farsh4you

اشتراک گذاشته شده با :

تابلو فرش سفارشی

farsh4you.com
تابلو فرش چهره چیست

تابلو فرش چهره چیست و چه کاربردی دارد ؟
تابلو فرش چهره ماشینی در چه کیفیت هایی تولید می شود ؟
به تابلو فرش هایی که در ابعاد مختلف بافته می شوند و دارای چهره تمام رخ و یا نیم رخ شخصی می باشند تابلو چهره گفته می شود.
لازم است بدانید که بافت عکس شخصی روی فرش هم به صورت دستباف و هم به صورت ماشینی صورت میگیرد.
به  تابلو فرش هایی که توسط دست بافته می شوند تابلو فرش چهره دستباف گفته می  شود و به تابلو فرش هایی که توسط ماشین آلات مختلف بافته می شوند تابلو فرش  چهره گفته می شود.
تابلو فرش های چهره در کیفیت های مختلفی تولید می شوند و مانند فرش های ماشینی بافت زده می شوند.
تابلو  فرش چهره نیز به دو شکل بافت روی فرش و چاپ روی فرش تولید می شوند از این  رو به آن ها تابلو فرش چهره بافتی و تابلو فرش چهره چاپی گفته می شود.

 

 

مقایسه تابلو فرش چهره دستباف و تابلو فرش چهره ماشینی :

 

بافت دستی تابلو فرش های چهره در مقایسه با تابلو فرش های چهره ماشینی  بسیار زمانبر و پرهزینه می باشند ؛ تابلو فرش های دستباف نیز مانند فرش های  دستباف هنر دست بوده و توسط دار های قالی بافته می شوند.
برای بافت  تابلو فرش چهره دستباف از الیاف های طبیعی استفاده می شود و به همین دلیل  قیمت این تابلو فرش ها بسیار بالا می باشد ؛ همچنین مدت زمان بافت و آماده  سازی این فرش ها بسیار زمان بر می باشد.
در صورتی که تابلو فرش های چهره  ماشینی توسط دستگاه های کامپیوتری و بروز بافته می شوند و این محصولات  ماشینی خیلی سریع بافته شده و مواد مصرفی در این محصولات ماشینی مصنوعی می  باشد به همین دلیل قیمت تابلو فرش های چهره ماشینی کمتر از تابلو فرش های  دستباف می باشد.
در این مقاله قصد بررسی انواع تابلو فرش های چهره ماشینی را داریم تا شما عزیزان با انواع تابلو فرش های چهره آشنا شوید.

 


farsh4you.com
چاپ عکس روی فرش

چاپ عکس روی فرش و تبدیل عکس به تابلو فرش چهره چاپی توسط دستگاه های ماشینی مخصوص انجام می شود.
تابلو فرش های سفارشی چاپی از پرفروش ترین محصولات ماشینی در شرکت های تولیدی تابلو فرش می باشند .
همانطور  که می دانید امروزه تابلو فرش های ماشینی از وسایل تزئینی در هر  دکوراسیونی می باشند که به دو دسته چاپی و بافتی تقسیم می شوند .
تابلو  فرش های ماشینی در گذشته فقط به صورت بافت تولید می شدند و مانند فرش های  ماشینی توسط دستگاه های مختلف تولید و عرضه می شدند اما با پیشرفت صنعت فرش  بافی و دستگاه های تولیدی فرش ؛ تابلو فرش های ماشینی به شیوه چاپ هم  تولید شدند .
چاپ عکس روی تابلو فرش های ماشینی و چاپ تابلو فرش های  سفارشی حدود 5 سالی است که در بازار فرش کاشان انجام می شود و این محصولات  ماشینی مورد استقبال خریداران قرار گرفته است .

 

 

چاپ عکس روی فرش و تابلو فرش ماشینی :

 

لازم است بدانید که چاپ عکس هم روی فرش و هم روی تابلو فرش های ماشینی صورت می گیرد.
چاپ  عکس روی یک تکه فرم خام سفید رنگ انجام می شود ؛ همچنین طرح و تصویر  ارسالی از مشتری روی تکه کاغذ های مخصوص چاپ می شود لازم است بدانید که  کیفیت این کاغذ ها در فرآیند چاپ بسیار مهم می باشد .
زیرا هر چه کیفیت  کاغذ های چاپ عکس روی تابلو فرش کمتر باشد برای چاپ عکس به رنگ بیشتری نیاز  خواهد بود و این کار علاوه بر کاهش کیفیت تابلو فرش موجب صرف هزینه بیشتر  برای تولید کننده و هزینه تمام شده بیشتر برای مصرف کننده خواهد شد .
چاپ  عکس روی تابلو فرش هایی که از جنس پلی استر هستند انجام می شود زیرا این  الیاف نسبت به سایر الیاف های مصنوعی رنگ پذیری بالا تری دارد و بسیار  مناسب برای چاپ تابلو فرش ماشینی می باشند .

 

 


چاپ عکس روی تابلو فرش ماشینی :

 

یکی از انواع تابلو فرش های سفارشی در شرکت های تولیدی تابلو فرش ؛ تابلو فرش های سفارشی چاپی می باشند .
تابلو فرش های سفارشی چاپی امروزه طرفداران زیادی داشته و جز پر فروش ترین محصولات ماشینی در سال های اخیر می باشند .
از  تابلو فرش های سفارشی چاپی در مناسبت های مختلف استفاده می شود این  محصولات ماشینی نسبت به تابلو فرش های سفارشی بافتی دارای قیمت مناسب تری  می باشند .
برای چاپ عکس روی فرش ابتدا عکس ارسالی از مشتری روی کاغذ  های های مخصوص پرینت گرفته می شود و سپس این کاغذ روی تابلو فرش های ماشینی  بافته شده از الیاف بی رنگ قرار گرفته و وارد دستگاه های مخصوص چاپ می  شوند .
چاپ تابلو فرش های ماشینی به دو صورت چاپ کلاریس و چاپ سابلیمیشن انجام می شود که در قسمت بعدی آن ها را بیشتر توضیح می دهیم .

 

 

 

چاپ عکس به روش کلاریس و سابلیمیشن :

 

چاپ کلاریس مدرن ترین نوع چاپ بر روی تابلو فرش های ماشینی می باشد که  در این حالت به چاپ روی فرش مستقیما صورت می گیرد به گونه ای که عکس و طرح  مورد نظر روی فرش چاپ زده می شود و فرش به صورت کامل رنگریزی می شود که به  این روش از چاپ عکس روی فرش های ماشینی چاپ در عمق گفته می شود.
چاپ  حرارتی سابلیمیشن سریعترین حالت چاپ عکس روی فرش های ماشینی می ‌باشد در  چاپ سابلیمیشن ابتدا عکس سفارشی با پرینترهای مخصوص روی کاغذ روغنی مخصوص  چاپ شده و این کاغذ بر روی فرش های سفید رنگ از جنس پلی استر بافته شده است  در دستگاه سابلیمیشن قرار می‌گیرد ؛ دستگاه با پرس و به صورت حرارتی ظرف  مدت کوتاهی رنگ کاغذ را به تابلو فرش منتقل کرده و تثبیت می‌ کند این تابلو  فرش های ماشینی به چاپ در سطح معروف می باشند.

 

 

مقایسه تابلو فرش چاپی کلاریس و سابلیمیشن :


تابلو فرش های ماشینی کلاریس به تابلو فرش های چاپی در عمق معروف می باشند زیرا رنگ به عمق ریشه های  تابلو فرش تزریق می شود ؛ اما تابلو فرش های سابلیمیشن به تابلو فرش های  چاپی در سطح معروف می باشند زیرا طرح بر روی سطح فرش چاپ می شود.
چاپ  کلاریس بدون کاغذ های پرینتر روی فرش های ماشینی و یا تابلو فرش های ماشینی  چاپ زده می شوند برخلاف چاپ سابلیمیشن که عکس توسط کاغذ های پرینتر روی  تابلو فرش و یا فرش ماشینی چاپ می شود .
در تابلو فرش های کلاریس پشت  تابلو فرش نیز دارای طرح و رنگ می باشد به گونه ای که هر تصویری را که چاپ  کنید در پشت آن نیز مشاهده می شود در صورتی که تابلو فرش های سابلیمیشن در  پشت خود بدون طرخ و رنگ ( سفید ) می باشند.

 

 


 

ابعاد استاندارد فرش خام سفید رنگ :

 

همانطور که در ابتدای مقاله گفتیم چاپ طرح و تصویر روی فرش های خام و  سفید رنگ که از پیش در ابعاد های استاندارد بافته می شوند صورت می گیرد.
و  از آنجایی که استانداردهایی برای تابلو فرش های خام و سفید رنگ وجود دارد  این محصولات ماشینی در ابعاد های استاندارد تولید می شوند.
فرش های سفید رنگ که عکس و تصویر شما عزیزان روی آن چاپ می شود دارای یکی از ابعاد های استاندارد می باشد.
فرش خام سفید رنگ 50*35 سانتی متر
فرش خام سفید رنگ 70*50 سانتی متر
فرش خام سفید رنگ 100*50 سانتی متر
فرش خام سفید رنگ 100*70 سانتی متر
فرش خام سفید رنگ 150*100 سانتی متر

 

 

قیمت چاپ عکس روی فرش :

 

تابلو فرش های ماشینی چاپی مانند سایر محصولات ماشینی با مواد اولیه  مختلفی تولید و بافته می شوند به همین دلیل دارای کیفیت های مختلفی می  باشند.
از آنجایی که می دانید تابلو فرش های ماشینی چاپی با الیاف  مصنوعی پلی استر بافته می شوند و به همن دلیل نسبت به تابلو فرش های بافتی  که با الیاف اکرولیک بافته می شوند دارای قیمت مناسب تری می باشند.
عواملی مانند میزان شانه و میزان تراکم و همچنین نوع بافت تابلو فرش های ماشینی نیز در تعیین قیمت تابلو فرش های چاپی موثر می باشد.
هر چه میزان شانه و تراکم تابلو فرش های ماشینی بیشتر شود در نتیجه کیفیت آن ها بیشتر شده و دارای قیمت بالاتری می شوند.
همچنین  نوع بافت آن ها نیز در قیمت تابلو فرش های ماشینی موثر می باشد اگر تابلو  فرش ها به صورت بافتی باشند از آنجایی که به صورت جفت تولید می شوند دارای  قیمت بالاتری نسبت به تابلو فرش های چاپی می باشند.

