farsh4you

اشتراک گذاشته شده با :

تابلو فرش ماشینی

farsh4you.com
انواع تابلو فرش چهره سفارشی

انواع تابلو فرش چهره سفارشی در فروشگاه اینترنتی فرش برای شما (تو) توسط بهترین دستگاه های ماشینی تولید و بافته می شوند.
تابلو  فرش های سفارشی در شرکت های تولیدی فرش ماشینی بافته و تولید می شوند و  کیفیت محصولات ماشینی در شرکت های تولید کننده با یکدیگر فرق می کند.
زیرا دستگاه های بافت و همچنین مواد اولیه مصرفی در بافت و تولید تابلو فرش های سفارشی در شرکت های تولیدی فرق می کند.
تابلو فرش های سفارشی به دو دسته کلی تقسیم بندی می شوند و هر یک دارای کیفیت و قیمت متفاوتی می باشند.
تابلو فرش های سفارشی بافتی و تابلو فرش های سفارشی چاپی از انواع تابلو فرش های چهره در کاشان می باشند.
در  این مقاله می خواهیم در مورد هر یک از این تابلو فرش چهره سفارشی ماشینی  بیشتر توضیح دهیم تا هنگام سفارش تبدیل عکس به تابلو فرش اطلاعات لازم را  در مورد این محصولات داشته باشید.

 

 

تابلو فرش چهره چیست ؟

 

منظور از تابلو فرش چهره در واقع تصویر نیم رخ و تمام رخ صورت می باشد که با عنوان مختلفی شناخته شده است.
لازم  است بدانید که منظور از تابلو فرش چهره تنها چهره افراد نمی باشد بلکه در  تبدیل عکس به تابلو فرش ؛ تصویر کامل شخص و یا عکس قدی و یا نیم تنه به  بالا و...بافته می شود.
جالب است بدانید که تابلو فرش های چهره به دو دسته کلی تقسیم بندی می شوند که در زیر آن ها را نام می بریم.
1) تابلو فرش چهره شخصی
2) تابلو فرش چهره افراد مشهور
منظور  از تابلو فرش چهره شخصی؛عکس ‌هایی است که از خانواده و یا دوستان و  آشنایان ، که معمولا با گوشی‌های همراه و یا دوربین‌های دیجیتال شخصی گرفته  شده و حال آن ها را به تابلو فرش تبدیل می کنید.
منظور از تابلو فرش چهره افراد مشهور نیز چهره‌ سیاستمداران نظیر رهبران،روسای جمهور و هنرمندان،خواننده،بازیگران و...می باشد.

 


 

 

انواع تابلو فرش چهره سفارشی :

 

تابلو فرش های چهره ماشینی در شرکت های تولیدی فرش ماشینی و توسط دستگاه های مخصوص و پیشرفته تولید می شوند .
تابلو فرش چهره در هر شرکت تولیدی به دو صورت عرضه می شود که به آن ها تابلو فرش چهره بافتی و تابلو فرش چهره چاپی گفته می شود .
نحوه بافت و تولید این محصولات ماشینی با یکدیگر تفاوت دارد و همچنین هر دو دارای ویژگی های منحصری می باشند .
شرکت های تولید کننده تابلو فرش ماشینی از این دو روش بافت و چاپ محصولات ماشینی را تولید می کنند .
تابلو  فرش هایی که با روش بافت تولید می شوند ، دقیقا مانند فرش های ماشینی  کاشان توسط دستگاه های واندویل و شونهر تولید و عرضه می شوند .
و تابلو فرش هایی که به صورت چاپ می باشند توسط دستگاه های مخصوص و به دو روش کلاریس و سابلیمیشن تولید و چاپ می شوند .

 

 

 

 

بافت تابلو فرش چهره ماشینی :

 

یکی از انواع تابلو فرش چهره سفارشی در کاشان تابلو فرش چهره بافتی می  باشد که دارای کیفیت و ماندگاری بالایی می باشد و در ابعاد های مختلفی  تولید می شوند.
بافت تابلو فرش های چهره ماشینی توسط بهترین دستگاه های مدرن و امروزی نظیر دستگاه واندویل و شونهر صورت می گیرد.
لازم  است بدانید که در حالت بافت تابلو فرش ماشینی، وقتی طرح و عکس مورد نظر به  دستگاه وارد می ‌شود ، به صورت اتوماتیک دو عدد تابلو فرش به قرینه‌ ی  یکدیگر بافته می ‌شوند که به آن خاب زیر و رو گفته می‌شود و هر دو تخته  تابلو فرش به مشتری ارائه می شود.
تابلو فرش های بافتی با الیاف های  مصنوعی اکرولیک هیت ست شده بافت می شوند و دارای کیفیت و ماندگاری بالایی  می باشند همچنین این محصولات ماشینی قابلیت شست و شو دارند.
تابلو فرش های ماشینی بافتی در ابعاد های مختلف و معمولا به صورت 10 رنگ تولید می شوند.

 


چاپ تابلو فرش چهره کاشان :

 

تابلو فرش های چاپی یکی از انواع تابلو فرش چهره سفارشی در کارخانه های تولیدی فرش ماشینی می باشند.
تبدیل عکس به تابلو فرش به روش چاپ حدود 5 سالی است که وارد بازار فرش شده است و در این مدت از پرفروش ترین محصولات ماشینی می باشند.
تابلو  فرش های چاپی توسط دستگاه های مخصوص و به مدت 2 تا 3 روز آماده می شوند از  این رو برای هدیه در مناسبت های مختلف از این تابلو فرش های سفارشی چاپی  استفاده می شود.
تابلو فرش های سفارشی چاپی در ابعاد های مختلف و با  الیاف مصنوعی پلی استر تولید می شوند ؛ همچنین در چاپ محدودیت رنگ نداریم و  از رنگ های بیشماری در تابلو فرش های چاپی استفاده می شود.
همانطور که  در قسمت های قبلی گفتیم چاپ عکس بر روی فرش هم به 2 روش کلاریس و سابلیمیشن  صورت می ‌گیرد که در ادامه آن ها را بیشتر توضیح می دهیم.

 

 


 


تابلو فرش چهره کلاریس :

 

یکی از انواع تابلو فرش چهره سفارشی چاپی ، تابلو فرش هایی هستند که به چاپ مستقیم و یا کلاریس معروف می باشند .
در این تابلو فرش های ماشینی باید عکس ارسالی از مشتری باید از کیفیت و وضوح بالایی برخوردار باشد تا فرش آن نیز با کیفیت تر باشد.
در  روش چاپ کلاریس ابتدا فرش به صورت خام (سفید رنگ) در ابعاد مشخص بافته می  شود و سپس به وسیله‌ ی دستگاه مدرن کلاریس به صورت جوهرافشان، چاپ چهره و  یا تصویر مورد نظر بر روی فرش خام انجام می ‌گیرد .
در این تابلو فرش  های ماشینی رنگ به ریشه فرش نیز نفوذ کرده به گونه ای که هنگامی که روی فرش  دست میکشید شاهد این الیاف های رنگی می باشید و از این رو به آن ها تابلو  فرش های چاپ در عمق نیز گفته می شود .
همچنین تابلو فرش های سفارشی چاپی مانند بافت ، عکس چهره در پشت فرش هم به صورت قرینه کاملا مشخص می باشد .

 


 

 

تابلو فرش چهره چاپ سابلیمیشن :

 

چاپ سابلیمیشن به چاپ غیر مستقیم روی فرش معروف می باشد در این روش  ابتدا طرح چهره بر روی یک کاغذ مخصوص پرینت گرفته می شود و سپس به وسیله‌ ی  دستگاه سابلیمیشن به صورت پرسی و حرارتی،تصویر از روی کاغذ بر روی فرش خام  و سفید رنگ که از قبل بافته شده است چاپ می شود.
در مورد تابلو فرش  های چاپی سابلیمیشن لازم است بدانید که ریشه های فرش بدون رنگ می باشند  زیرا رنگ تنها به سطح فرش تزریق شده است به گونه ‌ای که وقتی روی فرش دست  می‌کشید،الیاف بدون رنگ و خام را در فرش مشاهده خواهید کرد.
در این روش  پشت فرش کاملا سفید رنگ می ‌باشد اما در صورت تمایل می توانید از شرکت  بخواهید تا یک چاپ به صورت قرینه به پیشت فرش نیز بزنند.
تابلو فرش کلاریس و سابلیمشن نیز قابل شست و شوی می باشند و شما می توانید آن ها را با ضمانت از فروشگاه فرش برای تو خریداری کنید.

 

 

سفارش تابلو فرش چهره به صورت ماشینی :

 

به منظور سفارش انواع تابلو فرش چهره سفارشی باید به ترتیب مراحل زیر عمل کنید:

اولین مرحله ارسال عکس برای کارشناسان ما می ‌باشد تا تصویر ارسالی شما را از نظر کیفیت بررسی کنند.
حتما دقت داشته باشید که تصویر مورد نظر را به صورت فایل ارسال کنید تا هنگام ارسال، کیفیت عکس شما کاهش نیابد.
طراحان  شرکت عکس ارسالی را به یک نقشه ‌ی تابلو فرش که قابل خواندن برای دستگاه  باشد تبدیل می کنند؛ سپس عکس برای مشتری ارسال می ‌شود که اگر مشکلی با  نقشه نداشته باشید سفارش بافت تابلو فرش چهره برای شما ثبت نهایی خواهد شد.
سپس  طرح تایید شده وارد صف بافت می ‌شود که با توجه به تعداد سفارش مشتریان،  بافت سفارشی تابلوفرش حدودا 15 روز می باشد اما تابلو فرش های چاپی 2 تا 3  روز آماده می شوند.

 

برای مشاوره و خرید انواع محصولات ماشینی کاشان با ما تماس بگیرید :
آدرس : آران و بیدگل شهرک صنعتی سلیمان صباحی , بلوار کارگر اصلی
مدیریت فروش : 09135640350
مدیریت : 09103261040

 


farsh4you.com
چاپ عکس روی فرش

چاپ عکس روی فرش و تبدیل عکس به تابلو فرش چهره چاپی توسط دستگاه های ماشینی مخصوص انجام می شود.
تابلو فرش های سفارشی چاپی از پرفروش ترین محصولات ماشینی در شرکت های تولیدی تابلو فرش می باشند .
همانطور  که می دانید امروزه تابلو فرش های ماشینی از وسایل تزئینی در هر  دکوراسیونی می باشند که به دو دسته چاپی و بافتی تقسیم می شوند .
تابلو  فرش های ماشینی در گذشته فقط به صورت بافت تولید می شدند و مانند فرش های  ماشینی توسط دستگاه های مختلف تولید و عرضه می شدند اما با پیشرفت صنعت فرش  بافی و دستگاه های تولیدی فرش ؛ تابلو فرش های ماشینی به شیوه چاپ هم  تولید شدند .
چاپ عکس روی تابلو فرش های ماشینی و چاپ تابلو فرش های  سفارشی حدود 5 سالی است که در بازار فرش کاشان انجام می شود و این محصولات  ماشینی مورد استقبال خریداران قرار گرفته است .

