farsh4you

اشتراک گذاشته شده با :

تابلو فرش چهره بافتی

farsh4you.com
تابلو فرش چهره چیست

تابلو فرش چهره چیست و چه کاربردی دارد ؟
تابلو فرش چهره ماشینی در چه کیفیت هایی تولید می شود ؟
به تابلو فرش هایی که در ابعاد مختلف بافته می شوند و دارای چهره تمام رخ و یا نیم رخ شخصی می باشند تابلو چهره گفته می شود.
لازم است بدانید که بافت عکس شخصی روی فرش هم به صورت دستباف و هم به صورت ماشینی صورت میگیرد.
به  تابلو فرش هایی که توسط دست بافته می شوند تابلو فرش چهره دستباف گفته می  شود و به تابلو فرش هایی که توسط ماشین آلات مختلف بافته می شوند تابلو فرش  چهره گفته می شود.
تابلو فرش های چهره در کیفیت های مختلفی تولید می شوند و مانند فرش های ماشینی بافت زده می شوند.
تابلو  فرش چهره نیز به دو شکل بافت روی فرش و چاپ روی فرش تولید می شوند از این  رو به آن ها تابلو فرش چهره بافتی و تابلو فرش چهره چاپی گفته می شود.

 

 

مقایسه تابلو فرش چهره دستباف و تابلو فرش چهره ماشینی :

 

بافت دستی تابلو فرش های چهره در مقایسه با تابلو فرش های چهره ماشینی  بسیار زمانبر و پرهزینه می باشند ؛ تابلو فرش های دستباف نیز مانند فرش های  دستباف هنر دست بوده و توسط دار های قالی بافته می شوند.
برای بافت  تابلو فرش چهره دستباف از الیاف های طبیعی استفاده می شود و به همین دلیل  قیمت این تابلو فرش ها بسیار بالا می باشد ؛ همچنین مدت زمان بافت و آماده  سازی این فرش ها بسیار زمان بر می باشد.
در صورتی که تابلو فرش های چهره  ماشینی توسط دستگاه های کامپیوتری و بروز بافته می شوند و این محصولات  ماشینی خیلی سریع بافته شده و مواد مصرفی در این محصولات ماشینی مصنوعی می  باشد به همین دلیل قیمت تابلو فرش های چهره ماشینی کمتر از تابلو فرش های  دستباف می باشد.
در این مقاله قصد بررسی انواع تابلو فرش های چهره ماشینی را داریم تا شما عزیزان با انواع تابلو فرش های چهره آشنا شوید.

 


farsh4you.com
تبدیل عکس به تابلو فرش در کاشان

سفارش تبدیل عکس به تابلو فرش در کاشان به دو صورت بافتی و چاپی صورت می  گیرد ؛ امروزه یکی از بهترین هدایایی که می توان به افراد داد، تابلو فرش چهره می باشد .
منظور  از تابلو فرش چهره ، تابلو فرشی است که عکس چهره فرد مورد نظر بر روی تخته  فرشی که در ابعاد استاندارد بافته شده است چاپ و یا بافت می شود .
شهرستان کاشان امروزه یکی از فعال ترین شهرهای حاضر در عرصه تبدیل عکس به تابلو فرش چهره ماشینی می باشد .
در  این شهر انواع محصولات ماشینی با کیفیت های مختلف تولید و عرضه می شوند؛  در کاشان بیش از 900 واحد تولید کننده محصولات ماشینی فعالیت دارند .
به  دلیل قدمت و سابقه درخشان شهر کاشان در عرصه تولید فرش دستباف و فرش  ماشینی ؛ خریداران سعی دارند برای سفارش تبدیل عکس به تابلو فرش نیز در شهر  کاشان اقدام کنند .

 

تبدیل عکس به تابلو فرش در کاشان :

 

یکی از انواع محصولات تولیدی در شرکت های فرش ماشینی تابلو فرش های سفارشی ماشینی می باشند .
تابلو  فرش های سفارشی در اصل همان تابلو فرش های چهره می باشند که امروزه مورد  استقبال خریداران عزیز قرار گرفته است و به عنوان بهترین هدیه در مناسبت  های مختلف از آن ها یاد می شود .
تابلو فرش های چهره در گذشته تنها به  صورت دستباف تولید می شدند اما با گذشت زمان و پشرفت صنعت فرش ماشینی و  دستگاه های تولیدی تابلو فرش های چهره به صورت ماشینی تولید شدند .
در شرکت های تولیدی تابلو فرش سفارشی ماشینی ؛ تابلو فرش های سفارشی ماشینی به دو روش بافت و چاپ تولید می شوند .
گروه  تحلیلی فروشگاه اینترنتی فرش برای شما ( تو) در این مقاله در مورد روش های  تبدیل عکس به تابلو فرش چهره ماشینی به صورت کامل توضیح می دهیم .


تبدیل عکس به تابلو فرش در کاشان به روش بافت :

 

یکی از روش های بافت تابلو فرش چهره به صورت ماشینی شیوه بافت عکس روی فرش های ماشینی می باشد .
برای  بافت عکس روی فرش ابتدا عکس ارسالی مشتری توسط طراحان شرکت به نقشه فرش  تبدیل می شود و نقشه طراحی شده برای مشتری ارسال می شود تا رضایت خود را  اعلام کند .
با تایید نظر مشتری؛ عکس طراحی شده روی تابلو فرشی که با  الیاف اکرولیک بافته شده است انجام می شود ؛ دستگاه بافت تابلو فرش های  سفارشی بافتی همان دستگاه های تولید کننده فرش ماشینی می باشد این دستگاه  بافنده تابلو فرش را با پالت رنگبندی مخصوص تولید می کند .
تابلو فرش  های سفارشی بافتی مانند فرش های ماشینی به صورت جفت ( خاب رو و خاب زیر )  تولید می شوند به همین دلیل دارای قیمت بیشتری می باشند البته تابلو فرش  های بافتی دارای مقاومت و طول عمر بالایی می باشند .

 

 

تبدیل عکس به تابلو فرش در کاشان به روش چاپ :

 

چاپ عکس روی فرش از جدید ترین شیوه های تبدیل عکس به تابلو فرش به صورت ماشینی می باشد که حدود 5 سالی است وارد بازار فرش شده است.
لازم  است بدانید که چاپ عکس روی فرش های ماشینی توسط دستگاه های مخصوص صورت می  گیرد و این تابلو فرش های ماشینی از نظر تولید با تابلو فرش های سفارشی  بافتی تفاوت دارند.
برای چاپ عکس روی تابلو فرش ، ابتدا عکس ارسالی از  مشتری روی کاغذهای مخصوص پرینت گرفته می شود سپس عکس روی فرشی که با الیاف  پلی استر و بدون رنگ است و با ابعاد مشخص توسط دستگاه های مخصوص چاپ می  شود.
بعد از قرار گرفتن عکس درون دستگاه پس از گذشته حدود سی چهل ثانیه عکس روی فرش چاپ می شود.
لازم است بدانید که تابلو فرش های سفارشی چاپی برخلاف تابلو فرش های بافتی به صورت تک بافته می شوند و نسبت به تابلو فرش های بافتی دارای قیمت مناسب تری می باشند.

 

 

قیمت تابلو فرش های سفارشی چگونه مشخص می شود ؟

 

همانطور که اطلاع دارید قیمت تابلو فرش های سفارشی به نوع بافت و همچنین میزان کیفیت این محصولات ماشینی بستگی دارد.
میزان قیمت نکته ای است که همواره قبل از سفارش تبدیل عکس به تابلو فرش در کاشان برای مشتریان اهمیت دارد.
تابلو فرش های سفارشی به دو روش بافت و چاپ در شرکت های تولیدی فرش ماشینی بافته می شوند.
تابلو  فرش های سفارشی بافتی دقیقا مانند فرش های ماشینی کاشان بافته می شوند و  از آنجایی که دو تخته تابلو فرش به مشتری ارسال می شود هزینه دو تخته فرش  برای مشتری حساب می شود .
اما در تابلو فرش های سفارشی چاپی ، تابلو فرش  چهره توسط دستگاه های مخصوص چاپ اتویی به صورت تک بافته می شوند و دارای  قیمت ارزان تری می باشند.
امروزه به دلیل نوسانات قیمت ارز و دلار تابلو فرش های سفارشی در شرکت های تولیدی فرش ماشینی دارای قیمت های مختلفی می باشند .

