farsh4you

اشتراک گذاشته شده با :

تولید کننده فرش ماشینی

farsh4you.com
خرید فرش آشپزخانه

امروزه خرید فرش آشپزخانه یکی از واجبات هر منزل و خانه ایرانی محسوب می  شود همانطور که می دانید که هر خانه به قسمت های مختلفی تقسیم می شود به  طور کلی هر خانه شامل فضاهایی مانند اتاق خواب ، آشپزخانه , اتاق خواب کودک  , پذیرایی و... تقسیم می شود .
برای مفروش کردن این فضا ها از فرش هایی  متناسب با این مکان ها استفاده می کنند به عنوان مثال فرشی که برای  آشپزخانه انتخاب می کنیم با فرشی که برای اتاق پذیرایی یا فرش اتاق خواب  استفاده می شود متفاوت است.
برای مفروش کردن پذیرایی از انواع فرش های با کیفیت بالا استفاده می کنند که در برابر رفت و آمد زیاد مقاومت بالایی داشته باشند.
و  برای مفروش کردن آشپزخانه از فرش هایی سبک و بدون پرز استفاده می شود و  برای مفروش کردن اتاق خواب از فرش هایی فانتزی و با کیفیت استفاده می کنند.

 

 

ویژگی های فرش آشپزخانه :

 

آشپزخانه یکی از مکان های پر رفت و آمد و شلوغ در خانه می باشد که رفت و  آمد در آن زیاد است خانم های خانه دار برای خرید فرش آشپزخانه همواره سعی  دارند از فرش هایی با کیفیت بالا و مقاوم در برابر شست و شوی استفاده کنند .
زیرا  از آنجایی که آشپزخانه محل پخت غذا می باشد و سرو غذا در آشپزخانه صورت می  گیرد فرشی که در این مکان ها نصب می شود ممکن است زود به زود کثیف شود و  دچار آلودگی شود به همین دلیل فرش آشپزخانه باید دارای کیفیت بالا و همچنین  دارای طرح های شلوغ و رنگ تیره باشد تا در صورت .
نکته ای که لاز است  بدانید این است که از فرش هایی با طرح برجسته برای آشپزخانه استفاده نکنید ؛  زیرا آلودگی ها در قسمت کناره های طرح های برجسته جمع شده و به سختی پاک  می شوند .

 


 

 

ویژگی های فرش ماشینی آشپزخانه :

 

برای خرید فرش آشپزخانه باید دقت داشته باشید و از فرش هایی استفاده  کنید که دارای کیفیت و مقاومت بالایی باشند در کل از ویژگی های یک فرش  آشپزخانه خوب می توان به موارد زیر اشاره کرد .
• فرش آشپزخانه باید سبک و بدون پرز باشد تا آلودگی و کثیفی در بین الیاف آن نماند و در صورت بروز لکه و کثیفی خیلی سریع پاک شود .
• فرش آشپزخانه باید در مقابل شست و شو مقاومت بالایی داشته باشد و شفافیت و رنگ خود را از دست ندهد .
• فرش آشپزخانه باید دارای کیفیت بالایی باشد و مقاوم در برابر شایش باشد .
• وزن فرش ماشینی آشپزخانه باید بسیار سبک باشد تا درهنگام جابه جایی و شست و شوی آن مشکلی پیش نیاید .
• فرش ماشینی آشپزخانه باید دارای رنگ های متنوع و طرح های مختلفی باشد ؛ تا زیبایی این فضا ها را بیشتر کند .