 

 

چاپ عکس روی فرش و تابلو فرش ماشینی :

 

لازم است بدانید که چاپ عکس هم روی فرش و هم روی تابلو فرش های ماشینی صورت می گیرد.
چاپ  عکس روی یک تکه فرم خام سفید رنگ انجام می شود ؛ همچنین طرح و تصویر  ارسالی از مشتری روی تکه کاغذ های مخصوص چاپ می شود لازم است بدانید که  کیفیت این کاغذ ها در فرآیند چاپ بسیار مهم می باشد .
زیرا هر چه کیفیت  کاغذ های چاپ عکس روی تابلو فرش کمتر باشد برای چاپ عکس به رنگ بیشتری نیاز  خواهد بود و این کار علاوه بر کاهش کیفیت تابلو فرش موجب صرف هزینه بیشتر  برای تولید کننده و هزینه تمام شده بیشتر برای مصرف کننده خواهد شد .
چاپ  عکس روی تابلو فرش هایی که از جنس پلی استر هستند انجام می شود زیرا این  الیاف نسبت به سایر الیاف های مصنوعی رنگ پذیری بالا تری دارد و بسیار  مناسب برای چاپ تابلو فرش ماشینی می باشند .

 

 


چاپ عکس روی تابلو فرش ماشینی :

 

یکی از انواع تابلو فرش های سفارشی در شرکت های تولیدی تابلو فرش ؛ تابلو فرش های سفارشی چاپی می باشند .
تابلو فرش های سفارشی چاپی امروزه طرفداران زیادی داشته و جز پر فروش ترین محصولات ماشینی در سال های اخیر می باشند .
از  تابلو فرش های سفارشی چاپی در مناسبت های مختلف استفاده می شود این  محصولات ماشینی نسبت به تابلو فرش های سفارشی بافتی دارای قیمت مناسب تری  می باشند .
برای چاپ عکس روی فرش ابتدا عکس ارسالی از مشتری روی کاغذ  های های مخصوص پرینت گرفته می شود و سپس این کاغذ روی تابلو فرش های ماشینی  بافته شده از الیاف بی رنگ قرار گرفته و وارد دستگاه های مخصوص چاپ می  شوند .
چاپ تابلو فرش های ماشینی به دو صورت چاپ کلاریس و چاپ سابلیمیشن انجام می شود که در قسمت بعدی آن ها را بیشتر توضیح می دهیم .

 

 

 

چاپ عکس به روش کلاریس و سابلیمیشن :

 

چاپ کلاریس مدرن ترین نوع چاپ بر روی تابلو فرش های ماشینی می باشد که  در این حالت به چاپ روی فرش مستقیما صورت می گیرد به گونه ای که عکس و طرح  مورد نظر روی فرش چاپ زده می شود و فرش به صورت کامل رنگریزی می شود که به  این روش از چاپ عکس روی فرش های ماشینی چاپ در عمق گفته می شود.
چاپ  حرارتی سابلیمیشن سریعترین حالت چاپ عکس روی فرش های ماشینی می ‌باشد در  چاپ سابلیمیشن ابتدا عکس سفارشی با پرینترهای مخصوص روی کاغذ روغنی مخصوص  چاپ شده و این کاغذ بر روی فرش های سفید رنگ از جنس پلی استر بافته شده است  در دستگاه سابلیمیشن قرار می‌گیرد ؛ دستگاه با پرس و به صورت حرارتی ظرف  مدت کوتاهی رنگ کاغذ را به تابلو فرش منتقل کرده و تثبیت می‌ کند این تابلو  فرش های ماشینی به چاپ در سطح معروف می باشند.

 

 

مقایسه تابلو فرش چاپی کلاریس و سابلیمیشن :


تابلو فرش های ماشینی کلاریس به تابلو فرش های چاپی در عمق معروف می باشند زیرا رنگ به عمق ریشه های  تابلو فرش تزریق می شود ؛ اما تابلو فرش های سابلیمیشن به تابلو فرش های  چاپی در سطح معروف می باشند زیرا طرح بر روی سطح فرش چاپ می شود.
چاپ  کلاریس بدون کاغذ های پرینتر روی فرش های ماشینی و یا تابلو فرش های ماشینی  چاپ زده می شوند برخلاف چاپ سابلیمیشن که عکس توسط کاغذ های پرینتر روی  تابلو فرش و یا فرش ماشینی چاپ می شود .
در تابلو فرش های کلاریس پشت  تابلو فرش نیز دارای طرح و رنگ می باشد به گونه ای که هر تصویری را که چاپ  کنید در پشت آن نیز مشاهده می شود در صورتی که تابلو فرش های سابلیمیشن در  پشت خود بدون طرخ و رنگ ( سفید ) می باشند.

 

 


 

ابعاد استاندارد فرش خام سفید رنگ :

 

همانطور که در ابتدای مقاله گفتیم چاپ طرح و تصویر روی فرش های خام و  سفید رنگ که از پیش در ابعاد های استاندارد بافته می شوند صورت می گیرد.
و  از آنجایی که استانداردهایی برای تابلو فرش های خام و سفید رنگ وجود دارد  این محصولات ماشینی در ابعاد های استاندارد تولید می شوند.
فرش های سفید رنگ که عکس و تصویر شما عزیزان روی آن چاپ می شود دارای یکی از ابعاد های استاندارد می باشد.
فرش خام سفید رنگ 50*35 سانتی متر
فرش خام سفید رنگ 70*50 سانتی متر
فرش خام سفید رنگ 100*50 سانتی متر
فرش خام سفید رنگ 100*70 سانتی متر
فرش خام سفید رنگ 150*100 سانتی متر

 

 

قیمت چاپ عکس روی فرش :

 

تابلو فرش های ماشینی چاپی مانند سایر محصولات ماشینی با مواد اولیه  مختلفی تولید و بافته می شوند به همین دلیل دارای کیفیت های مختلفی می  باشند.
از آنجایی که می دانید تابلو فرش های ماشینی چاپی با الیاف  مصنوعی پلی استر بافته می شوند و به همن دلیل نسبت به تابلو فرش های بافتی  که با الیاف اکرولیک بافته می شوند دارای قیمت مناسب تری می باشند.
عواملی مانند میزان شانه و میزان تراکم و همچنین نوع بافت تابلو فرش های ماشینی نیز در تعیین قیمت تابلو فرش های چاپی موثر می باشد.
هر چه میزان شانه و تراکم تابلو فرش های ماشینی بیشتر شود در نتیجه کیفیت آن ها بیشتر شده و دارای قیمت بالاتری می شوند.
همچنین  نوع بافت آن ها نیز در قیمت تابلو فرش های ماشینی موثر می باشد اگر تابلو  فرش ها به صورت بافتی باشند از آنجایی که به صورت جفت تولید می شوند دارای  قیمت بالاتری نسبت به تابلو فرش های چاپی می باشند.

 


سفارش عکس به فروشگاه آنلاین فرش برای تو :

 

یکی از پرفروش ترین فروشگاه های اینترنتی که در زمینه تولید و بافت تابلو فرش های سفارشی به دو روش بافت و چاپ فعالیت دارد فروشگاه آنلاین فرش برای تو می باشد.
تابلو  فرش های ماشینی در این شرکت توسط بهترین دستگاه های ماشینی تولید و بافته  می شوند همانطور که می دانید تابلو فرش های ماشینی دارای طرح های مختلفی می  باشند.
از طرح های منظره ، گل و گلدان ، تندیس ، فرانسوی ، آیات و  روایات قرآنی ، چهره و تصویر شخصی و... برای بافت و چاپ تابلو فرش های  ماشینی استفاده می شود.
شما عزیزان می توانید هر طرح و نقشه ای را روی  تابلو فرش و یا فرش های ماشینی به صورت بافت و یا چاپ پیاده کنید برای  سفارش کافی است به سایت فرش برای تو مراجعه کنید.
سپس کیفیت محصولات را با دقت مشاهده فرمائید و برای سفارش با شماره زیر تماس بگیرید.

 

برای مشاوره و خرید انواع محصولات ماشینی کاشان با ما تماس بگیرید :
آدرس : آران و بیدگل شهرک صنعتی سلیمان صباحی , بلوار کارگر اصلی
مدیریت فروش : 09135640350
مدیریت : 09103261040

 

farsh4you.com
سفارش تابلو فرش چهره

برای سفارش تابلو فرش چهره باید چه اقداماتی انجام دهیم ؟
بافت تابلو فرش چهره در چه شرکت هایی صورت می گیرد ؟
از  این تابلو فرش های ماشینی و خاص در هر مراسمی استفاده می شود ؛ از روز پدر  و مادر گرفته تا روز ولنتاین می توانیم از آن ها استفاده کنیم .
امروزه تابلو فرش های سفارشی کاربرد زیادی داشته و به عنوان هدیه ای گرانبها و ارزشمند برای خاص ترین ها استفاده می شوند .
تابلو  فرش های سفارشی در اصل همان تابلو فرش چهره می باشد که در شرکت های تولید  کننده فرش ماشینی تولید و عرضه می شوند ؛ این تابلو فرش های ماشینی به دو  روش بافت و چاپ تولید و عرضه می شوند .
در این نوشته در مورد تابلو فرش چهره و همچنین نحوه سفارش تابلو فرش اطلاعاتی را به شما عزیزان می دهیم .

 

 

تابلو فرش چهره بافتی :

 

تابلو فرش های سفارشی بافتی دقیقا مانند فرش های ماشینی توسط دستگاه های ماشینی تولید و بافته می شوند.
این  تابلو فرش های چهره در کیفیت های مختلفی بافته و عرضه می شوند برای این که  تابلو فرش های چهره بافتی آماده شود اول باید عکس شما توسط طراحان فرش  ماشینی به نقشه های پیکسلی تبدیل شود.
سپس نقشه و طرح توسط دستگاه های پیشرفته فرش ماشینی بافته شود و در مرحله بعد تابلو فرش به قسمت آهار و تکمیل ارسال می شود .
لازم است بدانید که تابلو فرش های سفارشی کاشان در کیفیت های 1000شانه و 1200شانه تولید می شوند تا حالتی دستباف گونه داشته باشند.
شما عزیزان هر طرحی را می توانید به تابلو فرش تبدیل کنید فقط باید این عکس ها با کیفیت باشند که چهره عزیزان به طور واضح باشد.
همچنین می توانید از انواع بک گراند ها برای سفارش تابلو فرش چهره خود استفاده کنید.

 


 

 

سفارش تابلو فرش چهره بافتی :

 

برای سفارش تابلو فرش های چهره ابتدا باید عکس مد نظر خود را انتخاب کنید و برای شرکت ارسال کنید.
نکته  ای که لازم است بگوییم این است که عکسی را که می خواهید به تابلو فرش  ماشینی تبدیل کنید باید کاملا واضح باشد زیرا هر چه میزان کیفیت عکس تابلو  فرش ها بهتر باشد تابلو فرش شما زیباتر و شکیل تر خواهد شد.
پس از ارسال عکس به شرکت با پرداخت مبلغی به عنوان بیعانه سفارش خود را ثبت کنید تا عکس شما برای طراحی ارسال شود.
پس از طراحی،پیش طرح برای مشتری می شود تا مشتری به سلیقه خود اصلاحات لازم را انجام دهد و سپس برای بافت ارسال شود.
همانطور که اطلاع دارید بافت تابلو فرش های چهره تنها در شهرستان کاشان و در شرکت های تولیدی فرش ماشینی صورت می گیرد.
تابلو فرش های چهره در سایز های 50*70 و 50*100 و 70*100تولید و بافته می شوند.