 

 

 

 

ابعاد تبدیل عکس به تابلو فرش در کاشان :

 

تابلو فرش های سفارشی مانند سایر تابلو فرش های ماشینی در ابعاد و اندازه های مختلفی تولید و عرضه می شوند .
سایز  و ابعاد تابلو فرش های چهره به دستگاه های بافنده این محصولات ماشینی  بستگی دارد ؛ همچنین شما می توانید تابلو فرش سفارشی خود را در سایز های  مختلفی تهیه کنید .
لازم است بگوییم که تابلو فرش های چهره بافتی و چاپی  در ابعاد های مختلفی تولید و عرضه می شوند ؛ ابعاد رایج در تبدیل عکس به  تابلو فرش های سفارشی عبارتند از :
• تابلو فرش چهره سفارشی سایز 25 * 35
• تابلو فرش هدیه سایز 50 * 35
• تابلو فرش چهره چاپی سایز 50 * 70
• تابلو فرش سفارشی سایز 100 * 50
• تابلو فرش چهره ماشینی 100 * 70
• تابلو فرش چهره ماشینی بافتی 80 * 120
• تبدیل عکس به تابلو فرش سایز 100 * 100
• عکس شخصی در سایز 100 *150

 

 

برای سفارش تابلو فرش چهره ماشینی به نکات زیر توجه کنید :

 

هنگام سفارش تبدیل عکس به تابلو فرش ماشینی توجه داشته باشید عکس ها دارای کیفیت بالا و حجم مناسب باشند و از ارسال عکس های بی کیفیت خودداری کنید .
عکس های ارسالی شما به صورت پیکسلی و یا فایل باشند تا وضوح و کیفیت بالایی داشته باشند.
برای ارسال عکس هایی با تعداد بالا بهتر است آن ها را به صورت فایل فشرده برای شرکت بافنده تابلو فرش ارسال نمائید.
برای  سفارش تابلو فرش چهره باید از عکس هایی با کیفیت بالا استفاده کنید به  گونه ای که عکس های مدنظر خود را از آتلیه و یا با دوربین های عکاسی با  کیفیت گرفته باشید.
زیرا هرچه کیفیت عکس شما بهتر باشد در نتیجه کیفیت تابلو فرش چهره بافته شما نیز بهتر و مطلوب تر خواهد بود.
همچنین  تابلو فرش ها را در سایز و ابعاد های مناسب سفارش دهد به عنوان مثال اگر  در یک عکس بیش از دو چهره وجود دارد بهتر است از سایز های بزرگتر از 50*70  استفاده کنید تا عکس وضوح بالایی داشته باشد.

 

 

برای مشاوره و خرید انواع محصولات ماشینی کاشان با ما تماس بگیرید :
آدرس : آران و بیدگل شهرک صنعتی سلیمان صباحی , بلوار کارگر اصلی
مدیریت فروش : 09135640350
مدیریت : 09103261040

 

farsh4you.com
مرکز خرید تابلو فرش چهره

مرکز خرید تابلو فرش چهره در کاشان فروشگاه اینترنتی فرش برای تو می باشد در این فروشگاه انواع محصولات ماشینی با بهترین کیفیت و قیمت تولید می شوند .
تابلو  فرش های سفارشی امروزه به عنوان هدیه ای خاص و ارزشمند برای عزیران تبدیل  شده است به گونه ای که افراد برای خرید هدیه گران بها به دنبال این محصولات  ماشینی می روند .
تابلو فرش های چهره ماشینی در کیفیت های متفاوتی تولید می شوند اما متداول ترین آن ها به صورت 1000 شانه می باشند.
تابلو  فرش های سفارشی در ابعاد های مختلفی تولید می شوند ؛ شما عزیزان می تواین  عکس های عزیزانتان را در هر سایزی به تابلو فرش تبدیل کنید.
برای خرید و  سفارش تابلو فرش های چهره میبایست به مرکز خرید تابلو فرش چهره مراجعه  کنید ؛ زیرا در این مراکز تابلو فرش های ماشینی دارای قیمت های عمده می  باشند .

 

 

تابلو فرش سفارشی :

 

منظور از تابلو فرش های سفارشی همان چهره عزیزان و عکس های ارسالی شما عزیزان می باشد که می خواهید به تابلو فرش تبدیل کنید .
تابلو  فرش های سفارشی در شرکت های تولیدی فرش ماشینی بافته می شوند این محصولات  ماشینی امروزه جزء پرفروش ترین محصولات ماشینی در چند سال اخیر می باشد .
اگر برای هدیه به دلبندانتان به دنبال هدیه ای خاص و شیک می باشید بهترین گزینه برای شما تابلو فرش های سفارشی می باشند .
همچنین  برای تکریم از همکاران خود می توانید از این محصولات ماشینی استفاده کنید و  درشرکت و یا محیط کار خود می توانید لوگوی خود را به تابلو فرش تبدیل کنید  .
بهترین هدیه در مناسبت های مختلف تابلو فرش چهره می باشد ؛ شما می  توانید در روز ولنتاین و تولد و میلاد عزیزانتان از این مفروشه ها به عنوان  یک هدیه ماندگار استفاده کنید .

 


 

انواع تابلو فرش چهره ماشینی :

 

در مرکز خرید تابلو فرش چهره ؛ تابلو فرش های سفارشی ماشینی به دو دسته کلی تقسیم می شوند:
۱) تابلو فرش چهره ماشینی بافتی
۲) تابلو فرش چهره ماشینی چاپی
همانطور  که می دانید در گذشته تابلو فرش های چهره مانند فرش های ماشینی به صورت  دستباف بافته می شدند اما از آنجایی که این تابلو فرش ها هنر دست بوده  دارای قیمت های بسیار بالایی بودند و همچین مدت بافت آن ها طولانی بود به  عنوان مثال بافت یک تابلو فرش با ابعاد متوسط حدود یک سال طول می کشید.
با  گذشت زمان شرکت های تولیدی فرش ماشینی ؛ تابلو فرش های سفارشی را به صورت  بافت مانند فرش های ماشینی تولید کردند تابلو فرش های ماشینی بافتی حدود 10  روز آماده می شوند.
و حدود چند سالی است که تابلو فرش های ماشینی چاپی وارد بازار فرش شده اند که توسط ماشین آلات مخصوص به مدت 3 روز آماده می شوند.

 


 

تابلو فرش چهره ماشینی بافتی :

 

یکی از انواع تابلو فرش های سفارشی در مرکز خرید تابلو فرش چهره ، تابلو فرش چهره ماشینی بافتی می باشد .
تابلو فرش چهره ماشینی بافتی مانند مفروشه های ماشینی به صورت رج به رج توسط دستگاه های فرش ماشینی بافته می شود.
تابلو  فرش های سفارشی بافتی مانند فرش های ماشینی توسط الیاف های مصنوعی تولید  می شوند ؛ الیاف مصرفی در تابلو فرش چهره الیاف اکرولیک هیت ست شده می  باشد.
همانطور که در بافت فرش های ماشینی , این محصولات به صورت خاب رو و  خاب زیر می باشند در بافت تابلو فرش های سفارشی نیز این محصولات به صورت  جفت می باشند .
تابلو فرش های سفارشی با دستگاه های مدرن و پیشرفته تولید می شوند و در کیفیت های مختلفی در بازار فرش کاشان عرضه می شوند .
تابلو فرش های ماشینی بافتی دارای ماندگاری بالایی بوده و قابل شست و شوی می باشند .

