش های ماشینی کاشان به عوامل مختلفی بستگی دارد که در ادامه هر یک از  این عوامل موثر در قیمت فرش های ماشینی را برای آگاهی بیشتر شما عزیزان  توضیح می دهیم.

 

 


 

 

 

عوامل موثر در قیمت فرش ماشینی :

 

عوامل مختلفی می تواند در قیمت فرش های ماشینی اثر گذار باشد که از جمله آن ها می توان به موارد زیر اشاره کرد :
۱) شانه فرش ماشینی
۲) تراکم فرش ماشینی
۳) جنس نخ و الیاف فرش ماشینی
۴) جنس پود فرش های ماشینی
۵) میزان وزن فرش های ماشینی در هر شانه و تراکم
اما هر کدام از این مشخصات برای هر شانه از فرش ماشینی دارای استاندارد هایی است که باید به آن ها توجه کنیم.
فرش  های ماشینی کاشان می توانند در کیفیت های مختلفی تولید و بافته شوند و  همانطور که می دانید هرچه میزان کیفیت یک فرش بیشتر شود قیمت آن فرش نیز  بیشتر می شود.

 


 

شانه فرش ماشینی :

 

شانه به تعداد گره هایی که در هر متر از عرض فرش ماشینی واقع شده است گفته می شود.
هر  چه تعداد این گره های موجود در فرش های ماشینی بیشتر باشد کیفیت فرش های  ماشینی بهتر می شود و زیبایی فرش نیز بیشتر می شود و در نتیجه قیمت فرش نیز  افزایش پیدا می کند.
شانه باعث ظرافت و زیبایی در فرش های ماشینی می  شود و هرچه میزان شانه در یک فرش افزایش پیدا کند به آن فرش دستبافت گونه  گفته می شود.
لازم است بدانید که فرش های ماشینی در میزان شانه مشخص دارای تراکم های متفاوتی می باشند.
فرش های ماشینی در شرکت های تولیدی فرش کاشان در شانه های مختلفی تولید و بافته می شوند این فرش های ماشینی شامل :
۱) فرش های ماشینی ۵۰۰ شانه
۲) فرش های ماشینی ۷۰۰ شانه
۳) فرش های ماشینی ۱۰۰۰ شانه
۴) فرش های ماشینی ۱۲۰۰ شانه
۵) فرش های ماشینی ۱۵۰۰ شانه

 

 

 فرش های ماشینی ۵۰۰ شانه :

 

فرش های ماشینی ۵۰۰ شانه موجود در بازار فرش کاشان عموما به دو دسته تقسیم بندی می شوند.
1)فرش های 500 شانه بافته شده دستگاه ASR
2)فرش های 500 شانه بافت شده دستگاه TEXIMA
فرش های ماشینی۵۰۰ شانه ای که با دستگاه های ASR بافته می شوند معمولا دارای تراکم های ۸۰۰ و ۱۰۰۰ و ۱۲۰۰ می باشند.
فرش  های ۵۰۰ شانه معمولا در تراکم ۱۰۰۰ بیشتر بافته شده و به فروش می رسند؛پس  قیمت فرش های ماشینی ۵۰۰ شانه ۱۲ متری در کیفیت خوب امروزه از حداقل 3  میلیون اغاز می شود.
فرش های ماشینی ۵۰۰ شانه تکسیما به فرش های ماشینی  طرح ۷۰۰ معروف می باشند که تراکم شان به فرش های ماشینی ۷۰۰ شانه نزدیک است  و معمولا دارای تراکم ۲۱۰۰ می باشد.
با توجه به مشخصات و استانداردهای ذکر شده قیمت فرش ماشینی ۱۲ متری طرح ۷۰۰ شانه از پایه 4 میلیون 500 هزار تومان اغاز می گردد.

 

 

فرش ماشینی ۷۰۰ شانه :

 

فرش ماشینی ۷۰۰ شانه یکی از بهترین و پرفروش ترین فرش های ماشینی در شرکت های تولیدی فرش می باشد.
فرش های ماشینی 700شانه دارای طرح و نقشه های متنوعی می باشند و بسیار پر فروش هستند .
اگر بخواهیم استاندارد تولید فرش های ماشینیی ۷۰۰ شانه را در نظر بگیریم به تراکم ۲۵۵۰ می رسیم.
اما امروزه فرش های ۷۰۰ شانه بیشتر در تراکم های ۲۲۵۰ و ۲۱۰۰ تولید و بافت می شوند.
جنس نخ و الیاف مصرفی در فرش های ۷۰۰ شانه در بهترین کیفیت صد در صد اکرولیک می باشد .
اما  چیزی که در مورد نخ فرش های ۷۰۰ شانه اهمیت دارد نمره نخ این فرش ها می  باشد ؛ نمره نخ فرش های ۷۰۰ شانه معمولا ۱۸ است اما بهترین کیفیت فرش های  ۷۰۰ , نمره نخ ۲۱ دارند.
قیمت فرش ماشینی ۱۲ متری ۷۰۰ شانه در کیفیت بالا و مرغوب حدود 5 میلیون 700 هزار تومان می باشد.