 


سفارش عکس به فروشگاه آنلاین فرش برای تو :

 

یکی از پرفروش ترین فروشگاه های اینترنتی که در زمینه تولید و بافت تابلو فرش های سفارشی به دو روش بافت و چاپ فعالیت دارد فروشگاه آنلاین فرش برای تو می باشد.
تابلو  فرش های ماشینی در این شرکت توسط بهترین دستگاه های ماشینی تولید و بافته  می شوند همانطور که می دانید تابلو فرش های ماشینی دارای طرح های مختلفی می  باشند.
از طرح های منظره ، گل و گلدان ، تندیس ، فرانسوی ، آیات و  روایات قرآنی ، چهره و تصویر شخصی و... برای بافت و چاپ تابلو فرش های  ماشینی استفاده می شود.
شما عزیزان می توانید هر طرح و نقشه ای را روی  تابلو فرش و یا فرش های ماشینی به صورت بافت و یا چاپ پیاده کنید برای  سفارش کافی است به سایت فرش برای تو مراجعه کنید.
سپس کیفیت محصولات را با دقت مشاهده فرمائید و برای سفارش با شماره زیر تماس بگیرید.

 

برای مشاوره و خرید انواع محصولات ماشینی کاشان با ما تماس بگیرید :
آدرس : آران و بیدگل شهرک صنعتی سلیمان صباحی , بلوار کارگر اصلی
مدیریت فروش : 09135640350
مدیریت : 09103261040

 

farsh4you.com
تابلو فرش چهره سفارشی

تابلو فرش چهره سفارشی یکی از انواع محصولات ماشینی است که بسیار مورد  توجه خریداران قرار گرفته است و امروزه از پرفروش ترین محصولات ماشینی در  شرکت های تولیدی فرش ماشینی می باشند .
اگر  به دنبال هدیه ای متفاوت و مناسب جهت کادو و هدیه به عزیزانتان هستید و  اگر قصد دارید اثری ماندگار و هدیه ای خاص به دوستان خود بدهید بهترین  انتخاب تابلو فرش های سفارشی می باشند .
تابلو فرش های چهره در گذشته به  صورت دستباف تولید می شدند اما امروزه با پیشرفت صنعت فرش بافی تابلو فرش  های چهره به صورت ماشینی و در کیفیت های متنوعی تولید می شوند .
به گونه  ای که در بازار فرش کاشان تابلو فرش های سفارشی به صورت بافتی و چاپی توسط  بهترین دستگاه های ماشینی در کیفیت های مختلف تولید و عرضه می شوند .
در این نوشته در مورد تابلو فرش های چهره ماشینی اطلاعاتی را به شما عزیران ارائه می دهیم.

 

استفاده از تابلو فرش چهره سفارشی :

 

امروزه تابلو فرش های سفارشی برای موارد مختلفی استفاده می شوند و اکثرا  از آن به عنوان هدیه ای ماندگار استفاده می کنند و همچنین شما عزیزان می  توانید :
عکس و تصویر عزیزانتان را در مناسبت های مختلف به تابلو فرش تبدیل کنید .
عکس منظره ای زیبا و یا تصویر حرم امام رضا (ع) را به تابلو فرش تبدیل کنید.
عکس مراسم عقد و عروسی خود و عزیزانتان را به فرش تبدیل کنید.
حتی می توانید آرم و لوگوی شرکت‌ و سازمان خود را تابلو فرش کنید .
تبدیل عکس درگذشتگان به تابلو فرش می تواند تحفه ای خاص برای بازماندگان باشد.
تبدیل عکس شهدا به تابلو فرش تسلی خاطر خانواده های گرامی شهدا می باشد.
برای تقدیر و تشکر از مدیر شرکت و یا همکاران خود می توانید تصویر آن ها را فرش کنید.
تبدیل عکس کودک به تابلو فرش بهترین گزینه برای زیبا تر شدن دکوراسیون اتاق کودک می باشد.

 

ویژگی تابلو فرش چهره سفارشی بافتی :

 

تابلو فرش های سفارشی بافتی توسط بهترین دستگاه های بافنده فرش ماشینی  بافته می شوند و مانند فرش های ماشینی به صورت جفت بافته می شوند و به همین  دلیل قیمت آن ها نسبت به تابلو فرش های سفارشی چاپی بیشتر می باشد.
برای بافت تابلو فرش سفارشی بافتی از الیاف اکرولیک هیت ست شده که از بهترین الیاف های مصنوعی شناخته شده است استفاده می شود.
تابلو  فرش های سفارشی به صورت ۱۰۰۰ شانه و تراکم ۳۰۰۰ بافته می‌ شوند و معمولا  به صورت ده رنگ می باشند البته هر دستگاهی پالت رنگبندی متفاوتی دارد و  شاید این میزان رنگ بیشتر و یا کمتر شود .
تابلو فرش های سفارشی بافتی  دارای مقاومت بالا بوده و نسبت به تابلو فرش های چاپی قیمت بالاتری دارند  همچنین ناگفته نماند که این محصولات ماشینی قابل شست و شوی بوده و آن ها را  می توانید با انواع شوینده ها تمیز کنید.

 

 

 

ویژگی های تابلو فرش چهره چاپی :

 

یکی از انواع تابلو فرش چهره سفارشی که حدود 5 سالی است که در شهر فرش کاشان تولید شده است ، تابلو فرش سفارشی چاپی می باشند.
این  محصولات ماشینی از لحاظ تولید ونحوه بافت با تابلوفرش های بافتی تفاوت  داشته و توسط دستگاه های چاپ اتویی و دستگاهای مخصوص تولید می شوند .
تابلوفرش  های چهره چاپی معمولا به صورت 1000 شانه و با تراکم 3000 توسط الیاف  مصنوعی پلی استر تولید می شوند این محصولات ماشینی را می توانید در رنگ های  متنوعی تهیه کنید زیرا در تابلوفرش های ماشینی چاپی محدودیت رنگی نداریم و  انها در طیف رنگی گسترده ای چاپ زده می شوند .
جالب است بدانید که تابلوفرش های چهره چاپی به دو صورت تابلوفرش کلاریس و سابلیمیشن تولید و تهیه می شوند .
همچنین لازم است بدانید که تابلوفرش های چاپی از لحاظ رنگ ثبات بالایی داشته و شما میتوانید با تمام مواد شوینده بشویید .

 

مدت زمان آماده شدن تابلو فرش سفارشی :

 

یکی از سوالاتی که خریداران تابلو فرش چهره از ما سوال می کنند مدت زمان بافت تابلو فرش های ماشینی می باشد .
لازم  است بدانید که بافت تابلو فرش های چهره ماشینی حداکثر 10 الی 15روز کاری  می باشد در صورتی که مدت زمان چاپ تابلو فرش های سفارشی به مدت 3 الی 5 روز  می باشد حتی می توانید تابلو فرش های سفارشی چاپی را 2 روزه و فوری تهیه  کنید .
به همین دلیل تابلو فرش های سفارشی چاپی به تابلو فرش های فوری  معروف می باشند و شما می توانید در مناسبت های مختلف آن ها را سفارش داده و  در مدت زمان کوتاهی آن ها را خریداری کنید.
بافت و چاپ تابلو فرش های  ماشینی هر دو دارای ویژگی های خاصی می باشند و شما می توانید بنابر سلیقه  خود این محصولات ماشینی را سفارش داده و خریداری کنید .

 

 

 


مزایا و معایب بافت و چاپ تابلو فرش چهره سفارشی :

 

در تابلو فرش های سفارشی بافتی عمق  و سطح تابلو فرش های ماشینی به یک رنگ بوده در حالیکه تابلو فرش های چاپی  در عمق به صورت سفید رنگ می باشند و سطح روی تابلو فرش رنگ شده می باشد .
مدت زمان بافت عکس به صورت تابلو فرش در مقایسه با چاپ تابلو فرش چهره سفارشی بیشتر طول می ‌کشد .
در  بافت تابلو فرش های سفارشی از 10 رنگ استفاده می شود در حالیکه در بافت  تابلو فرش های سفارشی چاپی از رنگ های بیشماری استفاده می شود .
قیمت تابلو فرش های سفارشی ماشینی بافتی نسبت به تابلو فرش های چهره چاپی بیشتر بوده و آن ها ارزش قیمتی بیشتری دارند .
تابلو فرش های چهره چاپی به صورت تکی بافته می شوند اما تابلو فرش های سفارشی بافتی به صورت خاب رو و خاب زیر تولید می شوند .

 

 

اقدامات لازم برای سفارش و خرید تابلو فرش چهره :

 

برای سفارش تابلو فرش چهره به صورت بافت و یا به صورت چاپ کافی است کلمه تابلو فرش چهره را در اینترنت سرچ کنید .
صفحه  ای که از اسامی فروشگاه های اینترنتی پر شده است برای شما باز می شود و  شما با انواع شرکت های تولیدی تابلو فرش چهره روبه رو می شوید .
شما می  توانید به این فروشگاه های آنلاین سربزنید و نمونه کارهای بافته شده در آن  شرکت را مشاهده کنید و همچنین با شرکت تولیدی تماس گرفته و از قیمت به روز  این محصولات ماشینی آگاه شوید .
زیرا در شرکت های تولیدی تابلو فرش چهره از مواد اولیه با کیفیت های مختلفی برای بافت این محصولات استفاده می شود .
و سپس شرکتی را انتخاب نموده و عکس و تصویر دلخواه را همراه با روش بافت و ابعاد مشخص برای شرکت ارسال کنید تا بافت آن صورت گیرد .