 

تابلو فرش چهره چاپی ماشینی :

 

یکی دیگر از انواع تابلو فرش های سفارشی که به تازگی روانه بازار فرش شده , تابلو فرش چهره چاپی می باشد .
در شرکت های تولیدی تابلو فرش چهره؛ برای تولید تابلو فرش های چاپی ابتدا فرش های ماشینی به صورت رولی و سفید بافته می شوند.
در مرحله بعد عکس های ارسالی توسط مشتری روی برگه های سابلیمیشن پرینت می شوند این مراحل توسط چاپگر ها روی فرش ها زده می شوند.
در تابلو فرش های چاپی محصولات ماشینی به صورت جفت چاپ نمی شوند و شما سفارش خود را به صورت تکی دریافت می کنید.
در  مورد تابلو فرش های چاپی لازم است بگوییم که هرچه کیفیت عکس های ارسالی  شما بهتر باشد پس در نتیجه کیفیت تابلو فرش چاپ شده توسط دستگاه بهتر خواهد  بود.
تابلو فرش های چاپی در مدت زمان کمی بافته می شوند از این رو به آن ها تابلو فرش های فوری گفته می شود.

 

 

سایز تابلو فرش های چهره :

 

در مرکز خرید تابلو فرش چهره ؛ تابلو فرش های سفارشی در سایز های مختلفی تولید و عرضه می شوند.
لازم است بدانید که شما می توانید تابلو فرش های چهره سفارشی خود را در هر سایز و ابعادی سفارش دهید.
البته  ناگفته نماند که بعضی عکس ها با افزایش و یا کاهش سایز وضوح و کیفیت خود  را از دست می دهند و بهتر است در مورد سایز تابلو فرش از طراحان مجرب شرکت  های تولیدی سوال کنید.
از سایز های متداول که برای تولید تابلو فرش های چهره چاپی و بافتی استفاده می شود می توان به موارد زیر اشاره کرد.
• ۵۰*۳۵
• ۵۰*۷۰
• ۵۰*۱۰۰
• ۷۰*۱۰۰
• 150*100
• 80*120

 


 

کیفیت تابلو فرش چهره ماشینی :

 

همانطور که در قسمت های قبلی گفته شد تابلو فرش های سفارشی در کیفیت های مختلفی تولید و عرضه می شوند.
شرکت های تولیدی تابلو فرش برای بافت محصولات ماشینی از مواد اولیه با کیفیت های مختلفی استفاده می کنند.
از  این رو تابلو فرش های سفارشی دارای کیفیت و قیمت های مختلفی می باشند و  شما هنگام خرید این محصولات ماشینی باید توجه داشته باشید تا محصولی با  کیفیت و درجه یک را خریداری کنید.
در ذهن خیلی از شما عزیزان و خریداران این سوال پیش می آید که منظور از کیفیت تابلو فرش چه عواملی می باشد.
لازم است بگوییم که برای تشخیص کیفیت خوب تابلو فرش چهره باید بتوانید موارد زیر را در تابلو فرش سفارشی بررسی کنید .
از عوامل موثر در کیفیت محصولات ماشینی می توان به موارد زیر اشاره کرد.
• نخ تابلو فرش
• شانه و تراکم تابلو فرش
• پشت تابلو فرش
• دور تا دور تابلو فرش
• نقشه تابلو فرش

 

 

 

 

سفارش تابلو فرش چهره به صورت بافت و چاپ :

 

جهت سفارش تابلو فرش سفارشی به مرکز خرید تابلو فرش چهره میبایست عکس  های مدنظر خود را با کیفیت های بالا و با صورت فایل و پیکسلی برای شرکت  ارسال کنید .
عکس های ارسالی را می توانید از طریق گزینه فایل نرم افزارهایی مانند واتساپ برای مدیران فروش فروشگاه اینترنتی فرش برای تو ارسال کنید .
در  مرحله بعد آدرس محل سکونت شما و یا آدرس تحویل گیرنده را به همراه شماره  تلفن , نام و نام خانوادگی خود به صورت کامل برای ما بنویسید و ارسال کنید .
همچنین  مشخص کنید که کدامیک از کیفیت تابلو فرش ها را نیاز دارید و اگر به قاب هم  نیاز دارید از مسئول فروش بخواهید تا عکس قاب ها را برای شما ارسال کند و  شما سفارش خود را تکمیل فرمائید .
سپس لازم است مبلغی را به عنوان بیعانه برای شرکت ارسال کنید تا بافت سفارشات شما صورت گیرد .

 

برای مشاوره و خرید فرش ماشینی با ما تماس بگیرید :
09103261040 (مدیریت)
09132603595 (خانم بزرافشان)

farsh4you.com
لیست قیمت تابلو فرش چهره

امروزه خریداران با بررسی لیست قیمت تابلو فرش چهره شرکت های تولیدی تابلو فرش ؛ سفارش تبدیل عکس به تابلو فرش را انجام می دهند.

زیرا همواره عاملی که خریداران برای خرید هر نوع محصولی به آن توجه می کنند ؛ قیمت آن محصول می باشد.

تابلو  فرش های سقارشی و تابلو فرش چهره در کیفیت های مختلفی تولید و عرضه می  شوند ، زیرا در شرکت های تولید کننده تابلو فرش از مواد اولیه مختلفی برای  بافت این محصولات ماشینی استفاده می شود.

همانطور که می دانید تابلو فرش های سفارشی به دو روش تولید و بافته می شوند و به تابلو فرش های بافتی و چاپی معروف می باشند.

تابلو  فرش های سفارشی بافتی دقیقا مانند فرش های ماشینی بافته و تولید می شوند و  تابلو فرش های سفارشی چاپی توسط دستگاه های مخصوص تولید می شوند.

در ادامه در مورد عوامل موثر در لیست قیمت تابلو فرش چهره توضیح می دهیم.

 

تابلو فرش چهره ماشینی :


تابلو  فرش چهره یک نقشه یا تصویری خاص می باشد که مشتری سعی دارد آن را به تابلو  فرش تبدیل کند و به همین دلیل به آن تبدیل عکس به تابلو فرش گفته می شود .

تابلو فرش چهره ماشینی انواع مختلفی دارد و دو دسته کلی تقسیم می شوند .

1) تابلو فرش چهره بافتی

2) تابلو فرش چهره چاپی

تبدیل  عکس به تابلو فرش به دو صورت بافتی و چاپی صورت می گیرد برای بافت تابلو  فرش چهره عکس ارسال شده از مشتری را ابتدا به نقشه های پیکسلی تبدیل می  کنند و سپس دستگاه های تولید کننده فرش ماشینی ؛ تابلو فرش را طبق تصویر  مورد نظر به صورت خاب رو و خاب زیر صورت می گیرد .

تابلو فرش های چهره ماشینی چاپی توسط دستگاه های ماشینی مخصوص تولید می شود و تزریق رنگ به آن ها به دو صورت انجام می شود .


تابلو فرش چهره سفارشی بافتی :


برای سفارش تابلو فرش چهره بافتی باید در مورد این محصولات ماشینی اطلاعات کافی داشته باشید.

تابلو  فرش های بافتی مانند فرش های ماشینی کاشان توسط دستگاه های بروز و مدرن  بافته می شوند ؛ این تابلو فرش های ماشینی در ابعاد های استاندارد بافته می  شوند.

شرکت های تولید کننده تابلو فرش ؛ برای بافت تابلو فرش های ماشینی سفارشی از الیاف هایی با کیفیت های مختلف استفاده می کند.

در  فروشگاه اینترنتی فرش برای تو برای بافت تابلو فرش های ماشینی بافتی از  بهترین الیاف یعنی الیاف اکرولیک هیت ست شده استفاده می کند.

ماشین آلات بافنده تابلو فرش های ماشینی کاشان ، تابلو فرش های سفارشی را به صورت خاب رو و خاب زیر تولید می کنند.

در  لیست قیمت تابلو فرش چهره ، تابلو فرش چهره سفارشی بافتی داری قیمت  بالاتری می باشند زیرا هنگام تحویل این تابلو فرش های ماشینی دو تخته فرش  به شما ارائه می شود.


تابلو فرش چهره چاپی :


برای سفارش تابلو فرش چهره چاپی لازم است بدانید که تابلو فرش های چاپی ابتدا در سایز های مختلف و بدون رنگ تولید می شوند .

سپس نقشه ی سفارشی تابلو فرش چهره توسط دستگاه سابلیمیشن یا رنگ پاش به بافت تابلو فرش سفید خام تزریق می شود.

تابلو  فرش های ماشینی چاپی نیز به دو صورت کلاریس و سابلیمیشن تولید و بافته می  شوند در این تابلو فرش های ماشینی رنگ یا به سطح فرش و یا به عمق فرش تزریق  می شود.

