farsh4you

اشتراک گذاشته شده با :

تابلو فرش چهره کاشان

farsh4you.com
انواع تابلو فرش چهره سفارشی

انواع تابلو فرش چهره سفارشی در فروشگاه اینترنتی فرش برای شما (تو) توسط بهترین دستگاه های ماشینی تولید و بافته می شوند.
تابلو  فرش های سفارشی در شرکت های تولیدی فرش ماشینی بافته و تولید می شوند و  کیفیت محصولات ماشینی در شرکت های تولید کننده با یکدیگر فرق می کند.
زیرا دستگاه های بافت و همچنین مواد اولیه مصرفی در بافت و تولید تابلو فرش های سفارشی در شرکت های تولیدی فرق می کند.
تابلو فرش های سفارشی به دو دسته کلی تقسیم بندی می شوند و هر یک دارای کیفیت و قیمت متفاوتی می باشند.
تابلو فرش های سفارشی بافتی و تابلو فرش های سفارشی چاپی از انواع تابلو فرش های چهره در کاشان می باشند.
در  این مقاله می خواهیم در مورد هر یک از این تابلو فرش چهره سفارشی ماشینی  بیشتر توضیح دهیم تا هنگام سفارش تبدیل عکس به تابلو فرش اطلاعات لازم را  در مورد این محصولات داشته باشید.

 

 

تابلو فرش چهره چیست ؟

 

منظور از تابلو فرش چهره در واقع تصویر نیم رخ و تمام رخ صورت می باشد که با عنوان مختلفی شناخته شده است.
لازم  است بدانید که منظور از تابلو فرش چهره تنها چهره افراد نمی باشد بلکه در  تبدیل عکس به تابلو فرش ؛ تصویر کامل شخص و یا عکس قدی و یا نیم تنه به  بالا و...بافته می شود.
جالب است بدانید که تابلو فرش های چهره به دو دسته کلی تقسیم بندی می شوند که در زیر آن ها را نام می بریم.
1) تابلو فرش چهره شخصی
2) تابلو فرش چهره افراد مشهور
منظور  از تابلو فرش چهره شخصی؛عکس ‌هایی است که از خانواده و یا دوستان و  آشنایان ، که معمولا با گوشی‌های همراه و یا دوربین‌های دیجیتال شخصی گرفته  شده و حال آن ها را به تابلو فرش تبدیل می کنید.
منظور از تابلو فرش چهره افراد مشهور نیز چهره‌ سیاستمداران نظیر رهبران،روسای جمهور و هنرمندان،خواننده،بازیگران و...می باشد.

 


 

 

انواع تابلو فرش چهره سفارشی :

 

تابلو فرش های چهره ماشینی در شرکت های تولیدی فرش ماشینی و توسط دستگاه های مخصوص و پیشرفته تولید می شوند .
تابلو فرش چهره در هر شرکت تولیدی به دو صورت عرضه می شود که به آن ها تابلو فرش چهره بافتی و تابلو فرش چهره چاپی گفته می شود .
نحوه بافت و تولید این محصولات ماشینی با یکدیگر تفاوت دارد و همچنین هر دو دارای ویژگی های منحصری می باشند .
شرکت های تولید کننده تابلو فرش ماشینی از این دو روش بافت و چاپ محصولات ماشینی را تولید می کنند .
تابلو  فرش هایی که با روش بافت تولید می شوند ، دقیقا مانند فرش های ماشینی  کاشان توسط دستگاه های واندویل و شونهر تولید و عرضه می شوند .
و تابلو فرش هایی که به صورت چاپ می باشند توسط دستگاه های مخصوص و به دو روش کلاریس و سابلیمیشن تولید و چاپ می شوند .

 

 

 

 

بافت تابلو فرش چهره ماشینی :

 

یکی از انواع تابلو فرش چهره سفارشی در کاشان تابلو فرش چهره بافتی می  باشد که دارای کیفیت و ماندگاری بالایی می باشد و در ابعاد های مختلفی  تولید می شوند.
بافت تابلو فرش های چهره ماشینی توسط بهترین دستگاه های مدرن و امروزی نظیر دستگاه واندویل و شونهر صورت می گیرد.
لازم  است بدانید که در حالت بافت تابلو فرش ماشینی، وقتی طرح و عکس مورد نظر به  دستگاه وارد می ‌شود ، به صورت اتوماتیک دو عدد تابلو فرش به قرینه‌ ی  یکدیگر بافته می ‌شوند که به آن خاب زیر و رو گفته می‌شود و هر دو تخته  تابلو فرش به مشتری ارائه می شود.
تابلو فرش های بافتی با الیاف های  مصنوعی اکرولیک هیت ست شده بافت می شوند و دارای کیفیت و ماندگاری بالایی  می باشند همچنین این محصولات ماشینی قابلیت شست و شو دارند.
تابلو فرش های ماشینی بافتی در ابعاد های مختلف و معمولا به صورت 10 رنگ تولید می شوند.

 


چاپ تابلو فرش چهره کاشان :

 

تابلو فرش های چاپی یکی از انواع تابلو فرش چهره سفارشی در کارخانه های تولیدی فرش ماشینی می باشند.
تبدیل عکس به تابلو فرش به روش چاپ حدود 5 سالی است که وارد بازار فرش شده است و در این مدت از پرفروش ترین محصولات ماشینی می باشند.
تابلو  فرش های چاپی توسط دستگاه های مخصوص و به مدت 2 تا 3 روز آماده می شوند از  این رو برای هدیه در مناسبت های مختلف از این تابلو فرش های سفارشی چاپی  استفاده می شود.
تابلو فرش های سفارشی چاپی در ابعاد های مختلف و با  الیاف مصنوعی پلی استر تولید می شوند ؛ همچنین در چاپ محدودیت رنگ نداریم و  از رنگ های بیشماری در تابلو فرش های چاپی استفاده می شود.
همانطور که  در قسمت های قبلی گفتیم چاپ عکس بر روی فرش هم به 2 روش کلاریس و سابلیمیشن  صورت می ‌گیرد که در ادامه آن ها را بیشتر توضیح می دهیم.

 

 


 


تابلو فرش چهره کلاریس :

 

یکی از انواع تابلو فرش چهره سفارشی چاپی ، تابلو فرش هایی هستند که به چاپ مستقیم و یا کلاریس معروف می باشند .
در این تابلو فرش های ماشینی باید عکس ارسالی از مشتری باید از کیفیت و وضوح بالایی برخوردار باشد تا فرش آن نیز با کیفیت تر باشد.
در  روش چاپ کلاریس ابتدا فرش به صورت خام (سفید رنگ) در ابعاد مشخص بافته می  شود و سپس به وسیله‌ ی دستگاه مدرن کلاریس به صورت جوهرافشان، چاپ چهره و  یا تصویر مورد نظر بر روی فرش خام انجام می ‌گیرد .
در این تابلو فرش  های ماشینی رنگ به ریشه فرش نیز نفوذ کرده به گونه ای که هنگامی که روی فرش  دست میکشید شاهد این الیاف های رنگی می باشید و از این رو به آن ها تابلو  فرش های چاپ در عمق نیز گفته می شود .
همچنین تابلو فرش های سفارشی چاپی مانند بافت ، عکس چهره در پشت فرش هم به صورت قرینه کاملا مشخص می باشد .

 


 

 

تابلو فرش چهره چاپ سابلیمیشن :

 

چاپ سابلیمیشن به چاپ غیر مستقیم روی فرش معروف می باشد در این روش  ابتدا طرح چهره بر روی یک کاغذ مخصوص پرینت گرفته می شود و سپس به وسیله‌ ی  دستگاه سابلیمیشن به صورت پرسی و حرارتی،تصویر از روی کاغذ بر روی فرش خام  و سفید رنگ که از قبل بافته شده است چاپ می شود.
در مورد تابلو فرش  های چاپی سابلیمیشن لازم است بدانید که ریشه های فرش بدون رنگ می باشند  زیرا رنگ تنها به سطح فرش تزریق شده است به گونه ‌ای که وقتی روی فرش دست  می‌کشید،الیاف بدون رنگ و خام را در فرش مشاهده خواهید کرد.
در این روش  پشت فرش کاملا سفید رنگ می ‌باشد اما در صورت تمایل می توانید از شرکت  بخواهید تا یک چاپ به صورت قرینه به پیشت فرش نیز بزنند.
تابلو فرش کلاریس و سابلیمشن نیز قابل شست و شوی می باشند و شما می توانید آن ها را با ضمانت از فروشگاه فرش برای تو خریداری کنید.

 

 

سفارش تابلو فرش چهره به صورت ماشینی :

 

به منظور سفارش انواع تابلو فرش چهره سفارشی باید به ترتیب مراحل زیر عمل کنید:

اولین مرحله ارسال عکس برای کارشناسان ما می ‌باشد تا تصویر ارسالی شما را از نظر کیفیت بررسی کنند.
حتما دقت داشته باشید که تصویر مورد نظر را به صورت فایل ارسال کنید تا هنگام ارسال، کیفیت عکس شما کاهش نیابد.
طراحان  شرکت عکس ارسالی را به یک نقشه ‌ی تابلو فرش که قابل خواندن برای دستگاه  باشد تبدیل می کنند؛ سپس عکس برای مشتری ارسال می ‌شود که اگر مشکلی با  نقشه نداشته باشید سفارش بافت تابلو فرش چهره برای شما ثبت نهایی خواهد شد.
سپس  طرح تایید شده وارد صف بافت می ‌شود که با توجه به تعداد سفارش مشتریان،  بافت سفارشی تابلوفرش حدودا 15 روز می باشد اما تابلو فرش های چاپی 2 تا 3  روز آماده می شوند.

 

برای مشاوره و خرید انواع محصولات ماشینی کاشان با ما تماس بگیرید :
آدرس : آران و بیدگل شهرک صنعتی سلیمان صباحی , بلوار کارگر اصلی
مدیریت فروش : 09135640350
مدیریت : 09103261040

 


farsh4you.com
تابلو فرش چهره سفارشی

تابلو فرش چهره سفارشی یکی از انواع محصولات ماشینی است که بسیار مورد  توجه خریداران قرار گرفته است و امروزه از پرفروش ترین محصولات ماشینی در  شرکت های تولیدی فرش ماشینی می باشند .
اگر  به دنبال هدیه ای متفاوت و مناسب جهت کادو و هدیه به عزیزانتان هستید و  اگر قصد دارید اثری ماندگار و هدیه ای خاص به دوستان خود بدهید بهترین  انتخاب تابلو فرش های سفارشی می باشند .
تابلو فرش های چهره در گذشته به  صورت دستباف تولید می شدند اما امروزه با پیشرفت صنعت فرش بافی تابلو فرش  های چهره به صورت ماشینی و در کیفیت های متنوعی تولید می شوند .
به گونه  ای که در بازار فرش کاشان تابلو فرش های سفارشی به صورت بافتی و چاپی توسط  بهترین دستگاه های ماشینی در کیفیت های مختلف تولید و عرضه می شوند .
در این نوشته در مورد تابلو فرش های چهره ماشینی اطلاعاتی را به شما عزیران ارائه می دهیم.