 

انواع فرش های مناسب برای آشپزخانه :

 

برای مفروش کردن و همچنین خرید فرش آشپزخانه می توانید از فرش های ماشینی مختلفی استفاده کنید .
انتخاب فرش همرنگ با وسایل آشپزخانه در دکوراسیون آن نقش موثری دارد و امروز از فرش های مختلفی استفاده می کنند .
فرش های ماشینی در شرکت های تولید کننده فرش ماشینی در طرح و رنگ های متنوعی تولید و عرضه می شوند .
فرش های ماشینی نیز توسط ماشین آلات مختلف در متراژ های مختلفی تولید و بافته می شوند .
فرش های ماشینی که برای مفروش کردن آشپزخانه استفاده می شوند عبارتند از :
فرش های بافته شده از الیاف نایلونی
انواع گلیم فرش های ماشینی
انواع فرش های مدرن و فانتزی
انواع فرش های سه بعدی ماشینی
در ادامه برای آگاهی بیشتر شما عزیزان در مورد این فرش های ماشینی به صورت مختصر توضیح می دهیم .

 


 

 

فرش های مناسب برای آشپزخانه :

 

فرش هایی با الیاف نایلونی از آنجایی که دارای الیاف سبک بوده و پرز  ندارند و هم چنین رطوبت کمتری به خود جذب می کنند بهترین نوع فرش برای  مفروش کردن آشپزخانه می باشند .
گلیم فرش های ماشینی نیز به دلیل سبک  بودن و داشتن الیاف های با کیفیت و مقاوم ، داشتن طرح های متنوع و زیبا ، و  همچنین قیمت مناسب و ارزان ، گزینه خوبی برای فرش مخصوص آشپزخانه می باشند  .
فرش های فانتزی نیز از جمله فرش های ماشینی کاشان در طرح های مدرن می  باشند دارای طرح و نقشه های متفاوتی هستند و در اشکال هندسی مختلفی تولید  می شوند .
یکی دیگر از فرش های ماشینی که امروزه فروش زیادی دارند فرش های سه بعدی می باشند .
فرش های سه بعدی ماشینی توسط دستگاه های پیشرفته و مدرن و در طرح های مختلف و متنوعی تولید و عرضه می شوند .

 

 

 

 

سایز و ابعاد فرش های ماشینی آشپزخانه :

 

فرش های ماشینی کاشان در  شرکت های تولیدی فرش ماشینی بافته و تهیه می شوند فرش های آشپزخانه نیز  مانند دیگر فرش های ماشینی توسط ماشین آلات پیشرفته و مدرن بافته می شوند.
فرش  های ماشینی آشپزخانه در سایز و ابعاد های مختلفی تولید می شوند و شما می  توانید طبق متراژ مکان و فضای آشپزخانه خود فرش را سفارش دهید.
فرش های ماشینی کاشان در ابعاد های 1*5/1 ، 5/3*25/2 ، 4 ، 6 ، 9 ، 12 متری و ... تولید و بافت می شوند.
نکته  ای که باید قبل از خرید فرش آشپزخانه به آن توجه کنید این است که باید  ابعاد و اندازه آشپزخانه خود را متر کنید و سپس با شرکت فرش تماس گرفته و  سفارش خود را به ثبت برسانید.
پیشنهاد ما به شما این است که فرش ماشینی  را دقیقا در اندازه مکان آشپزخانه تهیه کنید تا همه سطح با آن مفروش شود و  قسمتی خالی نماند.

 


دستگاه تولید کننده فرش ماشینی چه تاثیری در فرش دارند ؟

 

دستگاه های تولید کننده فرش ماشینی در کیفیت و زیبایی فرش های ماشینی  کاشان تاثیر دارند به گونه ای که هرچه میزان کیفیت دستگاه بافنده فرش بیشتر  باشد فرش ماشینی نیز کیفیت بیشتری دارد.
دستگاه های بافنده فرش ماشینی طبق میزان شانه و تراکم مشخص به بافت فرش اقدام می کنند .
این  ماشین آلات تولید کننده فرش های ماشینی با توجه به دستوری که از طریق طرح و  نقشه های پیکسلی کامپیوتری می گیرد به تولید فرش های ماشینی می پردازد .
و فرش هایی با میزان شانه و تراکم های مشخص و طرح و رنگبندی های زیبا تولید و عرضه می کنند .
نکته ای که لازم است بدانید این است که هرچه کیفیت دستگاه های ماشینی بالاتر باشد کیفیت بافت فرش آشپزخانه نیز بیشتر می شود .
در نتیجه هرچه میزان کیفیت ماشین آلات تولیدی فرش افزایش یابد قیمت فرش های ماشینی تولید شده توسط این دستگاه ها نیز بیشتر می شود .