پالت  رنگ بندی تابلو فرش چاپی چهره بسیار گسترده تر از تابلو فرش چهره سفارشی  بافتی می باشد به گونه ای که برای بافت تابلو فرش های چاپی از رنگ های  بیشماری استفاده می شود.

نکته  ای که لازم است بدانید این است که در لیست قیمت تابلو فرش چهره ؛ قیمت  تابلو فرش سفارشی چاپی نسبت به تابلو فرش سفارشی بافتی کمتر می باشد.

 

عوامل موثر در لیست قیمت تابلو فرش چهره :


عوامل مختلفی در تعیین قیمت تابلو فرش های ماشینی کاشان موثر می باشند و قیمت تابلو فرش های سفارشی را نیز معین می کنند.

عوامل بسیار مهمی که در تعیین قیمت تابلو فرش های ماشینی کاشان موثر می باشند عبارتند از :

• جنس الیاف مصرف شده در تابلو فرش

• میزان شانه و تراکم تابلو فرش

• نوع دستگاه بافنده تابلو فرش ماشینی

• ابعاد و سایز تابلو فرش چهره

 

1) کیفیت نخ در لیست قیمت تابلو فرش چهره :


در بافت تابلو فرش های ماشینی مانند دیگر محصولات ماشینی بهترین الیاف یعنی نخ اکرولیک هیت ست شده استفاده می شود.

زیرا این الیاف رنگ پذیری بالایی دارد همچنین مقاومت بالایی در برابر عوامل محیطی چون گرما و رطوبت دارد.

و به دلیل ظریف بودن الیاف اکرولیک بافت دستباف گونه ای به تابلو فرش های چهره می دهد.


2) شانه و تراکم در قیمت تابلو فرش :


میزان شانه و تراکم از عواملی هستند که هم در قیمت تابلو فرش های ماشینی و هم کیفیت تابلو فرش های ماشینی تاثیر گذار می باشند.

به گونه ای که با افزایش میزان شانه در تابلو فرش ماشینی ، نقشه ی تابلو فرش های ماشینی نیز ریز بافت تر می شود.

همچنین با افزایش تراکم در تابلو فرش ماشینی ، بافت فشرده تر و پرتری از تابلو فرش را شاهد خواهیم بود .

هرچه میزان شانه و تراکم در تابلو فرش های ماشینی بیشتر شود در نتیجه کیفیت این محصولات ماشینی نیز افزایش می یابد.

و با افزایش کیفیت تابلو فرش های ماشینی ؛ قیمت تابلو فرش های سفارشی نیز بیشتر می شود .

تابلو فرش های ماشینی به صورت 500 شانه و 700 شانه و 1000 شانه و 1200 شانه تولید می شوند.

تابلو فرش های چهره بیشتر به صورت 1000 شانه و تراکم 3000 تولید می شوند.


 

3) اندازه و ابعاد در قیمت تابلو فرش چهره :


اندازه تابلو فرش به گونه ای است که تابلو فرش یا بصورت ایستاده و یا بصورت افقی تولید می شود.

در  شرکت های تولیدی تابلو فرش ؛ تابلو فرش های ماشینی در ابعاد های استاندارد  تولید می شوند البته لازم است بدانید که شما می توانید تابلو فرش های  سفارشی خود را در هر سایزی سفارش دهید.

اندازه های متداولی از تابلو فرش وجود دارد :

• ۳۵ در ۵۰ سانتی متر

• ۵۰ در ۷۰ سانتی متر

• ۵۰ در ۱۰۰ سانتی متر

• ۷۰ در ۱۰۰ سانتی متر

• ۱۰۰ در ۱۵۰ سانتی متر

 

4) نوع دستگاه بافنده تابلو فرش چهره :


برای  بافت تابلو فرش های چهره کاشان از دستگاه های مختلفی استفاده می شود لازم  است بدانید که هرچه کیفیت دستگاه بافنده تابلو فرش بهتر باشد در نتیجه  کیفیت تابلو فرش نیز بهتر می شود .

برای بافت تابلو فرش چهره بافتی از بهترین ماشین آلات پیشرفته نظیر دستگاه های شونهر و واندویل استفاده می شود .

و  برای بافت تابلو فرش چهره چاپی از بهترین دستگاه های سابلیمیشن استفاده می  شود و تابلو فرش های چاپی با کیفیت های مختلفی تولید می شوند .


نحوه سفارش تبدیل عکس به تابلو فرش :


ابتدا  عکس با کیفیت های بالا برای شرکت تولید کننده تابلو فرش ارسال کنید ؛  همچنین دقت داشته باشید عکس را از طریق واتساپ اصلا ارسال نکنید چون کیفیت  تابلو فرش چهره پایین می آید .

همچنین اندازه تابلو فرش چهره را انتخاب می کنید سپس شرکت نقشه ی مورد نظر شما را طبق پالت رنگ بندی دستگاه طراحی می کند .

بعد از طراحی اولیه و ارسال برای شما ، پس از تایید مشتری تابلو فرش وارد مرحله بافت می گردد.

بعد  از بافت نیز عکس مورد نظر برای شما ارسال می گردد و بعد از تایید نهایی ،  تابلو فرش وارد مرحله آهار و در نهایت ارسال برای شما می رود .


برای مشاوره و خرید فرش ماشینی با ما تماس بگیرید :

09103261040 (مدیریت)

09132603595 (خانم بزرافشان)

farsh4you.com
سفارش تابلو فرش چهره

برای سفارش تابلو فرش چهره باید چه اقداماتی انجام دهیم ؟
بافت تابلو فرش چهره در چه شرکت هایی صورت می گیرد ؟
از  این تابلو فرش های ماشینی و خاص در هر مراسمی استفاده می شود ؛ از روز پدر  و مادر گرفته تا روز ولنتاین می توانیم از آن ها استفاده کنیم .
امروزه تابلو فرش های سفارشی کاربرد زیادی داشته و به عنوان هدیه ای گرانبها و ارزشمند برای خاص ترین ها استفاده می شوند .
تابلو  فرش های سفارشی در اصل همان تابلو فرش چهره می باشد که در شرکت های تولید  کننده فرش ماشینی تولید و عرضه می شوند ؛ این تابلو فرش های ماشینی به دو  روش بافت و چاپ تولید و عرضه می شوند .
در این نوشته در مورد تابلو فرش چهره و همچنین نحوه سفارش تابلو فرش اطلاعاتی را به شما عزیزان می دهیم .

 

 

تابلو فرش چهره بافتی :

 

تابلو فرش های سفارشی بافتی دقیقا مانند فرش های ماشینی توسط دستگاه های ماشینی تولید و بافته می شوند.
این  تابلو فرش های چهره در کیفیت های مختلفی بافته و عرضه می شوند برای این که  تابلو فرش های چهره بافتی آماده شود اول باید عکس شما توسط طراحان فرش  ماشینی به نقشه های پیکسلی تبدیل شود.
سپس نقشه و طرح توسط دستگاه های پیشرفته فرش ماشینی بافته شود و در مرحله بعد تابلو فرش به قسمت آهار و تکمیل ارسال می شود .
لازم است بدانید که تابلو فرش های سفارشی کاشان در کیفیت های 1000شانه و 1200شانه تولید می شوند تا حالتی دستباف گونه داشته باشند.
شما عزیزان هر طرحی را می توانید به تابلو فرش تبدیل کنید فقط باید این عکس ها با کیفیت باشند که چهره عزیزان به طور واضح باشد.
همچنین می توانید از انواع بک گراند ها برای سفارش تابلو فرش چهره خود استفاده کنید.

 


 

 

سفارش تابلو فرش چهره بافتی :

 

برای سفارش تابلو فرش های چهره ابتدا باید عکس مد نظر خود را انتخاب کنید و برای شرکت ارسال کنید.
نکته  ای که لازم است بگوییم این است که عکسی را که می خواهید به تابلو فرش  ماشینی تبدیل کنید باید کاملا واضح باشد زیرا هر چه میزان کیفیت عکس تابلو  فرش ها بهتر باشد تابلو فرش شما زیباتر و شکیل تر خواهد شد.
پس از ارسال عکس به شرکت با پرداخت مبلغی به عنوان بیعانه سفارش خود را ثبت کنید تا عکس شما برای طراحی ارسال شود.
پس از طراحی،پیش طرح برای مشتری می شود تا مشتری به سلیقه خود اصلاحات لازم را انجام دهد و سپس برای بافت ارسال شود.
همانطور که اطلاع دارید بافت تابلو فرش های چهره تنها در شهرستان کاشان و در شرکت های تولیدی فرش ماشینی صورت می گیرد.
تابلو فرش های چهره در سایز های 50*70 و 50*100 و 70*100تولید و بافته می شوند.