 

 

 

کیفیت تابلو فرش سفارشی بافتی :

 

همانطور که قبلا گفتیم تابلو فرش های سفارشی بافتی معمولا در کیفیت ۱۰۰۰  و ۱۲۰۰ شانه بافته می شوند زیرا هر چه تابلو فرش های ماشینی ریز بافت تر  باشند تابلو فرش ها نیز زیباتر می شوند.
انتخاب بین ۱۰۰۰ و ۱۲۰۰ شانه  بودن چندان تفاوتی در کیفیت تابلو فرش های ماشینی کاشان ندارد؛ زیرا  رنگبندی تابلو فرش ها در بافت تابلو فرش های سفارشی بسیار اهمیت دارد .
در سفارش تابلو فرش چهره بافتی هر چه رنگ بادامی در پالت رنگبندی دستگاه بهتر باشد در اصل تابلو فرش زیباتری خواهیم داشت .
کیفیت  تابلو فرش های سفارشی کاشان به میزان رنگ آن ها بستگی دارد هر چه یک تابلو  فرش دارای رنگ درخشان و همچنین وضوح بیشتری باشد آن تابلو فرش دارای کیفیت  بالاتری می باشد در نتیجه قیمت آن نیز بیشتر می شود.

 

 

تابلو فرش سفارشی چاپی :

 

یکی دیگر از انواع تابلو فرش های سفارشی که در کاشان تولید و عرضه می شوند تابلو فرش چهره چاپی می باشند .
برای  تولید این تابلو فرش های چاپی ابتدا فرش سفید بافته می شود سپس عکس ارسال  شده توسط مشتری روی برگه های سابلیمیشن زده شده و روی فرش توسط دستگاه های  چاپ برگردان می شود.
نکته ای کخ لازم است بدانید این است که سفارش تابلو  فرش چهره چاپی به دو صورت انجام می شود ؛ یعنی تابلو فرش های چاپی به دو  صورت تولید می شوند .
1)تابلو فرش کلاریس : این روش که به چاپ در عمق معروف است به این صورت است که رنگ به ریشه تابلو فرش تزریق می شود .
2)تابلو فرش سابلیمیشن : این روش به چاپ روی سطح فرش معروف می باشد و عکس نیز روی سطح فرش زده می شود و ریشه فرش سفید می باشد .

 


 

 

کیفیت و سایز تابلو فرش چهره چاپی :

 

برای سفارش تابلو فرش چهره کیفیت تابلو فرش بسیار مهم می باشد لازم است بدانید که کیفیت تابلو فرش های چاپی به دو عامل بستگی دارد.
جنس  الیاف مصرف شده در تابلو فرش که تمامی فرش های چاپی از الیاف پلی استر  تهیه می شوند وهمچنین میزان شانه و تراکم تابلو فرش های چاپی که چیزی حدود  ۵۰۰ شانه واقعی است که با تغییراتی که روی دستگاه های آن ها ایجاد شده است  کیفیت بافت آن ها به ۱۰۰۰ شانه تبدیلی رسیده است.
عامل دیگر در تعیین کیفیت تابلو فرش های سفارشی چاپی موثر می باشد میزان کیفیت عکس مشتری می باشد.
زیرا هر چه کیفیت عکس ارسالی توسط مشتری نیز برای تابلو فرش چهره سفارشی بهتر باشد در اصل تابلو فرش خاص تر و شیک تر خواهد شد.
تابلو فرش های چاپی در سایز های مختلفی تولید می شوند و شما می توانید عکس خود را در هر سایزی سفارش دهید.

 

 

 

 

بهترین کیفیت در تابلو فرش چهره :

 

برای تشخیص یک تابلو فرش با کیفیت و مرغوب باید به نکات زیر توجه کنید تا محصولی با کیفیت خریداری کنید .
1)  به پشت تابلو فرش نگاه کنید در پشت تابلو فرش باید ریشه ها یکنواخت و مرتب  زده شده باشند و ناهمواری در آن ها نباشد زیرا تابلو فرش های ماشینی به  صورت ماشینی تولید می شوند و باید یکنواخت باشند .
۲) تابلو فرش مورد نظر شما دقیقا باید در اندازه گفته شده باشد و نامنظم بودن اندازه در تابلو فرش اصلا نباید وجود داشته باشد .
۳) طرح و نقشه تابلو فرش مورد نظر شما باید اصیل و ایرانی باشد و از نقشه های ترکی استفاده نشود .
۴)  کیفیت نخ تابلو فرش باید حتما درجه یک باشد و شما حتما باید در تابلو فرش  دستباف نخ پشم و پنبه و بخصوص ابریشم را چک نمایید و در تابلو فرش ماشینی  بافتی و چاپی نخ اکرولیک را حتما تشخیص دهید .

 

 

عوامل موثر در قیمت تابلو فرش چهره :

 

برای خرید انواع محصولات و تابلو فرش های ماشینی قیمت آن محصول برای خریدار بسیار اهمیت دارد ؛ همواره خریداران به دنبال تابلو فرشی با کیفیت و قیمت مناسب می باشد .
همانطور که می دانید قیمت تابلو فرش های سفارشی به میزان کیفیت این تابلو فرش های ماشینی بستگی دارد .
یکی  از عوامل مهم در قیمت تابلو فرش های سفارشی جنس نخ مورد استفاده شده در  تابلو فرش های سفارشی کاشان می باشد هرچه جنس نخ مصرف شده در تابلو فرش های  سفارشی با بهتر باشد تابلو فرش نیز دارای قیمت بیشتری می باشد .
همچنین  میزان شانه و تراکم در بافت تابلو فرش بیشتر شود قیمت تابلو فرش نیز بیشتر  می شود همچنین هرچه شانه و تراکم در فرش بیشتر شود وزن تابلو فرش بیشتر  شده در نتیجه قیمت تابلو فرش نیز بیشتر می شود .
ابعاد و سایز تابلو فرش  نیز یکی دیگر از عوامل بسیار مهم در قیمت تابلو فرش های ماشینی می باشد با  افزایش ابعاد تابلو فرش قیمت تابلو فرش نیز بیشتر می شود.

 

 

برای مشاوره و خرید فرش ماشینی با ما تماس بگیرید :
09103261040 (مدیریت)
09132603595 (خانم بزرافشان)

farsh4you.com
قیمت تابلو فرش تصویری

قیمت تابلو فرش تصویری و تابلو فرش های سفارشی چگونه مشخص می شود؟
قیمت تابلو فرش های سفارشی را چه عواملی تعیین می کنند؟
تابلو فرش های سفارشی همان فرش هایی در سایز کوچکتر هستند که برای نصب کردن روی دیوار و زیبایی دکوراسیون کاربرد دارند.
تابلو  فرش های ماشینی به دلیل ابعاد کم خیلی سریع تر از فرش های ماشینی بافته می  شوند و همچنین می توانید هر طرحی را روی آن ها پیاده کنید.
تابلو فرش  های سفارشی یک هدیه خوب و ماندگار برای عزیزان شما می باشند و می توانید در  مناسبت های مختلف از این تابلو فرش های ماشینی به عنوان کادویی زیبا  استفاده کنید.
قیمت تابلو فرش های سفارشی به عوامل مختلفی بستگی دارد و همچنین کیفیت تابلو فرش در قیمت آن ها بسیار اهمیت دارد.
در این نوشته می خواهیم در مورد عوامل موثر در قیمت تابلو فرش را برای شما ذکر کنیم.

 

انواع تابلو فرش در کاشان :

 

تابلو فرش ها از نظر نحوه بافت به سه دسته کلی تقسیم بندی می شوند که در  ادامه برای آگاهی بیشتر شما عزیزان در مورد هریک از این تابلو فرش ها  اطلاعلاتی را به شما عزیزان می دهیم.
• تابلو فرش دستباف
• تابلو فرش ماشینی بافتی
• تابلو فرش ماشینی چاپی

 

 

 

 

⚫ تابلو فرش دستباف :

 

تابلو فرش های دستباف مانند فرش های دستباف توسط دست بافته می شود و  بافت تابلو فرش دستباف مانند بافت فرش دستباف روی دارهای قالی می باشد .
تابلو  فرش های دستباف در طرح و رنگ های مختلفی توسط قالی باف ها بافته و اماده  می شوند ؛ این تابلو فرش ها دارای کیفیت های بالایی می باشند .
تابلو فرش های دستباف مانند فرش های دستباف توسط الیاف های طبیعی بافته و تولید می شوند و ماندگاری و مقاومت بسیار بالایی دارند .
لازم  است بدانید که ؛ قیمت تابلو فرش تصویری دستباف نسبت به تابلو فرش های دیگر  بسیار بیشتر می باشد و به همین دلیل کمتر کسی است که امروزه این تابلو فرش  های خاص را خریداری کنید .
تابلو فرش های دستباف در سایز و ابعاد مختلفی روی دار های قالی بافت می شوند و هر کدام دارای قیمت متفاوتی می باشند .

 

⚫ تابلو فرش ماشینی بافتی :

 

یکی دیگر از انواع تابلو فرش ها در کاشان تابلو فرش ماشینی بافتی می  باشد که مانند فرش های ماشینی توسط ماشین آلات فوق پیشرفته تولید و بافته  می شوند.
دستگاه بافنده فرش ماشینی ۱۲ متری است،که در بافت فرش ماشینی ۹ متری ۳ متر از دستگاه عملا بلا استفاده می شود.
این  سه متر باقیمانده را اختصاص به بافت تابلو فرش ماشینی می دهند و همانطور  که گفتیم بافت تابلو فرش ماشینی دقیقا مانند بافت فرش ماشینی می ماند.
تابلو  فرش های ماشینی بافتی در طرح و رنگ بندی های متنوعی بافته و تولید می شوند  ؛ جنس الیاف مصرفی در بافت تابلو فرش های ماشینی الیاف های مصنوعی می  باشند.
تابلو فرش های بافتی به صورت خاب رو و خاب زیر می باشند از این  رو هنگام بافت تابلو فرش دو تخته فرش به خریدار ارائه می شود و از این رو  قیمت تابلو فرش تصویری بافتی نسبت بیشتر می باشد.

 

 


 

 

⚫ تابلو فرش ماشینی چاپی :

 

تابلو فرش چاپی یا همان تابلو فرش کلاریس یکی دیگر از تابلو فرش های ماشینی است که توسط ماشین آلات مخصوص بافت و تولید می شود .
تابلو  فرش های چاپی و تابلو فرش های کلاریس ابتدا به صورت یک تخته فرش سفید در  ابعاد مشخص بافت می شوند و بعد رنگ رو آن تزریق می شود .
این تزریق رنگ  در بالا و پایین به عمق فرش سفید نفوذ می کند ؛ در واقع نقشه تابلو فرش را  وارد دستگاه سابلیمیشن می کنند و با توجه به نقشه رنگ به تابلو فرش تزریق  می شود .
به همین دلیل تزریق رنگ عمقی به تابلو فرش چاپی امکان شست و شوی تابلو فرش ماشینی چاپی وجود دارد .
تابلو  فرش های ماشینی چاپی به صورت تکی تولید شده و از این رو قیمت تابلو فرش  تصویری چاپی نسبت به تابلو فرش های ماشینی بافتی پایین تر می باشد .

 

 

بهترین تابلو فرش در کاشان چیست ؟

 

اینکه بگوییم کدام نوع از تابلو فرش ها بهتر هستند کاملا سلیقه ای و  کاربردی می باشد ؛ شما بر حسب کاربرد و سلیقه ای که دارید می توانید بهترین  تابلو فرش را برای خود و عزیزانتان خریداری کنید.
بعنوان مثال تابلو فرش های دستباف برای منازل با سبک سنتی و کلاسیک مناسب می باشند.
تابلو فرش های ماشینی بافتی برای منازل به سبک مدرن و امروزی مناسب می باشند.
تابلو فرش چاپی برای بافت تصویر روی فرش بسیار مناسبند و بهترین گزینه برای چاپ تصاویر روی تابلو فرش هستند.
برای  بافت تابلو فرش چهره حتما سراغ تابلو فرش چاپی یا تابلو فرش کلاریس بروید  زیرا هم دارای کیفیت خوب می باشند و همچنین قیمت تابلو فرش تصویری چاپی  نسبت به تابلو فرش های دیگر پایین تر می باشد.
هنگام خرید این تابلو فرش ها باید به کیفیت آن ها توجه داشته باشید تا محصولی با کیفیت بالا خریداری کنید.

