سفارش تبدیل عکس به تابلو فرش در کاشان به دو صورت بافتی و چاپی صورت می  گیرد ؛ امروزه یکی از بهترین هدایایی که می توان به افراد داد، تابلو فرش چهره می باشد .
منظور  از تابلو فرش چهره ، تابلو فرشی است که عکس چهره فرد مورد نظر بر روی تخته  فرشی که در ابعاد استاندارد بافته شده است چاپ و یا بافت می شود .
شهرستان کاشان امروزه یکی از فعال ترین شهرهای حاضر در عرصه تبدیل عکس به تابلو فرش چهره ماشینی می باشد .
در  این شهر انواع محصولات ماشینی با کیفیت های مختلف تولید و عرضه می شوند؛  در کاشان بیش از 900 واحد تولید کننده محصولات ماشینی فعالیت دارند .
به  دلیل قدمت و سابقه درخشان شهر کاشان در عرصه تولید فرش دستباف و فرش  ماشینی ؛ خریداران سعی دارند برای سفارش تبدیل عکس به تابلو فرش نیز در شهر  کاشان اقدام کنند .

 

تبدیل عکس به تابلو فرش در کاشان :

 

یکی از انواع محصولات تولیدی در شرکت های فرش ماشینی تابلو فرش های سفارشی ماشینی می باشند .
تابلو  فرش های سفارشی در اصل همان تابلو فرش های چهره می باشند که امروزه مورد  استقبال خریداران عزیز قرار گرفته است و به عنوان بهترین هدیه در مناسبت  های مختلف از آن ها یاد می شود .
تابلو فرش های چهره در گذشته تنها به  صورت دستباف تولید می شدند اما با گذشت زمان و پشرفت صنعت فرش ماشینی و  دستگاه های تولیدی تابلو فرش های چهره به صورت ماشینی تولید شدند .
در شرکت های تولیدی تابلو فرش سفارشی ماشینی ؛ تابلو فرش های سفارشی ماشینی به دو روش بافت و چاپ تولید می شوند .
گروه  تحلیلی فروشگاه اینترنتی فرش برای شما ( تو) در این مقاله در مورد روش های  تبدیل عکس به تابلو فرش چهره ماشینی به صورت کامل توضیح می دهیم .


تبدیل عکس به تابلو فرش در کاشان به روش بافت :

 

یکی از روش های بافت تابلو فرش چهره به صورت ماشینی شیوه بافت عکس روی فرش های ماشینی می باشد .
برای  بافت عکس روی فرش ابتدا عکس ارسالی مشتری توسط طراحان شرکت به نقشه فرش  تبدیل می شود و نقشه طراحی شده برای مشتری ارسال می شود تا رضایت خود را  اعلام کند .
با تایید نظر مشتری؛ عکس طراحی شده روی تابلو فرشی که با  الیاف اکرولیک بافته شده است انجام می شود ؛ دستگاه بافت تابلو فرش های  سفارشی بافتی همان دستگاه های تولید کننده فرش ماشینی می باشد این دستگاه  بافنده تابلو فرش را با پالت رنگبندی مخصوص تولید می کند .
تابلو فرش  های سفارشی بافتی مانند فرش های ماشینی به صورت جفت ( خاب رو و خاب زیر )  تولید می شوند به همین دلیل دارای قیمت بیشتری می باشند البته تابلو فرش  های بافتی دارای مقاومت و طول عمر بالایی می باشند .

 

 

تبدیل عکس به تابلو فرش در کاشان به روش چاپ :

 

چاپ عکس روی فرش از جدید ترین شیوه های تبدیل عکس به تابلو فرش به صورت ماشینی می باشد که حدود 5 سالی است وارد بازار فرش شده است.
لازم  است بدانید که چاپ عکس روی فرش های ماشینی توسط دستگاه های مخصوص صورت می  گیرد و این تابلو فرش های ماشینی از نظر تولید با تابلو فرش های سفارشی  بافتی تفاوت دارند.
برای چاپ عکس روی تابلو فرش ، ابتدا عکس ارسالی از  مشتری روی کاغذهای مخصوص پرینت گرفته می شود سپس عکس روی فرشی که با الیاف  پلی استر و بدون رنگ است و با ابعاد مشخص توسط دستگاه های مخصوص چاپ می  شود.
بعد از قرار گرفتن عکس درون دستگاه پس از گذشته حدود سی چهل ثانیه عکس روی فرش چاپ می شود.
لازم است بدانید که تابلو فرش های سفارشی چاپی برخلاف تابلو فرش های بافتی به صورت تک بافته می شوند و نسبت به تابلو فرش های بافتی دارای قیمت مناسب تری می باشند.