 

استفاده از تابلو فرش چهره سفارشی :

 

امروزه تابلو فرش های سفارشی برای موارد مختلفی استفاده می شوند و اکثرا  از آن به عنوان هدیه ای ماندگار استفاده می کنند و همچنین شما عزیزان می  توانید :
عکس و تصویر عزیزانتان را در مناسبت های مختلف به تابلو فرش تبدیل کنید .
عکس منظره ای زیبا و یا تصویر حرم امام رضا (ع) را به تابلو فرش تبدیل کنید.
عکس مراسم عقد و عروسی خود و عزیزانتان را به فرش تبدیل کنید.
حتی می توانید آرم و لوگوی شرکت‌ و سازمان خود را تابلو فرش کنید .
تبدیل عکس درگذشتگان به تابلو فرش می تواند تحفه ای خاص برای بازماندگان باشد.
تبدیل عکس شهدا به تابلو فرش تسلی خاطر خانواده های گرامی شهدا می باشد.
برای تقدیر و تشکر از مدیر شرکت و یا همکاران خود می توانید تصویر آن ها را فرش کنید.
تبدیل عکس کودک به تابلو فرش بهترین گزینه برای زیبا تر شدن دکوراسیون اتاق کودک می باشد.

 

ویژگی تابلو فرش چهره سفارشی بافتی :

 

تابلو فرش های سفارشی بافتی توسط بهترین دستگاه های بافنده فرش ماشینی  بافته می شوند و مانند فرش های ماشینی به صورت جفت بافته می شوند و به همین  دلیل قیمت آن ها نسبت به تابلو فرش های سفارشی چاپی بیشتر می باشد.
برای بافت تابلو فرش سفارشی بافتی از الیاف اکرولیک هیت ست شده که از بهترین الیاف های مصنوعی شناخته شده است استفاده می شود.
تابلو  فرش های سفارشی به صورت ۱۰۰۰ شانه و تراکم ۳۰۰۰ بافته می‌ شوند و معمولا  به صورت ده رنگ می باشند البته هر دستگاهی پالت رنگبندی متفاوتی دارد و  شاید این میزان رنگ بیشتر و یا کمتر شود .
تابلو فرش های سفارشی بافتی  دارای مقاومت بالا بوده و نسبت به تابلو فرش های چاپی قیمت بالاتری دارند  همچنین ناگفته نماند که این محصولات ماشینی قابل شست و شوی بوده و آن ها را  می توانید با انواع شوینده ها تمیز کنید.

 

 

 

ویژگی های تابلو فرش چهره چاپی :

 

یکی از انواع تابلو فرش چهره سفارشی که حدود 5 سالی است که در شهر فرش کاشان تولید شده است ، تابلو فرش سفارشی چاپی می باشند.
این  محصولات ماشینی از لحاظ تولید ونحوه بافت با تابلوفرش های بافتی تفاوت  داشته و توسط دستگاه های چاپ اتویی و دستگاهای مخصوص تولید می شوند .
تابلوفرش  های چهره چاپی معمولا به صورت 1000 شانه و با تراکم 3000 توسط الیاف  مصنوعی پلی استر تولید می شوند این محصولات ماشینی را می توانید در رنگ های  متنوعی تهیه کنید زیرا در تابلوفرش های ماشینی چاپی محدودیت رنگی نداریم و  انها در طیف رنگی گسترده ای چاپ زده می شوند .
جالب است بدانید که تابلوفرش های چهره چاپی به دو صورت تابلوفرش کلاریس و سابلیمیشن تولید و تهیه می شوند .
همچنین لازم است بدانید که تابلوفرش های چاپی از لحاظ رنگ ثبات بالایی داشته و شما میتوانید با تمام مواد شوینده بشویید .

 

مدت زمان آماده شدن تابلو فرش سفارشی :

 

یکی از سوالاتی که خریداران تابلو فرش چهره از ما سوال می کنند مدت زمان بافت تابلو فرش های ماشینی می باشد .
لازم  است بدانید که بافت تابلو فرش های چهره ماشینی حداکثر 10 الی 15روز کاری  می باشد در صورتی که مدت زمان چاپ تابلو فرش های سفارشی به مدت 3 الی 5 روز  می باشد حتی می توانید تابلو فرش های سفارشی چاپی را 2 روزه و فوری تهیه  کنید .
به همین دلیل تابلو فرش های سفارشی چاپی به تابلو فرش های فوری  معروف می باشند و شما می توانید در مناسبت های مختلف آن ها را سفارش داده و  در مدت زمان کوتاهی آن ها را خریداری کنید.
بافت و چاپ تابلو فرش های  ماشینی هر دو دارای ویژگی های خاصی می باشند و شما می توانید بنابر سلیقه  خود این محصولات ماشینی را سفارش داده و خریداری کنید .

 

 

 


مزایا و معایب بافت و چاپ تابلو فرش چهره سفارشی :

 

در تابلو فرش های سفارشی بافتی عمق  و سطح تابلو فرش های ماشینی به یک رنگ بوده در حالیکه تابلو فرش های چاپی  در عمق به صورت سفید رنگ می باشند و سطح روی تابلو فرش رنگ شده می باشد .
مدت زمان بافت عکس به صورت تابلو فرش در مقایسه با چاپ تابلو فرش چهره سفارشی بیشتر طول می ‌کشد .
در  بافت تابلو فرش های سفارشی از 10 رنگ استفاده می شود در حالیکه در بافت  تابلو فرش های سفارشی چاپی از رنگ های بیشماری استفاده می شود .
قیمت تابلو فرش های سفارشی ماشینی بافتی نسبت به تابلو فرش های چهره چاپی بیشتر بوده و آن ها ارزش قیمتی بیشتری دارند .
تابلو فرش های چهره چاپی به صورت تکی بافته می شوند اما تابلو فرش های سفارشی بافتی به صورت خاب رو و خاب زیر تولید می شوند .

 

 

اقدامات لازم برای سفارش و خرید تابلو فرش چهره :

 

برای سفارش تابلو فرش چهره به صورت بافت و یا به صورت چاپ کافی است کلمه تابلو فرش چهره را در اینترنت سرچ کنید .
صفحه  ای که از اسامی فروشگاه های اینترنتی پر شده است برای شما باز می شود و  شما با انواع شرکت های تولیدی تابلو فرش چهره روبه رو می شوید .
شما می  توانید به این فروشگاه های آنلاین سربزنید و نمونه کارهای بافته شده در آن  شرکت را مشاهده کنید و همچنین با شرکت تولیدی تماس گرفته و از قیمت به روز  این محصولات ماشینی آگاه شوید .
زیرا در شرکت های تولیدی تابلو فرش چهره از مواد اولیه با کیفیت های مختلفی برای بافت این محصولات استفاده می شود .
و سپس شرکتی را انتخاب نموده و عکس و تصویر دلخواه را همراه با روش بافت و ابعاد مشخص برای شرکت ارسال کنید تا بافت آن صورت گیرد .


 

فروشگاه آنلاین فرش برای تو :

 

یکی از انواع شرکت های تولیدی محصولات ماشینی که به صورت اینترنتی  محصولات تولیدی خود را به اشتراک می گذارد فروشگاه اینترنتی فرش برای تو می  باشد.
در این فروشگاه انواع محصولات ماشینی با بهترین کیفیت و با درجه  کیفی بسیار بالا تولید و عرضه می شوند و همچنین بافت و چاپ تبدیل عکس به  تابلو فرش چهره در این فروشگاه تولیدی صورت می گیرد.
شما می توانید با  مراجعه به سایت فرش برای تو (fash4you.com ) و رجوع به قسمت تابلو فرش های  سفارشی انواع سفارشات و نمونه کاری های بافت شده در این شرکت را مشاهده  کنید.
و طبق سلیقه خود عکس دلخواهتان را به صورت بافتی و یا چاپی به فرش  تبدیل کنید در این فروشگاه محصولات ماشینی با بهترین کیفیت و دستگاه های  پیشرفته تولید و عرضه می شوند.
همچنین لازم به ذکر است که محصولات تولیدی در این فروشگاه دارای ضمانت می باشند.

 

برای مشاوره و خرید فرش ماشینی با ما تماس بگیرید :
09103261040 (مدیریت)
09132603595 (خانم بزرافشان)

farsh4you.com
قیمت تابلو فرش سفارشی چهره

قیمت تابلو فرش سفارشی چهره معمولا عامل مهمی برای سفارش دهندگان تابلو فرش چهره محسوب می شود.
همانطور که می دانید شرکت های تولیدی تابلو فرش چهره از مواد اولیه با کیفیت های مختلفی استفاده می کنند.
باید  بگوییم که قیمت تابلو فرش های سفارشی تا حد زیادی به کیفیت تابلو فرش  بستگی دارد در شرکت های بافنده تابلو فرش چهره این محصولات ماشینی دارای  کیفیت های مختلفی می باشند.
خریداران هنگام سفارش تابلو فرش چهره اولین  سوالی که از مسئول فروش شرکت بافنده می پرسند میزان قیمت این تابلو فرش های  سفارشی می باشد.
قیمت تابلو فرش های چهره مانند دیگر محصولات ماشینی به  میزان کیفیت بافت آن ها بستگی دارد هرچه میزان کیفیت تابلو فرش های چهره  ماشینی بهتر باشد در نتیجه قیمت آن ها بیشتر می باشد.
در این مقاله گروه تحلیلی فروشگاه اینترنتی فرش برای تو در مورد انواع تابلو فرش چهره و قیمت آن ها توضیحاتی ارائه میدهد.

 

 

انواع تابلو فرش سفارشی ماشینی :

 

با پیشرفته شدن صنعت فرش بافی و با روی کار آمدن دستگاه های مدرن تابلو فرش های چهره به صورت ماشینی تولید و بافته شدند.
زیرا  در گذشته تابلو فرش چهره هم مانند فرش های دستباف توسط قالیبافان معروف  بافته می شد اما با گذشت زمان تابلو فرش های سفارشی مانند محصولات ماشینی  توسط دستگاه های فوق پیشرفته تولید و عرضه شدند.
تابلو فرش های چهره  ماشینی در شرکت های تولیدی فرش ماشینی و در کنار فرش های ماشینی 9 متری  بافت زده می شوند زیرا دستگاه های ماشینی 12 متری می باشند و هنگام بافت  فرش 9 متری 3 متر از دستگاه باقی می ماند و از آن برای بافت تابلو فرش چهره  استفاده می کنند.
تابلو فرش های ماشینی به دو دسته کلی تقسیم بندی می شوند و به تابلو فرش چهره بافتی و تابلو فرش چهره چاپی معروف می باشند.
تابلو فرش های سفارشی چاپی توسط دستگاه های مخصوص بافته می شود.

