قیمت سفارش تابلو فرش چهره چقدر می باشد ؟
برای سفارش تابلو فرش چهره چه اقداماتی انجام می شود ؟
تبدیل عکس به تابلو فرش به چه روش هایی صورت می گیرد ؟
تابلو  فرش چهره به عنوان یک محصول تزئینی و لوکس جهت هدیه می باشد ؛ این تابلو  فرش های ماشینی هدیه ای ارزشمند و خاص می باشند که در مراسمات تولد، روز  پدر و مادر، تکریم از مدیر آموزشگا و تشکر از همکارارن ، هدیه تبلیغاتی به  مشتریان وفادار مورد استفاده قرار می گیرند.
شرکت های تولید کننده فرش  ماشینی در کنار بافت فرش های ماشینی ؛ بافت عکس شخصی را نیز انجام می دهند و  تابلو فرش های چهره بافتی را در کیفیت های مختلف تولید می کنند.
بافت تابلو فرش های چهره از گذشته تا به حال به سه روش صورت می گیرد :
1. تابلو فرش چهره دستباف
2. تابلو فرش چهره بافتی
3. تابلو فرش چهره چاپی

 

 

 

بافت تابلو فرش چهره دستباف :

 

تابلو فرش چهره دستباف یکی از انواع تابلو فرش های چهره می باشد که مانند قالی های دستباف بافته می شود .
بافت  تابلو فرش چهره دستباف توسط قالی باف های ماهر انجام می شود آن ها توسط  الیاف های طبیعی (پشم) در ابعاد های متفاوت بافته می شوند .
از آنجایی  که قیمت سفارش تابلو فرش سفارشی دستباف نسبت به تابلو فرش های ماشینی بیشتر  می باشد و همچنین مدت زمان بافت این فرش های دستباف نسبت به فرش های  ماشینی بیشتر می باشد .
به همین دلیل سفارش تابلو فرش های دستباف کمتر  از تابلو فرش های ماشینی می باشد و سفارش تابلو فرش های چهره سفارشی ماشینی  امروزه بیشتر صورت می گیرد زیرا خریداران توان پرداخت هزینه های گزاف  تابلو فرش چهره دستباف را نداشته و به دنبال تابلو فرش هایی با کیفیت و  قیمت مناسب می باشند .