 

فروشگاه آنلاین فرش برای تو :

 

یکی از انواع شرکت های تولیدی محصولات ماشینی که به صورت اینترنتی  محصولات تولیدی خود را به اشتراک می گذارد فروشگاه اینترنتی فرش برای تو می  باشد.
در این فروشگاه انواع محصولات ماشینی با بهترین کیفیت و با درجه  کیفی بسیار بالا تولید و عرضه می شوند و همچنین بافت و چاپ تبدیل عکس به  تابلو فرش چهره در این فروشگاه تولیدی صورت می گیرد.
شما می توانید با  مراجعه به سایت فرش برای تو (fash4you.com ) و رجوع به قسمت تابلو فرش های  سفارشی انواع سفارشات و نمونه کاری های بافت شده در این شرکت را مشاهده  کنید.
و طبق سلیقه خود عکس دلخواهتان را به صورت بافتی و یا چاپی به فرش  تبدیل کنید در این فروشگاه محصولات ماشینی با بهترین کیفیت و دستگاه های  پیشرفته تولید و عرضه می شوند.
همچنین لازم به ذکر است که محصولات تولیدی در این فروشگاه دارای ضمانت می باشند.

 

برای مشاوره و خرید فرش ماشینی با ما تماس بگیرید :
09103261040 (مدیریت)
09132603595 (خانم بزرافشان)

farsh4you.com
قیمت تابلو فرش چاپی

قیمت تابلو فرش چاپی به چه عواملی بستگی دارد ؟
تابلو فرش های چاپی چگونه قیمت گذاری می شوند ؟
خرید تابلو فرش به چه روش هایی صورت می گیرد ؟
یکی از انواع تابلو فرش های ماشینی که در بازار فرش کاشان تولید می شوند تابلو فرش های چاپی می باشند.
قیمت تابلو فرش های چاپی مانند سایر محصولات ماشینی به میزان کیفیت این محصولات ماشینی بستگی دارد.
کیفیت تابلو فرش های ماشینی در واقع،مشخص کننده قیمت قیمت تابلو فرش های ماشینی وسایر محصولات ماشینی می باشد.
همواره  خریداران قبل از خرید هر نوع کالایی به میزان کیفیت و قیمت آن توجه می  کنند و معمولا به دنبال محصولاتی با کیفیت اما قیمت مناسب می باشند.
درفروشگاه اینترنتی فرش برای تو تابلو فرش های ماشینی با بهترین کیفیت وقیمت تولید می شوند.
در این نوشته قصد داریم درمورد قیمت تابلو فرش های ماشینی چاپی اطلاعاتی را به شما خریداران عزیز ارائه دهیم.

 

 

تابلو فرش چاپی :

 

یکی از انواع تابلو فرش های ماشینی در شرکت های تولیدی فرش ماشینی تابلو  فرش های چاپی می باشند ؛ در شرکت های تولیدی این محصولات ماشینی در کیفیت  های مختلفی تولید می شوند از این رو قیمت تابلو فرش چاپی در واحد های  تولیدی متفاوت می باشد.
تابلو فرش های ماشینی چاپی حدود ۵ سالی است که  روانه ی بازار فرش کاشان شده است این محصولات ماشینی با طرح های متنوع  وزیبای خود مورد توجه خریداران قرار گرفته است.
تابلو فرش های ماشینی  چاپی توسط دستگاه های مخصوص و فوق پیشرفته بافته می شوند و نحوه ی تولید آن  ها با تابلو فرش های ماشینی بافتی متفاوت می باشد.
تابلو فرش های چاپی  به دو دسته ی تابلو فرش چاپی کلاریس و تابلو فرش چاپی سابلیمیشن تقسیم بندی  می شوند ، تفاوت تابلو فرش های چاپی کلاریس و سابلیمیشن در نوع چاپ آن  هاست.
در ادامه برای اطلاعات بیشتر شما فروشگاه اینترنتی فرش برای تو در  مورد تابلو فرش های ماشینی کلاریس و سابلیمیشن بیشتر توضیح می دهد .

 

 

 

تابلو فرش چاپی سابلیمیشن :

 

یکی از انواع تابلو فرش های ماشینی چاپی ، چاپ سابلیمیشن می باشد که به  چاپ در سطح معروف می باشد و در واقع عمق فرش و یا ریشه تابلو فرش بدون رنگ و  سفید می باشد .
در این شیوه از چاپ ابتدا عکس روی یک برگه که به  سابلیمشن معروف است چاپ می شود نکته ای که قابل ذکر است این است که پرینت  عکس روی برگه باید با جوهر های سابلیمیشن کره ای صورت گیرد زیرا در این  صورت دوام و ماندگاری تابلو فرش ها بیشتر می شود .
و پس از پرینت برگه عکس و تصویر مورد نظر روی تابلو فرش به صورت چاپ با دستگاه های اتویی چاپ صورت می گیرد .
لازم به ذکر است که قیمت تابلو فرش چاپی سابلیمیشن با تابلو فرش های چاپی کلاریس تفاوتی نداشته و هر دو به یک قیمت می باشند .

 


 

تابلو فرش چاپی کلاریس :

 

گونه ای که از تابلو فرش های چاپی که به چاپ در عمق معروف می باشند تابلو فرش های ماشینی کلاریس می باشند .
در این تابلو فرش های ماشینی عمق تابلو فرش های ماشینی رنگ شده می باشد یعنی ریشه ها در سطح و عمق رنگ شده می باشند.
در تابلو فرش های کلاریس رنگ به ریشه های تابلو فرش تزریق شده و طرح مورد نظر روی تابلو فرش چاپ زده می شود.
جالب است بدانید که در تابلو فرش های ماشینی چاپی برخلاف تابلو فرش بافتی از طیف گسترده ای از رنگ ها استفاده می شود و به همین دلیل تابلو فرش های چاپی دارای رنگ و طرح های متنوعی می باشند .
تابلو فرش های ماشینی چاپی کلاریس و سابلیمیشن هر دو دارای کیفیت و ماندگاری بالایی می باشند.

 

 

تولید تابلو فرش ماشینی چاپی :

برای تهیه ی تابلو فرش های چاپی ابتدا فرش های ماشینی در سایز های مشخص  به صورت سفید بافته می شوند تا طرح و نقشه روی این فرش های ماشینی چاپ زده  می شوند .
بعد از ان که فرش های سفید رنگ بافته شدند برای آهار و تکمیل و  برش ارسال می شوند و در قسمت برش فرش های سفید در ابعاد و اندازه هایی که  برای تهیه ی تابلو فرش نیاز است برش داده می شوند .
تابلو فرش های ماشینی در ابعاد های مختلفی تولید می شوند و رایج ترین سایز ها در تابلو فرش سایز 70*50 و 50*100 و 70*100 می باشد .
سپس  طرح و نقشه تابلو فرش های چاپی روی این فرش ها با سایز های استاندارد چاپ  می شود و همانطور که می داند روش تزریق رنگ در تابلو فرش های چاپی به دو  صورت سابلیمیشن و کلاریس صورت می گیرد .

 

جنس نخ در تابلو فرش های کلاریس و سابلیمیشن :

 

در شرکت های تولیدی تابلو فرش از الیاف های مختلف با میزان کیفیت های متفاوت استفاده می شود.
اما معمولا فرش های خام که برای تابلو فرش های ماشینی چاپی استفاده می شوند بیشتر از جنس الیاف مصنوعی پلی استر می باشند.
سوالی که ممکن است ذهن شما را درگیر خود کند این است که چرا از الیاف اکرولیک در تابلو فرش های چاپی استفاده نمی شود ؟
پاسخ  این سوال این است که از آنجایی که الیاف پلی استر رنگ پذیری بالاتری دارد  به همین دلیل از آن در بافت تابلو فرش چاپی استفاده می شود .
الیاف پلی استر برای بافت این محصولات ماشینی خوب تابیده می شود و به همین دلیل این محصولات ماشینی نرم می باشند .
تابلو  فرش های چاپی دارای کیفیت بالایی می باشند و قیمت تابلو فرش چاپی نسبت  تابلو فرش های بافتی در بعضی مواقع بیشتر و در بعضی مواقع کمتر می باشد.

 

 

 

کیفیت در قیمت تابلو فرش چاپی :

 

همانطور که می دانید کیفیت محصولات ماشینی تعیین کننده قیمت محصولات ماشینی می باشد.
تابلو  فرش های ماشینی در کیفیت های مختلفی تولید می شوند و همان گونه که اطلاع  دارید هرچه میزان کیفیت تابلو فرش های ماشینی بیشتر باشد در اصل قیمت آن ها  نیز افزایش می یابد.
تابلو فرش های چاپی در بیشتر دارای کیفیت های 1000 و 1200 شانه می باشند و به همین دلیل مقاومت آن ها بسیار بالا می باشد.
عوامل  مختلفی در کیفیت تابلو فرش های ماشینی چه چاپی و چه بافتی موثر می باشند  از مهم ترین آن ها جنس نخ مصرفی در این محصولات ماشینی می باشد زیرا هرچه  الیاف مصرف شده در آن ها بهتر باشد د نتیجه کیفیت و قیمت آن ها بیشتر می  شود.
و همچنین میزان شانه و تراکم در کیفیت آن ها موثر می باشد و با افزایش میزان شانه و تراکم کیفیت و قیمت آن ها نیز بیشتر می شود.