 

 

 

 

تابلو فرش چهره سفارشی بافتی :

 

تابلو فرش چهره بافتی مانند فرش های ماشینی توسط دستگاه های مدرن و  پیشرفته تولید می شوند ؛ تابلو فرش های چهره ماشینی بافتی به صورت 1000  شانه بیشتر بافت زده می شوند.
برای سفارش تابلو فرش های چهره سفارشی باید کسی که می خواهید به فرش تبدیل کنید را برای شرکت مدنظ ارسال کنید.
شرکت  عکس ارسال شده از مشتری را به طراحان فرش ماشینی داده ، طراحان تابلو فرش  چهره عکس را برای بافت روی فرش به صورت طراحی پیکسلی با رنگبندی دستگاه فرش  ماشینی تبدیل می کنند.
در مرحله بعد فایل عکس توسط کامپیوتر های دستگاه  فرش ماشینی روی فضای رول های فرش ماشینی درون برنامه چیده می شود و دستگاه  های ماشینی طبق دستوری که گرفته باشند تابلو فرش ماشینی را بافت می زنند.
تابلو  فرش های ماشینی به صورت جفت بافت شده و دارای خاب رو و خاب زیر می باشند ؛  پس از بافت به اهار فرستاده شده و بعد ازتکمیل تابلو فرش کاملا اماده می  شود .

 

 

 

قیمت تابلو فرش سفارشی چهره بافتی :

 

عامل اصلی و تعیین کننده قیمت تابلو فرش سفارشی چهره بافتی میزان کیفیت این محصولات ماشینی می باشد.
هرچه  کیفیت بافت تابلو فرش های چهره ماشینی بهتر باشد آن ها دارای قیمت بالاتری  می باشند ؛ معمولا تابلو فرش های سفارشی امروزه توسط دستگاه های بافتی  1000 شانه بافته می شوند.
قیمت تابلو فرش چهره بافتی نسبت به دیگر انواع  تابلو فرش های سفارشی ماشینی بیشتر است ، زیرا در این محصولات ماشینی  هزینه طراحی تابلو فرش هم حساب می شود و همچنین تابلو فرش های بافتی به  صورت دوبل بافته می شوند و شما دو تخته فرش را دریافت می کنید.
در شرکت  های بافنده تابلو فرش چهره از مواد اولیه با کیفیت های مختلفی استفاده می  کنند به همین دلیل قیمت تابلو فرش های سفارشی شرکت های تابلو فرش بایکدیگر  فرق می کند.
برای اطلاع از قیمت بروز تابلو فرش های سفارشی بافتی باید با شرکت بافنده تماس بگیرید.

 

 

تابلو فرش چهره ماشینی چاپی :

 

تابلو فرش چهره چاپی یکی از انواع محصولات ماشینی است که چیزی حدود ۵ سال است که روانه بازار فرش شده است.
تابلو فرش های چهره چاپی توسط دستگاه های های مخصوص بافته می شوند و ماشین آلات بافت آن ها دستگاه های فرش ماشینی نیستند.
لازم  به ذکر است تابلو فرش های چهره چاپی نیز خود به دو دسته کلی تقسیم بندی می  شوند ، برخی از آن ها به تابلو فرش سفارشی چاپی در عمق معروف اند که به آن  ها چاپ کلاریس گفته می شود و برخی از آن ها به تابلو فرش چهر چاپی در سطح  یا سابلیمیشن معروف می باشند.
این محصولات ماشینی دارای کیفیت های مختلفی می باشند و دارای مقاومت های بالایی می باشند.
خیلی  از خریداران برای سفارش این محصولات ماشینی نگران ثبات رنگ این تابلو فرش  ها می باشند لازم است بدانید که تابلو فرش های چهره چای فروشگاه اینترنتی  فرش برای تو از ثبات رنگی بالایی برخوردار می باشند.


 

نحوه بافت تابلو فرش چهره چاپی :

 

برای سفارش تابلو فرش های سفارشی چاپی لازم است عکس مد نظر خود را برای  شرکت ارسال کنید لازم است بگوییم که تابلو فرش های چای طراحی نمی شوند پس  بهتر است برای سفارش از عکس هایی که دارای کیفیت های بسیار بالا می باشند  استفاده کنیم.
برای بافت تابلو فرش های چهره چاپی ابتدا تابلو فرش های ماشینی به صورت سفید یا ساده بافت می شوند .
تابلو فرش های چاپی در اندازه های مشخص تولید می شوند و معمولا به صورت 1000 شانه می باشند .
در مرحله بعد عکس مورد نظر توسط دستگاه های چاپ اتویی و یا ج.هر سابلیمیشن به روی فرش چاپ می شود.
همانطور  که در قسمت قبل هم گفتیم اگر چاپ عکس در عمق فرش زده شود به ان تابلو فرش  چهره سفارشی کلاریس گفته می شود و همچنین اگر چاپ عکس روی سطح تابلو فرش  زده شود به آن تابلو فرش چهره سابلیمیشن گفته می شود.

 

 

 

 

قیمت تابلو فرش سفارشی چهره چاپی :

 

نکته ای که لازم است بدانید این است که قیمت تابلو فرش سفارشی چهره چاپی در هر دو صورت چاپ کلاریس و چاپ سابلیمیشن با یکدیگر هیچ تفاوتی ندارد.
قیمت  تابلو فرش های سفارشی چاپی مانند سایر محصولات ماشینی به میزان کیفیت چاپ  آن ها بستگی دارد ؛ تابلو فرش های ماشینی در کیفیت های مختلفی در بازار فرش  کاشان تولید می شوند.
تابلو فرش های چاپی کاشان معمولا روی فرش های  ۱۰۰۰ شانه و ۷۰۰ شانه چاپ زده می شوند تابلو فرش های چاپی توسط دستگاه های  مخصوص تولید و بافته می شوند.
هرچه میزان کیفیت تابلو فرش های چاپی  بیشتر و بهتر شود در نتیجه قیمت آن ها افزایش پیدا می کنند و شما یک محصول  واقعی با بهترین کیفت خریداری می کنید.
لازم است بدانید که تابلو فرش  های چاپی سفارشی به صورت تکی تولید می شوند و از آنجایی که به صورت جفت  بافته نمی شوند قیمت مناسب تری دارند.

 

 

برای مشاوره و خرید فرش ماشینی با ما تماس بگیرید :
09103261040 (مدیریت)
09132603595 (خانم بزرافشان)

 

farsh4you.com
سفارش بافت و چاپ تابلو فرش چهره شخصی

سفارش بافت و چاپ تابلو فرش چهره شخصی در شرکت های تولیدی فرش ماشینی صورت می گیرد .
همانطور که می دانید تابلو فرش های چهره ماشینی توسط بهترین دستگاه های ماشینی در کاشان بافته و تولید می شوند .
تابلو فرش های چهره و تابلو فرش های سفارشی ماشینی به دو صورت بافتی و چاپی تولید و عرضه می شوند.
سفارش  بافت تابلو فرش چهره در کارخانه های بافنده فرش ماشینی انجام می شود زیرا  این تابلو فرش های سفارشی در کنار فرش 9 متری بافت می شوند.
و لازم است بدانید که تابلو فرش های چهره چاپی توسط دستگاه های مخصوص تولید می شوند و در دو روش رنگرزی می شوند.
امروزه از تابلو فرش های سفارشی به عنوان ماندگار ترین هدیه و کادو در مناسب های مختلف یاد می شود .
در ادامه برای آگاهی شما عزیزان در مورد این محصولات ماشینی بیشتر توضیح می دهیم .

 تابلوفرش چهره شخصی :

 

منظور از تابلو فرش چهره ماشینی تصویری از خانواده یا دوستان و آشنایان  شما می‌ باشد که با گوشی ‌های همراه و یا دوربین‌ های دیجیتال شخصی گرفته  شده است و شما قصد دارید آن ها را به عنوان یادبود و یا هدیه ، به تابلو  فرش تبدیل کنید.
تابلو فرش های چهره در گذشته به صورت دستباف بافته می  شدند اما با پیشرفت علم و صنعت فرش بافی تابلو فرش ها نیز مانند سایر  محصولات ماشینی به صورت ماشینی و توسط دستگاه های مدرن بافته و تولید می  شوند.
همانطور که در مقالات قبلی برای شما ذکر کردیم تابلو فرش های سفارشی به صورت بافتی و چاپی تولید می شوند.
تابلو فرش بافتی توسط دستگاه های ماشینی بافته می شوند و تابلو فرش چاپی به صورت کلاریس و سابلیمیشن تولید می شوند.
در تابلو فرش کلاریس رنگ به ریشه فرش تزریق می شود و در تابلو فرش سابلیمیشن رنگ به سطح فرش تزریق می شود.

 

 

 

تابلو فرش چهره ماشینی بافتی :

 

تابلو فرش چهره ماشینی بافتی دقیقا مانند فرش های ماشینی کاشان تولید و  عرضه می شوند این تابلو فرش های ماشینی به صورت جفت و در کیفیت های مختلفی  تولید می شوند .
بافت تابلو فرش های سفارشی کاشان در شرکت های تولیدی تابلو فرش و توسط بهترین دستگاه های ماشینی و بروز صورت می گیرد .
تابلو  فرش های چهره شخصی قبل از بافت توسط طراحان مجرب تبدیل عکس به تابلو فرش  طراحی شده و برای مشتری ارسال شده و سپس طرح به سلیقه مشتری طراحی شده و  آماده بافت و تولید می شود .
تابلو فرش های سفارشی بافتی مانند فرش های ماشینی کاشان به صورت خاب رو و خاب زیر تولید و بافته می شوند .
تابلو  فرش های سفارشی بافتی به صورت 1000 شانه و 1200 شانه تولید و بافت می شوند  زیرا در این میزان کیفیت تابلو فرش ها بیشتر می شود .

 

 

 

 

تابلو فرش چهره شخصی کلاریس :

 

لازم است بدانید که چاپ کلاریس ؛ چاپ مستقیم روی تابلو فرش های ماشینی نامیده می شود .
در این روش بافت تابلو فرش ، تابلو فرش های شخصی در ابعاد و سایز های مشخص و بدون رنگ (سفید) بافته می شوند .
سپس  طرح و نقشه مورد نظر روی این تابلو فرش های ماشینی چاپ می شود در این روش  از تولید تابلو فرش های چاپی رنگ جوهر به ریشه فرش تزریق می شود و به چاپ  در عمق معروف می باشد .
در تابلو فرش های ماشینی چاپی کلاریس با دست کشیدن روی فرش مشاهده می کنید که ریشه فرش رنگی بوده و سفید و بدون رنگ نیست.
همچنین در این نوع از تابلو فرش های سفارشی، عکس چهره در پشت فرش هم به صورت قرینه و کامل مشخص می باشد .
تابلو فرش های چاپی کلاریس معمولا به صورت 1000 شانه تولید و بافته می شوند .