 

 

 

کیفیت تابلو فرش سفارشی بافتی :

 

همانطور که قبلا گفتیم تابلو فرش های سفارشی بافتی معمولا در کیفیت ۱۰۰۰  و ۱۲۰۰ شانه بافته می شوند زیرا هر چه تابلو فرش های ماشینی ریز بافت تر  باشند تابلو فرش ها نیز زیباتر می شوند.
انتخاب بین ۱۰۰۰ و ۱۲۰۰ شانه  بودن چندان تفاوتی در کیفیت تابلو فرش های ماشینی کاشان ندارد؛ زیرا  رنگبندی تابلو فرش ها در بافت تابلو فرش های سفارشی بسیار اهمیت دارد .
در سفارش تابلو فرش چهره بافتی هر چه رنگ بادامی در پالت رنگبندی دستگاه بهتر باشد در اصل تابلو فرش زیباتری خواهیم داشت .
کیفیت  تابلو فرش های سفارشی کاشان به میزان رنگ آن ها بستگی دارد هر چه یک تابلو  فرش دارای رنگ درخشان و همچنین وضوح بیشتری باشد آن تابلو فرش دارای کیفیت  بالاتری می باشد در نتیجه قیمت آن نیز بیشتر می شود.

 

 

تابلو فرش سفارشی چاپی :

 

یکی دیگر از انواع تابلو فرش های سفارشی که در کاشان تولید و عرضه می شوند تابلو فرش چهره چاپی می باشند .
برای  تولید این تابلو فرش های چاپی ابتدا فرش سفید بافته می شود سپس عکس ارسال  شده توسط مشتری روی برگه های سابلیمیشن زده شده و روی فرش توسط دستگاه های  چاپ برگردان می شود.
نکته ای کخ لازم است بدانید این است که سفارش تابلو  فرش چهره چاپی به دو صورت انجام می شود ؛ یعنی تابلو فرش های چاپی به دو  صورت تولید می شوند .
1)تابلو فرش کلاریس : این روش که به چاپ در عمق معروف است به این صورت است که رنگ به ریشه تابلو فرش تزریق می شود .
2)تابلو فرش سابلیمیشن : این روش به چاپ روی سطح فرش معروف می باشد و عکس نیز روی سطح فرش زده می شود و ریشه فرش سفید می باشد .

 


 

 

کیفیت و سایز تابلو فرش چهره چاپی :

 

برای سفارش تابلو فرش چهره کیفیت تابلو فرش بسیار مهم می باشد لازم است بدانید که کیفیت تابلو فرش های چاپی به دو عامل بستگی دارد.
جنس  الیاف مصرف شده در تابلو فرش که تمامی فرش های چاپی از الیاف پلی استر  تهیه می شوند وهمچنین میزان شانه و تراکم تابلو فرش های چاپی که چیزی حدود  ۵۰۰ شانه واقعی است که با تغییراتی که روی دستگاه های آن ها ایجاد شده است  کیفیت بافت آن ها به ۱۰۰۰ شانه تبدیلی رسیده است.
عامل دیگر در تعیین کیفیت تابلو فرش های سفارشی چاپی موثر می باشد میزان کیفیت عکس مشتری می باشد.
زیرا هر چه کیفیت عکس ارسالی توسط مشتری نیز برای تابلو فرش چهره سفارشی بهتر باشد در اصل تابلو فرش خاص تر و شیک تر خواهد شد.
تابلو فرش های چاپی در سایز های مختلفی تولید می شوند و شما می توانید عکس خود را در هر سایزی سفارش دهید.

 

 

 

 

بهترین کیفیت در تابلو فرش چهره :

 

برای تشخیص یک تابلو فرش با کیفیت و مرغوب باید به نکات زیر توجه کنید تا محصولی با کیفیت خریداری کنید .
1)  به پشت تابلو فرش نگاه کنید در پشت تابلو فرش باید ریشه ها یکنواخت و مرتب  زده شده باشند و ناهمواری در آن ها نباشد زیرا تابلو فرش های ماشینی به  صورت ماشینی تولید می شوند و باید یکنواخت باشند .
۲) تابلو فرش مورد نظر شما دقیقا باید در اندازه گفته شده باشد و نامنظم بودن اندازه در تابلو فرش اصلا نباید وجود داشته باشد .
۳) طرح و نقشه تابلو فرش مورد نظر شما باید اصیل و ایرانی باشد و از نقشه های ترکی استفاده نشود .
۴)  کیفیت نخ تابلو فرش باید حتما درجه یک باشد و شما حتما باید در تابلو فرش  دستباف نخ پشم و پنبه و بخصوص ابریشم را چک نمایید و در تابلو فرش ماشینی  بافتی و چاپی نخ اکرولیک را حتما تشخیص دهید .

 

 

عوامل موثر در قیمت تابلو فرش چهره :

 

برای خرید انواع محصولات و تابلو فرش های ماشینی قیمت آن محصول برای خریدار بسیار اهمیت دارد ؛ همواره خریداران به دنبال تابلو فرشی با کیفیت و قیمت مناسب می باشد .
همانطور که می دانید قیمت تابلو فرش های سفارشی به میزان کیفیت این تابلو فرش های ماشینی بستگی دارد .
یکی  از عوامل مهم در قیمت تابلو فرش های سفارشی جنس نخ مورد استفاده شده در  تابلو فرش های سفارشی کاشان می باشد هرچه جنس نخ مصرف شده در تابلو فرش های  سفارشی با بهتر باشد تابلو فرش نیز دارای قیمت بیشتری می باشد .
همچنین  میزان شانه و تراکم در بافت تابلو فرش بیشتر شود قیمت تابلو فرش نیز بیشتر  می شود همچنین هرچه شانه و تراکم در فرش بیشتر شود وزن تابلو فرش بیشتر  شده در نتیجه قیمت تابلو فرش نیز بیشتر می شود .
ابعاد و سایز تابلو فرش  نیز یکی دیگر از عوامل بسیار مهم در قیمت تابلو فرش های ماشینی می باشد با  افزایش ابعاد تابلو فرش قیمت تابلو فرش نیز بیشتر می شود.

 

 

برای مشاوره و خرید فرش ماشینی با ما تماس بگیرید :
09103261040 (مدیریت)
09132603595 (خانم بزرافشان)

farsh4you.com
فرایند بافت عکس شخصی رو فرش ماشینی

فرایند بافت عکس شخصی روی فرش ماشینی به چه صورت انجام می شود ؟
بافت عکس روی فرش های ماشینی به چند طریق انجام می شود ؟
همانطور که اطلاع دارید شرکت های تولید کننده تابلو فرش ، برای تولید و بافت عکس روی فرش های ماشینی از دستگاه های ماشینی و مخصوص استفاده می کنند .
لازم  است بدانید که برای تولید تابلو فرش چهره هم می توان عکس مورد نظر را روی  فرش بافت زد و هم می توان آن عکس را روی فرش چاپ زد ؛ پس برای بافت تابلو  فرش های سفارشی از دو روش استفاده می کنند .
امروزه یکی از ماندگارترین هدیه و کادویی که خریداران عزیز از آن استفاده می کنند تابلو فرش های چهره می باشند .
در این نوشته گروه تحلیلی فروشگاه اینترنیتی فرش برای تو قصد بررسی فرایند بافت عکس شخصی روی فرش ماشینی را دارد .