 

 

نقشه تابلو فرش های ماشینی :

 

امروزه با توجه به پیشرفت علم و تکنولوژی هر نقشه ای را می توان به راحتی روی تابلو فرش های ماشینی پیاده سازی کرد.
از طرح و نقشه های پرفروش در کاشان می توان به موارد زیر اشاره کرد:
• تابلو فرش با طرح آیه و روایات قرآنی
• تابلو فرش با طرح منظره و تابلو فرش روستایی
• تابلو فرش طرح گل و گلدان
• تابلو فرش با طرح مینیاتوری
• تابلو فرش با طرح و نقشه ایران باستان
• تابلو فرش با طرح نقاشان معروف
• تابلو فرش با نقشه و طرح فرانسوی
• تابلو فرش با طرح حیوانات
• تابلو فرش چهره یا تابلو فرش تصویری
• تابلو فرش تندیس

 

 

 

عوامل موثردر قیمت تابلو فرش :

 

ابتدا لازم است بگوییم که منظور از تابلو فرش تصویری همان تابلو فرش  چهره می باشد که امروزه بسیار مورد استقبال خریداران قرار گرفته است.
عوامل بسیار زیادی بر قیمت تابلو فرش تصویری موثر می باشند که مهم ترین آن ها عبارتند از :
• جنس نخ در تابلو فرش
• نوع بافت تابلو فرش
• ابعاد و سایز در تابلو فرش
در ادامه هریک را به صورت جداگانه توضیح می دهیم.

 

جنس نخ در تابلو فرش :

جنس نخ و الیاف مصرفی درتابلو فرش های ماشینی بسیار مهم و با اهمیت می  باشد همانطور که می دانید از الیاف های مختلفی برای تولید تابلو فرش ها  استفاده می کنند.
بدلیل تنوع الیاف مصنوعی که در بازار فرش وجود دارد  تشخیص مرغوبیت نخ بسیار اهمیت دارد؛همانطور که می دانید بهترین الیاف  مصنوعی که در بازار فرش و تابلو فرش وجود دارد نخ اکرولیک هیت ست شده می  باشد.
این نخ از نظر ظاهر کاملا شبیه به ابریشم طبیعی می ماند یعنی نازک  و براق است،همچنین این نخ از نظر کیفیت باطنی کاملا شبیه به ابریشم می  باشد و بسیار مقاوم است.
جنس نخ اکرولیک هیت ست شده بسیار شبیه به کراتین است لذا الیاف پلاستیکی و نفتی در آن بکار نرفته است.
الیاف  اکرولیک نسبت به دیگر الیاف های مصرفی در تابلو فرش های ماشینی دارای  کیفیت بالاتری می باشد از این رو دارای قیمت بالاتری نیز می باشد.


 

 

نوع بافت تابلو فرش چهره:

• بافت تابلو فرش دستباف : تابلو فرش های دستباف از آنجایی که با دست  بافته می شوند و مدت زمان بسیاری طول می کشد تا آماده شوند دارای قیمت  بسیار بالایی می باشند.
• بافت تابلو فرش ماشینی : تابلو فرش های ماشینی  بافتی توسط ماشین آلات در شرکت های تولیدی فرش بافته می شوند و دارای قیمت  پایین تری نسبت به تابلو فرش های دستباف می باشند.
• بافت چاپی یا  کلاریس : تابلو فرش های چاپی نیز توسط ماشین آلات مخصوص بافته شده و نیز  دارای قیمت پایین تری نسبت به تابلو فرش های بافتی می باشند.

 

اندازه و سایز متداول در تابلو فرش:

ابعاد رایج در بافت تابلو فرش های ماشینی عبارتند از :
۳۵ * ۵۰
۵۰ * ۷۰
۷۰ * ۱۰۰
۱۰۰ * ۱۵۰

 

 

برای مشاوره و خرید فرش ماشینی با ما تماس بگیرید :
09103621040 (مدیریت)
09132603595(خانم بزرافشان)

 

farsh4you.com
گرفتن سفارش بافت تابلو فرش ماشینی

گرفتن سفارش بافت تابلو فرش ماشینی کاشان به چه صورت انجام می شود ؟
تابلو فرش های ماشینی به چند صورت بافته و تولید می شوند ؟
امروزه  از تابلو فرش های ماشینی برای هدیه دادن و کادو دادن استفاده می کنند ،  تابلو فرش های ماشینی کاشان به صورت بافتی و چاپی تولید و عرضه می شوند.
تابلو  فرش های ماشینی بافتی و چاپی توسط ماشین آلات پیشرفته و مخصوصی بافته و  تولید می شوند ؛ برای خرید تابلو فرش های سفارشی باید اطلاعات کافی در باره  این تابلو فرش ها داشته باشید.
تابلو فرش های سفارشی در واقع عکس و تصویر شخصی می باشد که خریداران آن ها را به تابلو فرش های بافتی و چاپی تبدیل می کنند.
تابلو  فرش های ماشینی داری کیفیت های مختلفی هستند و هر کدام از این تابلو فرش  های ماشینی چه بافتی و چاپی دارای ویژگی های خاصی می باشند .

 


 

تابلو فرش چهره ماشینی :

 

تابلو فرش های ماشینی یکی از ارکان تزییناتی در خانه ها و مکان های  عمومی می باشند و امروزه مورد توجه بسیاری از خریداران قرار گرفته اند.
امروزه  به تابلو فرش چهره ، تابلو فرش سفارشی نیز گفته می شود لازم است بدانید که  تابلو فرش چهره به صورت ماشینی و دستباف بافته و تولید می شوند.
اما از  انجا که تابلو فرش های چهره دستباف قیمت بالایی دارند و مدت زمان اماده  شدن آن نیز زیاد است ؛ و بسیاری از مردم زمانی که تصمیم به خرید کادو دارند  زمان کمی دارند تابلو فرش های چهره ماشینی امروزه بیشتر در دید هستند.
تابلو فرش های چهره ماشینی به دو صورت ، تابلو فرش چهره ماشینی بافتی و تابلو فرش چهره ماشینی چاپی تولید می شوند.
مدت زمان آماده سازی و گرفتن سفارش بافت تابلو فرش ماشینی بافتی 10 روزه می باشد ولی تابلو فرش های ماشینی چاپی 2 روز طول می کشد .


 

 

تابلو فرش چهره چاپی :

 

یکی از انواع تابلو فرش های چهره , تابلو فرش چهره چاپی می باشد این تابلو فرش های چاپی خود به دو دسته کلی تقسیم می شوند .
1) تابلو فرش چاپی کلاریس
2) تابلو فرش چاپی سابلیمیشن
مهم  ترین مزیت تابلو فرش های چهره چاپی زمان آماده سازی آن ها می باشد زیرا در  کوتاه ترین زمان ممکن تولید و بافته می شوند ؛ به گونه ای به مدت 2 تا سه  روز تابلو فرش چاپی آماده می شود .
برای مناسب هایی مانند روز تولد ،  روز ولنتاین ، روز پدر و مادر که کادویی زیبا می خواهید ولی فرصت کافی  ندارید بهترین انتخاب گرفتن سفارش بافت تابلو فرش ماشینی چاپی می باشد .
برای  آماده سازی و تولید تا تابلو فرش های ماشینی چاپی فرش هایی در ابعاد مشخص و  استاندارد به صورت سفید بافته می شوند و سپس عکس مورد نظر روی فرش چاپ می  شود.

 

 

آشنایی با تابلو فرش چاپی کلاریس :

 

یکی از انواع تابلو فرش های چاپی که در کارخانه های تولیدی تابلو فرش بافته می شوند چاپ در عمق و یا کلاریس می باشد.
چاپ  تابلو فرش های ماشینی توسط دستگاه خاصی صورت می گیرد ابتدا باید عکس مورد  نظر خود را به کامپیوتر دستگاه بدهیم سپس عکس ارسالی توسط دستگاه فراخوانی  شده و روی فرش خام چاپ می گردد.
لازم است بدانید که دستگاه های کلاریس  چاپ خود را روی رول های فرشی انجام می دهند به همین دلیل بعد از گرفتن  سفارش بافت تابلو فرش ماشینی به صورت چاپی رول ها برای آهار فرستاده می  شوند و در آنجا رول های تابلو فرش آماده شده و سپس این رول ها به صورت قطعه  قطعه جدا شده و سپس ریشه می شوند.
پس در خاطر داشته باشید که شیوه ی چاپ کلاریس در تابلو فرش های ماشینی همان گونه که گفته شد به صورت چاپ در عمق می باشد.

 

آشنایی با تابلو فرش چاپی سابلیمیشن :

 

یکی دیگر از شیوه های چاپ تابلو فرش های ماشینی , چاپ به صورت سابلیمیشن  می باشد , برای چاپ سابلیمیشن ابتدا عکس روی ورقه های سابلیمیشن چاپ شده و  پس از آن توسط چاپگر های اتویی سابلیمیشن روی فرش چاپ زده می شود.
نکته ای که لازم است بدانید این است که تابلو فرش های چاپی سابلیمیشن از ابتدا روی تابلو فرش های سفید چاپ زده می شوند و روی رول های خام و بدون رنگ چاپ نمی شوند .
تابلو فرش های چاپی سابلیمیشن و گرفتن سفارش تابلو فرش ماشینی به این صورت هستند که عکس در در سطح هستند چاپ می شود.
تابلو فرش های ماشینی چاپی کلاریس و تابلو فرش های ماشینی چاپی سابلیمیشن از نظر قیمت یکسان بوده و هیچ گونه تفاوتی ندارند .
لازم است بدانید که تابلو فرش های چاپی کلاریس نسبت به تابلو فرش های چاپی سابلمیشن دارای مقاومت و ماندگاری بیشتری می باشند.

 

 

 

تابلو فرش چهره ماشینی بافتی :

 

یکی از مهم ترین انواع تابلو فرش های چهره ماشینی در کاشان , تابلو فرش  های چهره بافتی ماشینی می باشند ؛ گرفتن سفارش بافت تابلو فرش ماشینی و  بافت تابلو فرش چهره به صورت بافتی معمولا ده روز زمان نیاز دارد.
نکته  ای که لازم است بدانید این است که تابلو فرش های ماشینی بافتی به صورت دوبل  بافت می شوند و شما از هر عکس دو تخته فرش تحویل می گیرید.
تابلو فرش  های ماشینی بافتی به صورت خاب رو و خاب زیر می باشند که به آن تابلو فرش  آیینه ای نیز گفته می شود , این تابلو فرش های ماشینی دارای قیمت بیشتری می  باشند زیرا به صورت دوبل بافت می شوند.
بهترین الیاف برای بافت تابلو  فرش های ماشینی کاشان الیاف اکرولیک هیت ست شده می باشد ؛ تابلو فرش های  ماشینی بافتی نسبت به تابلو فرش های چاپی دارای مقاومت و ماندگاری بیشتری  می باشند .