 


 

قیمت تابلو فرش چاپی :

 

همانطور که اطلاع دارید تابلو فرش های ماشینی چاپی به دو صورت تابلو فرش های چاپی عمومی و تابلو فرش های چاپی شخصی تولید می شوند.
از تابلو فرش های چاپی بیشتر برای تابلو فرش چهره و یا تبدیل عکس به تابلو فرش چهره استفاده می شود.
دلیل  استقبال از این محصولات ماشینی نسبت به تابلو فرش های بافتی قیمت مناسب تر  این محصولات و همچنین مدت زمان آماده سازی کمتر این تابلو فرش های ماشینی  می باشد.
تابلو فرش های چاپی نیاز به طراحی نداشته و به صورت دوبل بافته  نمی شوند به همین دلیل دارای قیمت پایین تری می باشند و همچنین این  محصولات به مدت 3 الی 5 روز کاری تولید و آماده می شوند.
اگر قصد خرید تابلو فرش ماشینی قیمت مناسب و با کیفیت را دارید بهترین انتخاب استفاده از تابلو فرش های ماشینی چاپی می باشد.

 

برای مشاوره و خرید فرش ماشینی با ما تماس بگیرید :
09103261040 (مدیریت)
09132603595 (خانم بزرافشان)

 

farsh4you.com
تابلو فرش هدیه

آیا تا به حال تابلو فرش هدیه داده اید ؟
به نظر شما بهترین هدیه برای کادو دادن در مناسبت های مختلف چه چیزی می باشد ؟
گروه تحلیلی فروشگاه اینترنتی فرش برای شما در این نوشته قصد دارد در مورد انواع تابلو فرش های سفارشی ماشینی توضیح دهد.
امروزه  با گسترده شدن صنعت فرش بافی و بروز شدن ماشین آلات بافنده ، سفارش تبدیل  عکس به تابلو فرش نیز به طور چشمگیری افزایش داشته است.
از این تابلو فرش های ماشینی به عنوان هدیه ای خاص و ارزشمند یاد می شود و از آن برای کادو دادن در مناسب های مختلف استفاده می شود.
تابلو  فرش های چهره را با اسامی دیگری همچون تابلو فرش هدیه ، تابلو فرش سفارشی  ،تبدیل عکس به تابلو فرش ، تابلو فرش شخصی و... شنیده اید.
در برخی از شرکت های تولیدی فرش ماشینی تابلو فرش های چهره در کیفیت های مختلفی تولید می شوند.

 

انواع تابلو فرش چهره :

 

تابلو فرش های چهره از گذشته تا به حال به دو صورت ماشینی و دستبافت تهیه و تولید می شوند.
تابلو فرش های دستبافت مانند مفروشه های دستباف مدت زمان زیادی طول می کشد تا آماده شوند و همچنین قیمت بسیار بالایی دارند.
با  گذر زمان و تولید محصولات ماشینی، تابلو فرش های ماشینی نیز وارد بازار  فرش شدند و امروزه به دو صورت بافت و چاپ تولید و عرضه می شوند.
لازم  است بدانید که بافت و آماده سازی تابلو فرش های بافتی به مدت ده روز می  باشد و مانند فرش های ماشینی دارای مقاومت بالایی می باشند.
اما مدت  زمان تولید تابلو فرش های چاپی سه روز می باشد و این محصولات ماشینی نیز  خود به دو دسته تابلو فرش چاپی کلاریس و سابلیمیشن تقسیم می شوند.
برای آگاهی از این تابلو فرش های ماشینی با ما همراه باشید؛در ادامه در مورد این محصولات توضیحاتی به شما ارائه می دهیم.

 

farsh4you.com
قیمت تابلو فرش سفارشی چهره

قیمت تابلو فرش سفارشی چهره معمولا عامل مهمی برای سفارش دهندگان تابلو فرش چهره محسوب می شود.
همانطور که می دانید شرکت های تولیدی تابلو فرش چهره از مواد اولیه با کیفیت های مختلفی استفاده می کنند.
باید  بگوییم که قیمت تابلو فرش های سفارشی تا حد زیادی به کیفیت تابلو فرش  بستگی دارد در شرکت های بافنده تابلو فرش چهره این محصولات ماشینی دارای  کیفیت های مختلفی می باشند.
خریداران هنگام سفارش تابلو فرش چهره اولین  سوالی که از مسئول فروش شرکت بافنده می پرسند میزان قیمت این تابلو فرش های  سفارشی می باشد.
قیمت تابلو فرش های چهره مانند دیگر محصولات ماشینی به  میزان کیفیت بافت آن ها بستگی دارد هرچه میزان کیفیت تابلو فرش های چهره  ماشینی بهتر باشد در نتیجه قیمت آن ها بیشتر می باشد.
در این مقاله گروه تحلیلی فروشگاه اینترنتی فرش برای تو در مورد انواع تابلو فرش چهره و قیمت آن ها توضیحاتی ارائه میدهد.

 

 

انواع تابلو فرش سفارشی ماشینی :

 

با پیشرفته شدن صنعت فرش بافی و با روی کار آمدن دستگاه های مدرن تابلو فرش های چهره به صورت ماشینی تولید و بافته شدند.
زیرا  در گذشته تابلو فرش چهره هم مانند فرش های دستباف توسط قالیبافان معروف  بافته می شد اما با گذشت زمان تابلو فرش های سفارشی مانند محصولات ماشینی  توسط دستگاه های فوق پیشرفته تولید و عرضه شدند.
تابلو فرش های چهره  ماشینی در شرکت های تولیدی فرش ماشینی و در کنار فرش های ماشینی 9 متری  بافت زده می شوند زیرا دستگاه های ماشینی 12 متری می باشند و هنگام بافت  فرش 9 متری 3 متر از دستگاه باقی می ماند و از آن برای بافت تابلو فرش چهره  استفاده می کنند.
تابلو فرش های ماشینی به دو دسته کلی تقسیم بندی می شوند و به تابلو فرش چهره بافتی و تابلو فرش چهره چاپی معروف می باشند.
تابلو فرش های سفارشی چاپی توسط دستگاه های مخصوص بافته می شود.

 

 

 

 

تابلو فرش چهره سفارشی بافتی :

 

تابلو فرش چهره بافتی مانند فرش های ماشینی توسط دستگاه های مدرن و  پیشرفته تولید می شوند ؛ تابلو فرش های چهره ماشینی بافتی به صورت 1000  شانه بیشتر بافت زده می شوند.
برای سفارش تابلو فرش های چهره سفارشی باید کسی که می خواهید به فرش تبدیل کنید را برای شرکت مدنظ ارسال کنید.
شرکت  عکس ارسال شده از مشتری را به طراحان فرش ماشینی داده ، طراحان تابلو فرش  چهره عکس را برای بافت روی فرش به صورت طراحی پیکسلی با رنگبندی دستگاه فرش  ماشینی تبدیل می کنند.
در مرحله بعد فایل عکس توسط کامپیوتر های دستگاه  فرش ماشینی روی فضای رول های فرش ماشینی درون برنامه چیده می شود و دستگاه  های ماشینی طبق دستوری که گرفته باشند تابلو فرش ماشینی را بافت می زنند.
تابلو  فرش های ماشینی به صورت جفت بافت شده و دارای خاب رو و خاب زیر می باشند ؛  پس از بافت به اهار فرستاده شده و بعد ازتکمیل تابلو فرش کاملا اماده می  شود .

 

 

 

قیمت تابلو فرش سفارشی چهره بافتی :

 

عامل اصلی و تعیین کننده قیمت تابلو فرش سفارشی چهره بافتی میزان کیفیت این محصولات ماشینی می باشد.
هرچه  کیفیت بافت تابلو فرش های چهره ماشینی بهتر باشد آن ها دارای قیمت بالاتری  می باشند ؛ معمولا تابلو فرش های سفارشی امروزه توسط دستگاه های بافتی  1000 شانه بافته می شوند.
قیمت تابلو فرش چهره بافتی نسبت به دیگر انواع  تابلو فرش های سفارشی ماشینی بیشتر است ، زیرا در این محصولات ماشینی  هزینه طراحی تابلو فرش هم حساب می شود و همچنین تابلو فرش های بافتی به  صورت دوبل بافته می شوند و شما دو تخته فرش را دریافت می کنید.
در شرکت  های بافنده تابلو فرش چهره از مواد اولیه با کیفیت های مختلفی استفاده می  کنند به همین دلیل قیمت تابلو فرش های سفارشی شرکت های تابلو فرش بایکدیگر  فرق می کند.
برای اطلاع از قیمت بروز تابلو فرش های سفارشی بافتی باید با شرکت بافنده تماس بگیرید.

 

 

تابلو فرش چهره ماشینی چاپی :

 

تابلو فرش چهره چاپی یکی از انواع محصولات ماشینی است که چیزی حدود ۵ سال است که روانه بازار فرش شده است.
تابلو فرش های چهره چاپی توسط دستگاه های های مخصوص بافته می شوند و ماشین آلات بافت آن ها دستگاه های فرش ماشینی نیستند.
لازم  به ذکر است تابلو فرش های چهره چاپی نیز خود به دو دسته کلی تقسیم بندی می  شوند ، برخی از آن ها به تابلو فرش سفارشی چاپی در عمق معروف اند که به آن  ها چاپ کلاریس گفته می شود و برخی از آن ها به تابلو فرش چهر چاپی در سطح  یا سابلیمیشن معروف می باشند.
این محصولات ماشینی دارای کیفیت های مختلفی می باشند و دارای مقاومت های بالایی می باشند.
خیلی  از خریداران برای سفارش این محصولات ماشینی نگران ثبات رنگ این تابلو فرش  ها می باشند لازم است بدانید که تابلو فرش های چهره چای فروشگاه اینترنتی  فرش برای تو از ثبات رنگی بالایی برخوردار می باشند.


 

نحوه بافت تابلو فرش چهره چاپی :

 

برای سفارش تابلو فرش های سفارشی چاپی لازم است عکس مد نظر خود را برای  شرکت ارسال کنید لازم است بگوییم که تابلو فرش های چای طراحی نمی شوند پس  بهتر است برای سفارش از عکس هایی که دارای کیفیت های بسیار بالا می باشند  استفاده کنیم.
برای بافت تابلو فرش های چهره چاپی ابتدا تابلو فرش های ماشینی به صورت سفید یا ساده بافت می شوند .
تابلو فرش های چاپی در اندازه های مشخص تولید می شوند و معمولا به صورت 1000 شانه می باشند .
در مرحله بعد عکس مورد نظر توسط دستگاه های چاپ اتویی و یا ج.هر سابلیمیشن به روی فرش چاپ می شود.
همانطور  که در قسمت قبل هم گفتیم اگر چاپ عکس در عمق فرش زده شود به ان تابلو فرش  چهره سفارشی کلاریس گفته می شود و همچنین اگر چاپ عکس روی سطح تابلو فرش  زده شود به آن تابلو فرش چهره سابلیمیشن گفته می شود.