 

تابلو فرش چهره ماشینی :

 

کیفیت بافت های تابلو فرش های چهره با پیشرفت دستگاه های بافت فرش  ماشینی پیشرفت پیدا کرد به گونه ای که امروزه خاص ترین و زیباترین تابلو  فرش های شخصی با بهترین کیفیت ها روی فرش ماشینی بافت می گردد .
با گذشت  زمان و پیشرفت علم و صنعت شرکت های تولید کننده تابلو فرش های ماشینی به  تولید تابلو فرش چهره چاپی پرداختند ؛ تابلو فرش های ماشینی چاپی نیز توسط  دستگاه های مخصوص تولید می شوند .
خود تابلو فرش های چهره چاپی نیز به  دو صورت چاپ کلاریس که به آن چاپ در عمق گفته می شود به گونه ای که رنگ به  عمق ریشه فرش منتقل می شود و چاپ سابلیمیشن که رنگ فقط روی سطح فرش تزریق  می شود صورت می گیرد .
تابلو فرش های چهره به صورت بافتی و چاپی دارای کیفیت های مختلفی بوده و همچنین دارای قیمت متفاوتی می باشند .

 

 

 

 

فرایند بافت عکس شخصی روی فرش ماشینی :

 

برای بافت عکس شخصی روی فرش های ماشینی ابتدا باید عکسی خاص و زیبا را  انتخاب کنید و دارای کیفیت بالایی باشد؛زیرا عکس هایی که برای تابلو فرش  چهره انتخاب می کنید باید دارای چهره هایی کاملا واضح باشند.
لازم به  ذکر است که بگوییم شما عزیزان می توانید عکس هایی را که با دوربین گوشی در  ضمن با کیفیت بالا گرفته شده است را به تابلو فرش تبدیل کنید و حتما نباید  به دنبال عکس های آتلیه ای برای تبدیل عکس به تابلو فرش باشید.
عکس های مد نظر خود را از طریق گزینه فایل نرم افزارهای مختلف برای ما ارسال کنید یا آن ها را ایمیل کنید.
آیا می توان عکس های بی کیفیت را به تابلو فرش تبدیل کرد؟این سوالی است که ذهن خریداران را به خود جلب کرده است.
پاسخ به این سوال این است که،بله شما مشتریان عزیز می توانید هر عکسی را به تابلو فرش تبدیل کنید.

 


 

 

فرایند بافت عکس شخصی روی فرش ماشینی شامل چند مرحله می باشد ؟


• انتخاب سایز تابلو فرش شخصی
• طراحی عکس شخصی
• بازبینی عکس توسط مشتری
• بافت عکس شخصی روی فرش ماشینی
تمامی  مراحل گفته شده در بافت تابلو فرش چهره و تابلو فرش های سفارشی موثر می  باشد و در ادامه برای آگاهی بیشتر شما عزیزان هر یک را به صورت جداگانه  توضیح می دهیم .

 

 

• انتخاب سایز تابلو فرش شخصی:

 

یکی از نکات بسیار مهم که در کیفیت تابلو فرش های سفارشی کاشان تاثیر می گذارد سایز تابلو فرش چهره می باشد .
تابلو  فرش های ماشینی کاشان در سایز های مختلفی تولید و بافته می شوند از سایز  های رایج در تابلو فرش های ماشینی به سایز 50*35 ،50*70 ،50*100 ،70*100  ،120*80 و ... اشاره کرد.
معمولا عکس های تکی و سه در چهار با سایز های  کوچک بافته می شوند اما عکس های خانوادگی و منظره و … به صورت سایز های  بزرگ بافته می شوند.
برای انتخاب سایز تابلو فرش های خود حتما از  مسئولان فروش شرکت مشاوره بگیرید زیرا سایز عکس در کیفیت تابلو فرش های  ماشینی بسیار اهمیت دارد .

 

 

 

 

• فرآیند طراحی عکس شخصی :

 

بعد از سفارش مشتری و ارسال عکس به مسئول شرکت برای فرایند بافت عکس شخصی روی فرش ماشینی لازم است که عکس ها به مرحله ی طراحی بروند.
طراحی  در واقع ادیت عکس به صورت پیکسل به پیکسل است به طوری که توسط دستگاه فرش  ماشینی قابل خوانایی باشد این عکس ها معمولا با نرم افزار فوتوشاپ طراحی می  شوند .
از آنجایی که فرش های ماشینی در پالت رنگ بندی خود هشت تا ده  رنگ دارند اما عکس هایی که توسط مشتری فرستاده می شوند حدود ۲۵۰ رنگ در طیف  دارند طراحان این رنگ ها را شبیه سازی می کنند و به همین خاطر عکس های  طراحی شده با عکس های اصلی یک رنگ نیستند و تابلو فرش های ماشینی طبق پالت  رنگبندی شرکت تولید وب افته می شوند .

 

 

• بازبینی عکس توسط مشتری :

 

بعد از این که طراحان عکس ارسالی را طراحی کردند و طراحی عکس به پایان  رسید عکس ها را برای مشتری ارسال می کنند تا کار خود را تایید کرده و بعد  از آن فرایند بافت تابلو فرش سفارشی شروع شود .
در این مرحله دقت داشته  باشید زیرا عکس ارسال شده به عنوان پیش طرح دقیقا همان عکسی است که در  فرایند بافت عکس شخصی روی فرش ماشینی به شما ارائه می شود .
که اگر عکس  طراحی شما مشکلی دارد یا رنگ قسمتی از آن را می خواهید تغییر دهید و نیاز  به اصلاح دارد حتما از مسئولان فروش بخواهید که آن را تغییر دهند زیرا شما  باید عکس را به سلیقه خود تهیه کنید .
تابلو فرش های سفارشی به عنوان  ماندگارترین و بهترین هدیه برای عزیزان و دلبندانتان می باشند و شما می  توانید در مناسبت های مختلف آن ها را سفارش دهید .

 

 

• بافت عکس شخصی روی فرش ماشینی :

 

بعد از آن که طراحی عکس توسط مشتری تایید شد عکس برای بافت به دستگاه های فرش ماشینی توسط کامپیوتر ها داده می شود .
این  عکس ها با توجه به سایز تابلو فرش ها می توانند در کنارفرش های ۹ متری  بافته می شوند که معمولا باید یکی از طول و یا عرض تابلو فرش از ۵۰ سانتی  متر کمتر باشد ؛ اما تابلو فرش هایی که طول و عرض ان ها از ۵۰ سانتی متر  بیشتر باشد به جای فرش ماشینی بافته می شوند .
برای بافت عکس روی فرش های ماشینی معمولا 10 روز زمان لازم است اما چاپ عکس روی فرش های ماشینی به مدت 3 روز طول می کشد .
 بعد از بافت فرایند آهار و تکمیل و زیگزاگ و ریشه زنی روی تابلو فرش ها  انجام می شود و در این صورت تابلو فرش عکس شخصی آماده می گردد .

 

 

 

 

کیفیت در تابلو فرش های سفارشی کاشان :

 

برای بافته تابلو فرش های ماشینی از کیفیت های 700شانه و 1000شانه و 1200شانه استفاده می شود .
عکس هایی که به عنوان تابلو فرش چهره استفاده می شوند باید ریزبافت و دستبافت گونه باشند به همین دلیل برای بافت تابلو فرش های سفارشی از کیفیت های ۱۰۰۰ و ۱۲۰۰ شانه استفاده می کنند.
اما معمولا رنگبندی تابلو فرش های ۱۰۰۰ شانه برای بافت عکس های چهره مناسب ترند .
هر چه پالت و رنگبندی یک دستگاه بافتی بهتر و مناسب تر برای تابلو فرش های چهره باشد
کیفیت تابلو فرش های چهره ماشینی نیز افزایش می یابد .
رنگ  بادامی روش یکی از مهم ترین رنگ ها در پالت رنگ بندی تابلو فرش های ماشینی  کاشان می باشد زیرا هرچه رنگ بادامی تابلو فرش چهره زیبا تر باشد در اصل  تابلو فرش شما زیباتر و شکیل تر خواهد بود .