 

 


 

 

 

فرش ماشینی ۱۰۰۰ شانه :

 

فرش های ماشینی ۱۰۰۰ شانه از جمله فرش هایی هستند که با تراکم ۳۰۰۰ تولید و بافت می شوند.
جنس الیاف فرش های ماشینی ۱۰۰۰ شانه معمولا زمرد و یا همان بایرن المان است .
فرش های ۱۰۰۰ شانه اکثرا از الیاف صد در صد اکرولیک با پود پنبه و فیلامنت بافت و تولید می شوند .
یکی  از عوامل دیگری که روی قیمت فرش های ماشینی ۱۰۰۰ شانه اثر دارد هشت و ده  رنگ بودن فرش می باشد ؛ نکته ای که لازم است بدانید این است که هرچه تعداد  رنگ مصرف شده در بافت فرش های ماشینی کاشان بیشتر شود قیمت آن فرش نیز  افزایش می یابد .
قیمت فرش ماشینی ۱۲ متری ۱۰۰۰ شانه معمولا بالاتر از 6 میلیون تومان می باشد.

 

 

فرش ماشینی ۱۲۰۰ شانه :

 

یکی دیگر از انواع فرش هلی ماشینی کاشان فرش های ماشینی ۱۲۰۰ شانه با تراکم ۳۶۰۰ بافته می باشند .
تعداد رنگ زمینه ی فرش های ماشینی ۱۲۰۰ شانه هشت و یا ده رنگ است .
جنس نخ مصرف شده در فرش های ۱۲۰۰ شانه نیز صد در صد اکرولیک هیت ست شده می باشد.
قیمت فرش ماشینی ۱۲ متری ۱۲۰۰ شانه امروزه چیزی حدود6 میلیون و 800 هزار تومان می باشد.
امروزه  فروش فرش های ماشینی ۱۲۰۰ شانه معمولا نسبت به فرش های ۷۰۰ شانه کمتر است  زیرا این فرش های ماشینی نسبت به فرش های 700شانه قیمت بالایی دارند.

 


 

 

فرش ماشینی ۱۵۰۰ شانه :

 

فرش های ماشینی ۱۵۰۰ شانه یکی از انواع فرش های ماشینی تولیدی در کارخانه های فرش بافی می باشند که دارای تراکم حدود ۴۵۰۰ می باشند.
مهم ترین نکته ای که در مورد فرش های ماشینی ۱۵۰۰ شانه وجود دارد این است که ارتفاع خاب فرش های ماشینی ۱۵۰۰ شانه بسیار کم است.
قیمت فرش های ماشینی12 متری ۱۵۰۰ شانه امروزه در حدود 8 میلیون تومان می باشد.
لازم  است بدانید که قیمت هایی که برای فرش های ماشینی بیان گردید ؛ با توجه به  بهترین کیفیت ها و استانداردهای تولید انواع فرش ماشینی است ؛ اگر کیفیت  فرش های ماشینی کمتر از مقادیر مشخص شده باشد قیمت ها نیز متفاوت خواهد  بود.

 

 

برای مشاوره و خرید فرش ماشینی با ما تماس بگیرید :
09103621040 (مدیریت)
09132603595 (خانم بزرافشان)

farsh4you.com
فرش ماشینی خوب چی بخرم؟

برای خرید فرش ماشینی خوب و یک فرش ماشینی با کیفیت باید به چند نکته توجه کنید ؛ همانطور که می دانید امروزه استفاده از فرش های ماشینی در طرح و رنگ های مختلف بسیار گسترده شده است .
و  این فرش های ماشینی در کارخانه های تولیدی فرش ماشینی در کیفیت های مختلفی  بافت می شوند از این رو این نکته مهم است که برای منزل های خود فرش هایی  با کیفیت خریداری کنید.
تا هم از نظر ظاهری با کیفیت و خوب باشند و هم از نظر کاربردی خوب باشند و مقاومت بالایی داشته باشند تا زود از بین نروند.
پس برای خرید یک فرش خوب چندین پارامتر است که باید در نظر داشت از جمله :
• متناسب با دکوراسیون و کاربرد شما
• بهترین کیفیت فرش ماشینی
• نوع خرید فرش ماشینی
در ادامه برای آگاهی بیشتر شما عزیزان درباره هر یک از این موارد توضیح می دهیم .

 


فرش ماشینی خوب در دکوراسیون :

 

لازم است بدانید که برای هر منظقه از دکوراسیون منزل یک نوع فرش ماشینی مناسب می باشد، بعنوان مثال:
برای  اتاق های پذیرایی و مهمان باید از فرش هایی با میزان شانه و تراکم بالا  استفاده کنید مانند فرش های ۱۲۰۰ شانه و یا فرش ۱۵۰۰ شانه.
برای اتاق نشیمین باید فرش هایی با میزان شانه و تراکم پایین تر استفاده کنید مانند فرش 700 شانه و یا فرش 1000 شانه .
برای مفروش کردن اتاق خواب از فرش های مدرن که زیبایی خاصی دارند استفاده کنید.
برای آشپزخانه به دلیل کثیف شدن فرش لازم است از فرش های سبک مانند گلیم فرش و گبه استفاده کنید.
برای  مفروش کردن اتاق کودکان بهتر است از فرش اتاق کودک و یا فرش های فانتزی  استفاده کنید؛ زیرا این اتاق ها محل بازی کودکان می باشد و اگر شما گران  ترین فرش را هم تهیه کرده باشد خیلی زود از بین می روند.