 

 

 

 

قیمت تابلو فرش سفارشی چهره چاپی :

 

نکته ای که لازم است بدانید این است که قیمت تابلو فرش سفارشی چهره چاپی در هر دو صورت چاپ کلاریس و چاپ سابلیمیشن با یکدیگر هیچ تفاوتی ندارد.
قیمت  تابلو فرش های سفارشی چاپی مانند سایر محصولات ماشینی به میزان کیفیت چاپ  آن ها بستگی دارد ؛ تابلو فرش های ماشینی در کیفیت های مختلفی در بازار فرش  کاشان تولید می شوند.
تابلو فرش های چاپی کاشان معمولا روی فرش های  ۱۰۰۰ شانه و ۷۰۰ شانه چاپ زده می شوند تابلو فرش های چاپی توسط دستگاه های  مخصوص تولید و بافته می شوند.
هرچه میزان کیفیت تابلو فرش های چاپی  بیشتر و بهتر شود در نتیجه قیمت آن ها افزایش پیدا می کنند و شما یک محصول  واقعی با بهترین کیفت خریداری می کنید.
لازم است بدانید که تابلو فرش  های چاپی سفارشی به صورت تکی تولید می شوند و از آنجایی که به صورت جفت  بافته نمی شوند قیمت مناسب تری دارند.

 

 

برای مشاوره و خرید فرش ماشینی با ما تماس بگیرید :
09103261040 (مدیریت)
09132603595 (خانم بزرافشان)

 

farsh4you.com
مرکز خرید تابلو فرش چهره

مرکز خرید تابلو فرش چهره در کاشان فروشگاه اینترنتی فرش برای تو می باشد در این فروشگاه انواع محصولات ماشینی با بهترین کیفیت و قیمت تولید می شوند .
تابلو  فرش های سفارشی امروزه به عنوان هدیه ای خاص و ارزشمند برای عزیران تبدیل  شده است به گونه ای که افراد برای خرید هدیه گران بها به دنبال این محصولات  ماشینی می روند .
تابلو فرش های چهره ماشینی در کیفیت های متفاوتی تولید می شوند اما متداول ترین آن ها به صورت 1000 شانه می باشند.
تابلو  فرش های سفارشی در ابعاد های مختلفی تولید می شوند ؛ شما عزیزان می تواین  عکس های عزیزانتان را در هر سایزی به تابلو فرش تبدیل کنید.
برای خرید و  سفارش تابلو فرش های چهره میبایست به مرکز خرید تابلو فرش چهره مراجعه  کنید ؛ زیرا در این مراکز تابلو فرش های ماشینی دارای قیمت های عمده می  باشند .

 

 

تابلو فرش سفارشی :

 

منظور از تابلو فرش های سفارشی همان چهره عزیزان و عکس های ارسالی شما عزیزان می باشد که می خواهید به تابلو فرش تبدیل کنید .
تابلو  فرش های سفارشی در شرکت های تولیدی فرش ماشینی بافته می شوند این محصولات  ماشینی امروزه جزء پرفروش ترین محصولات ماشینی در چند سال اخیر می باشد .
اگر برای هدیه به دلبندانتان به دنبال هدیه ای خاص و شیک می باشید بهترین گزینه برای شما تابلو فرش های سفارشی می باشند .
همچنین  برای تکریم از همکاران خود می توانید از این محصولات ماشینی استفاده کنید و  درشرکت و یا محیط کار خود می توانید لوگوی خود را به تابلو فرش تبدیل کنید  .
بهترین هدیه در مناسبت های مختلف تابلو فرش چهره می باشد ؛ شما می  توانید در روز ولنتاین و تولد و میلاد عزیزانتان از این مفروشه ها به عنوان  یک هدیه ماندگار استفاده کنید .

 


 

انواع تابلو فرش چهره ماشینی :

 

در مرکز خرید تابلو فرش چهره ؛ تابلو فرش های سفارشی ماشینی به دو دسته کلی تقسیم می شوند:
۱) تابلو فرش چهره ماشینی بافتی
۲) تابلو فرش چهره ماشینی چاپی
همانطور  که می دانید در گذشته تابلو فرش های چهره مانند فرش های ماشینی به صورت  دستباف بافته می شدند اما از آنجایی که این تابلو فرش ها هنر دست بوده  دارای قیمت های بسیار بالایی بودند و همچین مدت بافت آن ها طولانی بود به  عنوان مثال بافت یک تابلو فرش با ابعاد متوسط حدود یک سال طول می کشید.
با  گذشت زمان شرکت های تولیدی فرش ماشینی ؛ تابلو فرش های سفارشی را به صورت  بافت مانند فرش های ماشینی تولید کردند تابلو فرش های ماشینی بافتی حدود 10  روز آماده می شوند.
و حدود چند سالی است که تابلو فرش های ماشینی چاپی وارد بازار فرش شده اند که توسط ماشین آلات مخصوص به مدت 3 روز آماده می شوند.

 


 

تابلو فرش چهره ماشینی بافتی :

 

یکی از انواع تابلو فرش های سفارشی در مرکز خرید تابلو فرش چهره ، تابلو فرش چهره ماشینی بافتی می باشد .
تابلو فرش چهره ماشینی بافتی مانند مفروشه های ماشینی به صورت رج به رج توسط دستگاه های فرش ماشینی بافته می شود.
تابلو  فرش های سفارشی بافتی مانند فرش های ماشینی توسط الیاف های مصنوعی تولید  می شوند ؛ الیاف مصرفی در تابلو فرش چهره الیاف اکرولیک هیت ست شده می  باشد.
همانطور که در بافت فرش های ماشینی , این محصولات به صورت خاب رو و  خاب زیر می باشند در بافت تابلو فرش های سفارشی نیز این محصولات به صورت  جفت می باشند .
تابلو فرش های سفارشی با دستگاه های مدرن و پیشرفته تولید می شوند و در کیفیت های مختلفی در بازار فرش کاشان عرضه می شوند .
تابلو فرش های ماشینی بافتی دارای ماندگاری بالایی بوده و قابل شست و شوی می باشند .

 

تابلو فرش چهره چاپی ماشینی :

 

یکی دیگر از انواع تابلو فرش های سفارشی که به تازگی روانه بازار فرش شده , تابلو فرش چهره چاپی می باشد .
در شرکت های تولیدی تابلو فرش چهره؛ برای تولید تابلو فرش های چاپی ابتدا فرش های ماشینی به صورت رولی و سفید بافته می شوند.
در مرحله بعد عکس های ارسالی توسط مشتری روی برگه های سابلیمیشن پرینت می شوند این مراحل توسط چاپگر ها روی فرش ها زده می شوند.
در تابلو فرش های چاپی محصولات ماشینی به صورت جفت چاپ نمی شوند و شما سفارش خود را به صورت تکی دریافت می کنید.
در  مورد تابلو فرش های چاپی لازم است بگوییم که هرچه کیفیت عکس های ارسالی  شما بهتر باشد پس در نتیجه کیفیت تابلو فرش چاپ شده توسط دستگاه بهتر خواهد  بود.
تابلو فرش های چاپی در مدت زمان کمی بافته می شوند از این رو به آن ها تابلو فرش های فوری گفته می شود.

 

 

سایز تابلو فرش های چهره :

 

در مرکز خرید تابلو فرش چهره ؛ تابلو فرش های سفارشی در سایز های مختلفی تولید و عرضه می شوند.
لازم است بدانید که شما می توانید تابلو فرش های چهره سفارشی خود را در هر سایز و ابعادی سفارش دهید.
البته  ناگفته نماند که بعضی عکس ها با افزایش و یا کاهش سایز وضوح و کیفیت خود  را از دست می دهند و بهتر است در مورد سایز تابلو فرش از طراحان مجرب شرکت  های تولیدی سوال کنید.
از سایز های متداول که برای تولید تابلو فرش های چهره چاپی و بافتی استفاده می شود می توان به موارد زیر اشاره کرد.
• ۵۰*۳۵
• ۵۰*۷۰
• ۵۰*۱۰۰
• ۷۰*۱۰۰
• 150*100
• 80*120

 


 

کیفیت تابلو فرش چهره ماشینی :

 

همانطور که در قسمت های قبلی گفته شد تابلو فرش های سفارشی در کیفیت های مختلفی تولید و عرضه می شوند.
شرکت های تولیدی تابلو فرش برای بافت محصولات ماشینی از مواد اولیه با کیفیت های مختلفی استفاده می کنند.
از  این رو تابلو فرش های سفارشی دارای کیفیت و قیمت های مختلفی می باشند و  شما هنگام خرید این محصولات ماشینی باید توجه داشته باشید تا محصولی با  کیفیت و درجه یک را خریداری کنید.
در ذهن خیلی از شما عزیزان و خریداران این سوال پیش می آید که منظور از کیفیت تابلو فرش چه عواملی می باشد.
لازم است بگوییم که برای تشخیص کیفیت خوب تابلو فرش چهره باید بتوانید موارد زیر را در تابلو فرش سفارشی بررسی کنید .
از عوامل موثر در کیفیت محصولات ماشینی می توان به موارد زیر اشاره کرد.
• نخ تابلو فرش
• شانه و تراکم تابلو فرش
• پشت تابلو فرش
• دور تا دور تابلو فرش
• نقشه تابلو فرش

 

 

 

 

سفارش تابلو فرش چهره به صورت بافت و چاپ :

 

جهت سفارش تابلو فرش سفارشی به مرکز خرید تابلو فرش چهره میبایست عکس  های مدنظر خود را با کیفیت های بالا و با صورت فایل و پیکسلی برای شرکت  ارسال کنید .
عکس های ارسالی را می توانید از طریق گزینه فایل نرم افزارهایی مانند واتساپ برای مدیران فروش فروشگاه اینترنتی فرش برای تو ارسال کنید .
در  مرحله بعد آدرس محل سکونت شما و یا آدرس تحویل گیرنده را به همراه شماره  تلفن , نام و نام خانوادگی خود به صورت کامل برای ما بنویسید و ارسال کنید .
همچنین  مشخص کنید که کدامیک از کیفیت تابلو فرش ها را نیاز دارید و اگر به قاب هم  نیاز دارید از مسئول فروش بخواهید تا عکس قاب ها را برای شما ارسال کند و  شما سفارش خود را تکمیل فرمائید .
سپس لازم است مبلغی را به عنوان بیعانه برای شرکت ارسال کنید تا بافت سفارشات شما صورت گیرد .