 

تابلو فرش چهره ماشینی سابلیمیشن :

 

یکی دیگر از انواع تابلو فرش های چاپی در کاشان ؛ چاپ سابلیمیشن و یا چاپ غیرمستقیم می باشد .
در  این روش از چاپ تابلو فرش های ماشینی ابتدا طرح چهره بر روی یک کاغذ مخصوص  پرینت گرفته شده و سپس به وسیله ‌ی دستگاه سابلیمیشن به صورت پرسی و  حرارتی روی تابلو فرش خام چاپ می شود این تابلو فرش های چاپی به چاپ در سطح  معروف می باشند .
در این تابلو فرش های ماشینی هنگامی که به فرش دست می کشید ریشه ها در عمق بدون رنگ بوده و سطح فرش دارای رنگ می باشد .
در این تابلو فرش های ماشینی پشت تابلو فرش ساده و بدون طرح می باشد .
این تابلو فرش های ماشینی نیز مانند تابلو فرش های ماشینی چاپی کلاریس به صورت 1000 شانه تولید می شوند .

 

سایز تابلو فرش ماشینی عکس چهره :

 

همانطور که در تولید فرش ماشینی ابعاد استانداردی وجود دارد در تابلو فرش های عکس چهره نیز ما شاهد سایز های استاندارد می باشیم.
لازم  به ذکر است که ابعاد و سایز تابلو فرش های چهره سفارشی بستگی به سلیقه  مشتری و همچنین طرح مورد نظر می باشد زیرا بعضی از تصاویر در سایز های  بسیار بزرگ یا کوچک دارای کیفیت مطلوبی نمی باشند.
تابلو فرش عکس سفارشی  فروشگاه اینترنتی فرش برای تو دارای اندازه های مختلفی می باشد که کوچک  ترین آن 50 در 35 سانتی متر و بزرگ ترین آن 150 در 100 سانتی متر می باشد.
بودجه در اختیار شما و کیفیت عکس ارسالی مهم ترین فاکتورهای سایز سفارش تابلو فرش چهره کاشان می باشند.
 سایر اندازه های استاندارد تابلو فرش عکس چهره عبارتند از: ابعاد 60 در  40، 70 در 50، 90 در 60، 100 در 50، 120 در 100 و 100 در 70 سانتی متر.

 


 

سفارش بافت و چاپ تابلو فرش چهره شخصی :

 

برای سفارش تابلو فرش چهره شخصی باید یک عکس شخص را با کیفیت های بالا و به صورت فایل برای شرکت بافنده ارسال کنید .
در  مرحله بعد طراحان ؛ طرح و نقشه ارسالی از مشتری را به صورت پیکسل های قابل  اجرای دستگاه تبدیل کرده و عکس طراحی شده را برای مشتری ارسال می شود .
طرح  ارسال شده برای مشتری پس از اصلاح و تایید توسط مشتری برای بافت ارسال می  شود و دستگاه آن را در سایز و مشخصات دریافتی بافت می زند .
تابلو فرش های ماشینی سفارشی در کیفیت های مختلفی تولید می شوند اما معمولا به صورت 1000 شانه و 1200 شانه تولید می شوند .
تابلو  فرش های چاپی در سایز های مشخص به صورت خام بافته می شوند و سپس طرح مورد  نظر روی آن ها چاپ می شود تابلو فرش های چاپی به صورت کلاریس و سابلیمیشن  تولید می شوند .

 

 

 

بهترین سایت تبدیل عکس به تابلو فرش :

 

در ایران وب سایت های مختلفی در زمینه تبدیل عکس به تابلو فرش فعالیت  دارند و تابلو فرش های سفارشی را به صورت بافتی و چاپی بافت می زنند.
برای سفارش بافت تابلو فرش چهره شخصی باید به فروشگاه های اینترنتی معتبر و معروف اعتماد کنید زیرا امروزه برخی  از سودجویان واسطه بوده و تخصص و مهارتی در جزییات تولید تابلو فرش چهره  سفارشی ندارند .
اگر قصد تهیه تابلو فرش چهره زیبا دارید، بهتر است سایت  های مرجع که به صورت مستقیم توزیع تابلو فرش دارند را شناخته و سفارشتان  را ثبت کنید، تا محصول با کیفیت و زیبایی هم برای شما تولید گردد.
سایت  فرش برای تو سال ها است که در حوزه تبدیل عکس به تابلو فرش به روش های  مختلف ذکر شده در فوق فعال است و بهترین تولیدات را در این حوزه داشته است  که نمونه های آن در این فروشگاه قرار داده شده است.

 

برای مشاوره و خرید فرش ماشینی با ما تماس بگیرید :
09103261040 (مدیریت)
09132603595 (خانم بزرافشان)

 

farsh4you.com
نحوه سفارش عکس روی تابلو فرش چهره

نحوه سفارش عکس روی تابلو فرش چهره چگونه می باشد؟
برای سفارش تابلو فرش چهره چه اقداماتی باید انجام دهیم؟
تابلو فرش چهره در چه کیفیت هایی تولید می شوند؟
تمامی سوالات ذکر شده در بالا هنگام سفارش و خرید تابلو فرش چهره ؛ ذهن خریداران را به خود مشغول می کند.
همانطور که در مقالات قبلی هم ذکر کردیم تابلو فرش ها جز وسایل تزیینی در منازل محسوب می شوند و فقط جنبه تزیینی و آویختنی دارند.
تابلو  فرش ها به صورت دستباف و ماشینی تولید می شوند امروزه تمایل به سفارش عکس  چهره دستباف بسیار کم شده است زیرا قیمت این تابلو فرش های چهره بسیار بالا  می باشند.
نحوه سفارش عکس روی تابلو فرش چهره به صورت ماشینی امروزه به  طور چشمگیری افزایش یافته است ؛ تابلو فرش چهره ماشینی نیز انواع مختلفی  دارد و به دو دسته تابلو فرش ماشینی (بافتی) و تابلو فرش کلاریس تقسیم می  شوند .

 

در مورد تابلو فرش ماشینی بیشتر بدانیم :

 

بافت تابلو فرش ماشینی نیز دقیقا مانند بافت فرش های ماشینی کاشان می  باشد برای بافت تابلو فرش لازم است بدانید که تابلو فرش های ماشینی در کنار  فرش ۹ متری بافت زده می شود و این گونه کاملا دستگاه پر می شود.
تابلو  فرش های ماشینی کاشان دارای کیفیت های مختلفی می باشند و به دلیل این که  کنار کار فرش های ماشینی تولید می شوند قیمت تابلو فرش ماشینی ارزان تر از  قیمت تابلو فرش دستباف می باشد .
همانطور که اطلاع دارید فرش های ماشینی  به صورت جفت (خاب رو و خاب زیر) تولید می شوند به همین دلیل تابلو فرش های  ماشینی نیز به صورت جفت تولید می شوند.
تابلو فرش های ماشینی در کیفیت های 700 شانه و 1000 شانه و 1200 شانه و 1500 شانه تولید و عرضه می شوند.
کیفیت این محصولات ماشینی مانند فرش های ماشینی کاشان دارای ماندگاری و مقاومت بالایی می باشد.

 

 

 

در مورد تابلو فرش کلاریس بیشتر بدانیم :

 

یکی دیگر از انواع تابلو فرش های ماشینی که چند سالی است وارد بازار فرش شده تابلو فرش چاپی و یا تابلو فرش کلاریس می باشد .
لازم است بدانید که شیوه بافت تابلو فرش های ماشینی با بافت تابلو فرش های کلاریس فرق می کند.
برای  تولید تابلو فرش کلاریس ابتدا تابلو فرش در ابعاد مشخص و استاندارد به  صورت سفید و بدون رنگ تولید می شود و سپس نقشه ی تابلو فرش توسط دستگاه  سابلیمیشن روی فرش سفید تزریق می شود .
تزریق رنگ به بافت تابلو فرش های چاپی از دو جهت تزریق می شود .
• تزریق رنگ به ریشه و عمق تابلو فرش
• تزریق رنگ به سطح تابلو فرش ماشینی
تابلو فرش های کلاریس رنگ بندی بسیار گسترده ای نسبت به رنگ بندی تابلو فرش های ماشینی دارند.
مدت زمان بافت تابلو فرش های ماشینی چاپی نسبت به تابلو فرش های ماشینی بافتی کمتر می باشد.

 


اندازه تابلو فرش ماشینی کاشان :

 

تابلو فرش های ماشینی در ابعاد و اندازه های مختلفی تولید می شوند و شما  می توانید هنگام سفارش عکس روی تابلو فرش چهره ، تابلو فرش چهره خود را در  هر اندازه ای سفارش دهید.
اندازه های متداول در بافت تابلو فرش های ماشینی کاشان عبارتند از :
• ۳۵ در ۵۰ سانتی متر
• ۵۰ در ۷۰ سانتی متر
• ۵۰ در ۱۰۰ سانتی متر
• ۷۰ در ۱۰۰ سانتی متر
• ۱۰۰ در ۱۵۰ سانتی متر
اگر قصد سفارش تابلو فرش ماشینی با سایز خاصی را دارید به نکات زیر توجه کنید :
نقشه های متداول تابلو فرش ماشینی روی همین سایز های گفته شده طراحی و بافته می شوند.
اگر بخواهید تابلو فرش را روی سایز خاصی پیاده سازی کنید باید هزینه طراحی آن را بپردازید.
همچنین سایز سفارشی شما به صورت جفت می باشد یعنی یکی با خاب رو و یکی با خاب زیر و شما باید هر دو تابلو فرش را خریداری کنید.

 

 

انواع نقشه در تابلو فرش های ماشینی :

 

در شرکت های تولیدی فرش ماشینی تابلو فرش های ماشینی در طرح و نقشه های مختلفی تولید و عرضه می شوند.
نکته  ای که لازم است بدانید این است که شما می توانید هنگام سفارش عکس روی  تابلو فرش چهره هر طرح و نقشه ای که مد نظر دارید به تابلو فرش تبدیل کنید.
انواع نقشه و طرح های تابلو فرش ماشینی عبارتند از :
تابلو فرش آیه : شامل طرح هایی متنوع از آیات و روایات قرآنی
تابلو فرش منظره : شامل طرح هایی از طبیعت
تابلو فرش مینیاتوری : شامل طرح نقاشی های استاد فرشچیان
تابلو فرش گل : شامل طرح گل و گلدان
تابلو فرش حیوان : شامل طرح اسب و ببر و قو
تابلو فرش سفارشی : شامل طرح شخصی و چهره
تابلو فرش تندیس : شامل طرح افراد مشهور و موثر
تابلو فرش باستانی : شامل طرح تخت جمشید و فروهر و کوروش و ماندانا
تابلو فرش ترکیبی : شامل چند طرح مانند کلبه و رود و جنگل و...