بهترین کیفیت فرش ماشینی :

 

همانطور که می دانید فرش های ماشینی ازنظر کیفیت با یکدیگر فرق می کنند  منظور از کیفیت در فرش های ماشینی هم کیفیت ظاهری و هم کیفیت باطنی فرش  کاشان می باشد.
یکی از عوامل مهم در کیفیت فرش های ماشینی الیاف بکار  رفته در فرش ماشینی می باشد؛ برای بافت فرش ماشینی از الیاف های مصنوعی  مختلفی مانند : نخ پلی استر، نخ BCF ، نخ اکرولیک ،نخ ورژن استفاده می  کنند.
یکی دیگر از عوامل مهم در کیفیت فرش ماشینی خوب میزان شانه و  تراکم فرش های ماشینی می باشد،هر چقدر که شانه فرش ماشینی بیشتر باشد کیفت  ظاهری فرش ماشینی بالاتر می رود و هرچه میزان تراکم فرش بیشتر شود فرش  دارای مقاومت و ماندگاری بالاتری می باشد.
فرش های ماشینی کاشان به  صورت500 شانه ،700 شانه ،1000 شانه ، 1200 شانه و 1500شانه می باشند همچنین  دارای تراکم های ۲۱۰۰، 2550،2250 ،3000 ،3600 ،4000 می باشند.

 

نوع خرید فرش ماشینی خوب :

 

فرش های ماشینی امروزه در هر خانه ای استفاده می شوند و به عنوان کف پوش هایی مناسب زیبایی و نظم خاصی به منزل شما می دهد .
اما این سوال پیش می آید که از کجا فرش ماشینی مرغوب تهیه کنیم ؟
و یا به چه صورتی فرش ماشینی با کیفیت بخریم ؟
برای خرید فرش های ماشینی می توانید به چند طریق عمل می کنید :
خرید از تولیدی فرش ماشینی
خرید از نمایندگان تولیدی
خرید از مراکز معروف فرش ماشینی
خرید از واسطه گران
خرید اینترنتی فرش ماشینی

 

 

خرید از تولیدی فرش ماشینی :

 

بهترین شیوه خرید فرش ماشینی خوب ، خرید از تولید کنندگان فرش ماشینی کاشان می باشد.
خرید  از تولیدی فرش ماشینی بسیار به صرفه می باشد زیرا فرش های ماشینی به قیمت  عمده خریداری می شوند و در عین حال خرید با اطمینان می باشد و شما از کیفیت  فرش ماشینی اطمینان دارید.
در شرکت های تولیدی فرش ماشینی فرش های  ماشینی با کیفیت و قیمت های مختلفی بافته می شوند به همین دلیل با مراجعه  به شرکت های بافنده فرش ماشینی می توانید کیفیت فرش های ماشینی را از نزدیک  مشاهده کنید و فرش هایی با کیفیت واقعی خریداری کنید.
اما اگر تولیدی فرش ماشینی از شما دور باشد شما باید هزینه راه و هزینه زمان زیادی برای سفر به شهر تولیدی فرش ماشینی متقبل شوید.
در شهر فرش کاشان بیش از 800 واحد تولیدی فرش ماشینی وجود دارند که به تولید فرش های ماشینی و محصولات ماشینی می پردازند.

 

 


 

 

خرید از نمایندگان تولیدی :

 

تولید کنندگان فرش ماشینی برای اینکه خرید فرش ماشینی برای مشتریان به  صرفه باشد ؛ نمایندگی های خود را در شهر های مختلف احداث می کنند.
و شما  می توانید با مراجعه به نمایندگی ها فرش ماشینی مطمئن و به صرفه خود را  خریداری کنید. افرادی که نمایندگی فروش محصولات شرکت ها را دارند فقط  کالاهایی که در شرکت مخصوص خود تولید می شوند را به فروش می گذارند.
شما خریداران عزیز می توانید محصولات ماشینی را با اطمینان کامل از این نمایندگی ها خریداری کنید و برای منازل خود به ارمغان ببرید.

