farsh4you

اشتراک گذاشته شده با :

تولیدی فرش ماشینی

farsh4you.com
خرید فرش آشپزخانه

امروزه خرید فرش آشپزخانه یکی از واجبات هر منزل و خانه ایرانی محسوب می  شود همانطور که می دانید که هر خانه به قسمت های مختلفی تقسیم می شود به  طور کلی هر خانه شامل فضاهایی مانند اتاق خواب ، آشپزخانه , اتاق خواب کودک  , پذیرایی و... تقسیم می شود .
برای مفروش کردن این فضا ها از فرش هایی  متناسب با این مکان ها استفاده می کنند به عنوان مثال فرشی که برای  آشپزخانه انتخاب می کنیم با فرشی که برای اتاق پذیرایی یا فرش اتاق خواب  استفاده می شود متفاوت است.
برای مفروش کردن پذیرایی از انواع فرش های با کیفیت بالا استفاده می کنند که در برابر رفت و آمد زیاد مقاومت بالایی داشته باشند.
و  برای مفروش کردن آشپزخانه از فرش هایی سبک و بدون پرز استفاده می شود و  برای مفروش کردن اتاق خواب از فرش هایی فانتزی و با کیفیت استفاده می کنند.

 

 

ویژگی های فرش آشپزخانه :

 

آشپزخانه یکی از مکان های پر رفت و آمد و شلوغ در خانه می باشد که رفت و  آمد در آن زیاد است خانم های خانه دار برای خرید فرش آشپزخانه همواره سعی  دارند از فرش هایی با کیفیت بالا و مقاوم در برابر شست و شوی استفاده کنند .
زیرا  از آنجایی که آشپزخانه محل پخت غذا می باشد و سرو غذا در آشپزخانه صورت می  گیرد فرشی که در این مکان ها نصب می شود ممکن است زود به زود کثیف شود و  دچار آلودگی شود به همین دلیل فرش آشپزخانه باید دارای کیفیت بالا و همچنین  دارای طرح های شلوغ و رنگ تیره باشد تا در صورت .
نکته ای که لاز است  بدانید این است که از فرش هایی با طرح برجسته برای آشپزخانه استفاده نکنید ؛  زیرا آلودگی ها در قسمت کناره های طرح های برجسته جمع شده و به سختی پاک  می شوند .

 


 

 

ویژگی های فرش ماشینی آشپزخانه :

 

برای خرید فرش آشپزخانه باید دقت داشته باشید و از فرش هایی استفاده  کنید که دارای کیفیت و مقاومت بالایی باشند در کل از ویژگی های یک فرش  آشپزخانه خوب می توان به موارد زیر اشاره کرد .
• فرش آشپزخانه باید سبک و بدون پرز باشد تا آلودگی و کثیفی در بین الیاف آن نماند و در صورت بروز لکه و کثیفی خیلی سریع پاک شود .
• فرش آشپزخانه باید در مقابل شست و شو مقاومت بالایی داشته باشد و شفافیت و رنگ خود را از دست ندهد .
• فرش آشپزخانه باید دارای کیفیت بالایی باشد و مقاوم در برابر شایش باشد .
• وزن فرش ماشینی آشپزخانه باید بسیار سبک باشد تا درهنگام جابه جایی و شست و شوی آن مشکلی پیش نیاید .
• فرش ماشینی آشپزخانه باید دارای رنگ های متنوع و طرح های مختلفی باشد ؛ تا زیبایی این فضا ها را بیشتر کند .

 

انواع فرش های مناسب برای آشپزخانه :

 

برای مفروش کردن و همچنین خرید فرش آشپزخانه می توانید از فرش های ماشینی مختلفی استفاده کنید .
انتخاب فرش همرنگ با وسایل آشپزخانه در دکوراسیون آن نقش موثری دارد و امروز از فرش های مختلفی استفاده می کنند .
فرش های ماشینی در شرکت های تولید کننده فرش ماشینی در طرح و رنگ های متنوعی تولید و عرضه می شوند .
فرش های ماشینی نیز توسط ماشین آلات مختلف در متراژ های مختلفی تولید و بافته می شوند .
فرش های ماشینی که برای مفروش کردن آشپزخانه استفاده می شوند عبارتند از :
فرش های بافته شده از الیاف نایلونی
انواع گلیم فرش های ماشینی
انواع فرش های مدرن و فانتزی
انواع فرش های سه بعدی ماشینی
در ادامه برای آگاهی بیشتر شما عزیزان در مورد این فرش های ماشینی به صورت مختصر توضیح می دهیم .