 

برای مشاوره و خرید فرش ماشینی با ما تماس بگیرید :
09103261040 (مدیریت)
09132603595 (خانم بزرافشان)

farsh4you.com
لیست قیمت تابلو فرش چهره

امروزه خریداران با بررسی لیست قیمت تابلو فرش چهره شرکت های تولیدی تابلو فرش ؛ سفارش تبدیل عکس به تابلو فرش را انجام می دهند.

زیرا همواره عاملی که خریداران برای خرید هر نوع محصولی به آن توجه می کنند ؛ قیمت آن محصول می باشد.

تابلو  فرش های سقارشی و تابلو فرش چهره در کیفیت های مختلفی تولید و عرضه می  شوند ، زیرا در شرکت های تولید کننده تابلو فرش از مواد اولیه مختلفی برای  بافت این محصولات ماشینی استفاده می شود.

همانطور که می دانید تابلو فرش های سفارشی به دو روش تولید و بافته می شوند و به تابلو فرش های بافتی و چاپی معروف می باشند.

تابلو  فرش های سفارشی بافتی دقیقا مانند فرش های ماشینی بافته و تولید می شوند و  تابلو فرش های سفارشی چاپی توسط دستگاه های مخصوص تولید می شوند.

در ادامه در مورد عوامل موثر در لیست قیمت تابلو فرش چهره توضیح می دهیم.

 

تابلو فرش چهره ماشینی :


تابلو  فرش چهره یک نقشه یا تصویری خاص می باشد که مشتری سعی دارد آن را به تابلو  فرش تبدیل کند و به همین دلیل به آن تبدیل عکس به تابلو فرش گفته می شود .

تابلو فرش چهره ماشینی انواع مختلفی دارد و دو دسته کلی تقسیم می شوند .

1) تابلو فرش چهره بافتی

2) تابلو فرش چهره چاپی

تبدیل  عکس به تابلو فرش به دو صورت بافتی و چاپی صورت می گیرد برای بافت تابلو  فرش چهره عکس ارسال شده از مشتری را ابتدا به نقشه های پیکسلی تبدیل می  کنند و سپس دستگاه های تولید کننده فرش ماشینی ؛ تابلو فرش را طبق تصویر  مورد نظر به صورت خاب رو و خاب زیر صورت می گیرد .

تابلو فرش های چهره ماشینی چاپی توسط دستگاه های ماشینی مخصوص تولید می شود و تزریق رنگ به آن ها به دو صورت انجام می شود .


تابلو فرش چهره سفارشی بافتی :


برای سفارش تابلو فرش چهره بافتی باید در مورد این محصولات ماشینی اطلاعات کافی داشته باشید.

تابلو  فرش های بافتی مانند فرش های ماشینی کاشان توسط دستگاه های بروز و مدرن  بافته می شوند ؛ این تابلو فرش های ماشینی در ابعاد های استاندارد بافته می  شوند.

شرکت های تولید کننده تابلو فرش ؛ برای بافت تابلو فرش های ماشینی سفارشی از الیاف هایی با کیفیت های مختلف استفاده می کند.

در  فروشگاه اینترنتی فرش برای تو برای بافت تابلو فرش های ماشینی بافتی از  بهترین الیاف یعنی الیاف اکرولیک هیت ست شده استفاده می کند.

ماشین آلات بافنده تابلو فرش های ماشینی کاشان ، تابلو فرش های سفارشی را به صورت خاب رو و خاب زیر تولید می کنند.

در  لیست قیمت تابلو فرش چهره ، تابلو فرش چهره سفارشی بافتی داری قیمت  بالاتری می باشند زیرا هنگام تحویل این تابلو فرش های ماشینی دو تخته فرش  به شما ارائه می شود.


تابلو فرش چهره چاپی :


برای سفارش تابلو فرش چهره چاپی لازم است بدانید که تابلو فرش های چاپی ابتدا در سایز های مختلف و بدون رنگ تولید می شوند .

سپس نقشه ی سفارشی تابلو فرش چهره توسط دستگاه سابلیمیشن یا رنگ پاش به بافت تابلو فرش سفید خام تزریق می شود.

تابلو  فرش های ماشینی چاپی نیز به دو صورت کلاریس و سابلیمیشن تولید و بافته می  شوند در این تابلو فرش های ماشینی رنگ یا به سطح فرش و یا به عمق فرش تزریق  می شود.

پالت  رنگ بندی تابلو فرش چاپی چهره بسیار گسترده تر از تابلو فرش چهره سفارشی  بافتی می باشد به گونه ای که برای بافت تابلو فرش های چاپی از رنگ های  بیشماری استفاده می شود.

نکته  ای که لازم است بدانید این است که در لیست قیمت تابلو فرش چهره ؛ قیمت  تابلو فرش سفارشی چاپی نسبت به تابلو فرش سفارشی بافتی کمتر می باشد.

 

عوامل موثر در لیست قیمت تابلو فرش چهره :


عوامل مختلفی در تعیین قیمت تابلو فرش های ماشینی کاشان موثر می باشند و قیمت تابلو فرش های سفارشی را نیز معین می کنند.

عوامل بسیار مهمی که در تعیین قیمت تابلو فرش های ماشینی کاشان موثر می باشند عبارتند از :

• جنس الیاف مصرف شده در تابلو فرش

• میزان شانه و تراکم تابلو فرش

• نوع دستگاه بافنده تابلو فرش ماشینی

• ابعاد و سایز تابلو فرش چهره

 

1) کیفیت نخ در لیست قیمت تابلو فرش چهره :


در بافت تابلو فرش های ماشینی مانند دیگر محصولات ماشینی بهترین الیاف یعنی نخ اکرولیک هیت ست شده استفاده می شود.

زیرا این الیاف رنگ پذیری بالایی دارد همچنین مقاومت بالایی در برابر عوامل محیطی چون گرما و رطوبت دارد.

و به دلیل ظریف بودن الیاف اکرولیک بافت دستباف گونه ای به تابلو فرش های چهره می دهد.


2) شانه و تراکم در قیمت تابلو فرش :


میزان شانه و تراکم از عواملی هستند که هم در قیمت تابلو فرش های ماشینی و هم کیفیت تابلو فرش های ماشینی تاثیر گذار می باشند.

به گونه ای که با افزایش میزان شانه در تابلو فرش ماشینی ، نقشه ی تابلو فرش های ماشینی نیز ریز بافت تر می شود.

همچنین با افزایش تراکم در تابلو فرش ماشینی ، بافت فشرده تر و پرتری از تابلو فرش را شاهد خواهیم بود .

هرچه میزان شانه و تراکم در تابلو فرش های ماشینی بیشتر شود در نتیجه کیفیت این محصولات ماشینی نیز افزایش می یابد.

و با افزایش کیفیت تابلو فرش های ماشینی ؛ قیمت تابلو فرش های سفارشی نیز بیشتر می شود .

تابلو فرش های ماشینی به صورت 500 شانه و 700 شانه و 1000 شانه و 1200 شانه تولید می شوند.

تابلو فرش های چهره بیشتر به صورت 1000 شانه و تراکم 3000 تولید می شوند.


 

3) اندازه و ابعاد در قیمت تابلو فرش چهره :


اندازه تابلو فرش به گونه ای است که تابلو فرش یا بصورت ایستاده و یا بصورت افقی تولید می شود.

در  شرکت های تولیدی تابلو فرش ؛ تابلو فرش های ماشینی در ابعاد های استاندارد  تولید می شوند البته لازم است بدانید که شما می توانید تابلو فرش های  سفارشی خود را در هر سایزی سفارش دهید.

اندازه های متداولی از تابلو فرش وجود دارد :

• ۳۵ در ۵۰ سانتی متر

• ۵۰ در ۷۰ سانتی متر

• ۵۰ در ۱۰۰ سانتی متر

• ۷۰ در ۱۰۰ سانتی متر

• ۱۰۰ در ۱۵۰ سانتی متر

 

4) نوع دستگاه بافنده تابلو فرش چهره :


برای  بافت تابلو فرش های چهره کاشان از دستگاه های مختلفی استفاده می شود لازم  است بدانید که هرچه کیفیت دستگاه بافنده تابلو فرش بهتر باشد در نتیجه  کیفیت تابلو فرش نیز بهتر می شود .

برای بافت تابلو فرش چهره بافتی از بهترین ماشین آلات پیشرفته نظیر دستگاه های شونهر و واندویل استفاده می شود .

و  برای بافت تابلو فرش چهره چاپی از بهترین دستگاه های سابلیمیشن استفاده می  شود و تابلو فرش های چاپی با کیفیت های مختلفی تولید می شوند .


نحوه سفارش تبدیل عکس به تابلو فرش :


ابتدا  عکس با کیفیت های بالا برای شرکت تولید کننده تابلو فرش ارسال کنید ؛  همچنین دقت داشته باشید عکس را از طریق واتساپ اصلا ارسال نکنید چون کیفیت  تابلو فرش چهره پایین می آید .