 

خرید از مراکز معروف فرش ماشینی :

 

مراکز معروف فروش فرش ماشینی که از همه برند های فرش ماشینی ، فرش می  آورد به این صورت که با تمام تولیدی های فرش ماشینی کار می کنند همچنین  خرید از این مراکز بسیار معتبر می باشد.
از جمله ی این مراکز خرید فرش ماشینی خوب:

• فرش دیجی کالا
• فرش آقای فرش
• فرش سرای ایرانی


خرید اینترنتی فرش ماشینی خوب :

 

یکی از روش های مناسب برای خرید انواع محصولات ماشینی خرید اینترنتی  محصولات ماشینی می باشد، به گونه ای که شما می توانید بدون صرف وقت و هزینه  های اضافی محصولات مورد نیاز خود را خریداری کنید.
شما در منزل و فقط  از طریق گوشی با مراکز فروش مجازی فرش ماشینی ارتباط برقرار کرده و تنها با  یک کلیک اقدام به خرید فرش می کنید و فرش را از تولیدی بدون صرف زمان و  هزینه درب منزل تحویل می گیرید.
برای خرید اینترنتی فرش ماشینی کاشان  کافی است کلمه فرش ماشینی را در اینترنت سرچ کنید سپس با چندین فروشگاه  اینترنتی روبه رو می شوید که تولید کننده فرش ماشینی می باشند در این  فروشگاه ها انواع محصولات ماشینی با بهترین کیفیت و قیمت وجود دارند شما  طرح مورد نظر را انتخاب کنید و برای شرکت ارسال کنید تا طرح شما طبق سلیقه و  متراژ دقیق بافته و تولید شود.


برای مشاوره و خرید فرش ماشینی با ما تماس بگیرید :
09103621040 (مدیریت)
09132603595 (خانم بزرافشان)

 

 

farsh4you.com
خرید فرش ماشینی ارزان

فرش ماشینی ارزان ؛ از فرش های ماشینی است که در کارخانه های تولیدی فرش ماشینی بافته و عرضه می شوند .
امروزه استفاده از فرش ماشینی در هر خانه ای لازم می باشد و همه قشری برای خرید فرش های ماشینی اقدام می کنند .
قیمت فرش های ماشینی کاشان به میزان کیفیت آنها بستگی دارد، و هرچه فرش ما دارای کیفیت بالاتری باشد ، قیمت بالاتری نیز خواهد داشت.
لازم  است بدانید که فرش ماشینی فقط یک گروه از مردم جامعه را هدف قرار نداده  است بلکه ترجیح می دهد به احاد مردم یک جامعه خدمت نماید ؛ از این رو دست  به تولید فرش های ارزان قیمت نیز زده است .
زیرا در کل دنیا انواع قشر  ها وجود دارند از آنجایی که قشر های کم درآمد هم بتوانند از این فرش های  ماشینی در منازل خود استفاده کنند فرش های ارزان قیمت نیز تولید شدند .

 


فرش ماشینی ارزان قیمت :

 

شرکت های تولیدی فرش ماشینی بنابر کیفیت فرش های ماشینی آنها را قیمت گذاری می کنند.
همانطور  که می دانید قیمت فرش ماشینی به دلایل متنوعی بستگی دارد از جمله این  عوامل می توان به جنس نخ مصرف شده در فرش , میزان شانه و تراکم فرش و نوع  دستگاه بافنده فرش ,میزان وزن فرش,ابعاد و سایز فرش و... اشاره کرد.
نکته  ای که لازم است بگوییم این است که گران بودن همواره دلیلی به کیفیت نیست و  ارزان بودن هم دلیل به بی کیفیتی نیست اما در اکثر مواقع درست است،زیرا  فرش ماشینی ارزان قیمت از موادی تشکیل شده است که مواد اولیه ی ارزان تری  بوده است به همین دلیل دارای قیمت کمتری نیز می باشد.
برای خرید هر نوع  محصولی خریداران به قیمت آن محصول و همچنین بودجه خود توجه می کنند در این  نوشته عوامل موثر در قیمت فرش ماشینی را برای شما توضیح می دهیم.

 

میزان شانه و تراکم فرش ماشینی :

 

شانه به تعداد ریشه و گره های موجود در عرض فرش ماشینی گفته می شود و در ظرافت و زیبایی فرش های ماشینی کاشان تاثیر می گذارد .
تراکم به تعداد گره های موجود در طول فرش ماشینی می گویند و در استحکام و همچنین مقاومت فرش های ماشینی کاشان موثر می باشد .
یکی  از عوامل موثر در قیمت فرش های ماشینی میزان شانه و تراکم فرش می باشد  برای مثال فرش ماشینی 500شانه نسبت به فرش ماشینی 700 شانه گران تر می باشد  .
همچنین فرش ماشینی با تراکم 700 شانه با تراکم 2000 نسبت به فرش  ماشینی با تراکم 700 شانه تراکم 1500 ارزانتر است زیرا مقدار نخ خاب بکار  رفته در این فرش بیشتر است و کیفیت بهتری نیز دارد .
پس هرچه کیفیت فرش ماشینی یا همان میزان شانه و تراکم فرش بالاتر باشد قیمت فرش های ماشینی نیز افزیش می یابد .