 

تبدیل عکس به تابلو فرش چهره :

 

یکی از نقشه های پر فروش تابلو فرش ماشینی ، که امروزه مورد توجه خریداران عزیز قرار گرفته است ؛ تابلو فرش چهره سفارشی می باشد .
تابلو  فرش سفارشی بر اساس تصویر دلخواه مشتریان در قالب تابلو فرش چهره پیاده  سازی می شود و به آن تبدیل عکس به تابلو فرش گفته می شود .
شما عزیزان می توانید هر تصویر وعکسی از فرزند ، پدر و مادر و یا همسر و یا دوست خود را به تابلو فرش تبدیل کنید .
همچنین می توانید برند و یا لوگوی شرکت و تولیدی خود را به صورت تابلو فرش تهیه کنید .
تابلو  فرش های چهره ماشینی در کیفیت های مختلفی و به دو صورت تولید و بافته می  شوند ؛ تبدیل عکس به تابلو فرش به صورت بافتی و تبدیل عکس به تابلو فرش به  صورت چاپی از انواع تابلو فرش های سفارشی می باشند .

 

 

تابلو فرش چهره بافتی و چاپی :

 

تابلو فرش های چهره بافتی مانند فرش های ماشینی به صورت جفت و در کیفیت های مختلفی تولید و عرضه می شوند.
هنگام سفارش عکس روی تابلو فرش چهره به صورت بافتی شما دو تخته تابلو فرش تحویل می گیرد.
در تابلو فرش های چهره چاپی ؛ تابلو فرش های سفارشی به صورت تک تولید می شوند و شما یک تابلو فرش تحویل می گیرد .
نکته ای که لازم است بدانید این است که تابلو فرش های چاپی نیز خود به دو دسته تقسیم می شوند .
1. تابلو فرش چهره کلاریس
2. تابلو فرش چهره سابلیمیشن
در  تابلو فرش های کلاریس رنگ و یا جوهر به عمق ریشه تابلو فرش تزریق می شود  اما در تابلو فرش های سابلیمیشن عکس شخصی روی سطح چاپ می شود و ریشه فرش  بدون رنگ می باشد .

 

 

 

نحوه سفارش عکس روی تابلو فرش چهره :

 

جهت سفارش تابلو فرش چهره ماشینی به نکات زیر توجه داشته باشید .
•  ابتدا اینکه برای سفارش تابلو فرش حتما از عکس هایی با کیفیت استفاده کنید  ، فرمت های ارسالی در قالب PNJ و یا FILE باشد و از فرمت JPG ارسال عکس را  به هیچ وجه انجام ندهید .
• نوع بافت تابلو فرش چهره را مشخص کنید یعنی تابلو فرش چهره شما به صورت بافتی و یا چاپ تولید شود .
• سایز تابلو فرش سفارشی را مشخص کنید سایز های متداول تابلو فرش را طبق نکات ذکر شده در بالا انتخاب کنید.
•  قاب تابلو فرش را انتخاب کنید این مورد کاملا دلخواه مشتری می باشد و شما  بر اساس چندین نوع قاب می توانید تابلو فرش را قاب شده تحویل بگیرید .

 

برای مشاوره و خرید فرش ماشینی با ما تماس بگیرید :
09103261040 (مدیریت)
09132603595 (خانم بزرافشان)

 

farsh4you.com
قیمت تابلو فرش چهره سفارشی

قبل از سفارش تابلو فرش چهره ، قیمت تابلو فرش سفارشی چهره برای خریداران و سفارش دهندگان بسیار اهمیت دارد.
به  گونه ای که اولین سوالی که بسیاری از خریداران و سفارش دهندگان تابلو فرش  های شخصی از ما دارند این است که قیمت تابلو فرش های چهره چقدر است .
همانطور که می دانید قیمت تابلو فرش چهره تا حد زیادی به میزان کیفیت این تابلو فرش های ماشینی بستگی دارد .
قیمت  تابلو فرش های سفارشی کاشان به میزان شانه و تراکم تابلو فرش و همچنین نوع  الیاف مصرف شده در بافت تابلو فرش ، پالت رنگ بندی تابلو فرش و نوع بافت  تابلو فرش و... بستگی دارد و خریداران تابلو فرش سفارشی همواره به دنبال  تابلو فرش هایی با کیفیت بالا اما قیمت مناسب می باشند .
فروشگاه اینترنتی فرش برای تو یکی از پرفروش ترین فروشگاه های آنلاین تابلو فرش چهره در کاشان می باشد .

 

 

انواع تابلو فرش چهره در کاشان :

 

تابلو فرش چهره همان گونه که از عنوانش پیداست ؛ چهره افراد می باشد که  به تابلو فرش تبدیل شده است همانطور که می دانید از این تابلو فرش های  سفارشی برای هدیه دادن استفاده می کنند .
تابلو فرش چهره را ممکن است با اسامی دیگری تابلو فرش سفارشی ، تابلو فرش چهره دختر ، تبدیل عکس به تابلو فرش و... شنیده باشید .
تابلو  فرش های سفارشی و یا تابلو فرش های چهره به شیوه های مختلفی تهیه و تولید  می شوند ؛ انواع تابلو فرش های چهره در شهرستان کاشان را در قسمت زیر برای  شما ذکر می کنیم همچنین برای اطلاعات بیشتر شما خریداران عزیز در مورد آنها  هر یک را توضیح می دهیم .
1)تابلو فرش چهره دستباف
2)تابلو فرش چهره سفارشی ماشینی
3)تابلو فرش سفارشی چاپی

farsh4you.com
تابلو فرش چهره ارزان

تابلو فرش چهره ارزان دارای چه کیفیت هایی می باشند ؟
قیمت تابلو فرش های چهره به چه عواملی بستگی دارد ؟
تابلو فرش چهره سفارشی بیشتر در چه کیفیت هایی تولید می شوند ؟
تبدیل  عکس به تابلو فرش در شرکت های تولید کننده فرش ماشینی کاشان صورت می گیرد و  لازم است بدانید که بافت تابلو فرش های سفارشی توسط ماشین آلات های مخصوص  صورت می گیرد .
امروزه بیشتر بافت تابلو فرش چهره ماشینی بر روی دستگاه های ۱۰۰۰ شانه و ۱۲۰۰ شانه متمرکز شده است .
همانطور  که می دانید دستگاه های ماشینی هر کدام دارای پالت رنگ بندی متفاوتی می  باشند و از این رو دستگاه مخصوص برای بافت تابلو فرش چهره باید دارای رنگ  هایی مناسب تابلو فرش چهره باشند دستگاه های ماشینی کاشان دارای پالت رنگی 8  الی 10 رنگ می باشند .

 

انواع تابلو فرش چهره ارزان :

 

تابلو فرش های چهره سفارشی کاشان در شرکت های تولیدی فرش ماشینی به دو صورت تولید و عرضه می شوند .
1-تابلو فرش چهره بافتی
2-تابلو فرش چهره چاپی
تابلو  فرش های چهره بافتی دقیقا مانند فرش های ماشینی کاشان تولید و بافته می  شوند و ابتدا عکس شخصی مشتری باید توسط نرم افزار هیا مختلف به نقشه های  پیکسلی تبدیل شود و سپس بافت تابلو فرش توس بهترین ماشی آلات مدرن صورت  گیرد .
تابلو فرش های چهره چاپی نیز خود به دو دسته مجزا تقسیم می شوند که به آنها تابلو فرش چهره سابلیمیشن و کلاریس گفته می شود .
در  تابلو فرش های چهره سابلیمیشن رنگ در سطح تابلو فرش های ماشینی می باشد و  ریشه فرش سفید می باشد و در روش چاپ تابلو فرش چهره کلاریس رنگ به ریشه  تابلو فرش ماشینی تزریق می شود و رنگ سطح و ریشه تابلو فرش یکدست می باشد.

 

 


 

 

 

1) چاپ سابلیمیشن تابلوفرش چهره :

 

یکی از انواع تابلو فرش های چهره چاپی در کاشان چاپ سابلیمیشن و یا چاپ غیر مستقیم روی فرش می‌باشد .
 در این روش ابتدا طرح چهره بر روی یک کاغذ مخصوص پرینت گرفته شده و سپس به  وسیله‌ ی دستگاه سابلیمیشن به صورت پرسی و حرارتی ، تصویر از روی کاغذ به  روی تابلو فرش بدون رنگ پیاده می شود .
چاپ سابلیمیشن یک چاپ سطحی بوده به گونه ‌ای که سطح تابلو فرش سفارشی دارای رنگ بوده و در ریشه فرش الیاف بدون رنگ و خام می باشند .
در  تابلو فرش های چاپی سابلیمیشن پشت فرش کاملا سفید رنگ می ‌باشد ولی در  صورت سفارش مشتری یک چاپ کمرنگ هم در پشت فرش صورت می‌گیرد .
تابلو فرش های چاپی فروشگاه آنلاین فرش برای تو دارای ثبات رنگی بالایی می باشند و در کیفیت های مختلفی تولید و بافته می شوند .

 

 

2) چاپ کلاریس تابلو فرش چهره :

 

چاپ کلاریس ، چاپ مستقیم روی تابلو فرش ماشینی می ‌باشد در این روش  ابتدا رول فرش به صورت خام و به رنگ سفید یا کرم بافته می‌شود و سپس به  وسیله‌ ی دستگاه مدرن کلاریس به صورت جوهرافشان ، چاپ عکس چهره بر روی فرش  خام انجام می ‌گیرد .
در این تابلو فرش های چهره چاپی رنگ به عمق تابلو  فرش تزریق می شود به گونه ‌ای که وقتی روی تابلو فرش چهره دست می‌کشید ،  رنگ تابلو فرش در سطح و زمینه تابلو فرش یکرنگ می باشد .
همچنین در این نوع از تابلو فرش های چاپی ، عکس چهره در پشت فرش هم به صورت قرینه کاملا مشخص می باشد .
نکته ای که لازم است بدانید این است که تابلو فرش های چاپی کلاریس و سابلیمیشن از نظر قیمت بایکدیگر تفاوت چندانی ندارند .

 

 

 

 

تولید و بافت تابلو فرش چهره ارزان :

 

تابلو فرش های سفارشی در شرکت های تولید کننده فرش ماشینی به صورت بافتی و به صورت چاپی تولید می شوند.
تابلو فرش سفارشی چهره که به صورت بافت عکس روی فرش می باشد با قیمت ارزان و کیفیت بالا از طریق فروشگاه فرش برای تو قابل سفارش بوده و به سراسر کشور ارسال می شود.
تابلو  فرش های چهره به عنوان یک محصول تزئینی و لوکس جهت هدیه می باشد و در  مراسم های مختلف مانند تولد، روز پدر و مادر، هدیه عروس و داماد، مراسمات  قدردانی از ورزشکاران، دانش آموزان، دانشجویان، کارمندان نمونه و هدیه  تبلیغاتی به مشتریان وفادار مورد استفاده قرار می گیرند.
در شرکت های  تولیدی تابلو فرش چهره قیمت تابلو فرش های سفارشی متفاوت می باشد زیرا این  تابلو فرش ها با کیفیت های مختلفی عرضه می شوند.
در ادامه در مورد قیمت تابلو فرش های چهره بافتی و چاپی اطلاعاتی را به شما عزیزان ارائه می کنیم.