همچنین اندازه تابلو فرش چهره را انتخاب می کنید سپس شرکت نقشه ی مورد نظر شما را طبق پالت رنگ بندی دستگاه طراحی می کند .

بعد از طراحی اولیه و ارسال برای شما ، پس از تایید مشتری تابلو فرش وارد مرحله بافت می گردد.

بعد  از بافت نیز عکس مورد نظر برای شما ارسال می گردد و بعد از تایید نهایی ،  تابلو فرش وارد مرحله آهار و در نهایت ارسال برای شما می رود .


برای مشاوره و خرید فرش ماشینی با ما تماس بگیرید :

09103261040 (مدیریت)

09132603595 (خانم بزرافشان)

farsh4you.com
قیمت دستگاه بافت تابلو فرش چهره

قیمت دستگاه بافت تابلو فرش چهره یکی از عوامل بسیار مهم در تعیین قیمت تابلو فرش های سفارشی می باشد.
همانطور  که می دانید امروزه تابلو فرش های چهره برای مناسب های مختلف و به عنوان  هدیه ای خاص و ماندگار استفاده می شوند این محصولات ماشینی دارای قیمت های  مختلفی می باشند.
در واقع می توان گفت عوامل مختلفی بر قیمت تابلو فرش چهره تاثیر گزارند از جمله :
• نوع بافت تابلو فرش های سفارشی
• قیمت دستگاه بافت تابلو فرش چهره
• مواد اولیه و نخ مصرفی در تابلو فرش چهره
• شانه و تراکم تابلو فرش سفارشی
• متراژ و ابعاد تابلو فرش سفارشی
برای آگاهی بیشتر شما عزیزان در مورد قیمت تابلو فرش های سفارشی همه این موارد را توضیح می دهیم .
در  این نوشته گروه تحلیلی فروشگاه اینترنتی فرش برای تو (شما) در مورد قیمت  دستگاه بافت تابلو فرش های سفارشی کاشان اطلاعاتی را به شما ارائه میدهد.

 

 

1) نوع بافت تابلو فرش سفارشی :

 

برخی از تابلو فرش های چهره به صورت دستبافت بافته و تولید می شوند،  برخی دیگر از تابلو فرش های سفارشی مانند فرش های ماشینی بافته می شوند و  همچنین برخی از تابلو فرش های سفارشی چاپ می شوند و به آنها کالاریس گفته  می شود.
تابلو فرش چهره دستباف روی دارهای قالی بافت زده می شوند و مواد  مصرف شد در آن ها به صورت طبیعی می باشد؛قیمت اینگونه تابلو فرش های  سفارشی بسیار بالا می باشد و همچنین مدت زمان آماده سازی آن ها طول می کشد.
تابلو  فرش چهره ماشینی نیز دقیق مانند تابلو فرش ماشینی و فرش ماشینی بافت زده  می شوند به صورت جفت یعنی خاب رو و خاب زیر تولید می شوند.
در تابلو فرش  های سفارشی چاپی ابتدا یک فرش سفید در ابعاد مشخص بافت می شود سپس تابلو  فرش سفید وارد دستگاه سابلیمیشن می شود و طرح مورد نظر روی فرش چاپ می شود.


) قیمت دستگاه بافت تابلو فرش چهره:

 

همانطور که در قسمت قبلی گفتیم بافت تابلو فرش چهره و یا تابلو فرش سفارشی به سه دسته تقسیم می شود .
از  آنجایی که بافت تابلو فرش های دستبافت روی دارهای قالی صورت می گیرد و این  دارها به صورت چند قطعه آهن و یا چوب هستند ؛ پس قیمت دستگاه بافت تابلو  فرش چهره دستبافت بسیار کم می باشد.
قیمت دستگاه بافت تابلو فرش چهره  ماشینی نیز نسبت به دارهای قالی بسیار بیشتر می باشد زیرا این دستگاه های  ماشینی به صورت متری محصولات زیادی مانند انواع فرش های ماشینی و انواع فرش  های مسجدی را تولید می کند.
هرچه کیفیت دستگاه تولید کننده تابلو فرش های ماشینی بیشتر باشد در اصل کیفیت تابلو فرش تولید شده از آن بیشتر می باشد.

 

 


 

 

3) مواد اولیه و نخ مصرفی در تابلو فرش چهره:

 

برای بافت تابلو فرش های دستباف از مواد طبیعی و الیاف طبیعی استفاده می  کنند اما مواد مصرف شده در بافت تابلو فرش های ماشینی بافتی و چاپی به  صورت مصنوعی می باشد.
الیاف های مصرف شده در تابلو فرش چهره ماشینی و چاپی شامل : پلی استر،اکرولیک هیت ست شده ، تک نخ و ورژن می باشند.
شرکت های تولید کننده تابلو فرش برای بافت تابلو فرش از بهترین الیاف مصنوعی (الیاف اکرولیک)استفاده می کنند.
لازم  است بگوییم که الیاف اکرولیک را قبل از بافت تابلو فرش های سفارشی هیت ست  می کنند تا پرز اضافی آن ها خارج و همچنین مقاومت آن ها نیز بیشتر شود.
در واقع بافت اصلی نخ اکرولیک پلاستیک و نفت نیست و بافتی شبیه به کراتین و موی طبیعی دارد.
الیاف اکرولیک نسبت به دیگر الیاف های مصرف شده در تابلو فرش های ماشینی لطیف تر و در خشان تر و همچنین مقاوم تر می باشد.

 

4) شانه و تراکم تابلو فرش سفارشی :

 

شانه و تراکم مصرف شده در محصولات ماشینی به نوع دستگاه بافنده آن محصول  بستگی دارد هرچه میزان شانه و تراکم یک محصول بیشتر شود در نتیجه کیفیت آن  محصول نیز بیشتر می شود.
در تابلو فرش چهره دستباف،شانه و تراکم فرش  بطور خودکار ریز بافت است اما در تابلو فرش چهره ماشینی ، با بالا رفتن  میزان شانه و تراکم بافتی دستباف گونه را خواهیم داشت.
شانه تابلو فرش و  یا فرش تعداد گره های بافت شده در یک متر از عرض تابلو فرش می باشد و  تراکم تابلو فرش و یا فرش تعداد گره های بافت شده در یک متر از طول تابلو  فرش است.
تابلو فرش های چهره ماشینی بیشتر به صورت 1000شانه و تراکم  3000 تولید و عرضه می شوند زیرا این تابلو فرش های ماشینی حالتی  دستبافتگونه دارند.
با افزایش میزان شانه و تراکم در تابلو فرش قیمت تابلو فرش چهره کاشان نیز بیشتر می شود.

 

5) متراژ تابلو فرش سفارشی :

 

یکی از عوامل مهم در قیمت تابلو فرش های سفارشی کاشان متراژ تابلو فرش چهره و تابلو فرش های سفارشی می باشد .
لازم است بدانید که متراژ و اندازه تابلو فرش های چهره بافتی و چاپی نیز مانند تابلو فرش ماشینی می باشد .
شما  عزیزان می توانید عکس های مورد نظر خود را در هر سایز و ابعادی به تابلو  فرش تبدیل کنید اما به این نکته توجه داشته باشید ؛ که هرچه کیفیت عکس بهتر  باشد و ضوح آن تابلو فرش بیشتر خواهد بود و همچنین لازم است بدانید که  ابعاد تابلو فرش بنابر عکس سفارشی مشخص می شود .
به گونه ای که اگر یک  عکس خانوادگی که در آن چهره چهار نفر است به تابلو فرش تبدیل کنید باید  ابعاد آن 70*100 باشد و نمی توانید از سایز های کوچک 70*50 استفاده کنید ،  زیرا چهره افراد به صورت کامل واضح نخواهد بود .

 

 


 

 

بافت یا چاپ ؟

 

به نظر شما برای تابلو فرش های چهره از کدام کیفیت تابلو فرش ها استفاده کنیم ؟
تابلو فرش های بافتی بهتر است یا تابلو فرش های چاپی ؟
ابتدا  لازم است بگوییم که تابلو فرش های بافتی و چاپی هر کدام ویژگی و زیبایی  های خاص خود را دارند و اصلا قابل مقایسه با یکدیگر نیستند.
اگر می خواهید تابلو فرش ها را به عنوان کادو و هدیه استفاده کنید بهتر است که از تابلو فرش چهره چاپی استفاده کنید.
همچنین اگر می خواهید در روز ولنتاین کادو بدهید بهترین انتخاب همین تابلو فرش های چهره چاپی می باشند.
اما برای هدیه و اکرام پدر و مادر و همچنین قدردانی از زحمات آن ها هدیه ای مناسب ؛ تابلو فرش های بافتی می باشند .
اگه  می خواهید تابلو فرشی زیبا از عکس خود و همسر خود برای دکوراسیون اتاق  خواب درست کنید و یا تابلو فرشی زیبا برای دکوراسیون اتاق پذیرایی خود نیاز  دارید بهتر است که به سراغ تابلو فرش های بافتی بروید.

 

 


 

 

پخش عمده تابلو فرش ماشینی :

 

شهرستان کاشان به عنوان اولین و معتبرترین مرکز فروش تابلو فرش در ایران شناخته شده است .
این شهر در ۱۰۰ کیلومتری شهر قم قرار دارد و از قدیم بعنوان مرکز تولید کننده فرش دستباف و سپس فرش ماشینی و تابلو فرش بوده است .
در این شهرستان بیش از ۱۰۰۰ واحد تولیدی فرش و سجاده فرش و تابلو فرش و گلیم فرش فعالیت می کند .
در  شرکت های تولیدی فرش و محصولات ماشینی قیمت محصولات به صورت عمده می باشد  از این رو خریداران برای خرید انواع محصولات مورد نیاز خود به این شهر سفر  می کنند .
شرکت های تولیدی محصولات ماشینی هر یک به صورت جداگانه برای  خود فروش اینترنتی دارند و شما می توانید محصولات خود را به صورت اینترنتی  سفارش داده و خریداری کنید .
لازم است بدانید که در فروش اینترنتی محصولات ماشینی هم قیمت محصولات نیز به صورت عمده می باشد .