 

نوع نخ خاب در فرش ماشینی :

 

برای بافت فرش های ماشینی و انواع محصولات ماشینی از الیاف های مصنوعی استفاده می کنند.
فرش  های ماشینی از الیاف های مختلفی تهیه می شوند؛ الیاف اکرولیک هیت ست شده  در بازار کنونی فرش ماشینی بهترین الیاف برای بافت فرش محسوب می شود.
گرانترین  نوع فرش ها از این نوع نخ بافته می شوند زیرا بسیار نرم و لطیف و درخشان  می باشند اما فرش های دیگری هم با الیافی مانند پلی پروپلین،پلی استر و نخ  بی سی اف بافته می شود که نسبت به نخ اکرولیک ارزانترند و موجب کاهش قیمت  تمام شده فرش ماشینی می شوند.
به همین دلیل ممکن است در بافت فرش ماشینی  ارزان از نخ هایی با قیمت پایین تر استفاده شده باشد و به همین صورت قیمت  نهایی فرش ماشینی پایین تر از بقیه فرش ها باشد.
همانطور که گفتیم فرش های بافته شده از الیاف اکرولیک نسبت به دیگر فرش های ماشینی گرانتر می باشند.

 

 

فرش های ماشینی درجه بالا :

 

فرش های ماشینی در کاشان درجه بندی می شوند و بهترین فرش در بازار اکنون فرش درجه یک و پس از ان فرش درجه یک و نیم می باشد .
ویژگی این فرش های ماشینی این است که در بافت آنها از بهترین نوع نخ و بالاترین تراکم و شانه استفاده کرده اند.
همچنین  اگر هنگام تولید ؛ فرش دچار نقصی بشود فرش ها از حالت استاندارد خارج شده و  به آنها درجه های بالا تر مانند درجه دو،سه،چهار،پنج می دهند.
درجه شماره پنج ارزانترین فرش ماشینی می باشد که با ضایعات و بازیافت فرش های دیگر تولید و بافته شده است .
در  هنگام خرید فرش های ماشینی حتما به کیفیت آن توجه کنید و سعی کنید فرش  هایی با کیفیت درخشان و نرم را خریداری کنید و فرش هایی که بسیار سنگین و  زبر هستند نخرید زیرا این فرش ها دارای درجه های 3 و 4 می باشند.

 

 

فرش های ماشینی 700 شانه نما :

 

در شرکت های تولیدی فرش ماشینی گاهی اتفاق می افتد که طول و عرض فرش برای بافت عوض می شود به این فرش ها فرش 700 شانه نما می گویند.
برای بافت این فرش های ماشینی از مواد بسیار با کیفیت تا مواد معمولی استفاده می شوند و قیمت این فرش های ماشینی متفاوت می باشد.
 اما نکته ای که لازم است بدانید این است که کلاه برداران و سیاه فروشان  ممکن است این فرش را بجای فرش های 700 شانه واقعی به دست خریدار برسانند.
در این صورت خریداران قیمت بسیار بالاتری از قیمت واقعی فرش باید پرداخت کنند؛ به همین دلیل
هنگام خرید فرش های ماشینی حتما کیفیت فرش ها را مورد بررسی قرار بدهید.
فرش  های ماشینی در کاشان به صورت 500 شانه ، 700شانه ، 1000 شانه و 1200 شانه و  1500 شانه تولید می شوند قیمت هر یک از این فرش های ماشینی متفاوت می  باشد.


مزایای خرید اینترنتی فرش کاشان :

 

کاهش ترافیک وآلودگی های های هوایی و صوتی
دسترسی به بانک اطلاعاتی انواع فرش های ماشینی
انجام سفارش در زمان بسیارمحدود
عدم حمل کالا توسط خریدار وصرف هزینه های بالاتر
تحویل درب منزل
قیمت های پائین تر از فروشگاه های فروش فرش و حتی قیمت های درب کارخانه
استفاده و خرید مستقیم فرش ماشینی از کارخانه را تجربه کنید و از شرایط تخفیف ویژه و....
با توجه به ویژگی های گفته شده شما مشتریان عزیز بهترین انتخاب خود را انجام داده و از خرید مستقیم و بدون واسطه فرش ماشینی خود لذت ببرید.

 

 

برای مشاوره و خرید فرش ماشینی با ما تماس بگیرید :
09103621040 (مدیریت)
09132603595 (خانم بزرافشان)

 


farsh4you.com
بهترین فرش ماشینی برای منزل

بهترین فرش ماشینی چه ویژگی هایی دارد ؟
فرش های ماشینی چه کاربردی دارند ؟
چرا از فرش ماشینی برای منازل خود استفاده می کنیم ؟
وقتی  منزلی خریده می‌ شود همیشه صاحب آن منزل دنبال آن است که از بهترین وسایل و  اثاثیه در آن استفاده کندزیرا مبل ها و اثاثیه نو در حد خودشان به زیبایی  منزل کمک زیادی می ‌کنند همچنین نحوه چینش وسایل در تزئین منزل کمک زیادی  به زیبایی و مرتب بودن منزل می کند.
یک نکته دیگر که همواره صاحبان خانه به آن توجه زیادی دارند فرش های ماشینی یا کف پوش های منزل می باشند.
زیرا فرش های ماشینی نیز یکی از مهم ترین عوامل در دکوراسیون منزل می باشند که باعث زیبایی و جلوه خاص از منزل می شوند.
فروشگاه اینترنتی فرش برای شما در این مقاله راجع به فرش ماشینی و نقش آن در دکوراسیون منزل برای شما توضیح می دهد.