 


 

 

قیمت تابلو فرش چهره کاشان :

 

قیمت تابلو فرش های سفارشی به میزان کیفیت این تابلو فرش های ماشینی  بستگی دارد و دلایل اصلی که در کیفیت تابلو فرش های ماشینی بستگی دارد در  قیمت تابلو فرش های سفارشی هم دخالت دارد.
از عوامل موثر در قیمت تابلو  فرش سفارش چهره می توان میزان شانه و تراکم، نخ به کار رفته در تولید، نوع  ریشه ها، ابعاد تابلو فرش اشاره کرد.
شرکت هایی که در زمینه بافت تابلو  فرش چهره ماشینی فعالیت دارند تقریبا قیمت های متفاوتی را ارائه می دهند  زیرا تعداد شانه و هزینه طراحی عکس شخصی همچنین هزینه قاب و نحوه ارسال  تالو فرش چهره و ... در شرکت های تولیدی متفاوت می باشد.
تابلو فرش های سفارشی هرچه داری کیفیت بالاتری باشند در نتیجه دارای قیمت بیشتری نیز می باشند.
همچنین نکته ای که لازم است بدانید این است که تابلو فرش های سفارشی بافتی قیمت بالاتری نسبت به تابلو فرش های چهره چاپی دارند.

 

 

 


 

 

سفارش بافت تابلو فرش چهره ارزان :

 

جهت سفارش تابلو فرش چهره ارزان به روش بافت و یا چاپ باید شما به فروشگاه های آنلاین تبدیل عکس به تابلو فرش مراجعه کنید.
در  بافت تابلو فرش های سفارشی پس از ارسال عکس از سوی مشتری؛عکس مورد نظر به  نقشه های پیکسلی تبدیل می شود و توسط دستگاه فرش 1000 شانه 10 رنگ HCP به  صورت جفت خاب رو و خاب زیر بافته می شود همچنین مدت زمان بافت تابلو فرش  سفارشی ماشینی بین یک هفته تا 10 روز می باشد.
در روش چاپ تابلو فرش های سفید در اندازه های سفارشی بافته و تولید می شوند و با دستگاه سابلیمیشن
عکس ارسالی مشتری بر روی این فرش خام سفید چاپ می شود.
تابلو فرش های سفارشی چاپی به صورت 1000شانه و تراکم3000 و در رنگ های بیشماری تولید می شوند.
برای سفارش تابلو فرش چهره باید روش بافت و ابعاد مد نظر را به شرکت های تولید کننده اطلاع دهید.

 

 

زمان تولید و ارسال تابلو فرش چهره ارزان :

 

از آنجایی که تابلو فرش های سفارشی برای هدیه دادن در مناسبت های مختلف استفاده می شوند و بیشتر در مراسم های  بزرگداشت و مناسبت تولد , مناسبت روز پدر و مادر و... استفاده می شوند  باید در زمان مشخص آن ها آماده و ارسال شوند .
متاسفانه برخی از شرکت  های تولید کننده تابلو فرش سفارشی مدت زمان آماده سازی تابلو فرش ها را به  مشتری ها اطلاع نداده و مشکل های بسیاری را به وجود می آورند .
لازم به  ذکر است که بگوییم مدت زمان آماده سازی و تولید تابلو فرش های چهره سفارشی  بافتی 10 روز می باشد و چاپ تابلو فرش های سفارشی کاشان به مدت 5 روز می  باشد .
پس از بافت و چاپ تابلو فرش های چهره سفارشی مسئول فروش شرکت با  شما تماس گرفته و تابلو فرش چهره شما را به آدرس محل مورد نظر ارسال می کند  .

 

 

برای مشاوره و خرید انواع فرش های ماشینی با ما تماس بگیرید :
09103261040 ( مدیریت )
09132603595 ( خانم بزرافشان )

farsh4you.com
قیمت دستگاه بافت تابلو فرش چهره

قیمت دستگاه بافت تابلو فرش چهره یکی از عوامل بسیار مهم در تعیین قیمت تابلو فرش های سفارشی می باشد.
همانطور  که می دانید امروزه تابلو فرش های چهره برای مناسب های مختلف و به عنوان  هدیه ای خاص و ماندگار استفاده می شوند این محصولات ماشینی دارای قیمت های  مختلفی می باشند.
در واقع می توان گفت عوامل مختلفی بر قیمت تابلو فرش چهره تاثیر گزارند از جمله :
• نوع بافت تابلو فرش های سفارشی
• قیمت دستگاه بافت تابلو فرش چهره
• مواد اولیه و نخ مصرفی در تابلو فرش چهره
• شانه و تراکم تابلو فرش سفارشی
• متراژ و ابعاد تابلو فرش سفارشی
برای آگاهی بیشتر شما عزیزان در مورد قیمت تابلو فرش های سفارشی همه این موارد را توضیح می دهیم .
در  این نوشته گروه تحلیلی فروشگاه اینترنتی فرش برای تو (شما) در مورد قیمت  دستگاه بافت تابلو فرش های سفارشی کاشان اطلاعاتی را به شما ارائه میدهد.

 

 

1) نوع بافت تابلو فرش سفارشی :

 

برخی از تابلو فرش های چهره به صورت دستبافت بافته و تولید می شوند،  برخی دیگر از تابلو فرش های سفارشی مانند فرش های ماشینی بافته می شوند و  همچنین برخی از تابلو فرش های سفارشی چاپ می شوند و به آنها کالاریس گفته  می شود.
تابلو فرش چهره دستباف روی دارهای قالی بافت زده می شوند و مواد  مصرف شد در آن ها به صورت طبیعی می باشد؛قیمت اینگونه تابلو فرش های  سفارشی بسیار بالا می باشد و همچنین مدت زمان آماده سازی آن ها طول می کشد.
تابلو  فرش چهره ماشینی نیز دقیق مانند تابلو فرش ماشینی و فرش ماشینی بافت زده  می شوند به صورت جفت یعنی خاب رو و خاب زیر تولید می شوند.
در تابلو فرش  های سفارشی چاپی ابتدا یک فرش سفید در ابعاد مشخص بافت می شود سپس تابلو  فرش سفید وارد دستگاه سابلیمیشن می شود و طرح مورد نظر روی فرش چاپ می شود.


) قیمت دستگاه بافت تابلو فرش چهره:

 

همانطور که در قسمت قبلی گفتیم بافت تابلو فرش چهره و یا تابلو فرش سفارشی به سه دسته تقسیم می شود .
از  آنجایی که بافت تابلو فرش های دستبافت روی دارهای قالی صورت می گیرد و این  دارها به صورت چند قطعه آهن و یا چوب هستند ؛ پس قیمت دستگاه بافت تابلو  فرش چهره دستبافت بسیار کم می باشد.
قیمت دستگاه بافت تابلو فرش چهره  ماشینی نیز نسبت به دارهای قالی بسیار بیشتر می باشد زیرا این دستگاه های  ماشینی به صورت متری محصولات زیادی مانند انواع فرش های ماشینی و انواع فرش  های مسجدی را تولید می کند.
هرچه کیفیت دستگاه تولید کننده تابلو فرش های ماشینی بیشتر باشد در اصل کیفیت تابلو فرش تولید شده از آن بیشتر می باشد.

 

 


 

 

3) مواد اولیه و نخ مصرفی در تابلو فرش چهره:

 

برای بافت تابلو فرش های دستباف از مواد طبیعی و الیاف طبیعی استفاده می  کنند اما مواد مصرف شده در بافت تابلو فرش های ماشینی بافتی و چاپی به  صورت مصنوعی می باشد.
الیاف های مصرف شده در تابلو فرش چهره ماشینی و چاپی شامل : پلی استر،اکرولیک هیت ست شده ، تک نخ و ورژن می باشند.
شرکت های تولید کننده تابلو فرش برای بافت تابلو فرش از بهترین الیاف مصنوعی (الیاف اکرولیک)استفاده می کنند.
لازم  است بگوییم که الیاف اکرولیک را قبل از بافت تابلو فرش های سفارشی هیت ست  می کنند تا پرز اضافی آن ها خارج و همچنین مقاومت آن ها نیز بیشتر شود.
در واقع بافت اصلی نخ اکرولیک پلاستیک و نفت نیست و بافتی شبیه به کراتین و موی طبیعی دارد.
الیاف اکرولیک نسبت به دیگر الیاف های مصرف شده در تابلو فرش های ماشینی لطیف تر و در خشان تر و همچنین مقاوم تر می باشد.

 

4) شانه و تراکم تابلو فرش سفارشی :

 

شانه و تراکم مصرف شده در محصولات ماشینی به نوع دستگاه بافنده آن محصول  بستگی دارد هرچه میزان شانه و تراکم یک محصول بیشتر شود در نتیجه کیفیت آن  محصول نیز بیشتر می شود.
در تابلو فرش چهره دستباف،شانه و تراکم فرش  بطور خودکار ریز بافت است اما در تابلو فرش چهره ماشینی ، با بالا رفتن  میزان شانه و تراکم بافتی دستباف گونه را خواهیم داشت.
شانه تابلو فرش و  یا فرش تعداد گره های بافت شده در یک متر از عرض تابلو فرش می باشد و  تراکم تابلو فرش و یا فرش تعداد گره های بافت شده در یک متر از طول تابلو  فرش است.
تابلو فرش های چهره ماشینی بیشتر به صورت 1000شانه و تراکم  3000 تولید و عرضه می شوند زیرا این تابلو فرش های ماشینی حالتی  دستبافتگونه دارند.
با افزایش میزان شانه و تراکم در تابلو فرش قیمت تابلو فرش چهره کاشان نیز بیشتر می شود.

 

5) متراژ تابلو فرش سفارشی :

 

یکی از عوامل مهم در قیمت تابلو فرش های سفارشی کاشان متراژ تابلو فرش چهره و تابلو فرش های سفارشی می باشد .
لازم است بدانید که متراژ و اندازه تابلو فرش های چهره بافتی و چاپی نیز مانند تابلو فرش ماشینی می باشد .
شما  عزیزان می توانید عکس های مورد نظر خود را در هر سایز و ابعادی به تابلو  فرش تبدیل کنید اما به این نکته توجه داشته باشید ؛ که هرچه کیفیت عکس بهتر  باشد و ضوح آن تابلو فرش بیشتر خواهد بود و همچنین لازم است بدانید که  ابعاد تابلو فرش بنابر عکس سفارشی مشخص می شود .
به گونه ای که اگر یک  عکس خانوادگی که در آن چهره چهار نفر است به تابلو فرش تبدیل کنید باید  ابعاد آن 70*100 باشد و نمی توانید از سایز های کوچک 70*50 استفاده کنید ،  زیرا چهره افراد به صورت کامل واضح نخواهد بود .