 

برای مشاوره و خرید تابلو فرش ماشینی با ما تماس بگیرید :
09103621040 (مدیریت)
09132603595(خانم بزرافشان)

 

farsh4you.com
گرفتن سفارش بافت تابلو فرش ماشینی

گرفتن سفارش بافت تابلو فرش ماشینی کاشان به چه صورت انجام می شود ؟
تابلو فرش های ماشینی به چند صورت بافته و تولید می شوند ؟
امروزه  از تابلو فرش های ماشینی برای هدیه دادن و کادو دادن استفاده می کنند ،  تابلو فرش های ماشینی کاشان به صورت بافتی و چاپی تولید و عرضه می شوند.
تابلو  فرش های ماشینی بافتی و چاپی توسط ماشین آلات پیشرفته و مخصوصی بافته و  تولید می شوند ؛ برای خرید تابلو فرش های سفارشی باید اطلاعات کافی در باره  این تابلو فرش ها داشته باشید.
تابلو فرش های سفارشی در واقع عکس و تصویر شخصی می باشد که خریداران آن ها را به تابلو فرش های بافتی و چاپی تبدیل می کنند.
تابلو  فرش های ماشینی داری کیفیت های مختلفی هستند و هر کدام از این تابلو فرش  های ماشینی چه بافتی و چاپی دارای ویژگی های خاصی می باشند .

 


 

تابلو فرش چهره ماشینی :

 

تابلو فرش های ماشینی یکی از ارکان تزییناتی در خانه ها و مکان های  عمومی می باشند و امروزه مورد توجه بسیاری از خریداران قرار گرفته اند.
امروزه  به تابلو فرش چهره ، تابلو فرش سفارشی نیز گفته می شود لازم است بدانید که  تابلو فرش چهره به صورت ماشینی و دستباف بافته و تولید می شوند.
اما از  انجا که تابلو فرش های چهره دستباف قیمت بالایی دارند و مدت زمان اماده  شدن آن نیز زیاد است ؛ و بسیاری از مردم زمانی که تصمیم به خرید کادو دارند  زمان کمی دارند تابلو فرش های چهره ماشینی امروزه بیشتر در دید هستند.
تابلو فرش های چهره ماشینی به دو صورت ، تابلو فرش چهره ماشینی بافتی و تابلو فرش چهره ماشینی چاپی تولید می شوند.
مدت زمان آماده سازی و گرفتن سفارش بافت تابلو فرش ماشینی بافتی 10 روزه می باشد ولی تابلو فرش های ماشینی چاپی 2 روز طول می کشد .


 

 

تابلو فرش چهره چاپی :

 

یکی از انواع تابلو فرش های چهره , تابلو فرش چهره چاپی می باشد این تابلو فرش های چاپی خود به دو دسته کلی تقسیم می شوند .
1) تابلو فرش چاپی کلاریس
2) تابلو فرش چاپی سابلیمیشن
مهم  ترین مزیت تابلو فرش های چهره چاپی زمان آماده سازی آن ها می باشد زیرا در  کوتاه ترین زمان ممکن تولید و بافته می شوند ؛ به گونه ای به مدت 2 تا سه  روز تابلو فرش چاپی آماده می شود .
برای مناسب هایی مانند روز تولد ،  روز ولنتاین ، روز پدر و مادر که کادویی زیبا می خواهید ولی فرصت کافی  ندارید بهترین انتخاب گرفتن سفارش بافت تابلو فرش ماشینی چاپی می باشد .
برای  آماده سازی و تولید تا تابلو فرش های ماشینی چاپی فرش هایی در ابعاد مشخص و  استاندارد به صورت سفید بافته می شوند و سپس عکس مورد نظر روی فرش چاپ می  شود.

 

 

آشنایی با تابلو فرش چاپی کلاریس :

 

یکی از انواع تابلو فرش های چاپی که در کارخانه های تولیدی تابلو فرش بافته می شوند چاپ در عمق و یا کلاریس می باشد.
چاپ  تابلو فرش های ماشینی توسط دستگاه خاصی صورت می گیرد ابتدا باید عکس مورد  نظر خود را به کامپیوتر دستگاه بدهیم سپس عکس ارسالی توسط دستگاه فراخوانی  شده و روی فرش خام چاپ می گردد.
لازم است بدانید که دستگاه های کلاریس  چاپ خود را روی رول های فرشی انجام می دهند به همین دلیل بعد از گرفتن  سفارش بافت تابلو فرش ماشینی به صورت چاپی رول ها برای آهار فرستاده می  شوند و در آنجا رول های تابلو فرش آماده شده و سپس این رول ها به صورت قطعه  قطعه جدا شده و سپس ریشه می شوند.
پس در خاطر داشته باشید که شیوه ی چاپ کلاریس در تابلو فرش های ماشینی همان گونه که گفته شد به صورت چاپ در عمق می باشد.

 

آشنایی با تابلو فرش چاپی سابلیمیشن :

 

یکی دیگر از شیوه های چاپ تابلو فرش های ماشینی , چاپ به صورت سابلیمیشن  می باشد , برای چاپ سابلیمیشن ابتدا عکس روی ورقه های سابلیمیشن چاپ شده و  پس از آن توسط چاپگر های اتویی سابلیمیشن روی فرش چاپ زده می شود.
نکته ای که لازم است بدانید این است که تابلو فرش های چاپی سابلیمیشن از ابتدا روی تابلو فرش های سفید چاپ زده می شوند و روی رول های خام و بدون رنگ چاپ نمی شوند .
تابلو فرش های چاپی سابلیمیشن و گرفتن سفارش تابلو فرش ماشینی به این صورت هستند که عکس در در سطح هستند چاپ می شود.
تابلو فرش های ماشینی چاپی کلاریس و تابلو فرش های ماشینی چاپی سابلیمیشن از نظر قیمت یکسان بوده و هیچ گونه تفاوتی ندارند .
لازم است بدانید که تابلو فرش های چاپی کلاریس نسبت به تابلو فرش های چاپی سابلمیشن دارای مقاومت و ماندگاری بیشتری می باشند.

 

 

 

تابلو فرش چهره ماشینی بافتی :

 

یکی از مهم ترین انواع تابلو فرش های چهره ماشینی در کاشان , تابلو فرش  های چهره بافتی ماشینی می باشند ؛ گرفتن سفارش بافت تابلو فرش ماشینی و  بافت تابلو فرش چهره به صورت بافتی معمولا ده روز زمان نیاز دارد.
نکته  ای که لازم است بدانید این است که تابلو فرش های ماشینی بافتی به صورت دوبل  بافت می شوند و شما از هر عکس دو تخته فرش تحویل می گیرید.
تابلو فرش  های ماشینی بافتی به صورت خاب رو و خاب زیر می باشند که به آن تابلو فرش  آیینه ای نیز گفته می شود , این تابلو فرش های ماشینی دارای قیمت بیشتری می  باشند زیرا به صورت دوبل بافت می شوند.
بهترین الیاف برای بافت تابلو  فرش های ماشینی کاشان الیاف اکرولیک هیت ست شده می باشد ؛ تابلو فرش های  ماشینی بافتی نسبت به تابلو فرش های چاپی دارای مقاومت و ماندگاری بیشتری  می باشند .

 

گرفتن سفارش بافت تابلو فرش :

 

برای سفارش بافت تابلو فرش های ماشینی شما عزیزان باید به چند نکته توجه داشته باشید در ادامه این موارد را برای شما توضیح می دهیم .
اولا  این که عکس هایی که سفارش می دهید همواره باید دارای کیفیت بالایی باشند  هر چه کیفیت عکس سفارش داده شده بهتر باشد ؛ بافت تابلو فرش های ماشینی نیز  بهتر می شود .
شما می توانید حتی عکس هایی که با گوشی نیز گرفته شده می شوند و با کیفیت باشند برای بافت و چاپ تابلو فرش چهره سفارش دهید .
اما  نکته ای که لازم است بدانید این است که عکس هایی که می خواهید به تابلو  فرش تبدیل کنید باید صورت و چهره در ان ها کاملا واضح باشند .
گرفتن سفارش بافت تابلو های ماشینی کاشان توسط تولید کننده های تابلو فرش های ماشینی و شرکت های فرش ماشینی صورت می گیرد .