 


فرش ماشینی در دکوراسیون منزل :

 

امروزه فرش های ماشینی در طرح و نقشه و اندازه های مختلف در بازار فرش کاشان موجود می باشند.
فرش های ماشینی در کارخانه های تولید کننده فرش ماشینی بافته می شوند به همین دلیل دارای کیفیت های مختلفی می باشند.
بهترین  فرش ماشینی در شهر فرش کاشان و توسط بهترین دستگاه های ماشینی تولید می  شود همانطور که می دانید برای دکوراسیون منزل و زیبایی بیشتر از فرش های  ماشینی استفاده می کنند.
هنگام خرید فرش ماشینی خریداران همواره به  دنبال فرش های ماشینی با کیفیت و قیمت مناسب می باشند البته لازم است  بگوییم که فرش های ماشینی بنابر کیفیت خود قیمت گذاری می شوند.
فرش های ماشینی به صورت 700شانه و1000شانه و1200شانه و1500شانه تهیه می شوند.
هر  کدارم از این کیفیت های فرش ماشینی قیمت مختلفی دارند؛ خریداران فرش  ماشینی باید قبل از خرید فرش ماشینی به نکات زیر توجه کنند تا فرشی مناسب  با دکوراسیون منزل خریداری کنند.

 
فرش باید با سایر وسایل هماهنگ باشد :

 

هماهنگی فرش و اثاثیه منزل به دو صورت می باشد زیرا ممکن است رنگ فرش را  با مبل های خانه ست کنید تا همرنگی باعث بزرگتر دیده شدن خانه یا پذیرایی  شما گردد.
برخی از خریداران معتقدند همرنگی همه وسایل منزل باعث دلزدگی  می‌ شود و بهتر است از نوعی تضاد استفاده نمود تا فرش یا وسیله مورد نظر به  گونه ای برجسته شده و بدرخشد .
به طور مثال هنگامی که همه وسایل منزل  رنگ شاد دارند، ناگهان کف زمین با فرشی تیره فرش می‌شود تا فرش خودش را در  این بین نشان بدهد .
یا بطور مثال در حالی که پذیرایی با فرش ماشینی  سنتی پوشیده شده است ، اتاق خواب با فرشی مدرن و امروزی کف پوش می‌شود تا  حس زندگی بهتری در آن جریان داشته باشد.
امروزه به دلیل تنوع در انتخاب فرش ماشینی با انواع رنگ و طرح برای خریداران کمی دشوار می باشد.


بهترین فرش ماشینی در دکوراسیون منزل :

 

همانطور که در قسمت های قبلی ذکر کردیم فرش های ماشینی در کیفیت های  مختلفی بافته می شوند و لازم است بدانید که ای فرش های ماشینی هر کدام  ویژگی های خاص خود را دارند .
برای مثال شما نباید فرش 1500شانه ماشینی  را در جایی پهن کنید که پایه های مبل یا وسایل سنگین دیگر روی ان قرار  بگیرد ؛ زیرا در این فرش های ماشینی ارتفاع نخ خاب بسیار کم است و این فرش  های ماشینی دارای ظرافت و لطافت خاصی می باشند و ممکن است در دراز مدت دچار  آسیب دیدگی شود .
اما در عوض فرش های درشت بافت راحت فشار را تحمل می  کنند و همچنین لازم است بگوییم که الیاف مصرف شده در فرش های ماشینی نیز  دارای انعطاف و برگشت پذیری متفاوتی می باشند برای مثال : الیاف اکرولیک  نسبت به الیاف پلی استر در مقابل فشار زیاد مقاومت کمتری دارد .

 


رنگ فرش متناسب با منزل :

 

فرش های ماشینی در رنگبندی های مختلفی طراحی و تولید می شوند اما رنگ فرش های ماشینی را باید با توجه به منزل خود انتخاب کنید .
اگر منزل شما دارای فضایی کوچک است بهتر است از فرش های ماشینی با رنگ های روشن استفاده کنید تا حاشیه را پررنگ تر نماید .
اما  اگر دارای منزلی بسیار بزرگ می باشید بهتر است از رنگ های تیره استفاده  کنید ؛ رنگ های قرمز و زرشکی و این طیف یا رنگ های خیلی سیر خانه شما را از  انچه هست کوچکتر نشان می‌دهند .