 

گرفتن سفارش بافت تابلو فرش :

 

برای سفارش بافت تابلو فرش های ماشینی شما عزیزان باید به چند نکته توجه داشته باشید در ادامه این موارد را برای شما توضیح می دهیم .
اولا  این که عکس هایی که سفارش می دهید همواره باید دارای کیفیت بالایی باشند  هر چه کیفیت عکس سفارش داده شده بهتر باشد ؛ بافت تابلو فرش های ماشینی نیز  بهتر می شود .
شما می توانید حتی عکس هایی که با گوشی نیز گرفته شده می شوند و با کیفیت باشند برای بافت و چاپ تابلو فرش چهره سفارش دهید .
اما  نکته ای که لازم است بدانید این است که عکس هایی که می خواهید به تابلو  فرش تبدیل کنید باید صورت و چهره در ان ها کاملا واضح باشند .
گرفتن سفارش بافت تابلو های ماشینی کاشان توسط تولید کننده های تابلو فرش های ماشینی و شرکت های فرش ماشینی صورت می گیرد .

 

 

 

 

سفارش بافت تابلو فرش چهره :

 

شما عزیزان می توانید تصویری دلخواه و در اندازه های مختلف را به تابلو فرش های ماشینی بافتی و چاپی تبدیل کنید.
برای  سفارش بافت تابلو فرش چهره هم می توانید به شرکت های تولیدی تابلو فرش  ماشینی رجوع کنید و هم می توانید به صورت اینترنتی سفارش تابلو فرش های خود  را انجام دهید.
با سرچ در اینترنت شما با چندیدن فروشگاه اینترنتی روبه  رو می شوید و با مشاهده کیفیت کارهای قبلی تولیدی این شرکت ها را دیده و  تابلو فرش آن ها را با هم مقایسه کنید .
با تماس با شرکت ها و گرفتن لیست قیمتی از انواع تابلو فرش ها,شرکتی را که می خواهید سفارش بافت تابلو فرش به ان بدهید شناسایی کنید.
بعد  از ان با دادن سفارش تابلو فرش چهره به شرکت ها بافنده آدرس و شماره تلفن  خود را نیز به شرکت ارائه دهید تا زمان اماده شدن تابلو فرش سفارشی فورا  برای شما ارسال شود.

 

 

برای مشاوره و خرید تابلو فرش ماشینی با ما تماس بگیرید :
09103621040 (مدیریت)
09132603595 (خانم بزرافشان)

 

farsh4you.com
تبدیل عکس به تابلو فرش در کاشان

امروزه سفارش تبدیل عکس به تابلو فرش و بافت تابلو فرش چهره بسیار رواج  پیداکرده است و از این تابلو فرش ها به عنوان هدیه ای خاص و با ارزش  استفاده می شود به گونه ای که بسیاری از افراد زمانی که به دنبال هدیه ای  گران بها برای عزیران خود هستند از این محصولات ماشینی استفاده می کنند.
تابلو فرش های سفارشی در  شرکت های تولید کننده فرش ماشینی کاشان تولید و بافته می شوند ؛ منظور از  تابلو فرش های سفارشی تابلو فرش چهره افراد می باشند که در سایز و طرح های  مختلف سفارش داده می شوند.
تابلو فرش های سفارشی به دو دسته کلی ؛ تابلو فرش های سفارشی بافتی و تابلو فرش های سفارشی چاپی تقسیم بندی می شوند.
تابلو فرش های ماشینی کاشان هم به صورت بافتی و هم به صورت چاپی تولید می شوند و در کیفیت های مختلفی بافته می شوند .

 

 

تبدیل عکس به تابلو فرش ماشینی :

 

تابلو فرش های سفارشی در اصل همان تابلو فرش چهره افراد می باشند که در  بهترین کیفیت توسط دستگاه های ماشینی و در شرکت های تولید کننده فرش ماشینی  بافته و تولید می شود .
همانطور که در قسمت بالا گفتیم افرادی که می  خواهند در مناسبت های مختلف هدیه ای خاص و ارزشمند به عزیزان خود بدهند  باید از این تابلو فرش های ماشینی استفاده کنند .
در مناسب های مختلف می توانید از این تابلو فرش های ماشینی استفاده کنید به عنوان مثال می توانید
برای روز ولنتاین از این تابلو فرش های سفارشی استفاده کنید .
و همچنین اگر می خواهید روز پدر و یا روز مادر هدیه ای خاص به آن ها بدهید از از این تابلو فرش ها استفاده کنید.
همچنین اگر می خواهید از استاد و مدیران و همکارارن خود تشکر کنید این تابلو فرش های سفارشی بهترین گزینه می باشند .


انواع تابلو فرش سفارشی :

 

تابلو فرش های سفارشی در شرکت های تولید کننده فرش ماشینی توسط بهترین ماشین آلات و پیشرفته ترین دستگاه های بافنده تولید می شوند .
از  این تابلو فرش های ماشینی در مناسبت های مختلفی استفاده می شود از آنجایی  که در شهرستان کاشان انواع شرکت های تولیدی فرش وجود دارد این محصولات  ماشینی در کیفیت های مختلفی بافته می شوند .
برای سفارش تابلو فرش چهره  باید اطلاعات کافی در مورد این محصولات ماشینی داشته باشید ، نکته ای که  لازم است بدانید این است که تابلو فرش های سفارشی کاشان به صورت عمده به دو  دسته کلی تقسیم می شوند :
۱) تابلو فرش چهره سفارشی بافتی
۲) تابلو فرش چهره سفارشی چاپی
در  ادامه در مورد هریک از این تابلو فرش ماشینی توضیح می دهیم ؛ تا اطلاعات  کافی در زمینه تابلو فرش های سفارشی کاشان داشته باشید و بتوانید محصولی با  بهترین کیفیت خریداری کنید .

 

تابلو فرش چهره ماشینی بافتی :

 

تابلو فرش چهره ماشینی بافتی یکی از محصولات ماشینی بافته شده در شرکت های تولیدی فرش ماشینی می باشد و تبدیل عکس به تابلو فرش به صورت بافت انجام می شود .
در  بافت تابلو فرش های ماشینی طرح اصلی به صورت پیکسلی آماده می شود و دستگاه  در میزان شانه و تراکم مشخص شروع به بافت تابلو فرش می کند .
نکته ای  که لازم است در مورد این تابلو فرش های ماشینی بدانید این است که تابلو فرش  های بافتی به صورت دوبل بافت می شوند یعنی دارای خاب رو و خاب زیر می  باشند.
تابلو فرش هایی که به صورت بافت تولید می شوند در کیفیت های  مختلف و مانند فرش های ماشینی بافته می شوند و همچنین قیمت های مختلفی  دارند.
تابلو فرش چهره بافتی بسیار مقاوم و با دوام می باشند و در بروز هرگونه کثیفی می توانید آن ها را به آسانی بشویید .

 

 

تابلو فرش چهره ماشینی چاپی :

 

تبدیل عکس به تابلو فرش به صورت چاپی هم انجام می شود که به آن تابلو فرش سفارشی چاپی می گویند .
تابلو  فرش های چهره چاپی به این صورت هستند که ابتدا فرش های ماشینی به صورت  رولی و سفید بافته می شوند و عکس مورد نظر توسط دستگاه های ماشینی مخصوص  روی فرش چاپ می شود.
این تابلو فرش های ماشینی به صورت تک بافته می شوند  و دوبل نمی باشند ؛ مدت آماده سازی این تابلو فرش های ماشینی خیلی کمتر از  مدت آماده سازی تابلو فرش های بافتی می باشد و یک روز زمان می برد در حالی  بافت تابلو فرش های بافتی 10 روز طول می کشد .
تابلو فرش های چاپی توسط  الیاف هایی مخصوص بافته می شوند و در رنگ و طرح های بسیاری بافته و تولید  می شوند قیمت تابلو فرش های چاپی نسبت به تابلو فرش های بافتی کمتر می  باشد.

 

 

سایز تابلو فرش های سفارشی کاشان :

 

برای تبدیل عکس به تابلو های ماشینی چه به صورت بافت باشند و چه به صورت چاپ در سایز های مختلفی بافته می شوند.
شما  می توانید تابلو فرش سفارشی خود را در هر سایزی که دوست دارید سفارش بدهید  و در منازل خود آن ها را نصب کنید و یا به عنوان هدیه در مناسبت های مختلف  به عزیزان خود استفاده کنید.
معمول ترین سایز تابلو فرش های ماشینی کاشان سایز هایی هستند که در زیر برای شما ذکر کرده ایم:
۵۰*۳۵
۵۰*۷۰
۵۰*۱۰۰
۷۰*۱۰۰
۱۰۰*۱۵۰
۸۰*۱۲۰
تابلو  فرش های سفارشی بیشتر در سایز 50*70 و 100*70 تولید و بافت می شوند البته  شما عزیزان می توانید با شرکت های تولید کننده تماس بگیرید و تابلو فرش خود  را در سایز های مختلف سفارش دهید.
لازم است بدانید این است ابعاد تابلو  فرش با قیمت آنها رابطه مستقیم و هرچه ابعاد تابلو فرش های ماشینی بیشتر  شود،قیمت این تابلو فرش ها بیشتر می شود.


 

 

مراحل سفارش تبدیل عکس به تابلو فرش :

 

برای سفارش تبدیل عکس به تابلو چهره بافتی و تابلو فرش چاپی باید چه کار کنیم ؟
 ابتدا باید عکس مورد نظرتان را از طریق ایمیل به صورت فشرده و یا از طریق  تلگرام به صورت اینترنتی برای ما ارسال کنید تا از کیفیت اصلی عکس شما  کاسته نشود .
عکس ارسالی شما توسط مسئولان مجرب شرکت بررسی می‌شود که  آیا از نظر کیفیتی عکس شما مناسب برای چاپ و یا بافت می‌باشد و تمام نکات  مهم برای بافت و یا چاپ تابلو فرش ها در اختیار مشتریان عزیز قرار می گیرد .
بعد از مراحل طراحی عکس شما پیش طرحی برای شما ارسال می شود و شما طبق نظراتی که می دهید تغییرات ایجاد می شود.
و  پس از تایید نهایی عکس, مبلغی به عنوان بیعانه دریافت می‌شود تا ثبت سفارش  صورت گیرد؛ و در نهایت با توجه به نوع سفارش شما، تابلو فرش بافت و ارسال  می‌گردد.

 


 

 

 

قیمت تابلو فرش سفارشی چهره چاپی :

 

قیمت تابلو فرش های سفارشی و تبدیل عکس به تابلو فرش به صورت بافتی و چاپی به میزان کیفیت تابلو فرش بستگی دارد .
همانطور که میدانید کیفیت محصولات ماشینی رابطه مستقیم با میزان قیمت محصولات ماشینی تولیدی شرکت ها دارد و هرچه میزان کیفیت تابلو فرش های ماشینی کاشان بیشتر شود قیمت این تابلو فرش های سفارشی بیشتر می شود.
منظور  از کیفیت تابلو فرش های ماشینی همان میزان شانه و تراکم در تابلو فرش ،  جنس الیاف مصرف شده در تابلو فرش و ابعاد و وزن تابلو فرش ماشینی و دستگاه  بافنده تابلو فرش ماشینی می باشد؛ که هرچه این میزان کیفیت بیشتر شود قیمت  نهایی تابلو فرش نیز بیشتر می شود .
البته همانطور که در قسمت قبلی  گفتیم تابلو فرش های ماشینی بافتی نسبت به تابلو فرش های ماشینی چاپی قیمت  بالاتری دارند زیرا این تابلو فرش های ماشینی به صورت دوبل بافته می شوند .