 

 

 

 

نکات مهم در خرید فرش آشپزخانه :

 

اگر کفپوش آشپزخانه طوری است که فرش روی آن ثابت نمی باشد و لیز می خورد  ، بهتر است در زیر فرش از قالب هایی استفاده کنید تا جلوی سر خوردن فرش  ماشینی روی کفپوش را بگیرید .
توجه داشته باشید فرش های ماشینی را در کیفیت های بالا و واقعی خریداری کنید تا ماندگاری و دوام بالایی داشته باشند .
فرش های ماشینی آشپزخانه را از تولیدی های فرش ماشینی در کاشان خریداری کنید.
اندازه فرش آشپزخانه فرش باید از نظر ابعاد دقیقا اندازه آشپزخانه باشد نه کوچکتر و نه بزرگتر باشد .
برای زیر سینک ظرفشویی نیز چون احتمال خیس شدن کف پا وجود دارد بهتر است یک فرش کوچک برای این فضا انتخاب شود .
اگر  در آشپزخانه از میز ناهار خوری استفاده می کنید حتما زیر میز را مفروش  کنید تا در زمان نشستن بر روی صندلی پاهایتان روی فرش قرار بگیرد و احساس  راحتی و آرامش داشته باشید .

 

برای مشاوره و خرید فرش ماشینی با ما تماس بگیرید :
09103261040 (مدیریت)
09132603595 (خانم بزرافشان)

کانال تلگرام


farsh4you.com
لیست قیمت فرش ماشینی

امروزه برای خرید فرش های ماشینی باید به لیست قیمت فرش ماشینی شرکت تولید کننده مراجعه کنیم، زیرا هریک از  شرکت های تولید کننده فرش یک فروشگاه اینترنتی مخصوص خود دارند که انواع  محصولات همراره قیمت در آن وجود دارند.
شرکت های تولیدی فرش ماشینی با  در نظر گرفتن عوامل متعددی قیمت نهایی فرش ماشینی را مشخص می کنند و  نوساناتی که در قیمت فرش ماشینی بوجود می آید بر مبنای همین عوامل است.
این امر موجب می شود که یک اصولی برای تعیین قیمت فرش ماشینی کاشان وجود داشته باشد.
در  حال حاضر به دلایل متعدد که مهم ترین آن ها نوسانات در بازار ارز می باشد و  از طرفی تولید کنندگان مواد اولیه خود را از کشورهای دیگر وارد می کنند،  قیمت فرش ماشینی هم تحت تاثیر نوسانات بازار ارز و ناپایداری اقتصاد کشور  قرار گرفته است بنابراین بر مبنای شانه،تراکم و جنس فرش ماشینی، قیمت آن  نیز تغییر می کند.

 


عوامل موثر در تعیین لیست قیمت فرش ماشینی:

 

 

برای تعیین قیمت محصولات ماشینی فرشی برای شما عوامل مختلفی موثر می  باشند که از آنها می توان به عواملی مانند میزان شانه و تراکم در فرش  ماشینی ، جنس نخ مورد استفاده شده در بافت فرش و نوع دستگاه بافنده  و...اشاره کرد .
قیمت فرش ماشینی کاشان با عواملی که گفته شد تعیین می  شود ؛ هرچه میزان شانه و تراکم فرش فرش های ماشینی بیشتر باشد و جنس نخ فرش  مرغوب تر باشد و با بهترین دستگاه بافنده فرش تولید شود ، فرش ماشینی قیمت  بالاتری خواهد داشت .
زیرا قیمت فرش های ماشینی به کیفیت فرش ماشینی  بستگی دارد هرچه کیفیت فرش تفزایش یابد قیمت فرش و دیگر محصولات ماشینی نیز  افزایش می یابد .
برای خرید انواع محصولات ماشینی باید از قیمت آنها اطلاع کافی داشته باشید.
در ادامه برای آگاهی بیشتر شما عزیزان هریک از این عوامل را برای شما توضیح می دهیم .