 


 

 

فرش های مناسب برای آشپزخانه :

 

فرش هایی با الیاف نایلونی از آنجایی که دارای الیاف سبک بوده و پرز  ندارند و هم چنین رطوبت کمتری به خود جذب می کنند بهترین نوع فرش برای  مفروش کردن آشپزخانه می باشند .
گلیم فرش های ماشینی نیز به دلیل سبک  بودن و داشتن الیاف های با کیفیت و مقاوم ، داشتن طرح های متنوع و زیبا ، و  همچنین قیمت مناسب و ارزان ، گزینه خوبی برای فرش مخصوص آشپزخانه می باشند  .
فرش های فانتزی نیز از جمله فرش های ماشینی کاشان در طرح های مدرن می  باشند دارای طرح و نقشه های متفاوتی هستند و در اشکال هندسی مختلفی تولید  می شوند .
یکی دیگر از فرش های ماشینی که امروزه فروش زیادی دارند فرش های سه بعدی می باشند .
فرش های سه بعدی ماشینی توسط دستگاه های پیشرفته و مدرن و در طرح های مختلف و متنوعی تولید و عرضه می شوند .

 

 

 

 

سایز و ابعاد فرش های ماشینی آشپزخانه :

 

فرش های ماشینی کاشان در  شرکت های تولیدی فرش ماشینی بافته و تهیه می شوند فرش های آشپزخانه نیز  مانند دیگر فرش های ماشینی توسط ماشین آلات پیشرفته و مدرن بافته می شوند.
فرش  های ماشینی آشپزخانه در سایز و ابعاد های مختلفی تولید می شوند و شما می  توانید طبق متراژ مکان و فضای آشپزخانه خود فرش را سفارش دهید.
فرش های ماشینی کاشان در ابعاد های 1*5/1 ، 5/3*25/2 ، 4 ، 6 ، 9 ، 12 متری و ... تولید و بافت می شوند.
نکته  ای که باید قبل از خرید فرش آشپزخانه به آن توجه کنید این است که باید  ابعاد و اندازه آشپزخانه خود را متر کنید و سپس با شرکت فرش تماس گرفته و  سفارش خود را به ثبت برسانید.
پیشنهاد ما به شما این است که فرش ماشینی  را دقیقا در اندازه مکان آشپزخانه تهیه کنید تا همه سطح با آن مفروش شود و  قسمتی خالی نماند.

 


دستگاه تولید کننده فرش ماشینی چه تاثیری در فرش دارند ؟

 

دستگاه های تولید کننده فرش ماشینی در کیفیت و زیبایی فرش های ماشینی  کاشان تاثیر دارند به گونه ای که هرچه میزان کیفیت دستگاه بافنده فرش بیشتر  باشد فرش ماشینی نیز کیفیت بیشتری دارد.
دستگاه های بافنده فرش ماشینی طبق میزان شانه و تراکم مشخص به بافت فرش اقدام می کنند .
این  ماشین آلات تولید کننده فرش های ماشینی با توجه به دستوری که از طریق طرح و  نقشه های پیکسلی کامپیوتری می گیرد به تولید فرش های ماشینی می پردازد .
و فرش هایی با میزان شانه و تراکم های مشخص و طرح و رنگبندی های زیبا تولید و عرضه می کنند .
نکته ای که لازم است بدانید این است که هرچه کیفیت دستگاه های ماشینی بالاتر باشد کیفیت بافت فرش آشپزخانه نیز بیشتر می شود .
در نتیجه هرچه میزان کیفیت ماشین آلات تولیدی فرش افزایش یابد قیمت فرش های ماشینی تولید شده توسط این دستگاه ها نیز بیشتر می شود .

 

 

 

 

نکات مهم در خرید فرش آشپزخانه :

 

اگر کفپوش آشپزخانه طوری است که فرش روی آن ثابت نمی باشد و لیز می خورد  ، بهتر است در زیر فرش از قالب هایی استفاده کنید تا جلوی سر خوردن فرش  ماشینی روی کفپوش را بگیرید .
توجه داشته باشید فرش های ماشینی را در کیفیت های بالا و واقعی خریداری کنید تا ماندگاری و دوام بالایی داشته باشند .
فرش های ماشینی آشپزخانه را از تولیدی های فرش ماشینی در کاشان خریداری کنید.
اندازه فرش آشپزخانه فرش باید از نظر ابعاد دقیقا اندازه آشپزخانه باشد نه کوچکتر و نه بزرگتر باشد .
برای زیر سینک ظرفشویی نیز چون احتمال خیس شدن کف پا وجود دارد بهتر است یک فرش کوچک برای این فضا انتخاب شود .
اگر  در آشپزخانه از میز ناهار خوری استفاده می کنید حتما زیر میز را مفروش  کنید تا در زمان نشستن بر روی صندلی پاهایتان روی فرش قرار بگیرد و احساس  راحتی و آرامش داشته باشید .