 

 

 

 

سفارش بافت تابلو فرش چهره :

 

شما عزیزان می توانید تصویری دلخواه و در اندازه های مختلف را به تابلو فرش های ماشینی بافتی و چاپی تبدیل کنید.
برای  سفارش بافت تابلو فرش چهره هم می توانید به شرکت های تولیدی تابلو فرش  ماشینی رجوع کنید و هم می توانید به صورت اینترنتی سفارش تابلو فرش های خود  را انجام دهید.
با سرچ در اینترنت شما با چندیدن فروشگاه اینترنتی روبه  رو می شوید و با مشاهده کیفیت کارهای قبلی تولیدی این شرکت ها را دیده و  تابلو فرش آن ها را با هم مقایسه کنید .
با تماس با شرکت ها و گرفتن لیست قیمتی از انواع تابلو فرش ها,شرکتی را که می خواهید سفارش بافت تابلو فرش به ان بدهید شناسایی کنید.
بعد  از ان با دادن سفارش تابلو فرش چهره به شرکت ها بافنده آدرس و شماره تلفن  خود را نیز به شرکت ارائه دهید تا زمان اماده شدن تابلو فرش سفارشی فورا  برای شما ارسال شود.

 

 

برای مشاوره و خرید تابلو فرش ماشینی با ما تماس بگیرید :
09103621040 (مدیریت)
09132603595 (خانم بزرافشان)

 

farsh4you.com
قیمت تابلو فرش سفارشی کاشان

یکی از عوامل مهم قبل از سفارش تابلو فرش چهره ؛ قیمت تابلو فرش سفارشی می باشد.
به  گونه ای که اولین سوالی که بسیاری از خریداران و سفارش دهندگان تابلو فرش  های شخصی از ما دارند این است که قیمت تابلو فرش های چهره چقدر است؟
قیمت  تابلو فرش چهره مانند دیگر تابلو فرش های ماشینی به کیفیت تابلو فرش بستگی  دارد. هرچه در بافت تابلو فرش چهره از مواد اولیه با کیفیت استفاده کنیم  تابلو فرش تولید شده ما قیمت بالاتری خواهد داشت.
تابلو فرش چهره سفارشی به دو دسته تقسیم می شوند که به آنها تابلو فرش چهره سفارشی بافتی و تابلو فرش سفارشی چاپی می گویند.
لازم است بدانید که تابلو فرش های سفارشی بافتی و تابلو فرش های سفارشی چاپی دارای قیمت های متفاوتی می باشند.
در این نوشته قصد داریم به راهنمایی شما غزیزان در مورد قیمت تابلو فرش های سفارشی ماشینی بپردازیم.

 

انواع تابلو فرش سفارشی در کاشان :

 

همان گونه که قبلا نیز گفته شد تابلو فرش های سفارشی به دو صورت در شرکت های تولیدی سجاده فرش بافته می شوند.
1-تابلو فرش چهره بافتی
2-تابلو فرش چهره چاپی
این  تابلو فرش های ماشینی توسط دستگاه های ماشینی و مخصوص بافته می شوند ؛  الیاف مصرف شده در تابلو فرش های بافتی از جنس اکرولیک که بهترین الیاف  مصنوعی می باشد تهیه می شود ولی در بافت تابلو فرش ها به صورت چاپی از  الیاف پلی استر استفاده می شود.
لازم است بدانید که بهترین الیاف در  تابلو فرش های سفارشی چاپی همان الیاف پلی استر می باشد و در چاپ تابلو فرش  ها نمی توان از الیاف اکرولیک هیت ست شده استفاده کرد.
یکی از مهم ترین دلایل تفاوت قیمت تابلو فرش سفارشی؛ جنس نخ مصرف شده در تابلو فرش های ماشینی کاشان می باشد


تابلو فرش چهره سفارشی بافتی :

 

 

برای تهیه تابلو فرش های چهره سفارشی بافتی ابتدا عکسی از تابلو فرش که از مشتری گرفته شده است
به  طراحان فرش ماشینی داده می شود؛ طراحان آن را برای بافت روی فرش به صورت  طراحی پیکسلی با رنگبندی مربوط به دستگاه فرش ماشینی در می آورند .
سپس  فایل عکس توسط کامپیوتر های دستگاه فرش ماشینی روی فضای رول های فرش ماشینی  درون برنامه چیده می شود و دستگاه فرش ماشینی طبق دستوری که گرفته باشد  تابلو فرش ماشینی را بافت می زند این تابلو فرش های ماشینی درون فضای رول  بافته شده و تک نیست.
پس از تکمیل این مرحله به آهار فرستاده شده و بعد طی کی کردن مراحل آهار تابلو فرش کاملا اماده می شود .
لازم به ذکر است که دستگاههای فرش ماشینی تابلو فرش های چهره را به صورت دوبل بافت می کنند
در واقع دو تابلو فرش چهره از تابلو فرش سفارشی خود خواهیم داشت .


قیمت تابلو فرش چهره بافتی :

 

 

قیمت تابلو فرش سفارشی بافتی تا حد زیادی به کیفیت بافت تابلو فرش و سایز تابلو فرش ها بستگی  دارد معمولا تابلو فرش های چهره امروزه در کیفیت های هزار شانه تولید می  شوند و لازم است بدانید که سایز متداولی که بیشتر خریداران تابلو فرش  ماشینی سفارش می دهند سایز 50*70می باشد .
همانطور که میدانید قیمت تابلو فرش چهره بافتی نسبت به دیگر انواع تابلو فرش های سفارشی ماشینی بیشتر است .
 زیرا برای تولید این تابلو فرش ها قبل از بافت هزینه طراحی باید کامل  پرداخت شود و همچنین همانطور که گفتیم تابلو فرش چهره بافتی به صورت دوبل  بافته می شود و خریداران باید هزینه دو تابلو فرش را پرداخت کنند .
امروزه قیمت یک تابلو فرش چهره بافتی 1000 شانه با تراکم 3000 و سایز 70*50 چیزی حدود 000/500 هزار تومان می باشد .

 

 

تابلو فرش سفارشی چهره ماشینی چاپی :

 

نوع دیگری از تابلو فرش های سفارشی چهره ماشینی که چیزی حدود ۵ سال است  که روانه ی بازار شده است تابلو فرش های سفارشی چهره چاپی می باشند .
لازم  است بگوییم که خود این تابلو فرش های چاپی نیز به دو صورت تولید می شوند  که به آنها تابلو فرش چاپی کلاریس و تابلو فرش ماشینی سابلیمیشن می گویند .
منظور  از تابلو کلاریس تابلو فرشی است که درعمق آن طرح چاپ می شود و به آن تابلو  فرش ماشینی کلاریس می گویند ، برخی دیگر از تابلو فرش های چهره چاپی در  سطح زده می شوند که به آن تابلو فرش ماشینی سابلیمیشن می گویند که با  دستگاههای چاپ اتویی و حتی با جوهر سابلیمیشن فعالیت آن ها انجام می شود .
لازم است بدانید که قیمت تابلو فرش سفارشی چاپی سابلیمیشن با قیمت تابلو فرش چاپی کلاریس یکسان می باشد .


قیمت تابلو فرش سفارشی چهره چاپی :

 

قیمت تابلو فرش سفارشی چهره چاپی در هر دو صورت چاپ در سطح و عمق با  یکدیگر هیچ تفاوتی ندارد و قیمت تابلو فرش ها بیشتر به کیفیت تابلو فرش از  نظر شانه و تراکم وابسته است .
معمولا چاپ تصاویر روی فرش های ۱۰۰۰ و  ۷۰۰ شانه انجام می شود نکته ای که لازم است بدانید این است که دستگاه های  بافنده تابلو فرش های چاپی دستگاه هایی مانند شونهر و واندویل نیستند بلکه  دستگاه های ۵۰۰ شانه ای می باشند که به دستگاه های ۷۰۰ شانه یا ۱۰۰۰ شانه  تبدیل شده اند .
قیمت تابلو فرش های چهره چاپی1000 شانه در حالت معمول برای سایز ۵۰*۷۰ چیزی حدود 24۰ هزار تومان می باشد .
برای  خرید تابلو فرش های چاپی باید کیفیت و همچنین ابعاد تابلو فرش را مورد  بررسی قرار دهید زیرا تابلو فرش های ماشینی بر اساس کیفیت و سایز های خود  قیمت گذاری می شوند .

برای مشاوره و خرید فرش ماشینی با ما تماس بگیرید :
09103621040 (مدیریت)
09132603595 (خانم بزرافشان)