جنس نخ در فرش ماشینی کاشان :

 

یکی از عوامل مهم در لیست قیمت فرش ماشینی کاشان مشخص کردن جنس نخ می  باشد .همانطور که در مقالات قبلی بیان کردیم در حال حاضر از الیاف مختلف  اکرولیک ، پلی استر، پشم، اکرولیک هیت ست شده و BCF برای تولید فرش ماشینی  استفاده می شود که هرکدام مزایا و معایب خاص خودشان را دارند .
کارخانجات  تولید کننده فرش ماشینی بر مبنای جنسی که برای تولید فرش ماشینی استفاده  می کنند قیمت نهایی برای فروش فرش ماشینی را معین می کنند.به همین دلیل هر  کارخانه لیست قیمت مختص خود را دارد .
اما بهترین جنس نخ برای تولید فرش  های ماشینی کاشان جنس نخ اکرولیک هیت ست می باشد زیرا به لحاظ مشخصات تا  حدود زیادی شبیه پشم است اما از نوع الیاف مصنوعی و خصوصیات پشم طبیعی را  ندارد. فرش ماشینی از جنس اکرولیک ظاهر زیباتر و مقاومت بیشتر و رنگ پذیری  بهتری نسبت به فرش پشمی دارد.


تولید فرش ماشینی با الیاف های مختلف :

 

همانطور که می دانید از الیاف های مختلفی برای تولید فرش های ماشینی استفاده می شود .
فرش  های ماشینی که با پشم طبیعی بافته می شوند جزء بهترین محصولات بازار فرش  ماشینی هستند زیرا بسیار نرم و لطیف بوده و عمر طولانی دارند و همچنین قیمت  بسیار بالایی دارند .
بعد از فرش ماشینی از جنس پشم، فرش ماشینی از جنس  اکرولیک قرار می گیرد که از الیاف مصنوعی تولید می شود و بسیار با کیفیت  می باشد و دارای قیمت بیشتری نسبت به دیگر الیاف های مصنوعی می باشند.
و  بعد از آن فرش های ماشینی از جنس پلی استر، پلی پروپلین و BCF قرار می  گیرند که جنس آنها پلاستیک است که این نوع فرش ها بسیار درخشان هستند و  بعلت رنگ پذیری عالی تنوع رنگی زیادی دارند اما بدلیل اینکه دوام و استحکام  کمی نسبت به فرش های ماشینی پشم و اکرولیک دارند قیمت آنها پایین است .

 

میزان شانه در فرش ماشینی :

 

فرش های ماشینی کاشان در شانه های مختلف و به صورت 350 شانه و 500شانه و 700 شانه و 1000شانه و 1200شانه و 1500شانه تولید می شوند.
شانه  فرش به میزان گره هایی که در عرض یک واحد از فرش ماشینی وجود دارد می  گویند؛ شانه فرش در زیبایی و ریز بافت بودن فرش ماشینی و در مجموع زیبایی  فرش نقش دارد .
به گونه ای که هرچه میزان شانه فرش ماشینی افزایش یابد فرش ماشینی شبیه فرش های دستبافت می شود .
لازم  به ذکر است که بدانید شانه فرش ماشینی رابطه مستقیم با قیمت فرش ماشینی  دارد به این صورت که با افزایش میزان شانه در فرش های ماشینی قیمت فرش های  ماشینی نیز افزایش می یابد.
در سایت فرشی برای شما انواع فرش های ماشینی  با لیست قیمت فرش ماشینی وجود دارد و شما می توانید تمام اطلاعات خود را  از این طریق دریافت کنید .