 

برای مشاوره و خرید فرش ماشینی با ما تماس بگیرید :
09103261040 (مدیریت)
09132603595 (خانم بزرافشان)

کانال تلگرام


farsh4you.com
وزن فرش ماشینی کاشان

وزن فرش ماشینی یک عامل مهم هم در قیمت فرش ماشینی و هم در کیفیت فرش ماشینی محسوب می شود.
فرش  های ماشینی کاشان در شرکت های تولید کننده فرش در کیفیت های مختلفی بافته  می شوند و به صورت 700شانه و 1000 شانه و 1200شانه خریداری می شوند.
فرش  های ماشینی بنابر کیفیت خود و میزان وزنی که دارند قیمت گذاری می شوند  همانگونه که در مقالات قبلی برای شما ذکر کردیم؛میزان شانه و تراکم و جنس  نخ مصرفی در فرش کیفیت فرش را مشخص می کنند.
هنگام خرید فرش های ماشینی از فروشگاه های اینترنتی و یا از کارخانه های تولیدی سوالاتی ممکن ذهن مشتریان را درگیر کند.
یک فرش ماشینی خوب چه ویژگی هایی دارد؟کدام فرش ماشینی بهتر است؟
به نظر شما فرش نازک بهتر است یا فرش ضخیم ؟کدام بهتر می باشد؟
چه عاملی باعث کاهش و یا افزایش وزن و ضخامت فرش ماشینی می شود؟

 

فرش ماشینی :

 

امروزه انواع دستگاه های بافنده در زمینه فرش ماشینی و انواع محصولات  ماشینی فعالیت دارند و به تولید این محصولات ماشینی با کیفیت های مختلف و  قیمت های متفاوت می پردازند .
فرش های ماشینی در شرکت های تولیدی فرش و  کارخانجات بافنده فرش در رنگ های مختلف و در طرح های متنوع بافته و تولید  می شوند و به همین دلیل هنگام خرید و انتخاب فرش های ماشینی برای منازل خود  دچار مشکل می شوید .
دستگاه های بافنده فرش ، فرش های ماشینی را در  کیفیت های 700 شانه و 1000 شانه و 1200 شانه می بافند و لازم است بدانید که  وزن فرش ماشینی تولید شده توسط این دستگاه ها متفاوت می باشند .
هرچه کیفیت فرش های ماشینی افزایش یابد قیمت فرش ماشینی نیز بیشتر می شود و محصول ما قیمت بیشتری خواهد داشت .
در ادامه عوامل موثر در کیفیت فرش های ماشینی را برای شما عزیزان ذکر می کنیم.

 

عوامل موثر در کیفیت فرش ماشینی :

 

همانطور که در قسمت قبلی گفته شد عوامل مختلفی در کیفیت فرش های ماشینی کاشان موثرند شامل:
• جنس نخ فرش ماشینی
• میزان شانه و تراکم فرش
• دستگاه بافنده فرش ماشینی
• وزن فرش ماشینی
هر  یک از این عوامل در قیمت و کیفیت فرش ماشینی بسیار تاثیر می گذارند زیرا  فرش های ماشینی کاشان بنابر کیفیتی که دارند قیمت گذاری می شوند و برای  آگاهی بیشتر شما خریداران هریک از این عوامل موثر در کیفیت و قیمت فرش  ماشینی را برای شما توضیح می دهیم.