 

 


 

 

بافت یا چاپ ؟

 

به نظر شما برای تابلو فرش های چهره از کدام کیفیت تابلو فرش ها استفاده کنیم ؟
تابلو فرش های بافتی بهتر است یا تابلو فرش های چاپی ؟
ابتدا  لازم است بگوییم که تابلو فرش های بافتی و چاپی هر کدام ویژگی و زیبایی  های خاص خود را دارند و اصلا قابل مقایسه با یکدیگر نیستند.
اگر می خواهید تابلو فرش ها را به عنوان کادو و هدیه استفاده کنید بهتر است که از تابلو فرش چهره چاپی استفاده کنید.
همچنین اگر می خواهید در روز ولنتاین کادو بدهید بهترین انتخاب همین تابلو فرش های چهره چاپی می باشند.
اما برای هدیه و اکرام پدر و مادر و همچنین قدردانی از زحمات آن ها هدیه ای مناسب ؛ تابلو فرش های بافتی می باشند .
اگه  می خواهید تابلو فرشی زیبا از عکس خود و همسر خود برای دکوراسیون اتاق  خواب درست کنید و یا تابلو فرشی زیبا برای دکوراسیون اتاق پذیرایی خود نیاز  دارید بهتر است که به سراغ تابلو فرش های بافتی بروید.

 

 


 

 

پخش عمده تابلو فرش ماشینی :

 

شهرستان کاشان به عنوان اولین و معتبرترین مرکز فروش تابلو فرش در ایران شناخته شده است .
این شهر در ۱۰۰ کیلومتری شهر قم قرار دارد و از قدیم بعنوان مرکز تولید کننده فرش دستباف و سپس فرش ماشینی و تابلو فرش بوده است .
در این شهرستان بیش از ۱۰۰۰ واحد تولیدی فرش و سجاده فرش و تابلو فرش و گلیم فرش فعالیت می کند .
در  شرکت های تولیدی فرش و محصولات ماشینی قیمت محصولات به صورت عمده می باشد  از این رو خریداران برای خرید انواع محصولات مورد نیاز خود به این شهر سفر  می کنند .
شرکت های تولیدی محصولات ماشینی هر یک به صورت جداگانه برای  خود فروش اینترنتی دارند و شما می توانید محصولات خود را به صورت اینترنتی  سفارش داده و خریداری کنید .
لازم است بدانید که در فروش اینترنتی محصولات ماشینی هم قیمت محصولات نیز به صورت عمده می باشد .

 

 

برای مشاوره و خرید فرش ماشینی با ما تماس بگیرید :
09103261040 (مدیریت)
09132603595 (خانم بزرافشان)

farsh4you.com
سفارش تابلو فرش چهره

برای سفارش تابلو فرش چهره باید چه اقداماتی انجام دهیم ؟
بافت تابلو فرش چهره در چه شرکت هایی صورت می گیرد ؟
از  این تابلو فرش های ماشینی و خاص در هر مراسمی استفاده می شود ؛ از روز پدر  و مادر گرفته تا روز ولنتاین می توانیم از آن ها استفاده کنیم .
امروزه تابلو فرش های سفارشی کاربرد زیادی داشته و به عنوان هدیه ای گرانبها و ارزشمند برای خاص ترین ها استفاده می شوند .
تابلو  فرش های سفارشی در اصل همان تابلو فرش چهره می باشد که در شرکت های تولید  کننده فرش ماشینی تولید و عرضه می شوند ؛ این تابلو فرش های ماشینی به دو  روش بافت و چاپ تولید و عرضه می شوند .
در این نوشته در مورد تابلو فرش چهره و همچنین نحوه سفارش تابلو فرش اطلاعاتی را به شما عزیزان می دهیم .

 

 

تابلو فرش چهره بافتی :

 

تابلو فرش های سفارشی بافتی دقیقا مانند فرش های ماشینی توسط دستگاه های ماشینی تولید و بافته می شوند.
این  تابلو فرش های چهره در کیفیت های مختلفی بافته و عرضه می شوند برای این که  تابلو فرش های چهره بافتی آماده شود اول باید عکس شما توسط طراحان فرش  ماشینی به نقشه های پیکسلی تبدیل شود.
سپس نقشه و طرح توسط دستگاه های پیشرفته فرش ماشینی بافته شود و در مرحله بعد تابلو فرش به قسمت آهار و تکمیل ارسال می شود .
لازم است بدانید که تابلو فرش های سفارشی کاشان در کیفیت های 1000شانه و 1200شانه تولید می شوند تا حالتی دستباف گونه داشته باشند.
شما عزیزان هر طرحی را می توانید به تابلو فرش تبدیل کنید فقط باید این عکس ها با کیفیت باشند که چهره عزیزان به طور واضح باشد.
همچنین می توانید از انواع بک گراند ها برای سفارش تابلو فرش چهره خود استفاده کنید.

 


 

 

سفارش تابلو فرش چهره بافتی :

 

برای سفارش تابلو فرش های چهره ابتدا باید عکس مد نظر خود را انتخاب کنید و برای شرکت ارسال کنید.
نکته  ای که لازم است بگوییم این است که عکسی را که می خواهید به تابلو فرش  ماشینی تبدیل کنید باید کاملا واضح باشد زیرا هر چه میزان کیفیت عکس تابلو  فرش ها بهتر باشد تابلو فرش شما زیباتر و شکیل تر خواهد شد.
پس از ارسال عکس به شرکت با پرداخت مبلغی به عنوان بیعانه سفارش خود را ثبت کنید تا عکس شما برای طراحی ارسال شود.
پس از طراحی،پیش طرح برای مشتری می شود تا مشتری به سلیقه خود اصلاحات لازم را انجام دهد و سپس برای بافت ارسال شود.
همانطور که اطلاع دارید بافت تابلو فرش های چهره تنها در شهرستان کاشان و در شرکت های تولیدی فرش ماشینی صورت می گیرد.
تابلو فرش های چهره در سایز های 50*70 و 50*100 و 70*100تولید و بافته می شوند.

 

 

 

کیفیت تابلو فرش سفارشی بافتی :

 

همانطور که قبلا گفتیم تابلو فرش های سفارشی بافتی معمولا در کیفیت ۱۰۰۰  و ۱۲۰۰ شانه بافته می شوند زیرا هر چه تابلو فرش های ماشینی ریز بافت تر  باشند تابلو فرش ها نیز زیباتر می شوند.
انتخاب بین ۱۰۰۰ و ۱۲۰۰ شانه  بودن چندان تفاوتی در کیفیت تابلو فرش های ماشینی کاشان ندارد؛ زیرا  رنگبندی تابلو فرش ها در بافت تابلو فرش های سفارشی بسیار اهمیت دارد .
در سفارش تابلو فرش چهره بافتی هر چه رنگ بادامی در پالت رنگبندی دستگاه بهتر باشد در اصل تابلو فرش زیباتری خواهیم داشت .
کیفیت  تابلو فرش های سفارشی کاشان به میزان رنگ آن ها بستگی دارد هر چه یک تابلو  فرش دارای رنگ درخشان و همچنین وضوح بیشتری باشد آن تابلو فرش دارای کیفیت  بالاتری می باشد در نتیجه قیمت آن نیز بیشتر می شود.

 

 

تابلو فرش سفارشی چاپی :

 

یکی دیگر از انواع تابلو فرش های سفارشی که در کاشان تولید و عرضه می شوند تابلو فرش چهره چاپی می باشند .
برای  تولید این تابلو فرش های چاپی ابتدا فرش سفید بافته می شود سپس عکس ارسال  شده توسط مشتری روی برگه های سابلیمیشن زده شده و روی فرش توسط دستگاه های  چاپ برگردان می شود.
نکته ای کخ لازم است بدانید این است که سفارش تابلو  فرش چهره چاپی به دو صورت انجام می شود ؛ یعنی تابلو فرش های چاپی به دو  صورت تولید می شوند .
1)تابلو فرش کلاریس : این روش که به چاپ در عمق معروف است به این صورت است که رنگ به ریشه تابلو فرش تزریق می شود .
2)تابلو فرش سابلیمیشن : این روش به چاپ روی سطح فرش معروف می باشد و عکس نیز روی سطح فرش زده می شود و ریشه فرش سفید می باشد .

 


 

 

کیفیت و سایز تابلو فرش چهره چاپی :

 

برای سفارش تابلو فرش چهره کیفیت تابلو فرش بسیار مهم می باشد لازم است بدانید که کیفیت تابلو فرش های چاپی به دو عامل بستگی دارد.
جنس  الیاف مصرف شده در تابلو فرش که تمامی فرش های چاپی از الیاف پلی استر  تهیه می شوند وهمچنین میزان شانه و تراکم تابلو فرش های چاپی که چیزی حدود  ۵۰۰ شانه واقعی است که با تغییراتی که روی دستگاه های آن ها ایجاد شده است  کیفیت بافت آن ها به ۱۰۰۰ شانه تبدیلی رسیده است.
عامل دیگر در تعیین کیفیت تابلو فرش های سفارشی چاپی موثر می باشد میزان کیفیت عکس مشتری می باشد.
زیرا هر چه کیفیت عکس ارسالی توسط مشتری نیز برای تابلو فرش چهره سفارشی بهتر باشد در اصل تابلو فرش خاص تر و شیک تر خواهد شد.
تابلو فرش های چاپی در سایز های مختلفی تولید می شوند و شما می توانید عکس خود را در هر سایزی سفارش دهید.

 

 

 

 

بهترین کیفیت در تابلو فرش چهره :

 

برای تشخیص یک تابلو فرش با کیفیت و مرغوب باید به نکات زیر توجه کنید تا محصولی با کیفیت خریداری کنید .
1)  به پشت تابلو فرش نگاه کنید در پشت تابلو فرش باید ریشه ها یکنواخت و مرتب  زده شده باشند و ناهمواری در آن ها نباشد زیرا تابلو فرش های ماشینی به  صورت ماشینی تولید می شوند و باید یکنواخت باشند .
۲) تابلو فرش مورد نظر شما دقیقا باید در اندازه گفته شده باشد و نامنظم بودن اندازه در تابلو فرش اصلا نباید وجود داشته باشد .
۳) طرح و نقشه تابلو فرش مورد نظر شما باید اصیل و ایرانی باشد و از نقشه های ترکی استفاده نشود .
۴)  کیفیت نخ تابلو فرش باید حتما درجه یک باشد و شما حتما باید در تابلو فرش  دستباف نخ پشم و پنبه و بخصوص ابریشم را چک نمایید و در تابلو فرش ماشینی  بافتی و چاپی نخ اکرولیک را حتما تشخیص دهید .