 

 

برای مشاوره و خرید فرش ماشینی با ما تماس بگیرید :
09103261040 (مدیریت)
09132603595 (خانم بزرافشان)

farsh4you.com
سفارش تابلو فرش چهره

برای سفارش تابلو فرش چهره باید چه اقداماتی انجام دهیم ؟
بافت تابلو فرش چهره در چه شرکت هایی صورت می گیرد ؟
از  این تابلو فرش های ماشینی و خاص در هر مراسمی استفاده می شود ؛ از روز پدر  و مادر گرفته تا روز ولنتاین می توانیم از آن ها استفاده کنیم .
امروزه تابلو فرش های سفارشی کاربرد زیادی داشته و به عنوان هدیه ای گرانبها و ارزشمند برای خاص ترین ها استفاده می شوند .
تابلو  فرش های سفارشی در اصل همان تابلو فرش چهره می باشد که در شرکت های تولید  کننده فرش ماشینی تولید و عرضه می شوند ؛ این تابلو فرش های ماشینی به دو  روش بافت و چاپ تولید و عرضه می شوند .
در این نوشته در مورد تابلو فرش چهره و همچنین نحوه سفارش تابلو فرش اطلاعاتی را به شما عزیزان می دهیم .

 

 

تابلو فرش چهره بافتی :

 

تابلو فرش های سفارشی بافتی دقیقا مانند فرش های ماشینی توسط دستگاه های ماشینی تولید و بافته می شوند.
این  تابلو فرش های چهره در کیفیت های مختلفی بافته و عرضه می شوند برای این که  تابلو فرش های چهره بافتی آماده شود اول باید عکس شما توسط طراحان فرش  ماشینی به نقشه های پیکسلی تبدیل شود.
سپس نقشه و طرح توسط دستگاه های پیشرفته فرش ماشینی بافته شود و در مرحله بعد تابلو فرش به قسمت آهار و تکمیل ارسال می شود .
لازم است بدانید که تابلو فرش های سفارشی کاشان در کیفیت های 1000شانه و 1200شانه تولید می شوند تا حالتی دستباف گونه داشته باشند.
شما عزیزان هر طرحی را می توانید به تابلو فرش تبدیل کنید فقط باید این عکس ها با کیفیت باشند که چهره عزیزان به طور واضح باشد.
همچنین می توانید از انواع بک گراند ها برای سفارش تابلو فرش چهره خود استفاده کنید.

 


 

 

سفارش تابلو فرش چهره بافتی :

 

برای سفارش تابلو فرش های چهره ابتدا باید عکس مد نظر خود را انتخاب کنید و برای شرکت ارسال کنید.
نکته  ای که لازم است بگوییم این است که عکسی را که می خواهید به تابلو فرش  ماشینی تبدیل کنید باید کاملا واضح باشد زیرا هر چه میزان کیفیت عکس تابلو  فرش ها بهتر باشد تابلو فرش شما زیباتر و شکیل تر خواهد شد.
پس از ارسال عکس به شرکت با پرداخت مبلغی به عنوان بیعانه سفارش خود را ثبت کنید تا عکس شما برای طراحی ارسال شود.
پس از طراحی،پیش طرح برای مشتری می شود تا مشتری به سلیقه خود اصلاحات لازم را انجام دهد و سپس برای بافت ارسال شود.
همانطور که اطلاع دارید بافت تابلو فرش های چهره تنها در شهرستان کاشان و در شرکت های تولیدی فرش ماشینی صورت می گیرد.
تابلو فرش های چهره در سایز های 50*70 و 50*100 و 70*100تولید و بافته می شوند.

 

 

 

کیفیت تابلو فرش سفارشی بافتی :

 

همانطور که قبلا گفتیم تابلو فرش های سفارشی بافتی معمولا در کیفیت ۱۰۰۰  و ۱۲۰۰ شانه بافته می شوند زیرا هر چه تابلو فرش های ماشینی ریز بافت تر  باشند تابلو فرش ها نیز زیباتر می شوند.
انتخاب بین ۱۰۰۰ و ۱۲۰۰ شانه  بودن چندان تفاوتی در کیفیت تابلو فرش های ماشینی کاشان ندارد؛ زیرا  رنگبندی تابلو فرش ها در بافت تابلو فرش های سفارشی بسیار اهمیت دارد .
در سفارش تابلو فرش چهره بافتی هر چه رنگ بادامی در پالت رنگبندی دستگاه بهتر باشد در اصل تابلو فرش زیباتری خواهیم داشت .
کیفیت  تابلو فرش های سفارشی کاشان به میزان رنگ آن ها بستگی دارد هر چه یک تابلو  فرش دارای رنگ درخشان و همچنین وضوح بیشتری باشد آن تابلو فرش دارای کیفیت  بالاتری می باشد در نتیجه قیمت آن نیز بیشتر می شود.

 

 

تابلو فرش سفارشی چاپی :

 

یکی دیگر از انواع تابلو فرش های سفارشی که در کاشان تولید و عرضه می شوند تابلو فرش چهره چاپی می باشند .
برای  تولید این تابلو فرش های چاپی ابتدا فرش سفید بافته می شود سپس عکس ارسال  شده توسط مشتری روی برگه های سابلیمیشن زده شده و روی فرش توسط دستگاه های  چاپ برگردان می شود.
نکته ای کخ لازم است بدانید این است که سفارش تابلو  فرش چهره چاپی به دو صورت انجام می شود ؛ یعنی تابلو فرش های چاپی به دو  صورت تولید می شوند .
1)تابلو فرش کلاریس : این روش که به چاپ در عمق معروف است به این صورت است که رنگ به ریشه تابلو فرش تزریق می شود .
2)تابلو فرش سابلیمیشن : این روش به چاپ روی سطح فرش معروف می باشد و عکس نیز روی سطح فرش زده می شود و ریشه فرش سفید می باشد .

 


 

 

کیفیت و سایز تابلو فرش چهره چاپی :

 

برای سفارش تابلو فرش چهره کیفیت تابلو فرش بسیار مهم می باشد لازم است بدانید که کیفیت تابلو فرش های چاپی به دو عامل بستگی دارد.
جنس  الیاف مصرف شده در تابلو فرش که تمامی فرش های چاپی از الیاف پلی استر  تهیه می شوند وهمچنین میزان شانه و تراکم تابلو فرش های چاپی که چیزی حدود  ۵۰۰ شانه واقعی است که با تغییراتی که روی دستگاه های آن ها ایجاد شده است  کیفیت بافت آن ها به ۱۰۰۰ شانه تبدیلی رسیده است.
عامل دیگر در تعیین کیفیت تابلو فرش های سفارشی چاپی موثر می باشد میزان کیفیت عکس مشتری می باشد.
زیرا هر چه کیفیت عکس ارسالی توسط مشتری نیز برای تابلو فرش چهره سفارشی بهتر باشد در اصل تابلو فرش خاص تر و شیک تر خواهد شد.
تابلو فرش های چاپی در سایز های مختلفی تولید می شوند و شما می توانید عکس خود را در هر سایزی سفارش دهید.

 

 

 

 

بهترین کیفیت در تابلو فرش چهره :

 

برای تشخیص یک تابلو فرش با کیفیت و مرغوب باید به نکات زیر توجه کنید تا محصولی با کیفیت خریداری کنید .
1)  به پشت تابلو فرش نگاه کنید در پشت تابلو فرش باید ریشه ها یکنواخت و مرتب  زده شده باشند و ناهمواری در آن ها نباشد زیرا تابلو فرش های ماشینی به  صورت ماشینی تولید می شوند و باید یکنواخت باشند .
۲) تابلو فرش مورد نظر شما دقیقا باید در اندازه گفته شده باشد و نامنظم بودن اندازه در تابلو فرش اصلا نباید وجود داشته باشد .
۳) طرح و نقشه تابلو فرش مورد نظر شما باید اصیل و ایرانی باشد و از نقشه های ترکی استفاده نشود .
۴)  کیفیت نخ تابلو فرش باید حتما درجه یک باشد و شما حتما باید در تابلو فرش  دستباف نخ پشم و پنبه و بخصوص ابریشم را چک نمایید و در تابلو فرش ماشینی  بافتی و چاپی نخ اکرولیک را حتما تشخیص دهید .

 

 

عوامل موثر در قیمت تابلو فرش چهره :

 

برای خرید انواع محصولات و تابلو فرش های ماشینی قیمت آن محصول برای خریدار بسیار اهمیت دارد ؛ همواره خریداران به دنبال تابلو فرشی با کیفیت و قیمت مناسب می باشد .
همانطور که می دانید قیمت تابلو فرش های سفارشی به میزان کیفیت این تابلو فرش های ماشینی بستگی دارد .
یکی  از عوامل مهم در قیمت تابلو فرش های سفارشی جنس نخ مورد استفاده شده در  تابلو فرش های سفارشی کاشان می باشد هرچه جنس نخ مصرف شده در تابلو فرش های  سفارشی با بهتر باشد تابلو فرش نیز دارای قیمت بیشتری می باشد .
همچنین  میزان شانه و تراکم در بافت تابلو فرش بیشتر شود قیمت تابلو فرش نیز بیشتر  می شود همچنین هرچه شانه و تراکم در فرش بیشتر شود وزن تابلو فرش بیشتر  شده در نتیجه قیمت تابلو فرش نیز بیشتر می شود .
ابعاد و سایز تابلو فرش  نیز یکی دیگر از عوامل بسیار مهم در قیمت تابلو فرش های ماشینی می باشد با  افزایش ابعاد تابلو فرش قیمت تابلو فرش نیز بیشتر می شود.

 

 

برای مشاوره و خرید فرش ماشینی با ما تماس بگیرید :
09103261040 (مدیریت)
09132603595 (خانم بزرافشان)