 

 

قیمت تابلو فرش های سفارشی چگونه مشخص می شود ؟

 

همانطور که اطلاع دارید قیمت تابلو فرش های سفارشی به نوع بافت و همچنین میزان کیفیت این محصولات ماشینی بستگی دارد.
میزان قیمت نکته ای است که همواره قبل از سفارش تبدیل عکس به تابلو فرش در کاشان برای مشتریان اهمیت دارد.
تابلو فرش های سفارشی به دو روش بافت و چاپ در شرکت های تولیدی فرش ماشینی بافته می شوند.
تابلو  فرش های سفارشی بافتی دقیقا مانند فرش های ماشینی کاشان بافته می شوند و  از آنجایی که دو تخته تابلو فرش به مشتری ارسال می شود هزینه دو تخته فرش  برای مشتری حساب می شود .
اما در تابلو فرش های سفارشی چاپی ، تابلو فرش  چهره توسط دستگاه های مخصوص چاپ اتویی به صورت تک بافته می شوند و دارای  قیمت ارزان تری می باشند.
امروزه به دلیل نوسانات قیمت ارز و دلار تابلو فرش های سفارشی در شرکت های تولیدی فرش ماشینی دارای قیمت های مختلفی می باشند .

 

 

 

 

ابعاد تبدیل عکس به تابلو فرش در کاشان :

 

تابلو فرش های سفارشی مانند سایر تابلو فرش های ماشینی در ابعاد و اندازه های مختلفی تولید و عرضه می شوند .
سایز  و ابعاد تابلو فرش های چهره به دستگاه های بافنده این محصولات ماشینی  بستگی دارد ؛ همچنین شما می توانید تابلو فرش سفارشی خود را در سایز های  مختلفی تهیه کنید .
لازم است بگوییم که تابلو فرش های چهره بافتی و چاپی  در ابعاد های مختلفی تولید و عرضه می شوند ؛ ابعاد رایج در تبدیل عکس به  تابلو فرش های سفارشی عبارتند از :
• تابلو فرش چهره سفارشی سایز 25 * 35
• تابلو فرش هدیه سایز 50 * 35
• تابلو فرش چهره چاپی سایز 50 * 70
• تابلو فرش سفارشی سایز 100 * 50
• تابلو فرش چهره ماشینی 100 * 70
• تابلو فرش چهره ماشینی بافتی 80 * 120
• تبدیل عکس به تابلو فرش سایز 100 * 100
• عکس شخصی در سایز 100 *150

 

 

برای سفارش تابلو فرش چهره ماشینی به نکات زیر توجه کنید :

 

هنگام سفارش تبدیل عکس به تابلو فرش ماشینی توجه داشته باشید عکس ها دارای کیفیت بالا و حجم مناسب باشند و از ارسال عکس های بی کیفیت خودداری کنید .
عکس های ارسالی شما به صورت پیکسلی و یا فایل باشند تا وضوح و کیفیت بالایی داشته باشند.
برای ارسال عکس هایی با تعداد بالا بهتر است آن ها را به صورت فایل فشرده برای شرکت بافنده تابلو فرش ارسال نمائید.
برای  سفارش تابلو فرش چهره باید از عکس هایی با کیفیت بالا استفاده کنید به  گونه ای که عکس های مدنظر خود را از آتلیه و یا با دوربین های عکاسی با  کیفیت گرفته باشید.
زیرا هرچه کیفیت عکس شما بهتر باشد در نتیجه کیفیت تابلو فرش چهره بافته شما نیز بهتر و مطلوب تر خواهد بود.
همچنین  تابلو فرش ها را در سایز و ابعاد های مناسب سفارش دهد به عنوان مثال اگر  در یک عکس بیش از دو چهره وجود دارد بهتر است از سایز های بزرگتر از 50*70  استفاده کنید تا عکس وضوح بالایی داشته باشد.

 

 

برای مشاوره و خرید انواع محصولات ماشینی کاشان با ما تماس بگیرید :
آدرس : آران و بیدگل شهرک صنعتی سلیمان صباحی , بلوار کارگر اصلی
مدیریت فروش : 09135640350
مدیریت : 09103261040