 


برای مشاوره و خرید تابلو فرش ماشینی با ما تماس بگیرید :
09103621040 (مدیریت)
09132603595 (خانم بزرافشان)

 

farsh4you.com
قیمت تابلو فرش سفارشی کاشان

یکی از عوامل مهم قبل از سفارش تابلو فرش چهره ؛ قیمت تابلو فرش سفارشی می باشد.
به  گونه ای که اولین سوالی که بسیاری از خریداران و سفارش دهندگان تابلو فرش  های شخصی از ما دارند این است که قیمت تابلو فرش های چهره چقدر است؟
قیمت  تابلو فرش چهره مانند دیگر تابلو فرش های ماشینی به کیفیت تابلو فرش بستگی  دارد. هرچه در بافت تابلو فرش چهره از مواد اولیه با کیفیت استفاده کنیم  تابلو فرش تولید شده ما قیمت بالاتری خواهد داشت.
تابلو فرش چهره سفارشی به دو دسته تقسیم می شوند که به آنها تابلو فرش چهره سفارشی بافتی و تابلو فرش سفارشی چاپی می گویند.
لازم است بدانید که تابلو فرش های سفارشی بافتی و تابلو فرش های سفارشی چاپی دارای قیمت های متفاوتی می باشند.
در این نوشته قصد داریم به راهنمایی شما غزیزان در مورد قیمت تابلو فرش های سفارشی ماشینی بپردازیم.

 

انواع تابلو فرش سفارشی در کاشان :

 

همان گونه که قبلا نیز گفته شد تابلو فرش های سفارشی به دو صورت در شرکت های تولیدی سجاده فرش بافته می شوند.
1-تابلو فرش چهره بافتی
2-تابلو فرش چهره چاپی
این  تابلو فرش های ماشینی توسط دستگاه های ماشینی و مخصوص بافته می شوند ؛  الیاف مصرف شده در تابلو فرش های بافتی از جنس اکرولیک که بهترین الیاف  مصنوعی می باشد تهیه می شود ولی در بافت تابلو فرش ها به صورت چاپی از  الیاف پلی استر استفاده می شود.
لازم است بدانید که بهترین الیاف در  تابلو فرش های سفارشی چاپی همان الیاف پلی استر می باشد و در چاپ تابلو فرش  ها نمی توان از الیاف اکرولیک هیت ست شده استفاده کرد.
یکی از مهم ترین دلایل تفاوت قیمت تابلو فرش سفارشی؛ جنس نخ مصرف شده در تابلو فرش های ماشینی کاشان می باشد


تابلو فرش چهره سفارشی بافتی :

 

 

برای تهیه تابلو فرش های چهره سفارشی بافتی ابتدا عکسی از تابلو فرش که از مشتری گرفته شده است
به  طراحان فرش ماشینی داده می شود؛ طراحان آن را برای بافت روی فرش به صورت  طراحی پیکسلی با رنگبندی مربوط به دستگاه فرش ماشینی در می آورند .
سپس  فایل عکس توسط کامپیوتر های دستگاه فرش ماشینی روی فضای رول های فرش ماشینی  درون برنامه چیده می شود و دستگاه فرش ماشینی طبق دستوری که گرفته باشد  تابلو فرش ماشینی را بافت می زند این تابلو فرش های ماشینی درون فضای رول  بافته شده و تک نیست.
پس از تکمیل این مرحله به آهار فرستاده شده و بعد طی کی کردن مراحل آهار تابلو فرش کاملا اماده می شود .
لازم به ذکر است که دستگاههای فرش ماشینی تابلو فرش های چهره را به صورت دوبل بافت می کنند
در واقع دو تابلو فرش چهره از تابلو فرش سفارشی خود خواهیم داشت .


قیمت تابلو فرش چهره بافتی :

 

 

قیمت تابلو فرش سفارشی بافتی تا حد زیادی به کیفیت بافت تابلو فرش و سایز تابلو فرش ها بستگی  دارد معمولا تابلو فرش های چهره امروزه در کیفیت های هزار شانه تولید می  شوند و لازم است بدانید که سایز متداولی که بیشتر خریداران تابلو فرش  ماشینی سفارش می دهند سایز 50*70می باشد .
همانطور که میدانید قیمت تابلو فرش چهره بافتی نسبت به دیگر انواع تابلو فرش های سفارشی ماشینی بیشتر است .
 زیرا برای تولید این تابلو فرش ها قبل از بافت هزینه طراحی باید کامل  پرداخت شود و همچنین همانطور که گفتیم تابلو فرش چهره بافتی به صورت دوبل  بافته می شود و خریداران باید هزینه دو تابلو فرش را پرداخت کنند .
امروزه قیمت یک تابلو فرش چهره بافتی 1000 شانه با تراکم 3000 و سایز 70*50 چیزی حدود 000/500 هزار تومان می باشد .

 

 

تابلو فرش سفارشی چهره ماشینی چاپی :

 

نوع دیگری از تابلو فرش های سفارشی چهره ماشینی که چیزی حدود ۵ سال است  که روانه ی بازار شده است تابلو فرش های سفارشی چهره چاپی می باشند .
لازم  است بگوییم که خود این تابلو فرش های چاپی نیز به دو صورت تولید می شوند  که به آنها تابلو فرش چاپی کلاریس و تابلو فرش ماشینی سابلیمیشن می گویند .
منظور  از تابلو کلاریس تابلو فرشی است که درعمق آن طرح چاپ می شود و به آن تابلو  فرش ماشینی کلاریس می گویند ، برخی دیگر از تابلو فرش های چهره چاپی در  سطح زده می شوند که به آن تابلو فرش ماشینی سابلیمیشن می گویند که با  دستگاههای چاپ اتویی و حتی با جوهر سابلیمیشن فعالیت آن ها انجام می شود .
لازم است بدانید که قیمت تابلو فرش سفارشی چاپی سابلیمیشن با قیمت تابلو فرش چاپی کلاریس یکسان می باشد .


قیمت تابلو فرش سفارشی چهره چاپی :

 

قیمت تابلو فرش سفارشی چهره چاپی در هر دو صورت چاپ در سطح و عمق با  یکدیگر هیچ تفاوتی ندارد و قیمت تابلو فرش ها بیشتر به کیفیت تابلو فرش از  نظر شانه و تراکم وابسته است .
معمولا چاپ تصاویر روی فرش های ۱۰۰۰ و  ۷۰۰ شانه انجام می شود نکته ای که لازم است بدانید این است که دستگاه های  بافنده تابلو فرش های چاپی دستگاه هایی مانند شونهر و واندویل نیستند بلکه  دستگاه های ۵۰۰ شانه ای می باشند که به دستگاه های ۷۰۰ شانه یا ۱۰۰۰ شانه  تبدیل شده اند .
قیمت تابلو فرش های چهره چاپی1000 شانه در حالت معمول برای سایز ۵۰*۷۰ چیزی حدود 24۰ هزار تومان می باشد .
برای  خرید تابلو فرش های چاپی باید کیفیت و همچنین ابعاد تابلو فرش را مورد  بررسی قرار دهید زیرا تابلو فرش های ماشینی بر اساس کیفیت و سایز های خود  قیمت گذاری می شوند .

برای مشاوره و خرید فرش ماشینی با ما تماس بگیرید :
09103621040 (مدیریت)
09132603595 (خانم بزرافشان)

farsh4you.com
سفارش بافت تابلو فرش چهره

نحوه سفارش بافت تابلو فرش چهره چگونه می باشد ؟
برای سفارش تابلو فرش و خرید تابلو فرش چهره باید چه اقداماتی را انجام دهیم ؟
تابلو فرش چهره یکی از بهترین هدایا و کادوها برای عزیزان و دلبندانتان می باشد.
شما  می توانید در مناسبت های مختلف مانند روز پدر و مادر، سالروز تولد ، روز  ولنتاین ، برای تقدیر و تشکر از مدیر و همکاران خود و ... این تابلو فرش ها  را هدیه بدهید.
امروزه اکثرا برای هدیه دادن از این تابلو فرش های  چهره استفاده می کنند لازم است بدانید که تابلو فرش چهره هم مانند دیگر  تابلو فرش های ماشینی است و به صورت بافت وچاپ تولید می شود.
به این  تابلو فرش های ماشینی تابلو فرش سفارشی هم می گویند در این نوشته برای  سفارش این تابلو فرش های ماشینی و اطلاعات بیشتر شما عزیزان در مورد این  تابلو فرش ها توضیح می دهیم .

 

 

آشنایی با تابلو فرش چهره ماشینی :

 

 

تابلو فرش چهره همانطور که از عنوانش پیداست چهره ای از یک شخص و یا چند  شخص است که به صورت فرش ماشینی درآمده است . با پیشرفت علم و تکنولوژی در  زمینه ی تولید انواع تابلو فرش های ماشینی ؛ تابلو فرش چهره نیز با بهترین  کیفیت در شرکت های مختلف ایجاد شد .
لازم است بدانید که تابلو فرش های چهره ماشینی به دو صورت بافته و تولید می شوند :
۱) تابلو فرش سفارشی بافتی
۲) تابلو فرش سفارشی چاپی
بافت  هرکدام از این تابلو فرش های سفارشی ماشینی با یکدیگر متفاوت می باشد و  زمان بافت و آماده سازی این تابلو فرش های ماشینی با دیگری فرق می کند .
گروه  تحلیلی فروشگاه اینترنتی فرش برای شما در این نوشته در مورد سفارش بافت  تابلو فرش چهره و مشخصات این تابلو فرش های ماشینی اطلاعاتی را به شما  عزیزان ارائه می دهد .

 

 

 

تابلو فرش چهره بافتی :

 

تابلو فرش های چهره بافتی توسط بهترین ماشین آلات و دستگاه های پیشرفته  تولید می شوند و امروزه جایگزین تابلو فرش های دستبافت می باشند.
برای  سفارش بافت تابلو فرش چهره ابتدا لازم است شما عکس مد نظر خود را برای ما  ارسال کنید تا طرح شما توسط طراحان فرش ماشینی به نقشه تبدیل شود و بعد از  ان نقشه توسط دستگاه های مدرن فرش ماشینی بافته شود و پس از فرایند آهار و  تکمیل تابلو فرش های چهره بافتی اماده می شود.
لازم است بدانید که تابلو  فرش های بافتی مانند فرش های ماشینی تولید می شوند از این رو به صورت خاب  رو و خاب زیر تولید می شوند در اصل دو تخته فرش بافته می شود به همین دلیل  در زمان تحویل تابلو فرش شما دو تخته فرش دریافت خواهید کرد و به همین دلیل  شما عزیزان باید مبلغ دو تخته فرش را به فروشنده پرداخت کنید.

 

 

 

 

سفارش بافت تابلو فرش چهره بافتی :

 

برای سفارش تابلو فرش چهره بافتی ابتدا بایدعکس مد نظر خود را انتخاب  کنید ، سعی کنید عکسی را که می خواهید به تابلو فرش ماشینی تبدیل کنید  کاملا واضح و با کیفیت باشد.
زیرا هر چه کیفیت عکس تابلو فرش ها بهتر  باشد تابلو فرش ما هم زیباتر و خاص تر خواهد شد؛ بعد از آن برای سفارش  تابلو فرش چهره بافتی عکس را به شرکت تولیدی تابلو فرش ارسال کنید.
لازم  است بگوییم که بافت تابلو فرش های چهره به مهارت های خاصی نیاز دارد و به  همین دلیل هر تولید کننده ای نمی تواند تابلو فرش چهره تولید کند.
به  همین دلیل بهتر است که سفارش های تابلو فرش خود را به تولید کننده های مجرب  تابلو فرش چهره عرضه کنید تا فرشی با کیفیت تهیه کنید بعد از آن که با  پرداخت بیعانه سفارش خود را ثبت کردید عکس شما برای طراحی ارسال می شود .