 

 

تراکم و شانه در فرش ماشینی کاشان :

 

در خرید هر نوع فرشی باید به میزان تراکم و شانه فرش توجه داشته باشید.  زیرا شانه و تراکم از مشخصات اصلی در فرش های ماشینی می باشند و فرش با این  دو تکمیل می شود.
تراکم در فرش های ماشینی به میزان گره های موجود در  طول فرش ماشینی می گویند و شانه به تعداد گره‌ های موجود درعرض فرش ماشینی  می گویند.
هرچه میزان شانه و تراکم فرشی بالاتر باشد ارزش کیفی آن فرش بالاتر می ‌رود و فرش مرغوب تراست.
در  پشت فرش های ماشینی برچسب مشخصات فرش ماشینی وجود دارد و در آن مشخصات فرش  مانند میزان شانه و تراکم و جنس نخ مصرف شده در فرش و رنگ و متراژ آن ذکر  شده است.
شما عزیزان هنگام خرید بهترین فرش ماشینی کیفیت فرش را بررسی کنید تا محصولی واقعی خریداری کنید.

 


نوع نخ در فرش های ماشینی :

 

در بافت فرش های ماشینی کاشان از الیاف مختلفی استفاده می کنند لازم است  بدانید که در فرش های ماشینی از الیاف مصنوعی استفاده می شود .
نخ مصرف شده در بافت فرش ؛ در کیفیت فرش بسیار موثر می باشد، در حال حاضر بهترین نوع نخ فرش ماشینی اکرولیک هیت ست شده می باشد.
الیاف  های اکریلیک بسیار با کیفیت و نرم می باشند اما چون پرز می‌دهد آن را هیت  ست می‌کنند یعنی الیاف درونی آن را با فشار و بخار تثبیت می‌کنند تا علاوه  بر لطافت و نرمی پرز ندهد.
همچنین از الیاف های پلی استر و پلی پروپیلن  هم در بافت فرش های ماشینی و انواع محصولات ماشینی استفاده می کنند اما  بهترین الیاف در فرش های ماشینی الیاف اکرولیک می باشد.


 

 

برای مشاوره و خرید فرش ماشینی با ما تماس بگیرید :
09103621040 (مدیریت)
09132603595 (خانم بزرافشان)

 

 

farsh4you.com
وزن فرش ماشینی کاشان

وزن فرش ماشینی یک عامل مهم هم در قیمت فرش ماشینی و هم در کیفیت فرش ماشینی محسوب می شود.
فرش  های ماشینی کاشان در شرکت های تولید کننده فرش در کیفیت های مختلفی بافته  می شوند و به صورت 700شانه و 1000 شانه و 1200شانه خریداری می شوند.
فرش  های ماشینی بنابر کیفیت خود و میزان وزنی که دارند قیمت گذاری می شوند  همانگونه که در مقالات قبلی برای شما ذکر کردیم؛میزان شانه و تراکم و جنس  نخ مصرفی در فرش کیفیت فرش را مشخص می کنند.
هنگام خرید فرش های ماشینی از فروشگاه های اینترنتی و یا از کارخانه های تولیدی سوالاتی ممکن ذهن مشتریان را درگیر کند.
یک فرش ماشینی خوب چه ویژگی هایی دارد؟کدام فرش ماشینی بهتر است؟
به نظر شما فرش نازک بهتر است یا فرش ضخیم ؟کدام بهتر می باشد؟
چه عاملی باعث کاهش و یا افزایش وزن و ضخامت فرش ماشینی می شود؟

 

فرش ماشینی :

 

امروزه انواع دستگاه های بافنده در زمینه فرش ماشینی و انواع محصولات  ماشینی فعالیت دارند و به تولید این محصولات ماشینی با کیفیت های مختلف و  قیمت های متفاوت می پردازند .
فرش های ماشینی در شرکت های تولیدی فرش و  کارخانجات بافنده فرش در رنگ های مختلف و در طرح های متنوع بافته و تولید  می شوند و به همین دلیل هنگام خرید و انتخاب فرش های ماشینی برای منازل خود  دچار مشکل می شوید .
دستگاه های بافنده فرش ، فرش های ماشینی را در  کیفیت های 700 شانه و 1000 شانه و 1200 شانه می بافند و لازم است بدانید که  وزن فرش ماشینی تولید شده توسط این دستگاه ها متفاوت می باشند .
هرچه کیفیت فرش های ماشینی افزایش یابد قیمت فرش ماشینی نیز بیشتر می شود و محصول ما قیمت بیشتری خواهد داشت .
در ادامه عوامل موثر در کیفیت فرش های ماشینی را برای شما عزیزان ذکر می کنیم.

 

عوامل موثر در کیفیت فرش ماشینی :

 

همانطور که در قسمت قبلی گفته شد عوامل مختلفی در کیفیت فرش های ماشینی کاشان موثرند شامل:
• جنس نخ فرش ماشینی
• میزان شانه و تراکم فرش
• دستگاه بافنده فرش ماشینی
• وزن فرش ماشینی
هر  یک از این عوامل در قیمت و کیفیت فرش ماشینی بسیار تاثیر می گذارند زیرا  فرش های ماشینی کاشان بنابر کیفیتی که دارند قیمت گذاری می شوند و برای  آگاهی بیشتر شما خریداران هریک از این عوامل موثر در کیفیت و قیمت فرش  ماشینی را برای شما توضیح می دهیم.