 جنس نخ فرش ماشینی :

 

امروزه بدلیل پیشرفت علم و تکنولوژی از انواع الیاف مصنوعی برای بافت  فرش های ماشینی استفاده می کنند. و لازم است بدانید که در فرش ماشینی از  الیاف طبیعی پشم و پنبه و ابریشم نمی توان استفاده کرد.
الیاف های مصنوعی هم انواع مختلفی دارند که جایگزین الیاف های طبیعی در فرش های ماشینی شده اند این الیاف های مصنوعی شامل:
• نخ اکرولیک هیت ست شده
• نخ پلی استر
• نخ ورژن
• نخ جوت
• تک نخ
در  بین این الیاف های مصنوعی تنها نخی که کیفیت و ظاهری مشابه الیاف طبیعی  دارد ؛ بافت فرش ماشینی با نخ اکرولیک هیت ست شده کاملا شبیه فرش دستباف می  باشد بنابراین فرش های بافته شده توسط نخ اکرولیک هیت ست شده به فرش  دستباف گونه معروف می باشند .
فرش های ماشینی بافته شده از نخ اکرولیک نسبت به دیگر فرش های ماشینی کیفیت بالاتری دارند و در نتیجه قیمت بالاتری خواهند داشت.


 شانه و تراکم فرش ماشینی :

 

انواع دستگاه های بافنده فرش ماشینی به تولید فرش های ماشینی با کیفیت  های مختلف می پردازند با پیشرفت صنعت نساجی هرروزه شاهد انواع فرش های  ماشینی با میزان شانه و تراکم مختلف هستیم .
شانه فرش ماشینی ارتباط با  کیفیت ظاهری و وضوح نقشه فرش ماشینی دارد . به گونه ای که هرچه شانه فرش  بالاتر باشد بافت ریز تر و واضح تر و دستباف گونه تری از فرش ماشینی را  خواهیم داشت.
اما تراکم در فرش ماشینی در میزان مقاومت وفشردگی و  استحکام فرش ماشینی نقش دارد بطوری که هرچه تراکم فرش بالاتر باشد ، نخ خاب  فرش فشرده تر کنار هم قرار می گیرند و مقاومت فرش بیشتر است .
با  فشردگی نخ خاب مسلما وزن فرش ماشینی پایین تر خواهد بود و فرش سبک تری در  عین استحکام بالا خواهید داشت . بنابراین شانه و تراکم در کیفیت فرش های ماشینی بسیار موثر می باشند.

 

 

 دستگاه بافنده فرش ماشینی :

 

دستگاه های بافنده فرش ماشینی در استحکام فرش ماشینی و همچنین در ظاهر فرش ماشینی کاشان موثر می باشند .
بطوری  که دستگاه های بافنده پیشرفته ، بجای یک لایه پود در فرش ماشینی دو لایه  پود را به فرش تزریق میکنند و همین عامل باعث می شود وزن فرش ماشینی و  استحکام آن بیشتر شود .
دستگاه های بافنده فرش ماشینی در کاشان مختلف می باشند و به همین دلیل فرش های ماشینی با کیفیت های مختلفی در بازار فرش وجود دارند .
بهترین  دستگاه های تولیدی فرش ماشینی دستگاه واندویل و شونهر می باشند که به  تولید انواع محصولات ماشینی مانند فرش های ماشینی و سجاده فرش و کناره های  ماشینی می پردازند .
دستگاه های ماشینی فرش ها را به صورت متری و با  توجه به نقشه های پیکسلی که دریافت می کنند شروع به بافت فرش های ماشینی با  طرح های مختلف می کنند .

 

 


 

 

 وزن فرش ماشینی:

 

عوامل مختلفی مانند جنس نخ فرش ، میزان تراکم فرش ، نوع دستگاه بافنده فرش در وزن فرش تاثیر می گذارند.
وزن  فرش های ماشینی یکی از عواملی است که در قیمت فرش های ماشینی موثر می باشد  هرچه وزن فرش بیشتر شود قیمت فرش ماشینی نیز بیشتر می شود ، پیشنهاد ما به  شما این است که بنابر نوع کاربردی که از فرش دارید ؛ وزن فرش را انتخاب  کنید.
بعنوان مثال برای فرش جهیزیه عروس بیشتر جنبه زیبایی مطرح است و  از شانه های بالا استفاده می شود اما برای سجاده فرش که جنبه کابردی و  پاخور بالا دارد فرش ۷۰۰ شانه انتخاب می شود که وزن بیشتری دارد و ضخیم تر  است .
با توجه به توضیحاتی که گفتیم اگر بگوییم فرش نازک است منظورمان  بی کیفیت بودن فرش نیست چون بدلیل تراکم بالا از ارتفاع نخ خاب کاسته می  شود و فرش نازک تر می شود.


برای مشاوره و خرید فرش انواع سجاده فرش های ماشینی با ما تماس بگیرید :
09103621040 ( مدیریت )
09132603595 ( خانم بزرافشان )