 

 

عوامل موثر در قیمت تابلو فرش چهره :

 

برای خرید انواع محصولات و تابلو فرش های ماشینی قیمت آن محصول برای خریدار بسیار اهمیت دارد ؛ همواره خریداران به دنبال تابلو فرشی با کیفیت و قیمت مناسب می باشد .
همانطور که می دانید قیمت تابلو فرش های سفارشی به میزان کیفیت این تابلو فرش های ماشینی بستگی دارد .
یکی  از عوامل مهم در قیمت تابلو فرش های سفارشی جنس نخ مورد استفاده شده در  تابلو فرش های سفارشی کاشان می باشد هرچه جنس نخ مصرف شده در تابلو فرش های  سفارشی با بهتر باشد تابلو فرش نیز دارای قیمت بیشتری می باشد .
همچنین  میزان شانه و تراکم در بافت تابلو فرش بیشتر شود قیمت تابلو فرش نیز بیشتر  می شود همچنین هرچه شانه و تراکم در فرش بیشتر شود وزن تابلو فرش بیشتر  شده در نتیجه قیمت تابلو فرش نیز بیشتر می شود .
ابعاد و سایز تابلو فرش  نیز یکی دیگر از عوامل بسیار مهم در قیمت تابلو فرش های ماشینی می باشد با  افزایش ابعاد تابلو فرش قیمت تابلو فرش نیز بیشتر می شود.

 

 

برای مشاوره و خرید فرش ماشینی با ما تماس بگیرید :
09103261040 (مدیریت)
09132603595 (خانم بزرافشان)

farsh4you.com
فرایند بافت عکس شخصی رو فرش ماشینی

فرایند بافت عکس شخصی روی فرش ماشینی به چه صورت انجام می شود ؟
بافت عکس روی فرش های ماشینی به چند طریق انجام می شود ؟
همانطور که اطلاع دارید شرکت های تولید کننده تابلو فرش ، برای تولید و بافت عکس روی فرش های ماشینی از دستگاه های ماشینی و مخصوص استفاده می کنند .
لازم  است بدانید که برای تولید تابلو فرش چهره هم می توان عکس مورد نظر را روی  فرش بافت زد و هم می توان آن عکس را روی فرش چاپ زد ؛ پس برای بافت تابلو  فرش های سفارشی از دو روش استفاده می کنند .
امروزه یکی از ماندگارترین هدیه و کادویی که خریداران عزیز از آن استفاده می کنند تابلو فرش های چهره می باشند .
در این نوشته گروه تحلیلی فروشگاه اینترنیتی فرش برای تو قصد بررسی فرایند بافت عکس شخصی روی فرش ماشینی را دارد .

 

تابلو فرش چهره ماشینی :

 

کیفیت بافت های تابلو فرش های چهره با پیشرفت دستگاه های بافت فرش  ماشینی پیشرفت پیدا کرد به گونه ای که امروزه خاص ترین و زیباترین تابلو  فرش های شخصی با بهترین کیفیت ها روی فرش ماشینی بافت می گردد .
با گذشت  زمان و پیشرفت علم و صنعت شرکت های تولید کننده تابلو فرش های ماشینی به  تولید تابلو فرش چهره چاپی پرداختند ؛ تابلو فرش های ماشینی چاپی نیز توسط  دستگاه های مخصوص تولید می شوند .
خود تابلو فرش های چهره چاپی نیز به  دو صورت چاپ کلاریس که به آن چاپ در عمق گفته می شود به گونه ای که رنگ به  عمق ریشه فرش منتقل می شود و چاپ سابلیمیشن که رنگ فقط روی سطح فرش تزریق  می شود صورت می گیرد .
تابلو فرش های چهره به صورت بافتی و چاپی دارای کیفیت های مختلفی بوده و همچنین دارای قیمت متفاوتی می باشند .

 

 

 

 

فرایند بافت عکس شخصی روی فرش ماشینی :

 

برای بافت عکس شخصی روی فرش های ماشینی ابتدا باید عکسی خاص و زیبا را  انتخاب کنید و دارای کیفیت بالایی باشد؛زیرا عکس هایی که برای تابلو فرش  چهره انتخاب می کنید باید دارای چهره هایی کاملا واضح باشند.
لازم به  ذکر است که بگوییم شما عزیزان می توانید عکس هایی را که با دوربین گوشی در  ضمن با کیفیت بالا گرفته شده است را به تابلو فرش تبدیل کنید و حتما نباید  به دنبال عکس های آتلیه ای برای تبدیل عکس به تابلو فرش باشید.
عکس های مد نظر خود را از طریق گزینه فایل نرم افزارهای مختلف برای ما ارسال کنید یا آن ها را ایمیل کنید.
آیا می توان عکس های بی کیفیت را به تابلو فرش تبدیل کرد؟این سوالی است که ذهن خریداران را به خود جلب کرده است.
پاسخ به این سوال این است که،بله شما مشتریان عزیز می توانید هر عکسی را به تابلو فرش تبدیل کنید.

 


 

 

فرایند بافت عکس شخصی روی فرش ماشینی شامل چند مرحله می باشد ؟


• انتخاب سایز تابلو فرش شخصی
• طراحی عکس شخصی
• بازبینی عکس توسط مشتری
• بافت عکس شخصی روی فرش ماشینی
تمامی  مراحل گفته شده در بافت تابلو فرش چهره و تابلو فرش های سفارشی موثر می  باشد و در ادامه برای آگاهی بیشتر شما عزیزان هر یک را به صورت جداگانه  توضیح می دهیم .

 

 

• انتخاب سایز تابلو فرش شخصی:

 

یکی از نکات بسیار مهم که در کیفیت تابلو فرش های سفارشی کاشان تاثیر می گذارد سایز تابلو فرش چهره می باشد .
تابلو  فرش های ماشینی کاشان در سایز های مختلفی تولید و بافته می شوند از سایز  های رایج در تابلو فرش های ماشینی به سایز 50*35 ،50*70 ،50*100 ،70*100  ،120*80 و ... اشاره کرد.
معمولا عکس های تکی و سه در چهار با سایز های  کوچک بافته می شوند اما عکس های خانوادگی و منظره و … به صورت سایز های  بزرگ بافته می شوند.
برای انتخاب سایز تابلو فرش های خود حتما از  مسئولان فروش شرکت مشاوره بگیرید زیرا سایز عکس در کیفیت تابلو فرش های  ماشینی بسیار اهمیت دارد .

 

 

 

 

• فرآیند طراحی عکس شخصی :

 

بعد از سفارش مشتری و ارسال عکس به مسئول شرکت برای فرایند بافت عکس شخصی روی فرش ماشینی لازم است که عکس ها به مرحله ی طراحی بروند.
طراحی  در واقع ادیت عکس به صورت پیکسل به پیکسل است به طوری که توسط دستگاه فرش  ماشینی قابل خوانایی باشد این عکس ها معمولا با نرم افزار فوتوشاپ طراحی می  شوند .
از آنجایی که فرش های ماشینی در پالت رنگ بندی خود هشت تا ده  رنگ دارند اما عکس هایی که توسط مشتری فرستاده می شوند حدود ۲۵۰ رنگ در طیف  دارند طراحان این رنگ ها را شبیه سازی می کنند و به همین خاطر عکس های  طراحی شده با عکس های اصلی یک رنگ نیستند و تابلو فرش های ماشینی طبق پالت  رنگبندی شرکت تولید وب افته می شوند .

 

 

• بازبینی عکس توسط مشتری :

 

بعد از این که طراحان عکس ارسالی را طراحی کردند و طراحی عکس به پایان  رسید عکس ها را برای مشتری ارسال می کنند تا کار خود را تایید کرده و بعد  از آن فرایند بافت تابلو فرش سفارشی شروع شود .
در این مرحله دقت داشته  باشید زیرا عکس ارسال شده به عنوان پیش طرح دقیقا همان عکسی است که در  فرایند بافت عکس شخصی روی فرش ماشینی به شما ارائه می شود .
که اگر عکس  طراحی شما مشکلی دارد یا رنگ قسمتی از آن را می خواهید تغییر دهید و نیاز  به اصلاح دارد حتما از مسئولان فروش بخواهید که آن را تغییر دهند زیرا شما  باید عکس را به سلیقه خود تهیه کنید .
تابلو فرش های سفارشی به عنوان  ماندگارترین و بهترین هدیه برای عزیزان و دلبندانتان می باشند و شما می  توانید در مناسبت های مختلف آن ها را سفارش دهید .

 

 

• بافت عکس شخصی روی فرش ماشینی :

 

بعد از آن که طراحی عکس توسط مشتری تایید شد عکس برای بافت به دستگاه های فرش ماشینی توسط کامپیوتر ها داده می شود .
این  عکس ها با توجه به سایز تابلو فرش ها می توانند در کنارفرش های ۹ متری  بافته می شوند که معمولا باید یکی از طول و یا عرض تابلو فرش از ۵۰ سانتی  متر کمتر باشد ؛ اما تابلو فرش هایی که طول و عرض ان ها از ۵۰ سانتی متر  بیشتر باشد به جای فرش ماشینی بافته می شوند .
برای بافت عکس روی فرش های ماشینی معمولا 10 روز زمان لازم است اما چاپ عکس روی فرش های ماشینی به مدت 3 روز طول می کشد .
 بعد از بافت فرایند آهار و تکمیل و زیگزاگ و ریشه زنی روی تابلو فرش ها  انجام می شود و در این صورت تابلو فرش عکس شخصی آماده می گردد .

 

 

 

 

کیفیت در تابلو فرش های سفارشی کاشان :

 

برای بافته تابلو فرش های ماشینی از کیفیت های 700شانه و 1000شانه و 1200شانه استفاده می شود .
عکس هایی که به عنوان تابلو فرش چهره استفاده می شوند باید ریزبافت و دستبافت گونه باشند به همین دلیل برای بافت تابلو فرش های سفارشی از کیفیت های ۱۰۰۰ و ۱۲۰۰ شانه استفاده می کنند.
اما معمولا رنگبندی تابلو فرش های ۱۰۰۰ شانه برای بافت عکس های چهره مناسب ترند .
هر چه پالت و رنگبندی یک دستگاه بافتی بهتر و مناسب تر برای تابلو فرش های چهره باشد
کیفیت تابلو فرش های چهره ماشینی نیز افزایش می یابد .
رنگ  بادامی روش یکی از مهم ترین رنگ ها در پالت رنگ بندی تابلو فرش های ماشینی  کاشان می باشد زیرا هرچه رنگ بادامی تابلو فرش چهره زیبا تر باشد در اصل  تابلو فرش شما زیباتر و شکیل تر خواهد بود .

 

برای مشاوره و خرید تابلو فرش ماشینی با ما تماس بگیرید :
09103621040 (مدیریت)
09132603595(خانم بزرافشان)