 

 

تایید سفارش بافت تابلو فرش چهره :

 

یکی از مراحل مهم در بافت تابلو فرش های سفارشی این است که بعد از مراحل  طراحی این تابلو فرش ها برای خود مشتری ارسال می شود تا مشتریان طرح را  بنابر سلیقه خود انتخاب کنند و بعد از تایید تابلو فرش چهره توسط مشتری , سفارش برای بافت ارسال می گردد .
 به همین دلیل مسئولان فروش بعد از مرحله طراحی تابلو فرش , طرح را برای  سفارش دهنده ارسال می کنند این موضوع به این دلیل است که تعداد رنگ های  تابلو فرش سفارشی بافتی تنها ۸ یا ۱۰ رنگ است در حالی که تعداد رنگ هایی که  در عکس ها دیده می شود بالغ بر ۲۵۰ طیف رنگی است.
همچنین مشتری می  تواند از بک گراند های مختلف در بافت تابلو فرش خود استفاده کند در مرحله  سفارش تمامی این سوالات از شما پرسیده می شود تا محصولی با کیفیت و مطابق  سلیقه خود خریداری کنید.

 

 

سایز تابلو فرش سفارشی به صورت بافت:

 

یکی از نکات مهم قبل از سفارش بافت تابلو فرش چهره انتخاب سایز تابلو فرش ماشینی می باشد.
بهترین ابعاد برای بافت تابلو فرش چهره به صورت بافتی سایز هایی مانند 50*70 و 100*70 می باشد.
اگر  شما عکسی که می خواهید به تابلو فرش تبدیل کنید تصویر یک شخص بود بهترین  سایز برای بافت سایز ۵۰*۷۰ می باشد، اما اگر عکس شما دارای دو یا چند شخص  است بهترین سایز برای بافت تابلو فرش سایز70*100 می باشد برای تابلو فرش  چهره شخصی از سایز ۵۰*۱۰۰ استفاده نکنید زیرا زیبایی خاصی ندارند .

 

 

کیفیت تابلو فرش سفارشی بافتی:

 

تابلو فرش های سفارشی بافتی در کیفیت های مختلفی توسط دستگاه های ماشینی تولید می شوند.
از  کیفیت های ۱۰۰۰ و ۱۲۰۰ شانه می توان در بافت تابلو فرش چهره استفاده کرد.  هر چه فرش های ماشینی ریز بافت تر باشند تابلو فرش نیز زیباتر خواهد بود  البته تفاوت چندانی بین تابلو فرش 1000شانه و 1200 در بافت تابلو فرش چهره  نمی باشد.
در رنگبندی تابلو فرش های ماشینی دقت داشته باشید که به چه  شکلی باشد زیرا هر چه رنگ های بادامی روشن تر سبز چمنی تر و آبی آسمانی تر  بهتری در رنگبندی فرش وجود داشته باشد تابلو فرش چهره زیباتر و خاص تر  خواهد شد.

 


 

 

سفارش تابلو فرش چهره چاپی و ویژگی آن :

 

یکی دیگر از انواع تابلو فرش های سفارشی تابلو فرش چهره چاپی می باشد که  برای آماده سازی این تابلو فرش های ماشینی ابتدا یک تخته فرش سفید بافته  می شود بعد از آن عکسی را که سفارش داده اید ، روی برگه های سابلیمیشن زده  شده روی فرش توسط دستگاه های چاپ برگردان می شود.
امروزه تابلو فرش های  چهره چاپی به دو صورت چاپ سابلیمیشن و چاپ کلاریس تولید می شوند و از  آنجایی که زمان آماده سازی تابلو فرش های چهره سفارشی چاپی سابلیمیشن سریع  از چاپی کلاریس و در عمق می باشد خریداران بیشتر تابلو فرش های سابلیمیشن  را سفارش می دهند.
یکی از ویژگی های مهم در بافت تابلو فرش های چهره چاپی این است که این تابلو فرش ها می توانند در هر سایز دلخواهی سفارش داده شوند.
شما می توانید این تابلو فرش ها را در سایز های کوچک مانند 35*۵۰ و یا در سایز 50*50سفارش دهید.


برای مشاوره و خرید فرش ماشینی با ما تماس بگیرید :
09103621040 (مدیریت)
09132603595 (خانم بزرافشان)

farsh4you.com
قیمت تابلو فرش چهره ماشینی

آیا با انواع بافت تابلو فرش چهره آشناییت دارید ؟
سفارش تابلو فرش چهره با قیمت مناسب در کجا انجام می گیرد ؟
لیست قیمت تابلو فرش چهره به صورت چاپ و بافت چگونه می باشد؟
ممکن  است تابلو فرش چهره را با نام هایی مانند خود تابلو فرش چهره ، تابلو فرش  هدیه ، تبدیل عکس به تابلو فرش ، تابلو فرش تبلیغاتی ، بافت عکس هنرمند  و... شنیده باشید.
تابلو فرش در واقع یک فرش کوچکی می باشد که داخل چارچوبی بنام قاب قرار می گیرد و به عنوان تابلو به دیوار آویخته می شود..
تابلو فرش ها کاملا جنبه تزیینی دارند و اصالت و فرهنگ و هنر ایرانی در این تابلو فرش های ایرانی نمایان می باشد.
تابلو  فرش چهره همانگونه که از نامش پیداست چهره و تصویر اشخاص می باشد که به  صورت تابلو فرش در آمده است و امروزه مورد توجه بسیاری قرار گرفته است.

 

انواع تابلو فرش ماشینی :

 

تابلو فرش ها در گذشته مانند فرش های دستبافت با دست بافته می شدند و به  آنها تابلو فرش دستبافت می گفتند این تابلو فرش های ماشینی به دلیل  دستبافت بودن قیمت بسیار بالایی دارند ؛ اما با پیدایش فرش های ماشینی با  کیفیت کارخانه های تولیدی اقدام به تابلو فرش های ماشینی کردند.
تابلو  فرش ها همانطور که گفته شد بیشتر جنبه تزئینی داشته و در دکوراسیون منزل  و...استفاده می شوند . اگر بخواهیم تابلو فرش های ماشینی را از نظر نوع  تولید و نوع و مواد تشکیل دهنده تقسیم بندی کنیم تابلو فرش های ماشینی به  دو دسته تقسیم بندی می شوند :
۱) تابلو فرش چهره بافتی
۲) تابلو فرش چهره چاپی
قیمت  تابلو فرش چهره به صورت چاپی و بافتی متفاوت است همچنین این تابلو فرش ها  دارای مشخصات متفاوتی می باشند در ادامه ویژگی هر کدام از این تابلو فرش ها  را توضیح می دهیم.

 

 تابلو فرش چهره بافتی :

 

تابلو فرش چهره به صورت بافتی مانند فرش های ماشینی توسط دستگاه های  پیشرفته بافته و تولید می شوند و در کیفیت های مختلف بافته می شوند.
تابلو فرش های ماشینی دارای رنگبندی های متنوع بافته می شوند و در ابعاد مختلف تولید می گردند.
برای  بافت تابلو فرش های ماشینی تابلو فرش ها مانند فرش ماشینی دارای خاب رو و  خاب زیر می باشند و یعنی به صورت دوبل بافت می شوند و دو تخته تابلو فرش به  خریدار ارائه می شود.
تابلو فرش چهره به روش بافت روی فرش دارای کیفیت و  ماندگاری بالا می باشد همچنین لازم است بدانید که تابلو فرش های بافتی  نسبت به تابلو فرش های چاپی قیمت بالاتری دارند.
قیمت تابلو فرش چهره  بافتی به این دلیل بیشتر است که این تابلو فرش ها قبل از بافت توسط طراح  باید طراحی شوند و بعد روی دستگاه بافنده قرار گیرد و بافته شود.

 


 

• تابلو فرش چهره چاپی :

 

 

این نوع تابلو فرش ها گونه ای جدید از بافت تابلو فرش ماشینی می باشد  برای بافت تابلو فرش به صورت چاپی یک فرش سفید در اندازه تابلو فرش بافت  زده می شود .
و بعد نقشه مورد نظر توسط دستگاه رنگ پاش یا دستگاه  سابلیمیشن روی فرش سفید قرار می گیرد و بدین شکل نقشه تابلو فرش روی فرش  سفید پرس می گردد .
تزریق رنگ هم از روی تابلو فرش و هم از پشت تابلو فرش روی فرش سفید پاشیده می شود.
لازم  به ذکر است که تابلو فرش های چاپی نیز خود به دو صورت تابلو فرش چاپی  سابلیمیش و تابلو فرش چاپی کلاریس تقسیم می شوند و امروزه مورد توجه بسیاری  از خریداران قرار گرفته اند.
قیمت تابلو فرش چهره چاپی نسبت به تابلو  فرش ماشینی بافتی پایین تر می باشد زیرا این تابلو فرش ها به صورت تک بافته  می شوند و دوبل نیستند .

 

 

تفاوت تابلو فرش ماشینی و تابلو فرش چاپی :

 

در تولید تابلو فرش بافتی از نخ های رنگی محدودی استفاده می کنند و نمی توان به دلخواه از هر رنگی استفاده کرد .
اما در تابلو فرش چاپی از رنگ های بیشتری در نقشه تابلو فرش استفاده می شود و تصویر وضوح بیشتری دارد .
همچنین قیمت تابلو فرش چهره به صورت چاپ نسبت به تابلو فرش های بافتی ارزان تر می باشد.
اما از نظر ماندگاری به طبع تابلوفرش چاپی با اینکه قابلیت شست و شو دارد اما ماندگاری کمتری نسبت به تابلو فرش ماشینی دارد.
اما  از آنجا که به هر حال تابلو فرش ها به دیوار آویخته می شوند و کاملا جنبه  تزیینی دارند و جنبه کاربردی ندارند پس می توانید ده ها سال از این تابلو  فرش ها استفاده کنید .
همچنین باید بدانید که تابلو فرش های بافتی به دلیل میزان شانه و تراکم بالا نسبت به تابلو فرش های چاپی وزن بیشتری دارند.

 

تابلو فرش چهره در چه طرح هایی تولید می شود؟

 

هر نوع تصویری از اعضای خانواده ؛ پدر و مادر , همسر ، فرزند و دوستان  در بافت تابلو فرش انجام می شود و شما می توانید در مناسب های مختلف این  تابلو فرش ها را هدیه بدهید .
یا می توانید عکس هر نوع شخیصت معروف و مشهوری که دوسدارید در قالب بافت عکس هنرمند سفارش دهید .
همچنین می توانید هر نوع لوگوی تبلیغاتی در قالب تبلیغات برند شما و شرکت های مختلف انجام دهید .
شما می توانید انواع تصویر های عمومی مانند منظره و گل و حیوانات و آیات و روایات قرآنی و... را به صورت تابلو فرش تهیه کنید .
در یک کلام هر نوع تصویری قابل پیاده سازی روی فرش در قالب تابلو فرش می باشند .