 جنس نخ فرش ماشینی :

 

امروزه بدلیل پیشرفت علم و تکنولوژی از انواع الیاف مصنوعی برای بافت  فرش های ماشینی استفاده می کنند. و لازم است بدانید که در فرش ماشینی از  الیاف طبیعی پشم و پنبه و ابریشم نمی توان استفاده کرد.
الیاف های مصنوعی هم انواع مختلفی دارند که جایگزین الیاف های طبیعی در فرش های ماشینی شده اند این الیاف های مصنوعی شامل:
• نخ اکرولیک هیت ست شده
• نخ پلی استر
• نخ ورژن
• نخ جوت
• تک نخ
در  بین این الیاف های مصنوعی تنها نخی که کیفیت و ظاهری مشابه الیاف طبیعی  دارد ؛ بافت فرش ماشینی با نخ اکرولیک هیت ست شده کاملا شبیه فرش دستباف می  باشد بنابراین فرش های بافته شده توسط نخ اکرولیک هیت ست شده به فرش  دستباف گونه معروف می باشند .
فرش های ماشینی بافته شده از نخ اکرولیک نسبت به دیگر فرش های ماشینی کیفیت بالاتری دارند و در نتیجه قیمت بالاتری خواهند داشت.


 شانه و تراکم فرش ماشینی :

 

انواع دستگاه های بافنده فرش ماشینی به تولید فرش های ماشینی با کیفیت  های مختلف می پردازند با پیشرفت صنعت نساجی هرروزه شاهد انواع فرش های  ماشینی با میزان شانه و تراکم مختلف هستیم .
شانه فرش ماشینی ارتباط با  کیفیت ظاهری و وضوح نقشه فرش ماشینی دارد . به گونه ای که هرچه شانه فرش  بالاتر باشد بافت ریز تر و واضح تر و دستباف گونه تری از فرش ماشینی را  خواهیم داشت.
اما تراکم در فرش ماشینی در میزان مقاومت وفشردگی و  استحکام فرش ماشینی نقش دارد بطوری که هرچه تراکم فرش بالاتر باشد ، نخ خاب  فرش فشرده تر کنار هم قرار می گیرند و مقاومت فرش بیشتر است .
با  فشردگی نخ خاب مسلما وزن فرش ماشینی پایین تر خواهد بود و فرش سبک تری در  عین استحکام بالا خواهید داشت . بنابراین شانه و تراکم در کیفیت فرش های ماشینی بسیار موثر می باشند.

 

 

 دستگاه بافنده فرش ماشینی :

 

دستگاه های بافنده فرش ماشینی در استحکام فرش ماشینی و همچنین در ظاهر فرش ماشینی کاشان موثر می باشند .
بطوری  که دستگاه های بافنده پیشرفته ، بجای یک لایه پود در فرش ماشینی دو لایه  پود را به فرش تزریق میکنند و همین عامل باعث می شود وزن فرش ماشینی و  استحکام آن بیشتر شود .
دستگاه های بافنده فرش ماشینی در کاشان مختلف می باشند و به همین دلیل فرش های ماشینی با کیفیت های مختلفی در بازار فرش وجود دارند .
بهترین  دستگاه های تولیدی فرش ماشینی دستگاه واندویل و شونهر می باشند که به  تولید انواع محصولات ماشینی مانند فرش های ماشینی و سجاده فرش و کناره های  ماشینی می پردازند .
دستگاه های ماشینی فرش ها را به صورت متری و با  توجه به نقشه های پیکسلی که دریافت می کنند شروع به بافت فرش های ماشینی با  طرح های مختلف می کنند .

 

 


 

 

 وزن فرش ماشینی:

 

عوامل مختلفی مانند جنس نخ فرش ، میزان تراکم فرش ، نوع دستگاه بافنده فرش در وزن فرش تاثیر می گذارند.
وزن  فرش های ماشینی یکی از عواملی است که در قیمت فرش های ماشینی موثر می باشد  هرچه وزن فرش بیشتر شود قیمت فرش ماشینی نیز بیشتر می شود ، پیشنهاد ما به  شما این است که بنابر نوع کاربردی که از فرش دارید ؛ وزن فرش را انتخاب  کنید.
بعنوان مثال برای فرش جهیزیه عروس بیشتر جنبه زیبایی مطرح است و  از شانه های بالا استفاده می شود اما برای سجاده فرش که جنبه کابردی و  پاخور بالا دارد فرش ۷۰۰ شانه انتخاب می شود که وزن بیشتری دارد و ضخیم تر  است .
با توجه به توضیحاتی که گفتیم اگر بگوییم فرش نازک است منظورمان  بی کیفیت بودن فرش نیست چون بدلیل تراکم بالا از ارتفاع نخ خاب کاسته می  شود و فرش نازک تر می شود.


برای مشاوره و خرید فرش انواع سجاده فرش های ماشینی با ما تماس بگیرید :
09103621040 ( مدیریت )
09132603595 ( خانم بزرافشان )