عوامل موثر در قیمت تابلو فرش چهره :

 

برای خرید انواع محصولات و تابلو فرش های ماشینی قیمت آن محصول برای  خریدار بسیار اهمیت دارد ؛ همواره خریداران به نبال تابلو فرشی با کیفیت و  قیمت مناسب می باشد .
یکی از عوامل مهم در قیمت تابلو فرش چهره جنس نخ  مورد استفاده شده در تابلو فرش ماشینی می باشد هرچه جنس نخ مصرف شده در  تابلو فرش با کیفیت تر باشد تابلو فرش دارای قیمت بیشتری می باشد .
همچنین  میزان شانه و تراکم در بافت تابلو فرش بیشتر شود قیمت تابلو فرش نیز بیشتر  می شود همچنین هرچه شانه و تراکم در فرش بیشتر شود وزن تابلو فرش بیشتر  شده در نتیجه قیمت تابلو فرش نیز بیشتر می شود .
ابعاد و سایز تابلو فرش  نیز یکی دیگر از عواما موثر درقیمت تابلو فرش های ماشینی می باشد با  افزایش ابعاد تابلو فرش قیمت تابلو فرش نیز بیشتر می شود.


جنس نخ در تابلو فرش ماشینی :

 

 

در مورد جنس مواد و نخ تابلو فرش باید گفت که هریک از تابلو فرش ها نخ  خاص خود را دارند؛و همانطور که اطلاع دارید کیفیت تمام محصولات ماشینی به  خصوص تابلو فرش های ماشینی به جنس نخ بستگی دارد و هرچه این نخ با کیفیت تر  باشد در اصل تابلو فرش ما با کیفیت تر می باشد.
در بافت تابلو فرش های  ماشینی بافتی از الیاف مصنوعی نظیر اکرولیک هیت ست شده و نیز پلی استر  استفاده می کنند که از این میان نخ اکرولیک بهترین نخ تابلو فرش ماشینی می  باشد که علاوه بر ماندگاری و کیفیت درجه یک بودن این نخ ، ظاهری دستبافت  گونه به تابلو فرش می دهد.
اما در تولید تابلو فرش های ماشینی چاپی از الیاف پلی استر استفاده می کنند.
پایه تابلو فرش چاپی نیز فرش ماشینی سفید می باشد وهرچه نخ فرش ماشینی سفید بهتر باشد فرش رنگ پذیری بیشتری نیز خواهد داشت.

 

 

اندازه و ابعاد در قیمت تابلو فرش چهره :

 

تابلو فرش های ماشینی نیز مانند فرش های ماشینی در اندازه استاندارد  تولید می شوند ولی شما عزیزان می توانید تابلو فرش های خود را با ابعاد  مختلفی نیز سفارش دهید .
لازم است بدانید که تابلو فرش هاای چهره و  انواع تابلو فرش های ماشینی چه به صورت بافت باشند و چه به صورت چاپ باشند  در اندازه های مختلف تولید و عرضه می شوند.
اندازه های متداول و معمول در بافت تابلو فرش های ماشینی شامل: 50*۳۵، 50*۷۰ ،50*۱۰۰،۱۰۰*70 می شود .
تابلو فرش های ماشینی هرچه دارای ابعاد و اندازه بیشتری باشند دارای وزن بیشتری هستند به همین دلیل قیمت بالاتری هم دارند .
قیمت تابلو فرش چهره نیز به همین صورت می باشد یعنی هرچه تابلو فرش در ابعاد بزرگتر تولید شود دارای قیمت بیشتری می باشد .


 

بهترین کیفیت در تابلو فرش چهره :

 

برای تشخیص یک تابلو فرش با کیفیت و مرغوب باید به نکات زیر توجه کنید تا محصولی با کیفیت خریداری کنید .
1)  به پشت تابلو فرش نگاه کنید در پشت تابلو فرش باید ریشه ها یکنواخت و مرتب  زده شده باشند و ناهمواری در آنها نباشد زیرا تابلو فرش های ماشینی به  صورت ماشینی تولید می شوند و باید یکنواخت باشند.
۲) تابلو فرش مورد نظر شما دقیقا باید در اندازه گفته شده باشد و نامنظم بودن اندازه در تابلو فرش اصلا نباید وجود داشته باشد.
۳) طرح و نقشه تابلو فرش مورد نظر شما باید اصیل و ایرانی باشد و از نقشه های ترکی استفاده نشود.
۴)  کیفیت نخ تابلو فرش باید حتما درجه یک باشد و شما حتما باید در تابلو فرش  دستباف نخ پشم و پنبه و بخصوص ابریشم را چک نمایید و در تابلو فرش ماشینی و  چاپی نخ اکرولیک را حتما تشخیص دهید .

 


 

تشخیص نخ اکرولیک هیت ست شده در تابلو فرش :

 

نخ اکرولیک ظاهری شبیه به نخ پشم دارد و به همین دلیل به آن پشم مصنوعی نیز می گویند.
نخ  فرش اکرولیک نسبت به پلی استر ظاهری شفاف تر دارد و هنگام لمس کردن نخ  اکرولیک دانه های نخ اکرولیک زیر دست سر میخورند و حالت چسبندگی ندارند.
نخ اکرولیک در برابر فشار و رفت و آمد زیاد مقاومت بالایی دارد و بسیار مستحکم می باشد.
تابلو فرش های تولید شده از الیاف اکرولیک اصلا بوی پلاستیک و مواد نفتی نمی دهند و همچنین حساسیت ایجاد نمی کنند.
الیاف اکرولیک رنگ را به خوبی جذب می کنند به همین دلیل تابلو فرش ماشینی با نخ اکرولیک دارای رنگ های درخشان هستند .

 

برای مشاوره و خرید فرش ماشینی با ما تماس بگیرید :
09132603595 (خانم بزرافشان)
09103621040 (مدیریت)

farsh4you.com
قیمت تابلو فرش ماشینی کاشان

قیمت تابلو فرش ماشینی به چه عواملی بستگی دارد ؟
چه عواملی در قیمت تابلو فرش های ماشینی تولید شده در کارخانجات تولیدی تابلو فرش ماشینی موثر می باشند ؟
همانگونه  که می دانید برای خرید هر نوع محصولی نیاز است که قیمت آن را بپرسیم زیرا  تابلو فرش های ماشینی دارای کیفیت های مختلفی می باشند و به همین دلیل  دارای قیمت های متفاوتی می باشند .
خریداران تابلو فرش های ماشینی همیشه  می خواهند تابلو فرش هایی با کیفیت و قیمت مناسب خریداری کنند ، برای خرید  سجاده فرش ها ماشینی باید ابتدا کیفیت تابلو فرش را مشاهده کنید .
زیرا  قیمت تابلو فرش های ماشینی به کیفیت تابلو فرش ماشینی بستگی دارد به گونه  ای که هر چه میزان کیفیت تابلو فرش ماشینی بیشتر باشد قیمت تابلو فرش نیز  بیشتر می شود و بلعکس هر چه کیفیت تابلو فرش پایین باشد قیمت تابلو فرش نیز  پایین می باشد.

 

تابلو فرش ماشینی :

 

همان گونه که می دانید تابلو فرش ماشینی یکی از کالاهایی است که برای دکوراسیون فضا از آن استفاده می شود.
از  ابتدا تابلو فرش های دستبافت روانه بازار فرش شدند اما با توجه به قیمت  بالایی که داشتند فقط افراد غنی جامعه قادر به خرید آن بودند. اما با گذشت  زمان و پیشرفت دستگاه های تولید کننده فرش ماشینی؛ تابلو فرش های ماشینی  جای خود را در بازار باز کردند.
لازم که بدانید تابلو فرش های دستبافت  دارای زیبایی های خاصی می باشند و هیچگاه تابلو فرش های ماشینی جای تابلو  فرش های دستبافت را نمی گیرند.
تابلو فرش های ماشینی نیز کیفیت و زیبایی  خاص خود را دارند و به دلیل قیمت مناسبی که نسبت به تابلو فرش های دستبافت  دارند بسیار مورد توجه خریداران قرار گرفته اند.
تابلو فرش های ماشینی خود به دو دسته کلی،تابلو فرش ماشینی بافتی و تابلو فرش ماشینی چاپی تقسیم بندی می شوند.


تاثیر کیفیت در قیمت تابلو فرش ماشینی :

 

 

هر چه کیفیت تابلو فرش های ماشینی بهتر شود در واقع شانه و تراکم تابلو  فرش های ماشینی افزایش پیدا کند، قیمت تابلو ماشینی نیز افزایش پیدا می  کند.
یکی دیگر از عوامل مهم در بافت تابلو فرش های ماشینی که در قیمت  تابلو فرش های ماشینی تاثیر گذار است جنس نخ مصرف شده در تابلو فرش می باشد  که هرچه دارای کیفیت بیشتری باشد تابلو فرش دارای قیمت بیشتری خواهد بود؛  بنابر پیشنهاد ما برای بافت تابلو فرش در هر حالت بهترین نوع الیاف یعنی  الیاف صد در صد اکرولیک می باشد.
همچنین کیفیت تابلو فرش های ماشینی  وابسته به نوع دستگاهی است که این نوع تابلو فرش ها با ان بافته می شوند ،  معمولا تابلو فرش های آیه بیشتر با دستگاه های ۷۰۰ شانه بافته می شوند و  تابلو فرش های منظره و دیگر تابلو فرش ها با دستگاه های ۱۰۰۰ و ۱۲۰۰ شانه  بافت می گردند.


قیمت تابلو فرش ماشینی در فروشگاه های اینترنتی:

 

معمولا فروشگاه های اینترنتی تابلو فرش ماشینی , از خود تولید کننده های  فرش ماشینی هستند به همین دلیل قیمتی که توسط فروشگاههای اینترنتی همواره  عرضه می گردد نسبت به قیمتی که در مغازه های شهر خود می بینیم کمی کمتر  است.
به همین دلیل به شما پیشنهاد می شود که تابلو فرش های ماشینی خود را از فروشگاه های اینترنتی فرش و تابلو فرش خریداری کنید .
در  فروشگاه های اینترنتی انواع و اقسام تابلو فرش های ماشینی با بهترین کیفیت  و رنگ بندی و در طرح های مختلف و جود دارد شما می توانید تابلو فرش مد نظر  خود را انتخاب کنید.
لازم است بدانید که هر فروشگاه اینترنتی برای  انواع محصولات خود همچنین تابلو فرش های ماشینی لیست قیمت دارد و شما می  توانید با مراجعه به این قسمت از قیمت تابلو فرش ها مطلع شوید.
و تابلو فرشی بنابر سلیقه خود و قیمت مناسب خریداری کنید.

 

 

فروش عمده تابلو فرش ماشینی کاشان :

 

در شهرستان کاشان بیش از 800 کارخانه تولیدی فرش و تابلو فرش ماشینی وجود دارد به همین دلیل فروش عمده تابلو فرش ماشینی نیز در کاشان انجام می شود.
مغازه  داران و بنک داران خرید عمده تابلو فرش ماشینی خود را از کاشان انجام می  دهند زیرا قیمت تابلو فرش ماشینی کاشان به صورت عمده می باشد.
در شرکت  های تولیدی انواع تابلو فرش با کیفیت های مختلف ۷۰۰ , ۱۰۰۰ , ۱۲۰۰ شانه  تولید می گردد از این رو دارای قیمت های مختلفی می باشند.
فروش عمده  تابلو فرش ماشینی کاشان توسط بسیاری از فروشگاه های اینترنتی فرش و تابلو  فرش ماشینی صورت می گیرد؛ به همین دلیل به منظور خرید تابلو فرش ماشینی  لازم نیست که تا کاشان سفر کرده و به خرید تابلو فرش بپردازید و فقط با سرچ  کوچکی در دنیای اینترنت می توانید تابلو فرش مورد نظر خود را انتخاب کرده  وبه صورت اینترنتی خریداری کنید.

 

 

برای مشاوره و خرید فرش ماشینی با ما تماس بگیرید :
09132634245 (مدیریت)
09132603595 (خانم بزرافشان)
03154702551 (تلفن)